Klasikinė Kuba

Kelionės akcentai

 • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
 • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
 • Fiesta Campesina fermoje susipažinsite su ypatinga šalies augalija ir gyvūnija 
 • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
 • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu
Nuo1397
2021 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 927
su skrydžiu: 2324

Kelionės programa

Kuba kartais primena pasakų princą, apvilktą neturtingo žmogaus apsiaustu – vietomis šiek tiek apšiurę fasadai slepia įspūdingo grožio, nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalį. Tai tarsi atskiras pasaulis, kuriame reikia atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Miestų architektūra ir atmosfera su savo akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pretenzingais skverais primena apie čia kadaise gyvavusias intrigas ir prabangą, o baltas patrauklių paplūdimių smėlis ir stulbinamai žydras vanduo primena, kad atvykome atostogauti. Belieka atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti neįprastos kubietiškos kultūros malonumais – sakoma, kad šią šalį labai lengva pamilti, gal taip nutiks ir Jums? Tad drąsiai pasisveikinkime su Kuba ir leiskimės į nuostabių įspūdžių kelionę po šį Pietų Amerikos perlą!
1
diena
VILNIUS – HAVANA (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus į Havaną arba į Varaderą (ir pervežimas į Havaną). Atvykus lauks apgyvendinimas viešbutyje ir vakarienė.
2
diena
HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į ekskursija po Havaną. Nuvyksite iki Morro-Cabana apžvalgos aikštelės. Pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysite Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Saint Francis of Assisi aikštę. Taip pat neaplenksite ir romo muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsite jį padegustuoti. Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę, Mercaderes gatve pasieksite viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus.

Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane „LaMina”

Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę ir Universiteto kalną. Dienos pabaigoje grįšite į viešbutį, kur turėsite laisvo laiko. Esant poreikiui, galėsite pasiimti kelionę į kabaretą “Tropikana”. Vakarienė restorane El Aljibe. Laisvas laikas

3
diena
HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių mūsų lauks kelionė į Vinjaleso slėnį (Valle de Vinales), kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio. Nors vietos pavadinimas pažodžiui reiškia „Vynuogynų slėnis“, pasaulyje jis garsėja dėl visai kitų augalų produkcijos – tabako. Pakeliui galėsime pasigrožėti ir susipažinti su unikalia Kubos gamta, egzotiškais augalais, ypač – karališkomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu!

Atvykę į slėnį, aplankysime tabako fabriką-gamybos vietą, vadinamą Kandeliarija (Candelaria), stabtelėsime „El Paraiso“ fermoje – galėsime pamatyti paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimą, bei įvertinti jų svetingumą ir paprastumą.

Pasiirstyti valtimi požemine upe keliausime į Indėno Urvą (Cueva del Indio) – įvairių formų stalaktitų ir stalagmitų pilną urvą. Sienas čia puošia įvairiausi ikikolumbinių čiabuvių genčių paveikslai, galima pamatyti senovinių laidojimo reikmenų. Legenda pasakoja, kad jei plaukiant šiuo urvu būsite užvertę galvą ir į nosį netyčia įlašės gryno vandens nuo stalaktito lašelis, problemų su sveikata nebeturėsite niekada. Argi neverta pamėginti?.. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Mural de la Prehistoria“. Tai viskas viename: istorinis šou, nuostabus maistas ir nedidelis savotiškas muziejus.

Po pietų keliausime prie „Priešistorinės sienos“ (Vinales Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Į UNESCO Paveldo sąrašą įtraukta spalvinga siena iš tikrųjų visai ne priešistorinė, tačiau tikrai istorinė – buvęs Kubos mokslų akademijos kartografijos skyriaus direktorius Leovigildas Morilas (Leovigildo González Morillo) įsipareigojo įvykdyti didžiulį projektą ir Vinjaleso slėnyje ant milžiniškos uolos sienos nutapyti pasaulio atsiradimo istoriją. Piešinių istorija prasideda nuo ankstyvųjų jūros organizmų, vaizduoja dinozaurus ir baigiasi trimis milžiniškomis raudonų žmonių figūromis.

