Kenija. Su poilsiu prie Indijos vandenyno 9d. (16d.)

Nuo1699
2021 08 14 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas
Dėmesio! Keliaujant į Keniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1 .
diena
Skrydis į Nairobį (Kenija).

Atskridę į Kenijos sostinę Nairobį ir oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Nairobyje.

2 .
diena
Nairobis - Nakuru ežeras (Kenija).

Iš ryto paliksite Nairobį ir vyksite prie Nakuru ežero. Šis seklus vandens telkinys, apsuptas pelkių, miško bei pievų, skalauja ketvirtojo pagal dydį Kenijos miesto Nakuru krantus ir yra nutolęs apie 160 km nuo Nairobio. Ežerą maitina trys pagrindinės upės: Njoro, Makalia, Enderit ir keletas šaltinių. Seniau Nakuru ežeras buvo vadinamas „paukščių šventykla“, vėliau- 1968m. jis gavo nacionalinio parko statusą ir tapo vienu lankomiausių Kenijos nacionalinių parkų ir viena nuostabiausių laukinės gamtos vietų pasaulyje. Šis parkas yra garsus vandens paukščių, mintančių ežero augmenija ir žuvimis, įvairove. Čia galėsite pamatyti geriausią ornitologijos spektaklį žemėje - kai matai pulkus rožinių flamingų, tarp jų tingiai vaikštinėjančius pelikanus, kormoranus ir debesis kitų spalvingų, egzotiškų paukščių, jautiesi tarsi kine. Nakuru gyvena 450 rūšių paukščių, tarp jų ir didieji rožiniai flamingai. Esant geroms oro sąlygoms čia susirenka nuo 1 iki 2 mln. šių karališkų paukščių ir ežero pakrantės iš tolo atrodo tarsi rausvai nudažytos. Kiekvieną atvykusį pribloškia gausybė paukščių, tiesiog dengiančių ežerą. Šioje vietoje yra neabejotinai didžiausia pasaulyje rožinių flamingų populiacija. Kenija – tikras ornitologų rojus, čia gyvena 1137 paukščių rūšys. Parke taip pat gyvena apie 56 rūšys žinduolių. Jeigu lydės sėkmė, pamatysite juoduosius (itin retus) ir baltuosius raganosius (jiems apsaugoti ir buvo įkurtas parkas), žirafas, antilopes, buivolus, zebrus, šernus, liūtus ir kitus gyvūnus.

Maitinimas: pusryčiai, vakarienė. Nakvynė lodžijose.

3 – 4 .
dienos
Nakuru ežeras – Masai Mara (Kenija).
Palikę Nakuru ežerą, vyksite į masajų žemę. Kelkraščiuose dažnai galima pamatyti piemenis, ganančius savo bandas. Šių dviejų dienų tikslas- populiariausias Kenijoje Masai Mara nacionalinis parkas ir žvėrių stebėjimas jame. Masai Mara (Kenija) su Serengečio parku (Tanzanija) sudaro vieną ekologinį vienetą. Parkas buvo įkurtas 1948 metais, jo plotas apie 1700 km2. Dėl ypatingos geografinės padėties kalvotame ir pakankamai drėgmės gaunančiame Masai Maros nacionaliniame parke galima pamatyti daugelį Afrikos savanose gyvenančių gyvūnų rūšių- tai tikra laukinių žvėrių karalystė. Čia veisiasi visi Rytų Afrikoje sutinkami gyvūnai. Neatsibosta stebėti antilopes gnu, gazeles, zebrus, raganosius. Įspūdingai atrodo milžiniškos buivolų kaimenės, nudažančios savo juoda spalva savanos platybes. Masai Maroje gausu maisto stambiesiems žinduoliams, tokiems kaip žirafos ir drambliai.

