Kosta Rika per Panamą su grupe iš Lietuvos (rusakalbis gidas)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – PANAMA
Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva su tarpiniu sustojimu. Jau vakare atvykus į Panamos tarptautinį oro uostą pervežimas su rusakalbiu gidu į viešbutį Panamoje. Nakvynė 4 * viešbutyje (be maitinimo).
2
diena
PANAMA – MIESTO KANALAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Panamos miesto senąją dalį, kur aplankysite Miesto katedrą, Nacionalinį teatrą, Simono Bolivaro aikštę, kur galėsite pasigrožėti išlikusiais kolonijiniais senosios miesto dalies pastatais. Tęsinyje aplankysite Miraflores šliuzus ir galėsite pamatyti kanalo darbą bei laivų plaukimą kanalu.

3
diena
PANAMA – MIESTO KANALAS (pusryčiai)
Ryte ekskursija "Chagres Reserve - Embera Indians" (trukmė 8 val.) Įspūdinga kelionė į Chagres nacionalinį parką, į Embera indėnų kaimą, į Panamos kultūros ištakas, kur žmonės gyvena taikiai su gamta ir kur gamta gali būti tokia nenuspėjama. Sužinosite apie Panamos ir Mesamerikos gamtos istoriją, apie Embera genties kilmę, jų tradicijas, amatus ir gyvenimą. Indėnai gamina pintus krepšius, skulptūras iš Coco Bolo raudonmedžio, figūrėles iš „tagua“ vaisių, karoliukus, apyrankes ir dar daugiau, stebinančių savo grožiu ir atlikimo sudėtingumu. Pamatysite šamaniškus šokius ir netgi galėsite juose dalyvauti. Ekskursijos metu taip pat patiekiami tradiciniai indiški pietūs: kepta tilapijos žuvis su keptais bananais ir šviežiais vaisiais. Bet, ko gero, maloniausias dalykas šioje kelionėje – pasivaikščiojimas Chagres upe ir maudynės Chorro del Mono kriokliu.

4
diena
PANAMA – KOSTA RIKA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išsiregstruosite iš viešbučio ir būsite pervežti į Panamos tarptautinį oro uostą. Čia lauks neilgas skrydis į Kosta Rikos sostinę San Jose. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas su rusakalbiu gidu į viešbutį. Po vakarienės lauks laisvas laikas ir nakvynė San Jose 4* viešbutyje.

5
diena
SAN CHOSĖ – DOKA KAVOS PLANTACIJOS – LA PAZO KRIOKLIŲ PARKAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte iš San Chosė keliausite garsiuoju Pan American keliu link Alahuelos provincijos. Pravažiuosite Poaso Vulkano papėdę. Šio vulkano krateris – antras pagal dydį pasaulyje aktyvaus vulkano krateris, kurio diametras net 1,5 km. Dėl padidėjusio vulkano aktyvumo nacionalinis parkas laikinai uždarytas. Keliaudami tolyn aplankysite Doka dvaro kavos plantacijas, kur išgirsite istorijų apie Kosta Rikos kavos tradicijas. Toliau lankysitės La Pazo krioklių parke, kur turėsite galimybę grožėtis ne tik ūkanotais miško takeliais bei kriokliais, bet ir aplankyti drugelių fermą, pamatyti besimaitinančius kolibrius, bei daugybę kitų egzotinių paukščių. Parke yra ir Kosta Rikos laukinių kačių ekspozicija. Pietūs bus suteikiami turo metu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.

6
diena
SAN CHOSĖ – TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite pro San Chosė Plaza de la Cultura aikštę, centrinį parką bei nacionalinį teatrą. Pravažiuosite pro Braulio Carrillo parką bei bananų plantacijas. Vėliau Jūsų laukia kruizas upėmis bei kanalais į Tortugero nacionalinį parką (Tortuguero National Park), kuris apima net 47 000 akrų. Šiame parke gyvena daugiau nei 300 skirtingų rūšių paukščių. Turėsite galimybę savo akimis pamatyti tukanus, papūgas, tulžinius bei retus žaliasparnius arus. Pietų metas. Vėliau vyksite į Torguero kaimą, kur jūsų lauks ekskursija. Pasivaikščiosite paplūdimiu palei Karibų jūros pakrantę, kur vėžliai kuria lizdus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere. 
7
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą Jūsų laukia kruizas, kuomet plauksite kanalu palei rafijas, kuriose apsigyvenusios baltaveidės beždžionės, žaliosios iguanos bei tropiniai paukščiai. Paieškokite baltų ir snieginių garnių, pasidairykite po įspūdingus lizdus. Tuomet įplauksite į mistišką Cano Palma laukinės gamtos rezervatą. Vėliau aplankysite žaliųjų vėžlių mokslinį centrą, kur sužinosite apie vėžlių populiacijos apsaugos ir išsaugojimo programas. Palikę jį, vyksite į Tortugero kaimelį. Grįšite į viešbutį papietauti. Po pietų – laisvas laikas. Puikiai galite praleisti jį prie viešbučio baseino, klausydami džiunglių garsų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere.

