×

Klasikinė Kuba

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Klasikinė Kuba

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Fiesta Campesina fermoje susipažinsite su ypatinga šalies augalija ir gyvūnija 
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu

Programa

 • Kuba kartais primena pasakų princą, apvilktą neturtingo žmogaus apsiaustu – vietomis šiek tiek apšiurę fasadai slepia įspūdingo grožio, nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalį. Tai tarsi atskiras pasaulis, kuriame reikia atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Miestų architektūra ir atmosfera su savo akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pretenzingais skverais primena apie čia kadaise gyvavusias intrigas ir prabangą, o baltas patrauklių paplūdimių smėlis ir stulbinamai žydras vanduo primena, kad atvykome atostogauti. Belieka atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti neįprastos kubietiškos kultūros malonumais – sakoma, kad šią šalį labai lengva pamilti, gal taip nutiks ir Jums? Tad drąsiai pasisveikinkime su Kuba ir leiskimės į nuostabių įspūdžių kelionę po šį Pietų Amerikos perlą!

 • 1 diena.

  VILNIUS – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus į Havaną arba į Varaderą (ir pervežimas į Havaną). Atvykus lauks apgyvendinimas viešbutyje ir vakarienė.

 • 2 diena.

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į ekskursija po Havaną. Nuvyksite iki Morro-Cabana apžvalgos aikštelės. Pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysite Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Saint Francis of Assisi aikštę. Taip pat neaplenksite ir romo muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsite jį padegustuoti. Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę, Mercaderes gatve pasieksite viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus.

  Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane „LaMina”

  Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę ir Universiteto kalną. Dienos pabaigoje grįšite į viešbutį, kur turėsite laisvo laiko. Esant poreikiui, galėsite pasiimti kelionę į kabaretą “Tropikana”. Vakarienė restorane El Aljibe. Laisvas laikas

 • 3 diena.

  HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių mūsų lauks kelionė į Vinjaleso slėnį (Valle de Vinales), kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio. Nors vietos pavadinimas pažodžiui reiškia „Vynuogynų slėnis“, pasaulyje jis garsėja dėl visai kitų augalų produkcijos – tabako. Pakeliui galėsime pasigrožėti ir susipažinti su unikalia Kubos gamta, egzotiškais augalais, ypač – karališkomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu!

  Atvykę į slėnį, aplankysime tabako fabriką-gamybos vietą, vadinamą Kandeliarija (Candelaria), stabtelėsime „El Paraiso“ fermoje – galėsime pamatyti paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimą, bei įvertinti jų svetingumą ir paprastumą.

  Pasiirstyti valtimi požemine upe keliausime į Indėno Urvą (Cueva del Indio) – įvairių formų stalaktitų ir stalagmitų pilną urvą. Sienas čia puošia įvairiausi ikikolumbinių čiabuvių genčių paveikslai, galima pamatyti senovinių laidojimo reikmenų. Legenda pasakoja, kad jei plaukiant šiuo urvu būsite užvertę galvą ir į nosį netyčia įlašės gryno vandens nuo stalaktito lašelis, problemų su sveikata nebeturėsite niekada. Argi neverta pamėginti?.. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Mural de la Prehistoria“. Tai viskas viename: istorinis šou, nuostabus maistas ir nedidelis savotiškas muziejus.

  Po pietų keliausime prie „Priešistorinės sienos“ (Vinales Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Į UNESCO Paveldo sąrašą įtraukta spalvinga siena iš tikrųjų visai ne priešistorinė, tačiau tikrai istorinė – buvęs Kubos mokslų akademijos kartografijos skyriaus direktorius Leovigildas Morilas (Leovigildo González Morillo) įsipareigojo įvykdyti didžiulį projektą ir Vinjaleso slėnyje ant milžiniškos uolos sienos nutapyti pasaulio atsiradimo istoriją. Piešinių istorija prasideda nuo ankstyvųjų jūros organizmų, vaizduoja dinozaurus ir baigiasi trimis milžiniškomis raudonų žmonių figūromis.

  Apžiūrėję šį itin ryškų meno kūrinį, kilsime į „Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo grožiu: ramiai banguoja įstabiai žalios slėnio pievos, išvagotos įvairių kalnų ir kalnelių. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks soti vakarienė ir poilsis po įspūdžių kupinos dienos. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena.

  HAVANA – GUAMA – CIENFUEGOS – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Cienfuegos. Pakeliui sustosite fermoje „Fiesta Campesina", kur susipažinsite su ypatinga augalija ir gyvūnija sutinkama tik Zapatos pusiasalyje. Cienfuegos yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia Jūsų lauks pietūs „LaBoca“ restorane.

  Po pietų galėsite pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru.

  Šiame miestelyje pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Palace del Valle rūmusTomas Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau būsite pervežti į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

 • 5 diena.

  TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžiūrėsite Trinidadą – vieną įspūdingiausių miestų Kuboje. Čia pajusite kolonijinio gyvenimo spalvas, pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus su akmenimis grįstomis gatvelėmis ir čerpėmis dengtais pastatais.

  Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus.

  Pietausite jaukiame miesto restorane „ElColonial“. Vakare lauks apgyvendinimas viešbutyje ir soti vakarienė privačiame restorane Plaza Mayor, po kurios turėsite laisvo laiko pasivaikštynėti Trinidado miesto gatvelėmis.

 • 6 diena.

  TRINIDADAS – SANTA CLARA – VARADERAS (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Santa Clara. Pakeliui sustosite prie Čegevaros paminklo ir muziejaus. Atvykę į Santa Klaros miestelį pasivaikščiosite po senovinį miestelio centrą, kur galėsite ir papietauti. Toliau tęsite kelionę į populiarųjį Kubos kurortą - Varaderą. Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje.

   

 • 7–10 diena.

  POILSIS VARADERO KURORTE (viskas įskaičiuota)

  Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava.

  Šis kurortas turi 20 km. ilgio balto smėlio pajūrio ruožą, kurį skalauja turkio mėlynumo vanduo. Čia rasite visko, ko reikia geroms atostogoms: šiltą vandenį ir baltus paplūdimius.

  Didelė gausa laisvalaikio praleidimo būdų tikrai neleis nuobodžiauti! Galėsite nardyti, būriuoti, plaukioti vandens slidėmis, žvejoti, jodinėti arba tesiog vaikštinėti po šį gražųjį kurortą.

 • 11 diena.

  Skrydis VARADERO/HAVANA – VILNIUS

  Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Pirm, Birž 22Ketv, Liep 2 10+
Pirm, Birž 29Ketv, Liep 9 10+
2020 liepa
Pirm, Liep 6Ketv, Liep 16 10+
Pirm, Liep 13Ketv, Liep 23 10+
Pirm, Liep 20Ketv, Liep 30 10+
Pirm, Liep 27Ketv, Rūgp 6 10+
2020 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 3Ketv, Rūgp 13 10+
Pirm, Rūgp 10Ketv, Rūgp 20 10+
Pirm, Rūgp 17Ketv, Rūgp 27 10+
Pirm, Rūgp 24Ketv, Rugs 3 10+
Pirm, Rūgp 31Ketv, Rugs 10 10+
2020 rugsėjis
Pirm, Rugs 7Ketv, Rugs 17 10+
Pirm, Rugs 14Ketv, Rugs 24 10+
Pirm, Rugs 21Ketv, Spal 1 10+
Pirm, Rugs 28Ketv, Spal 8 10+
2020 spalis
Pirm, Spal 5Ketv, Spal 15 10+
Pirm, Spal 12Ketv, Spal 22 10+
Pirm, Spal 19Ketv, Spal 29 10+
Pirm, Spal 26Ketv, Lapkr 5 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1397 EUR
 

+ skrydis apie 927 EUR
su skrydžiu nuo 2324 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

 

Iberostar Tainos 3* »

2019.11.05-2019.12.17 1289 Eur/asm
2019.12.24-2020.01.07 1700 Eur/asm
2020.01.07-2020.03.25 1500 Eur/asm
2020.03.25-2020.10.26 1397 Eur/asm

Viešbučio vieta: Apie 45 km iki Varadero oro uosto, apie 150 km iki tarptautinio Havanos oro uosto Chose Marti, apie 18 km iki Varadero miesto centro, pirmoje viešbučių linijoje.

Viešbutis: Priklauso IBEROSTAR &Hotels & Resorts viešbučių tinklui. Pastatytas 1999 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais. Viešbutį sudaro vienas pagrindinis 4-ių aukštų pastatas ir septyniolika vasarnamių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
  • visi pervežimai programos metu;
  • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose turo ir poilsio metu;
  • maitinimas pusryčiai, ir nurodyti pietūs, vakarienės turo metu (gėrimai Trinidade), viskas įskaičiuota poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su 1 arba 2 tarpiniais persėdimais), kaina nuo 926 EUR;
  • jokie gėrimai vakarienių metu Havanoje;
  • medicininių išlaidų draudimas (apie 15 EUR);
  • kelionės jungties draudimas, kai skrydis nejungtinis (apie 7 EUR);
  • Kubos turisto kortelė – 44 EUR;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
  • Kelionę užsakyti reikia likus mažiausiai 35 dienoms iki išvykimo dienos. 
  • už papildomą priemoka galima užsisakyti turą su 4* ir 5* viešbučių kategorijomis (kainų teirautis agentūroje)
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
UP
Išskleisti kelionių paiešką