Paryžius ir didžiosios Luaros slėnio pilys

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pasivaikščiojimas Monmarte, nuo kurios atsiveria Senos upės slėnyje plytinčio miesto panorama
 • Turėsite galimybę aplankyti Luvrą - miesto istorijos paminklą, o dabar - vienas garsiausių pasaulyje muziejų.
 • Pamatysite Paryžiaus priemiestį Versalį - didžiausias rūmų ir parkų kompleksas Europoje.
 • Abejingų nepaliks garsiosios Luaros slėnio pilys - Prancūzijos puošmena.
 • Pamatysite senus prancuzijos miestus – Lioną ir Dižoną.
 • Aplankysite uostą Honfleurą, kuris yra vienas populiariausių lankytinų vietų Prancūzijoje
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Skrydis:  Vilnius 13:30-15:25 Paryžius (Bovė)/16:00-19:35 Vilnius (Wizzair ) 

1
diena
VILNIUS - PARYŽIUS
Iš Vilniaus atskrisite į Paryžiaus Bovės oro uostą, jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį. Po registracijos viešbutyje ir trumpo poilsio galėsite savarankiškai pradėti pažinti su romantišku Paryžiumi. Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Savo akimis išvysite Site salą, Lotynų kvartalą, Eifelio bokštą, Invalidų rūmus, Trokadero, Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus...

Antros dienos pusėje – papildoma ekskursija autobusu į Paryžiaus priemiestį Versalį. Versalis buvo Prancūzijos sostinė 107 metus. Jame yra pastatytas Europoje didžiausias rūmų ir parkų kompleksas. Iki šiol kyla klausimas ar tai buvo jaunojo Karaliaus Saulės kaprizas, ar gerai apgalvotas politinis žingsnis?

Ekskursijos maršrutas eina per 7 rūmų salonus: Didžiuosius Karališkus apartamentus, kur priėmimus rengė Karalius Saulė, garsiąją Veidrodžių galeriją, kurios ilgis 75 m, plotis 10 m ir joje yra 17 didelių langų, priešais kuriuos ant sienos kabo 17 tokio pat dydžio veidrodžių, taip pat Didžiuosius Karaliaus ir Karalienės miegamuosius ir kt. Rūmuose surinkti žymiausių Europos dailininkų paveikslai, marmurinės skulptūros ir to laikotarpio baldai bei gobelenai. Po ekskursijos Karališkuose apartamentuose galėsite mėgautis Versalio sodais su įspūdingais gėlių darželiais, statulomis ir paslaptingomis giraitėmis arba galėsite pasivažinėti karieta. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

2
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Norintys galės vykti į papildomą ekskursiją ir aplankyti puikų uostą Honfleur ir kurortinį Étretat miestelį. Nėra gražesnio uosto už Honfleurą! Spalvingi fachverkiniai namai stumiasi dėl vietos krantinėse, šalia įsikūrė meno galerijos ir restoranai. Ne veltui Honfleuras yra vienas populiariausių lankytinų vietų Prancūzijoje, kuriame gausu ką pamatyti ir nuveikti.

Nuo jo grožiu neatsilieka Atlanto pakrantėje įsikūręs kurortinis miestelis Étretat. Būtent čia buvo sukurti vieni gražiausių impresionistų šedevrų.
Vakare norintys galės apsilankyti viename garsiausių miesto kabaretų (Lido, Mulenružas, Paradis Latane). Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

3
diena
PARYŽIUS – BURŽAS (pusryčiai)
Visos dienos išvyka į Luaros slėnio pilys. Šio regiono gyventojai įsitikinę, kad Luaros slėnis yra Prancūzijos centras, o kartu ir istorijos centras. Ne visi prancūzai su tuo sutinka, tačiau patvirtina, kad Luaros pilys – tai Prancūzijos puošmena.

Luaros slėnis garsėja savo senovinėmis pilimis ir istoriniais miesteliais: Amboise, Chambord, Chartres, Chaumont, Blois ir kt. Visus vardinti būtų beprasmiška – jų virš 70! Būtina aplankyti bent keletą iš jų, kad, pajustumėte viduramžių ir renesanso dvasią.