Apžiūrėję šį itin ryškų meno kūrinį, kilsime į „Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo grožiu: ramiai banguoja įstabiai žalios slėnio pievos, išvagotos įvairių kalnų ir kalnelių. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks soti vakarienė ir poilsis po įspūdžių kupinos dienos. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
HAVANA – GUAMA – CIENFUEGOS – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Cienfuegos. Pakeliui sustosite fermoje „Fiesta Campesina", kur susipažinsite su ypatinga augalija ir gyvūnija sutinkama tik Zapatos pusiasalyje. Cienfuegos yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia Jūsų lauks pietūs „LaBoca“ restorane.

Po pietų galėsite pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru.

Šiame miestelyje pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Palace del Valle rūmusTomas Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau būsite pervežti į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

5
diena
TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžiūrėsite Trinidadą – vieną įspūdingiausių miestų Kuboje. Čia pajusite kolonijinio gyvenimo spalvas, pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus su akmenimis grįstomis gatvelėmis ir čerpėmis dengtais pastatais.

Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus.

Pietausite jaukiame miesto restorane „ElColonial“. Vakare lauks apgyvendinimas viešbutyje ir soti vakarienė privačiame restorane Plaza Mayor, po kurios turėsite laisvo laiko pasivaikštynėti Trinidado miesto gatvelėmis.

6
diena
TRINIDADAS – SANTA CLARA – VARADERAS (pusryčiai ir vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Santa Clara. Pakeliui sustosite prie Čegevaros paminklo ir muziejaus. Atvykę į Santa Klaros miestelį pasivaikščiosite po senovinį miestelio centrą, kur galėsite ir papietauti. Toliau tęsite kelionę į populiarųjį Kubos kurortą - Varaderą. Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje.
7 – 10
dienos
POILSIS VARADERO KURORTE (viskas įskaičiuota)
Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava.

Šis kurortas turi 20 km. ilgio balto smėlio pajūrio ruožą, kurį skalauja turkio mėlynumo vanduo. Čia rasite visko, ko reikia geroms atostogoms: šiltą vandenį ir baltus paplūdimius.

Didelė gausa laisvalaikio praleidimo būdų tikrai neleis nuobodžiauti! Galėsite nardyti, būriuoti, plaukioti vandens slidėmis, žvejoti, jodinėti arba tesiog vaikštinėti po šį gražųjį kurortą.

 

11
diena
Skrydis VARADERO/HAVANA – VILNIUS
Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.
12 .
dienos
VILNIUS
Nuo1397
2021 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 927
su skrydžiu: 2324

Apie Kubą

Kuba - tai didžiausia Karibų jūros sala, besidriekianti įstrižai Karibų jūros ribų. Kuboje yra daugybė skirtingų miestų ir paplūdimių. Čia savąjį rojaus kampelį atras kiekvienas. Neišdildomi įspūdžiai, pietietiškas temperamentas, daugybė egzotiškų akimirkų! Bene kiekvienas yra girdėjęs apie žymiuosius kubietiškus cigarus, romą, nepakartojamo skonio kavą, auginamą įspūdingose kavos plantacijose.Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600 mažesnių ir didesni

