Kolumbietiškų spalvų šokis

Kelionės akcentai

 • Lankysimės šalyje, kur kiekviename žingsnyje - UNESCO saugomas paveldas
 • Pamatysime Bogotą, Kolumbijos sostinę
 • Kavos regione sužinosime kaip užgimsta kolumbietiška kava
 • Kokoros slėnyje gėrėsimės dangų remiančiomis „vaškinėmis“ palmėmis
 • Santa marta - seniausio Kolumbijos miesto lankymas
 • Apsilankysime Taironos nacionaliniame parke
 • Mėgausimės Karibų jūros teikiamais malonumais Kartagenoje
Nuo1650
2023 03 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2850
Dėmesio! Keliaujant į Kolumbiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – BOGOTA
Skrydis į Kolumbijos sostinę Bogotą. Oro uoste mus pasitiks gidas ir palydės į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pradėsime pažintį su Bogota – pulsuojančia Kolumbijos širdimi. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Boliavro aikštę (Plaza Bolivar). Aplankysime Aukso muziejų, kuriame saugoma gausiausia pasaulyje iki ispaniškojo laikotarpio indėnų aukso dirbinių kolekcija. Ekskursijos pabaigoje funikulieriumi pakilsime į Monserat kalvos viršūnę, nuo kurios kaip ant delno atsivers visas miestas, apsuptas Andų viršūnių. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
ZAPIKUROS DRUSKOS KATEDRA (pusryčiai)
Papusryčiavę vairuotojas paims mus iš viešbučio ir nuveš  į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje aplžiųūrėsime miestelį. Vakare grįžimas į Bogotą.
4
diena
BOGOTA – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks skrydis į Pereirą, kavos regioną. Iš čia keliausime (~1 val.) į kavos regiono širdį – Salento miestą, pakeliui grožėdamiesi žaliais kavos plantacijų laukais. Iš čia itin patogu tyrinėti kavos regioną, kurį 2011 m. UNESCO įtraukė į Pasaulio Paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Atvykę į Kokoros slėnį, būsime pavaišinti tradicine arbata, ir pradėsime savo žygį po žaliąjį palmių slėnį. Kelyje gali pasitaikyti šlapio purvo, todėl būkite pasiruošę tinkamą avalynę. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje užsuksime į Salento, vaizdingą miestelį, kurį ypač mėgsta keliautojai. Rami atmosfera ir originaliosios  architektūros nameliai kuria ypatingai jaukų miestelio vaizdą. Pagrindinėje miesto gatvėje gausu suvenyrų ir rankdarbių parduotuvėlių, jaukių kavinukių. Kartu su gidu aplankysime keletą vietinių menininkų parduotuvėlių ir užkilsime į vietą, nuo kurios atsiveria gražiausias vaizdas į Salento miestą ir slėnį. Vėliau aplankysime šalimais esantį kavos ūkį, kurioje sužinosime viską apie Kolumbijos aukštikalnių kavą, jos auginimą, gamybą ir paruošimą. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Laisvas laikas pasivaikščioti po jaukų ir spalvingą Salento miestel, pasirūpinti suvenyrais ar stabtelėti viename miestelio restoranų ir paragauti čia ypač populiaraus šviežio upėtakio (auginami Kororos slėnio ūkiuose). Žuvis verdama įvairiausiuose padažuose ir patiekiama ant tešloje kepto plantano. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
KAVOS REGIONAS – KARTAGENA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su kavos regionu ir skrisime į Kartageną, esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
KARTAGENA (pusryčiai)
Po pusryčių lauks ~4 val. turas po Kartagenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartagenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartegenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. Nakvynė viešbutyje. 

9
diena
KARTAGENA –  ISLA GRANDE  – KARTAGENA(pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime iki uosto, iš kur laivu plauksime (~45 min.) į Didžiąją Salą (Isla Grande), vieną iš Rosarijo salų. Salos pasižymi nuostabiais smėlio paplūdimiais ir krištolo skaidrumo vandeniu. Vyksime iki privataus paplūdimio, kur galėsime mėgautis saule ir jūra, o norintys aktyvesnės veiklos, už papildomą mokestį galės užsisakyti paviršinio nardymo ekskursiją. Saloje mūsų lauks tipiški kolumbietiški pietūs. Antroje dienos pusėje laivu grįšime atgal į Kartageną. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
KARTAGENA- SANTA MARTA (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia pervežimas iš Kartachenos į Santa Martą, kuris trunka 4 valandas. Tai puikus važiavimas pakrante, kurio metu galiMe pažvelgti virš vandenyno ir į Santa Martos Cienagą. Šiame maršrute taip pat yra Barranquilla miestas. Nakvynė istoriniame miesto centre. 
11
diena
SANTA MARTA (pusryčiai)
Ryte, papusryčiavus, mėgausimės 2 valandų pėsčiųjų ekskursija po seniausią Kolumbijos miestą Santa Martą. Tyrinėsime turtingą jos istoriją ir žavią Karibų kultūrą su vietiniu gidu. Toliau po pietų vairuotojas paims mus iš viešbučio Santa Martoje ir nuveš į Tayrona nacionalinį parką. Kelionė iš maždaug 1 valanda Karibų jūros pakrantės keliu, iš kurio atsiveria Siera Nevada de Santa Marta kalnų vaizdai. Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje.
12
diena
TAIRONA  (pusryčiai)
Taironos Nacionalinis parkas. Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Tayrona nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokite dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Tairona civilizacijos griuvėsiai. Jei norite šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

13
diena
TAIRONA  (pusryčiai)
Taironos Nacionalinis parkas. Laisvas laikas. 
14
diena
TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (~1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Nakvynė viešbutyje.
15
diena
BOGOTA – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare mūsų lauks skrydis namo.
16
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo1650
2023 03 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2850

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kolumbiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
  KAINA:  Be visų skrydžių: Vidiniai (3) ir tarptautinis skrydžiai
2-4 asm grupė

3090 eur/asm

1850 eur/asm Apie 1200 eur
5-10 asm grupė 2890 eur/asm 1650 eur/asm Apie 1200 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas paminėtuose arba panašiuose viešbučiuose (dviviečiuose arba twin kambariuose) (3 nakvynės Bogotoje, 3 nakvynės Salente, 3 nakvynės Kartaenoje, 3 nakvynės Taironoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas;
 • Vietinio giro paslaugos ( anglų kalba);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Oro uosto pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • leidimai įėjimui į Taironos parką.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius- Bogota- Vilnius su vienu persėdimu ( nuo 840 eur/asm)
 • Vidiniai skrydžiai su registuotu bei rankiniu bagažu ( kaina nuo 220 eur/asm)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 18.25 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje;
 • Turizmo mokestis;
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams;
 • Maistas ir gėrimai, nepaminėti kaip įskaičiuoti
 • Covid draudimas ir testai
 • Asmeninės išlaidos

Apgyvendinimo variantai

Bogota: 3 nakvynės HOTEL CASA DECO

Salentas: 3 nakvynės HOTEL MIRADOR DEL COCORA

Bogota: 1 nakvynė HOTEL CASA DECO

Kartagena: 3 nakvynės Hotel Casa del Curato

Tairona 3 nakvynės: Hostal Quetzal Dorado

Santa Marta 1 nakvynė: Hostal Quetzal Dorado

Kelionės užsakymas

Nuo
1650

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 2850
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.