Apžiūrėsite Chambord pilį, kurios stogai lyginami su Pasakų rūmais. Ji buvo pastatyta karaliui Pranciškui I ir iki šiol pribloškia ne tik savo dydžiu – joje įrengta 440 kambarių ir 365 židiniai, bet ir novatoriška architektūra. Neatsitiktinai ji yra laikoma inžinerijos šedevru. Šiuo metu miškai aplink pilį – 5440 ha, yra Prancūzijos prezidento medžioklės draustinis. Vėliau aplankysite vieną iš originalių Renesanso laikotarpio pastatų – Chenonceau pilį, esančią ant Cher upės kranto, Loire intako. Pilis liaudyje yra vadinama Damų pilimi, nes ji neatsiejama nuo garsių moterų likimų – Marijos Stiuart, Catherine de Medici, Diana de Puatjė, Louise Lorraine, George Sand. Chenonceau pilis yra unikali savo prabangiu interjeru ir sodu, taip pat tuo, kad ji yra tiesiogine to žodžio prasme prasme pastatyta vandenyje. Taip pat apžiūrėsite Karolio VIII ir jo žmonos Anos Bretanskoy, ant aukšto plokščiakalnio pastatytą, Amboise dvarą, kuris visuomet vaidino svarbų vaidmenį Prancūzijos karalių gyvenimuose. Strategiškai palanki jo geografinė padėtis padarė jį neprieinamą priešams. Pilis yra žinoma ir dėl to, kad jos koplyčioje ilsisi garsaus menininko ir mokslininko Leonardo da Vinči palaikai.
Luaros slėnio vynuogynai ir vynas yra ne taip gerai žinomi pasaulyje, tačiau jie tikrai verti dėmesio. Čia auginamos tokios vynuogių veislės kaip Gamay, Cabernet, Co, Sauvignon ir Chardonnay iš kurių gaminamas baltas, rožinis, raudonas ir putojantis vynas, kurio galėsite padegustuoti vietiniuose vyno rūsiuose. Persikėlimas į Buržą. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą su grupės palydovu. Nakvynė viešbutyje Buržos mieste.

4
diena
PARYŽIUS – LIONAS – DIŽONAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Persikėlimas į Lioną. Apžvalginė ekskursija po senąjį Lioną (XV-XVII a.). Istorinė ekskursija, komentarai ir apsilankymai po trabules, pėsčiųjų gatves, biržos pastatą, rožinio bokšto namą, Henriko IV namą, Delorme galerijų fasadą, katedrą ir Šv.Jono Krikštytojo aikštę,Tomasano namas, fasadai liepsnojančios XVI a. gotikos stiliaus, liūto namas, Maye namas, Gadano rūmai ir kt. Laisvas laikas mieste. Pervažiavimas į Dižoną. Pasivaikščiojimas po miestą su grupės palydovu. Nakvynė viešbutyje Dižone.
5
diena
DIŽONAS – KOLMARAS – STRASBŪRAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Persikėlus į Kolmarą. Laisvas laikas mieste. Norintys galės vykti į papildomą ekskursiją į Strasbūrą, „Vieningos Europos sostinę“. Tai – stulbinančiai gražus, puikiai išlikęs, senove dvelkiantis miestas. Istorinis Strasbūro centras įsikūręs saloje, kurį suformavo upės Briušas ir Reino intakas upė Ilis. Visas istorinis miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Grįžimas į viešbutį. Dar organizuojama papildoma ekskursija po Kolmarą. Čia išlikę didingi ankstyvosios gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo, art nouveau pavyzdžiai. Vingiuotos istorinės miesto dalies gatvelės, kanalai, spalvingi pastatų fasadai ir dekoracijų gausa (vasarą gyvos gėlės, žiemą kalėdinės tematikos) šį miestą primena šventinį atviruką. Tačiau vaizdingiausia vieta su spalvingiausiais fachverkiniais namais yra „Mažoji Venecija“ ir žvejų rajonas. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
ŠAMPANĖS REGIONAS REIMSAS – PARYŽIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Persikėlimas į Reimsą. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą su grupės palydovu. Reimsas yra prancūziško šampano sostinė ir Šampanės regionas – miestas, turintis dviejų tūkstančių metų istoriją.  Nuo V a. visi Prancūzijos karaliai būdavo karūnuojami Reimso katedroje.

