Centrinė Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Nuo342
379€
2021 07 24 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Štirijos regiono sostinę Gracą, prie Mūro upės įsikūrusį antrą pagal dydį Austrijos miestą. Ekskursija pėsčiomis Pilies kalvos papėdėje esančiame istoriniame miesto centre. Pamatysime XV a. statytą gotikinę katedrą ir šalia XVII a. Ferdinando II nurodymu pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią ir mauzoliejų. Apsilankysime trikampio formos centrinėje miesto aikštėje, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių namai ir rotušė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, arba laiptais, liftu** ar funikulieriumi** pakilti į Pilies kalvą, ant kurios stovi miesto simboliu vadinamas Laikrodžio bokštas, o nuo kalvos atsiveria viso miesto panorama. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenicą – kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.
3
diena
Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems pasirinktinai siūlome pusės dienos žygį pėsčiomis arba išvyką visureigiais**Paklenicos nacionaliniame parke**, išsidėsčiusiame po Velebito kalnų masyvą. Visureigiais važiuosite senuoju keliu, kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais – kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu, garsiuoju avies sūriu, kuris gaminamas Pago saloje, bei vietinės gamybos gėrimais. Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais, išsimaudyti prie Zrmanja upės krioklių. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į kurortą grįšite filmo „Vinetu keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Grįžtame į kurortą. Nakvynė.
4
diena
Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome nemokamąišvyką į vakarinį Zadarą. Atvykstame į vieną seniausių Kroatijos miestų, kultūrinį centrą - Zadarą. Istorinis miesto palikimas išsidėstęs vos 1 km. ilgio ir 500 m pločio pusiasalyje, kuriame draudžiama važinėti automobiliais. Ekskursija, kurios metu apžiūrėsime romėnų forumo griuvėsius, įspūdingą IX šimtmetyje pastatytą bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčią, penkių šulinių aikštė. Uosto pašonėje, kur švartuojasi laiveliai, galėsite paklausyti nepaprastai švelnaus jūros koncerto - Zadaras turi vienintelius pasaulyje „Jūros vargonus“. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.
5
diena
Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiesiems siūlome išvyką** į Splitą ir Trogirą, bei Kirkos parką*. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Trogiras – viduramžių „miestas - muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų Kirkos upės krioklių parką*. Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Kirkos upė teka kalkakmenio tarpekliais, savo kelyje įveikdama daugybę kliūčių: krioklių, kaskadų ir slenksčių. Esant galimybei - maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.
6
diena
Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** laivu įKornati salų nacionalinį parką - Adrijos jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, kurį jungia daugiau kaip 150 salų su povandeniniais urvais ir saugiomis įlankėlėmis. Salynas, supamas skaidrių jūros vandenų, užima apie 300 km2 teritoriją. Miškais apaugusios uolėtos salos sukuria nepamirštamą reginį. Visą dieną galėsite mėgautis nuostabaus žydrumo ir švarumo jūra, saule ir nepakartojamais salyno vaizdais. Išvykos metu laivo kapitonas paruoš Jums pietus. Vaišinsitės kepta žuvimi ir vietiniu kroatišku vynu. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.
7
diena
Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.
8
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo342
379€
2021 07 24 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Adrijos jūroje daugybė didesnių ir mažesnių salų - jų

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Centrinė Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Živilė
2015 08 16
9.6
Kelionė buvo sklandi ir labai įdomi, labiausiai liko įsimintina kelionė su džipais (papildomas 60 eur. kainavo), buvo verta. Aukštis ir visas grožis kalnų ir vandens pasimato, pietūs kalnuose, nuolatinis vaišinimas maistu ir gėrimais. Taip pat patiko plaukimas laivu Kornati salynu, buvom vaišinami žuvimi, vištiena, sumuštiniais bei daug vyno, rakijos, vandens. Maudynės, geras laikas. Splitas ir Trogiras nėra kažkuo įpatingi, kitą kartą nevykčiau, gidai šneka tik rusiškai, pagalvokite ar verta mokėti nemažus pinigus. Nakvynė nameliuose buvo labai gera, patarimas išsipirkti kondicionierių, jei vykstate karštu klimatu (mes kai buvome buvo 35-37 laipsniai dieną, naktį apie 27-28 laipsnius, labai karštą). Pusryčiai, kuriuos išsipirkome buvo viežbutyje puikūs. Jei norisi pataupyti (žmogui apie 45 eur.) puikiai galim gamintis ir nameliuose, yra virtuvė, šaldytuvas. Dėl parduotuvių, jų yra, bet nedidelės, patarimas pasiimti iš namų rūkytų gaminių, pravers, įvairių užkandžių, nes išvykimai kiekvieną dieną, tad reikia kažką įsimesti. Nusipirkti galima visko ir vaisių ir mėsos Kroatijoje (Starigrad paklenica). Turėti daug vandens. Kelionė puiki, vaizdai ir gamta nuostabu, turėjom tik vieną laisvą dieną prie jūros, patarimas įsidėti kažką pasitiesti, nes vien akmenys. Batus pritaikytus šiam klimatui galima įsigyti ir LT, nes čia jie nuo 50-70 KUN. Pinigų keitėmės apie 300 kun, turint Eurų galima daug kur jais sumokėti. Pasiimkite žmogui bent 150 eur papildomai, mum pritrūko. Beje Lusija ar kaip ta kavinė, kur galimas ir LT meniu, nepriima kortelėmis. Paraguokite kalmarų. Skanu. Pagyrimas vairuotojams. Ačiū.