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Kuba

Audronė
2011 12 23
9.6
Įspūdžiai tikrai puikūs ir jų daug :). Kelionė praėjo šauniai, jokių nesklandumų nebuvo- viskas buvo puikiai organizuota (ačiū!). Nuskridę į Stanstedo oro uostą greitai radome autobusų stotį pervažiavimui į Gatewick'ą. Ten lygiai taip pat sklandžiai nuvažiavom į viešbutį "Europą". Šio viešbučio registratūroje dirbo lietuvis, tai viskas buvo dar paprasčiau :). Havanoje mus pasitiko ir nuvežė į užsakytą viešbutį- viskas laiku ir taip, kaip suderinta. Viešbučiai Kuboje šiek tiek prastesni nei Europoje, taigi, norintiems gyventi europietiškomis 4* sąlygomis, reikėtų visgi užsisakyti 5* viešbutį. Bet šiaip tai viešbučiuose pakankamai švaru. Maistas skanus, bet galėtų būti didesnė įvairovė, be to, stygius žalių daržovių. Ekskursijos vyko pagal programą, bet gidė prastokai kalbėjo rusiškai. Kartais netgi tekdavo kažką paklausti pakartotinai, paprastesniais žodžiais ar sakiniais, nes nelabai suprasdavo klausimo. Be to, jautėsi, kad jai dar labai trūksta patirties (kaip pati pasakojo, tik prieš 5 mėn baigė universitetą). Taigi, gide nebuvome sužavėti. Laimei, grupelė buvo nedidelė, tik 4 žmonės, tai galėjom papildomai klausimų užduoti. Ekskursijų papildomai neužsakinėjom, nes beveik viską, kas buvo siūloma, jau buvome aplankę turo metu. Didžiausią įspūdį paliko Havana. Netgi manau, kad galima būtų daugiau laiko skirti ekskursijai po sostinę, nes tikrai įdomu ir daug dalykų, kurie stebina :). Poilsis Varadere labai patiko- ne per karšta, vanduo labai šiltas (apie 25C), bangos didžiulės. Neapsakomas malonumas šokinėti per bangas (paskutinį kartą tai dariau vaikystėje, Baltijos jūroje :)). Kuboje laaaaabai skani kava ir kokteilis „Mochito“. Nesu didelė kavos mėgėja, bet netgi ir aš pajaučiau, ką reiškia terminas "gera" kava :). Be to, susidarė įspūdis, kad žmonės gyvena tikrai vargingai, bet linksmai- net 70-mečiai šoka salsą, o ir šiaip visose kavinėse, gatvėse ištisom dienom grojama ir dainuojama. Automobiliai labai seni, prastos techninės būklės, bet visgi važiuoja :). Darbo kultūra pas mums jau pamiršta nuo sovietinių laikų, bet ten dar labai gaji- darbo vietoje 11 žmonių, bet dirba tik 1; kiti tiesiog sėdi arba rūko ir stebi, kaip tas vienas dirba :). Trumpai tiek :).

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose turo ir poilsio metu;
 • maitinimas pusryčiai, ir nurodyti pietūs, vakarienės turo metu (gėrimai Trinidade), viskas įskaičiuota poilsio metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su 1 arba 2 tarpiniais persėdimais), kaina nuo 926 EUR;
 • jokie gėrimai vakarienių metu Havanoje;
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 15 EUR);
 • kelionės jungties draudimas, kai skrydis nejungtinis (apie 7 EUR);
 • Kubos turisto kortelė – 44 EUR;

Pastabos

 • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Kelionę užsakyti reikia likus mažiausiai 35 dienoms iki išvykimo dienos. 
 • už papildomą priemoka galima užsisakyti turą su 4* ir 5* viešbučių kategorijomis (kainų teirautis agentūroje)
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Apgyvendinimo variantai

Iberostar Tainos 3* »

Viešbučio vieta: Apie 45 km iki Varadero oro uosto, apie 150 km iki tarptautinio Havanos oro uosto Chose Marti, apie 18 km iki Varadero miesto centro, pirmoje viešbučių linijoje.

Viešbutis: Priklauso IBEROSTAR &Hotels & Resorts viešbučių tinklui. Pastatytas 1999 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais. Viešbutį sudaro vienas pagrindinis 4-ių aukštų pastatas ir septyniolika vasarnamių.

Memories Varadero 4* »

Viešbučio vieta: Apie 25 km iki Varadero oro uosto, apie 140 km iki Havanos, apie 18 km iki Varadero miesto centro, pirmoje viešbučių linijoje.

Viešbutis: Priklauso BLUE DIAMOND RESORTS viešbučių tinklui. Viešbučio kompleksą sudaro keletas skirtingo aukščio pastatų, esančių didelėje parko teritorijoje. Viso yra 1035 numeriai.

 

Melia Las Americas 5* »

Viešbučio vieta: Apie 33 km iki Varadero oro uosto, apie 13 km iki Varadero miesto, apie 130 km iki Havanos, pirmoje viešbučių linijoje.

Viešbutis: Priklauso MELIA HOTELS INTERNATIONAL viešbučių tinklui. Viešbutis pastatytas 1994 metais, kasmet atnaujinamas. Viešbutis yra Las Americas Resort turistinio komplekso dalis. Tarp Melia Varadero 5* ir Sol Palmeras 4* viešbučių kursuoja autobusas (viešbučių infrastruktūra nėra bendra). Viešbutis skirtas tik suaugusiems (18+). Viešbutį sudaro vienas 4-ių aukštų pastatas ir šalia esanti devyniasdešimties vasarnamių zona. Pagrindiniame pastate yra 250 numerių.

Kelionės užsakymas

Nuo
1397

+ skrydis nuo: 927 visiems su skrydžiu: 2324
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Kubos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kuba: kavos spalvos
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.