Viduramžių, romėnų ir gotikos menas Reimse išlyko gyvas gražiuose kūriniuose, tokiuose kaip Sainte-Remy bazilika arba, žinoma, Notre-Dame de Reims katedra. Laisvalaikis. Už papildomą mokestį galima aplankyti vieną iš Šampano namų vynų ir paragauti kelių rūšių šampano.
Persikraustymas į Paryžių. Registracija ir įsikurymas viešbutyje Paryžiuje. Antros dienos pusėje – papildoma ekskursija į Luvrą. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Po pusryčių galėsite papildomai užsakyti ekskursija po Monmartrą ir Lotynų kvartalą. Montmartras – menininkų mėgstamas rajonas, čia gyveno ir dirbo Renuaras, Degas, Utrillo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Iki šiol centrinėje rajono aikštėje Tertre renkasi menininkai, galintys nupiešti jūsų portretą, pardavinėjantys savo kūrinius.Pasivaikščiojimas menininkų kvartale Montmartre prasidės pietinėje rajono dalyje nuo Place Pigalle, kur yra daug restoranų, kabaretų ir kitų turistų mėgiamų pramogų. Užkilsite ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria vaizdas į nuostabią baltą romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčią Sacre Coeur. Taip pat, iš čia atsiveria puiki Paryžiaus panorama, ypač įspūdinga naktį. Apsilankymas Fragonard kvepalų gamykloje. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

8
diena
 PARYŽIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į oro uostą.

Apie Prancūziją

Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija ir Andora, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu ir Šveicarija, o rytuose — su Italija ir Monaku. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra.Prancūzijos kultūra neabejotinai yra viena iš didžiausių, seniausių ir svarbiausių Europos kultūrų. Prancūzijos kultūrinis
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 7 nakvynės (4 nakvynės – Paryžiuje; 1 nakvynė – Buržas; 1 nakvynė – Dižonė; 1 nakvynė –Kolmare) 3* viešbučiuose, su pusryčiais;
 • Maitinimas – 7 pusryčiai;
 • Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas teikiamas visiems atvykstantiems nuo 10.30 iki 13.00 ir visiems išvykstantiems nuo 13.00 iki 18.00 val. Pervežimams į skrydžius kitu atvykimo ir išvykimo laiku papildomai 30 eurų asmeniui į vieną pusę;
 • Transporto paslaugos pagal programą su rusakalbiu asistentu;
 • Ekskursijos su rusakalbiu licencijuotu gidu Paryžiuje, Lione;
 • Lankymasis Burže, Dižone, Reimse su rusakalbiu asistentu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Priemoka už vienvietį kambarį 310 eur;
 • Skrydis Vilnius - Paryžius - Vilnius (Ryanair/Wizzair, kaina nuo 180 eur);
 • Įėjimo į muziejus mokesčiai;
 • Ekskursijos naktinis Paryžius 30 eurų;
 • Vakarienė ir vakaro pasirodymai Moulin Rouge arba Lido kabarete (kaina priklauso nuo pasirinktos vakaro programos);
 • Ekskursija po Luvrą su gidu 40 eurų + įėjimo bilietas 17 eurų;
 • Ekskursija į Versalį 50 eurų + įėjimo bilietas 18 eurų;
 • Laivo bilietas Senoje 15 eurų;
 • Įėjimo bilietai į Luaros pilis 14 eurų;
 • Ekskursija Paryžiaus Notre Dame De Paris katedroje 35 eurai;
 • Ekskursija į Monmartrą 35 eurai;
 • Ekskursija Normandijoje (Honfleur, Etretat) 70 eurų;
 • Ekskursija į Strasbūrą 50 eurų;
 • Miesto turas po Kolmarą 20 eurų;
 • Arbatpinigai vairuotojui ir palydovui;

Papildomai būtina sumokėti:

 • Ausinės visai kelionei 15 eur;
 • Mokestis viešbučiuose nuo 1 iki 3,5 euro dienai asmeniui.

Pastabos

 • Ryanair/Wizzair avialinijos skrenda į Bovės oro uostą. TURISTAI SAVARANKIŠKAI KELIAUJA IKI MAILOT AUTOBUSŲ STOTIES, TEN LAUKS JŪSŲ PERVEŽIMAS IKI VIEŠBUČIO.
 • Vaikai iki 4 metų kelionėje negali dalyvauti.

 

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Ispanija ir Prancūzijos rivjera
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Žavingoji Katalonija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Trumpa pažintis su Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.