Kosta Rika su vadovu iš Lietuvos

Kelionės akcentai

 • Renkama grupė su vadovu iš Lietuvos!
 • Svečiuosimės kvapniose kostarikietiškos kavos plantacijose
 • Drugelių sode mėgausimės įvairiaspalvių drugelių draugija
 • Su tropine augmenija ir gyvūnija susipažinsime plaukdami upe Tortugero nacionaliniame parke
 • Matysime Karibų jūros pakrantę, kur lizdus kuria didieji jūrų vėžliai
 • Nuotykių skonį pajusime La Pazo krioklių parke bei vaikščiodami džiunglėse ant kabančių tiltų
 • Išvysime Kosta Rikos simbolį – Arenalio ugnikalnį
 • Plauksime pro mangrovių miškus, stebėdami krokodilus ir egzotiškus paukščius
 • Net 5 naktys poilsiui Ramiojo vandenyno pakrantėje puikiame viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu
Nuo2450
2022 09 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1150
su skrydžiu: 3600
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

INGRIDA

 

Po turizmo studijų ir gyvenimo Didžiojoje Britanijoje Ingrida grįžo į Lietuvą ir pradėjo dirbti „Kelionių akademijoje“ kaip įmonės internetinės svetainės informacijos koordinatorė, vėliau tapo pardavimų konsultante. Ingridą draugai ir kolegos pažįsta kaip nenustygsantį vienoje vietoje žmogų, kuris bet kurią minutę darbe gali pasirodyti su kuprine ant pečių ir lėktuvo bilietu kišenėje. Pusę metų po Pietryčių Aziją keliavusi Ingrida visada pasidalins ne tik žiniomis apie šias šalis, bet ir savo patirtimis, palyginimais ir įžvalgomis. 

1
diena
VILNIUS – SAN CHOSĖ (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus į San Chosė (su vienu arba dviem persėdimais). Atvykimas į Kosta Riką – draugišką ir demokratišką šalį, apsuptą reto grožio gamta ir paskanintą tikru gyvenimo prieskoniu ¡Pura Vida! (išvertus iš ispanų kalbos – „grynas gyvenimas“). Oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių atstovas ir perveš į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
2
diena
SAN CHOSĖ – DOKA KAVOS PLANTACIJOS – LA PAZO KRIOKLIŲ PARKAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte iš San Chosė keliausite garsiuoju Pan American keliu link Alahuelos provincijos. Pravažiuosite Poaso Vulkano papėdę. Šio vulkano krateris – antras pagal dydį pasaulyje aktyvaus vulkano krateris, kurio diametras net 1,5 km. Dėl padidėjusio vulkano aktyvumo nacionalinis parkas laikinai uždarytas. Keliaudami tolyn aplankysite Doka dvaro kavos plantacijas, kur išgirsite istorijų apie Kosta Rikos kavos tradicijas. Toliau lankysitės La Pazo krioklių parke, kur turėsite galimybę grožėtis ne tik ūkanotais miško takeliais bei kriokliais, bet ir aplankyti drugelių fermą, pamatyti besimaitinančius kolibrius, bei daugybę kitų egzotinių paukščių. Parke yra ir Kosta Rikos laukinių kačių ekspozicija. Pietūs bus suteikiami turo metu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.

3
diena
SAN CHOSĖ – TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite pro San Chosė Plaza de la Cultura aikštę, centrinį parką bei nacionalinį teatrą. Pravažiuosite pro Braulio Carrillo parką bei bananų plantacijas. Vėliau Jūsų laukia kruizas upėmis bei kanalais į Tortugero nacionalinį parką (Tortuguero National Park), kuris apima net 47 000 akrų. Šiame parke gyvena daugiau nei 300 skirtingų rūšių paukščių. Turėsite galimybę savo akimis pamatyti tukanus, papūgas, tulžinius bei retus žaliasparnius arus. Pietų metas. Vėliau vyksite į Tortugero kaimą, kur jūsų lauks ekskursija. Pasivaikščiosite paplūdimiu palei Karibų jūros pakrantę, kur vėžliai kuria lizdus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere. 
4
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą Jūsų laukia kruizas, kuomet plauksite kanalu palei rafijas, kuriose apsigyvenusios baltaveidės beždžionės, žaliosios iguanos bei tropiniai paukščiai. Paieškokite baltų ir snieginių garnių, pasidairykite po įspūdingus lizdus. Tuomet įplauksite į mistišką Cano Palma laukinės gamtos rezervatą. Aplankysite žaliųjų vėžlių mokslinį centrą, kur sužinosite apie vėžlių populiacijos apsaugos ir išsaugojimo programas. Palikę jį, vyksite į Tortugero kaimelį. Grįšite į viešbutį papietauti. Po pietų – laisvas laikas. Puikiai galite praleisti jį prie viešbučio baseino, klausydami džiunglių garsų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere.