8
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS – FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite į kruizą Tortugero upe. Po jo Jūsų laukia pietūs. Toliau vyksite į San Carlos slėnį, kuriame praleisite dvi dienas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.
9
diena
FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą pasimėgausite nepamirštamu nuotykiu atogrąžų miškuose ant kabančių tiltų – tai viena iš labiausiai lankomų vietų Kosta Rikoje. Pereisite visus 6 tiltus, įrengtus vešliuose atogrąžų miškuose, pamatysite krioklius, o jei pasiseks – ir įvairius egzotinius paukščius. Pietūs. Po pietų galėsite pasirinkti papildomą turą – lynais „pasivažinėti“ nuo vieno medžio iki kito*. Įgysite neįprastos ekstremalios patirties, čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais gamtos vaizdais iš viršaus. Grįžimas į viešbutį. Jei oras palankus, iš viešbučio galima pamatyti Arenalio ugnikalnį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fortūnoje. 

10
diena
FORTŪNA – GVANAKASTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksite į Gvanakastės (Guanacaste) provinciją. Vyksite pro vienintelį sausą atogrąžų mišką. Sustosite Liberijoje – didžiausiame Gvanakastės provincijos mieste. Tuomet vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės dviejų nakvynių poilsiui puikiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu.
11 – 14
dienos
POILSIS PRIE RAMIOJO VANDENYNO (viskas įskaičiuota)
Ši diena skirta poilsiui vandenyno pakrantėje. Turėsite galimybę paplaukioti viešbučio baseine, apsilankyti SPA ar pasirinkti Jums tinkamą poilsio būdą.  Trokštantiems daugiau įspūdžių partneriai pasiūlys vienos dienos ekskursiją į Nikaragvą*. Vyksite iki Kosta Rikos ir Nikaragvos sienos (~1,5 val.), kur susitvarkę visus įvažiavimo į šalį formalumus, tęsite kelionę per Nikaragvą, „ežerų ir ugnikalnių žemę“. Pirmoji stotelė – Nikaragvos ežero pakrantė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Ometepe salą – dviejų ugnikalnių salą. Toliau vyksite į Port Granadą, kur persėsite į valtis ir plauksite pro Isletas de Granada saleles. Po tradicinių nikaragvietiškų pietų tęsite pasivaikščiojimą pagrindinėmis Granados miesto gatvėmis, gėrėdamiesi kolonijine pirmojo miesto, kurį įkūrė ispanai Amerikoje, architektūra. Pažintinės ekskursijos pabaigoje aplankysite Katarinos apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus Laguna de Apoyo ežero vaizdas. Po pasivaikščiojimo keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gaminiais: hamakais, supamaisiais krėslais, tradiciniais indėnų drabužiais ir avalyne. Jūsų lauks ekskursija į Masajos ugnikalnio nacionalinį parką, kur aktyvaus San Fernando kraterio dugne galite pamatyti verdančią lavą! Pats ugnikalnis yra apsuptas mažesnių ugnikalnių ir terminių šaltinių žiedu. Legendos byloja, kad indėnai čia aukodavo jaunas moteris, kad nuramintų čia gyvenančią ugnies deivę Čakitiką. Atvykę ispanai tikėjo, kad čia slypi įėjimas į požemių pasaulį. Grįžimas į Gvanakastę. Nakvynė viešbutyje Ramiojo vandenyno pakrantėje.  
15
diena
TARKOLESO KRUIZAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių atsisveikinsite su vandenynu ir vyksite link San Chosė. Pakeliui pasimėgausite paukščių bei krokodilų kruizu Tarkoleso upe, esančia netoli Carara biologinio rezervato, plaukdami pro mangrovių miškus. Plaukimo metu galėsite stebėti tropinius paukščius, krokodilus ir net retąsias raudonąsias aras. Grįžimas į San Chosė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.

16
diena
SAN CHOSĖ – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje būsite pervežti į San Chosė oro uostą, iš kurio lauks skrydis namo. Laikas tarti „¡Hasta la Vista, Costa Rica!“. 
17
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukš

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Kosta Rika per Panamą su grupe iš Lietuvos (rusakalbis gidas)

Evaldas
2022-03-25
9
Viskas gerai tik grįžtant per trumpas persėdimo laikas Paryžiuje nepriėmė į lėktuvą ir buvo streso su bilietų keitimu Labai maloni kelionė
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

 Keliaujant 2 asmenims kelionės paketo kaina:3979 eur + aviabilietai

 Keliaujant 4 asmenims kelionės paketo kaina:3445 eur+ aviabilietai

 Keliaujant 6 asmenims kelionės paketo kaina:3210 eur + aviabilietai

 Keliaujant 8 asmenims kelionės paketo kaina: 3120 eur + aviabilietai

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (15 nakvynių:3 nakvynės Panamoje, 3 nakvynės San Chosė, 2 nakvynės Tortugere, 2 nakvynės Fortūnoje, 5 nakvynės Guanakaste regione prie jūros) ir 4* žvaigždučių viešbutyje poilsio metu ;
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčiai, 6 pietūs, 8 vakarienės, 5 maitinimai su „viskas įskaičiuota“); 
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Panama  San Chosė – Vilnius su persėdimais (kaina nuo ~1000-1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * („pasivažinėjimas“ lynais tarp medžių Fortūnoje – ~60 USD/asm.; ekskursija į Nikaragvą – ~160 USD/asm., kaina priklauso nuo keliautojų skaičiaus + 120 USD/asm. privalomas PGR testas amseniui keliaujant į Nikaragvą.);
 • Įėjimo bilietas į Panamos kanalo teritoriją ~20 USD/asm
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Apgyvendinimo variantai

Visos kelionės programos metu apgyvendinimas 3+* lodžijose,  Panamos mieste, San Jose ir poilsio metu apgyvendinimas 4* viešbučiuose.

Panamos mieste apgyvendinimas TRYP BY WYNDHAM PANAMA HOTEL DOWNTOWN CENTRO 4*

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.