Laura
2015 09 02
9.2
Autobusas labai senas, nepatogus, kondicionavimo sistema LABAI prasta. Tai buvo mano pirma kelionė autobusu ir ja likau nusivylusi. Kroatijoje labai patiko visos pramogos, kurias pasirinkome. Kelionė į kalnus paliko didelį įspūdį. tikrai rekomenduojame. Gidė maloni, paslaugi. Didžiausia pastaba- pagalvokite ar patys norėtumėte važiuoti taip toli tokiomis sąlygomis. Taip pat galėjo būti daugiau pasiūlymų aktyvios veiklos, viena ekskursiją susiorganizavome vietoje, kadangi miestus lankyti mums nėra labai įdomu. Galėtų būti daugiau variantų pasirinkti dienotvarkėje. Nerekomenduojame plaukti su submarinu, visai neįdomu ir brangu. Apgyvendinimu likome patenkinti, tik patys kalti, kad neužsisakėme kondicionieriaus. Galėtumėte labiau rekomenduoti šią paslauga naujiems keliautojams. Vykstant į kelionę reikėtu pasiimti minkštus gultus, pasiimti maisto ir vandens kelionės pradžiai, rekomenduoti pusryčius gamintis patiems, nes taip labiau apsimoka. Pasiimti pledą ir pagalvę į autobusą. Daug drabužių tikrai nereikia, visada reikia turėti maudymosi kostiumėlį su savimi, galvos apdangalą, nes karštis vargina. Taip pat stengtis nevartoti alkoholio vidury dienos. Vietinis alus labai skanus. Valiutos keistis nebūtina, visi priima eurus.
Eglė
2015 06 29
8.4
Kelionė labai patiko, įspūdžiai nerealūs. Viešbučiai buvo neblogi, ekskursijų programa įdomi, nors apsilankius Splite, Trigore jau nebebuvo įdomu-galima buvo praleisti šį miestą. Patys didžiausi nusiskundimai (pirmą kartą) buvo dėl autobuso ir jo vairuotojų. Autobusas labai prastas: buvo labai karšta, o kondicionieriai beveik neveikė-teko atidaryti liukus, vairuotojai nepaslaugūs (stovi rankas į kišenes susidėję, o moterys pačios turi pasikrauti ir išsikrauti lagaminus iš autobuso), be to vakarais vairuotojai piktnaudžiaudavo alkoholiu, net susišnekėti nepavyko. Krepšelių šiukšlėms kiekvieną kartą reikdavp prašinėti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 40 EUR
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • maitinimas Kroatijoje (kainos – www.guliveriokeliones.lt)
 • oro kondicionierius Kroatijoje (kainos - www.guliveriokeliones.lt)
 • kurorto rinkliava
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • 4 pusryčiai suaugusiam Kroatijoje 39 EUR
 • 4 pusryčiai vaikui iki 13 metų Kroatijoje 29 EUR
 • 4 vakarienės suaugusiam Kroatijoje 55 EUR
 • 4 vakarienės vaikui iki 13 metų Kroatijoje 40 EUR
 • Kurorto rinkliava suaugusiam 5 EUR
 • Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) 3 EUR
 • Oro kondicionierius (kambariui) 40 EUR
 • Vienvietis kambarys 120 EUR
 • Išvyka į Splitą, Trogirą ir Kirkos parką (suaugusiam) 30 EUR
 • Išvyka į Splitą, Trogirą ir Kirkos parką (vaikui iki 12 metų) 20 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
342
379€

visiems: 342
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Kroatijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsis prie Adrijos jūros Šiaurės Kroatijoje ir Italijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.