Klasikinė Portugalija

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su Portugalijos sostine - charizmatiškąja Lisabona
 • Vaikštinėsite žaviojo Porto senamiesčio gatvelėmis ir grožėsitės šio miesto vaizdais, plaukdami Douro upe
 • Svečiuositės religinguose Bragos ir Fatimos miestuose
 • Pabuvosite vakariausiame Europos taške - Rokos kyšulyje
Nuo748
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 319
su skrydžiu: 1067
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – LISABONA
Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LISABONA – SINTRA – LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

Taip pat, aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3
diena
LISABONA – PORTAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus lauks pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. 

Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

4
diena
PORTAS – BRAGA – GIMARAINSAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą (Bom Jesus do Monte) – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje.

Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Gimarainso (Guimaraes) miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Grįžimas į Portą, nakvynė viešbutyje.

5
diena
PORTAS – KOIMBRA – FATIMA – LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.  Aplankysite įdomų pavadinimą -“Taupyklė su monetomis“- turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 6 eur).

Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981-ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

6
diena
LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankoma Mafra – vieta, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra. 

Vėliau leisitės į ekskursiją po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Po ekskursijos laukia laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

7
diena
LISABONA – EVORA – LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę keliausite į ramybe alsuojančią Evorą – vieną žaviausių miestų Portugalijoje. Valdžia, padedama UNESCO, išsaugojo ir restauravo neįkainojamas istorines Evoros vertybes. Verta atkreipti dėmesį į unikalų senamiesčio gatvių suplanavimą – tai maurų viešpatavimo palikimas. Taipogi, Evoroje randasi koplyčia, kurios vidinės sienos nudengtos žmonių kaulais. Arkos „dekoruotos“ kaukolėmis.

Istorija byloja, kad pradėję bažnyčios statybas, žmonės pamatė, kad čia kadaise buvo kapinės. Kadangi kapai jau buvo išjudinti, nenorėdami užrūstinti senolių kaulų juos panaudojo vidaus dekoracijoms.

Grįžimas į Lisaboną per Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

8
diena
LISABONA –  MIESTAI-MUZIEJAI  – LISABONA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Dalyvausite ekskursijoje po miestus-muziejus: Obidosą (Obidos), dar vadinamą „vestuvių miestu“, Alkobasą (Alcobasa), įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių, Bataliją (Batalha) su garsiu vėlyvosios gotikos domininkonų vienuolynu bei Tomarą (Tomar) – mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų.  Vakarienė nacionaliniame restorane, kurios metu klausysitės fado – ilgesingų, panašių į bliuzą dainų. Grįžimas į viešbutį, nakvynė Lisabonoje.

9
diena
LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)
Priklausomai nuo skrydžio laiko būsite paimti iš viešbučio ir pervešti į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.
Nuo748
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 319
su skrydžiu: 1067

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993 metrų aukščio Estrelos ka