5
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS – FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite į kruizą Tortugero upe. Po jo Jūsų laukia pietūs. Toliau vyksite į San Carlos slėnį, kuriame praleisite dvi dienas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.
6
diena
FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą pasimėgausite nepamirštamu nuotykiu atogrąžų miškuose ant kabančių tiltų – tai viena iš labiausiai lankomų vietų Kosta Rikoje. Pereisite visus 6 tiltus, įrengtus vešliuose atogrąžų miškuose, pamatysite krioklius, o jei pasiseks – ir įvairius egzotinius paukščius. Pietūs. Po pietų galėsite pasirinkti papildomą turą – lynais „pasivažinėti“ nuo vieno medžio iki kito*. Įgysite neįprastos ekstremalios patirties, čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais gamtos vaizdais iš viršaus. Grįžimas į viešbutį. Jei oras palankus, iš viešbučio galima pamatyti Arenalio ugnikalnį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fortūnoje. 

7
diena
FORTŪNA – GVANAKASTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksite į Gvanakastės (Guanacaste) provinciją. Vyksite pro vienintelį sausą atogrąžų mišką. Sustosite Liberijoje – didžiausiame Gvanakastės provincijos mieste. Tuomet vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės dviejų nakvynių poilsiui puikiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu.
8 – 11
dienos
POILSIS PRIE RAMIOJO VANDENYNO GUANKASTE PAKRANTĖJE (viskas įskaičiuota)
Ši diena skirta poilsiui vandenyno pakrantėje. Turėsite galimybę paplaukioti viešbučio baseine, apsilankyti SPA ar pasirinkti Jums tinkamą poilsio būdą.  Trokštantiems daugiau įspūdžių partneriai pasiūlys vienos dienos ekskursiją į Nikaragvą*. Vyksite iki Kosta Rikos ir Nikaragvos sienos (~1,5 val.), kur susitvarkę visus įvažiavimo į šalį formalumus, tęsite kelionę per Nikaragvą, „ežerų ir ugnikalnių žemę“. Pirmoji stotelė – Nikaragvos ežero pakrantė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Ometepe salą – dviejų ugnikalnių salą. Toliau vyksite į Port Granadą, kur persėsite į valtis ir plauksite pro Isletas de Granada saleles. Po tradicinių nikaragvietiškų pietų tęsite pasivaikščiojimą pagrindinėmis Granados miesto gatvėmis, gėrėdamiesi kolonijine pirmojo miesto, kurį įkūrė ispanai Amerikoje, architektūra. Pažintinės ekskursijos pabaigoje aplankysite Katarinos apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus Laguna de Apoyo ežero vaizdas. Po pasivaikščiojimo keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gaminiais: hamakais, supamaisiais krėslais, tradiciniais indėnų drabužiais ir avalyne. Jūsų lauks ekskursija į Masajos ugnikalnio nacionalinį parką, kur aktyvaus San Fernando kraterio dugne galite pamatyti verdančią lavą! Pats ugnikalnis yra apsuptas mažesnių ugnikalnių ir terminių šaltinių žiedu. Legendos byloja, kad indėnai čia aukodavo jaunas moteris, kad nuramintų čia gyvenančią ugnies deivę Čakitiką. Atvykę ispanai tikėjo, kad čia slypi įėjimas į požemių pasaulį. Grįžimas į Gvanakastę. Nakvynė viešbutyje Ramiojo vandenyno pakrantėje. 
12
diena
TARKOLESO KRUIZAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių atsisveikinsite su vandenynu ir vyksite link San Chosė. Pakeliui pasimėgausite paukščių bei krokodilų kruizu Tarkoleso upe, esančia netoli Carara biologinio rezervato, plaukdami pro mangrovių miškus. Plaukimo metu galėsite stebėti tropinius paukščius, krokodilus ir net retąsias raudonąsias aras. Grįžimas į San Chosė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.
13
diena
SAN CHOSĖ – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje būsite pervežti į San Chosė oro uostą, iš kurio lauks skrydis namo. Laikas tarti „¡Hasta la Vista, Costa Rica!“. 
14
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2450
2022 09 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1150
su skrydžiu: 3600

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukš

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (11 nakvynių: 3 nakvynės San Chosė, 2 nakvynės Tortugere, 2 nakvynės Fortūnoje) ir 4 – 5* žvaigždučių viešbutyje poilsio metu (5 nakvynės Gvanakastėje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčių, 6 pietūs, 7 vakarienės, 5 maitinimai su „viskas įskaičiuota“); 
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Frankfurtas – San Chosė – Franfurtas – Vilnius su persėdimais (patogus skrydis fiksuota kaina 1150 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * („pasivažinėjimas“ lynais tarp medžių Fortūnoje – ~60 USD/asm.; ekskursija į Nikaragvą – ~160 USD/asm., kaina priklauso nuo keliautojų skaičiaus);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: su vaodvu iš Lietuvos. Papildomai - vietinis gidas rusų arba anglų kalba vietoje.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~900 km.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsiu paplūdimyje Kosta Rikoje (Gvanakastėje), šalia Ramiojo vandenyno. Papildomos nakvynės kaina, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu – ~110 EUR/asm.
  • Papidomai gamtos turais į Korkovado nacionalinį parką, Poilsiu Manuel Antonio (šalia Ramiojo vandenyno) arba poilsiu džiunglių lodžijose su aplinkiniais pasivaikščiojimo takais. Priemoka skaičiuojama individualiai.

Kelionės užsakymas

Nuo
2450

+ skrydis apie: 1150 visiems su skrydžiu: 3600
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.