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Portugalija

Turiste
2017 06 18
9.6
Noriu pritarti Tamaros komentarui :) ka tik grizau is nuostabios salies: jaunu, nuosirdziu ir bendraujanciu zmoniu, ispudingos architekturos ir kulturos, paslaptingos, uzburiancios fado dainomis ir kastanjeciu plauskejimu, perpuciamos Atlanto ir skalaujamos Tezo bei Dauero upiu... Galima testi iki begalybes - epitetu sios salies groziui ir savo emocijoms apibudinti nepakanka... Labai dekoju agenturai Lusitana Sol ir nuosirdziai gidei Jelenai Klimovai uz puikias atostogas bei gerai organizuota poilsi, nepriekaistinga aptarnavima, organizuotuma... Keliaukite, zmones, i Portugalija.... Nereali salis
Tamara
2017 06 06
9.8
Pasakyti, kad kelionė po Portugaliją patiko, tai reiškia nieko nepasakyti. Šalis fantastiška: ir kultūra, ir gamta, ir žmonės. VISOS ekskursijos pagal programą įdomios, todėl norėdama daugiau laiko praleisti prie Vandenyno ( iš didžiosios raidės rašau, jis aišku "nusipelnė" atskiro aprašymo: keriančia stichija), nenorėjome praleisti nė vienos ekskursijos ir nepasigailėjome. Patariu imti papildomą dieną poilsiui prie Vandenyno. Gerai dirba kompanija " Lusitana Sol", teko skambinti į ofisą ir visos problemos iškart buvo išspręstos. Labai patiko gidė Jelena. Vienintelis minusas dėl viešbučių: daug perkraustymo iš vieno viešbučio į kitą (tam pačiam mieste). Patiko "Eduard VII", pačiam Lisabonos centre, gera galimybė pasivaikščioti po miestą. Dar kartą, noriu padėkoti p. Vilmai Varnagirytei, "Kelionių akademija" kelionės konsultantei už puikų darbą, už atsakingą ir žmonišką požiūrį į savo darbą. Jūsų agentūrą būtinai rekomenduosiu savo draugams (jau visiems papasakojau).
Lina
2016 08 26
9.0
Viskas patiko, kelione intensyvi .... na bet tokia pasirinkau .... gal truko tik 1 dienos laisvo poilsio prie juros .... na va tos vienos dieneles truko .... manau daugeliui ... galima gal butu i sia intensyvia programa itraukti tokia 1 dienele :) na siiap tik pasiulymas .... viesbuciai tvarkingi, nieko negaliu blogo pasakyti ... :) mazai ten ir laiko praleidau ... taip kad ... viskas ok ... :) siaip organizacija pati is esmes gera ... tik laisvo laiko daug duodavo, kai jo tikrai nereikedavo, o laisvo laiko trukdavo tada, kai tikrai budavo ka pamatyti .... visiska nesamone buvo ekskursija i Palacio National da Pena .... aisku ne visi ten nusprende eiti, bet mes kas ejome, tai susimokejome pinigus tik tam kad pabuti ten 10 min .... na gidai tai tikrai zinojo ... paprasciausiai galejo kitaip organizuoti ... ar anksciau is viesbuciu isvaziuoti, ar maziau laiko pietums skirti .... nu nes ... nesamone visiska ten :) bet siaip kelione i Portugalija superine .... daug ispudziu.... labai grazi salis .... Porto miestas tai kazkas tokio :) sakiau butinai ten kada nors sugrisiu .... zodziu, viskas super :) dekui jums :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ LENTELĖ

Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

Kaina asmeniui vienviečiame numeryje:

Kaina trečiajam suaugusiam kambaryje:

Kaina vaikui iki 12 metų (gyvenant kambaryje su 2 suaugusiais):

3*  748 eur + skrydis 948 eur + skrydis 685 eur + 
skrydis
535 eur + 
skrydis
4*  874 eur + skrydis 1091 eur + skrydis 784 eur + 
skrydis
645 eur + 
skrydis

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, Rivjeroje Sana Estoril 3*, Sao Mamede 2* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje Altis Park 4*, Porto Black Tulip 4*, Rivjeroje Costa Caparica 4*, Praia Mar 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

Į kainą įskaičiuota:

 • 8 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiam vykdomas tris kartus per dieną – 8, 11 ir 17 val.);
 • maitinimas – 8 pusryčiai, 5 pietūs, 1 vakarienė
 • ekskursinė programa
 • rusakalbio gido paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
 • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~100 eur);
 • audiogidas ir ausinės (~2 eur/dienai)
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis, objektų tvarka gali keistis.
 • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
 • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,
 • Daugiau informacijos teiraukitės tel. 86 71 43122 (Irina).
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

 

 

Kelionę galima papildyti

  • Galimybė pridėti poilsį Lisabonos pakrantėje, Algarvėje, Madeiroje arba Azorų salose

Kelionės užsakymas

Nuo
748

+ skrydis nuo: 319 visiems su skrydžiu: 1067
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Portugalijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Portugalija: poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Madeiroje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.