Ko tik nepamatysi! Hienos, šakalai, leopardai, liūtai ir daugybė kitų Afrikos gyvūnų. Dauguma jų gyvena kaimenėmis, vieni kitus saugo. Taip pat šiame parke tekančiose vandeningose Maros ir Talek upėse ištisus metus knibžda gausybė begemotų ir krokodilų, laukiančių grobio. Stebėdamas gyvūnų gyvenimą geriau supranti, ką reiškia išlikti laukinėje gamtoje, ką reiškia kova už būvį. Viskas natūralu- gyvenimas ir mirtis čia yra greta... Masai Mara įspūdinga savo peizažų įvairove- tai ir kalvos, ir atskiri kalnai, ir vešliais miškais pasipuošę upių krantai, užleidžiantys vietą toliau nuo upės augantiems krūmynams ir savanoms. Masai Maroje didžioji baltabarzdžių antilopių gnu, gazelių, zebrų migracija dažniausiai prasideda tarp rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių ir tęsiasi iki spalio, lapkričio mėnesių.

Tarp lapkričio ir sausio mėnesių palaipsniui prasideda šių gyvūnų migracija atgal į Serengetį. Nuilsę gyvūnai susiburia prie Maros upės krantų ir laukia savo eilės, kada galės keltis į kitą krantą. Šį nepaprastą gamtos reginį kai kurie turistai stebi ir skriedami oro balionu. P.S Esant galimybei bus pasiūlytas safaris oro balionu (už papildomą mokestį).

Maitinimas: 2 pusryčiai, 2 vakarienės. 2 nakvynės lodžijose.

5 .
diena
Masai Mara – Nairobis - Mombasa.

Šiandien palikę Masai Marą, vyksite į Nairobio oro uostą. Skrydis į Mombasą.Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį.

Maitinimas: pusryčiai, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 – 8.
dienos
Mombasa.

3 dienos skirtos pažintinei – poilsio ir pramoginei programai.

Maitinimas: 3 pusryčiai, 3 vakarienės. Nakvynės viešbutyje.

9 .
diena
Skrydis į Lietuvą.

Nuo1699
2021 08 14 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Keniją

Kenija – tai Rytų Afrikos šiaurinės dalies valstybė, besiribojanti su Indijos vandenynu pietrytinėje dalyje, Somaliu rytuose, Etiopija bei Sudanu šiaurėje, Tanzanija pietuose ir Uganda vakaruose. Kenija yra dažnai tituluojama Rytų Afrikos perlu, didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Tai pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto paplūdimių smėlio i

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Keniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2021-08-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova 1699.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 1699.00EUR
Vienvietis kambarys 1929.00EUR
Apgyvendinimas
2021-10-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova 1699.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 1699.00EUR
Vienvietis kambarys 1929.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimoas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • Nakvynės 3-4žv. (pagal šalies kategoriją) lodžijose (nameliuose);
 • Dviejų kartų maitinimas (pagal programą);
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus nacionalinius parkus;
 • Vietinio angliškai kalbančio vairuotojo/gido paslaugos;
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Valstybiniai mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais nuo ~750 Eur;
 • Vietinis skrydis į Mombasą nuo 175 Eur;
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Mombasoje (pageidaujantiems galime užsakyti aukštesnės kategorijos viešbutį) nuo ~ 300 Eur;
 • Kenijos viza ~50 USD;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą);
 • Mineralinis vanduo ir kiti gėrimai, arbatpinigiai (privalomi), asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos;
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikrose objektuose mokama papildomai;
 • Skrydis oro balionu nuo ~495 USD (esant galimybei);
 • (*) – pažymėtos papildomos pramogos.

Pastabos

 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis!
 • Lėktuvo bilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Minimalus keliautojų skaičius - 15
 • 230 Eur- priemoka už 1-tį kambarį.

Kelionę galima papildyti

  1. Kenijos kurorte Mombasoje,
  2. Zanzibaro saloje (Tanzanija),
  3. Seišelių salose (viešbutyje arba plaukimas burlaiviu aplink salas),
  4. Mauricijuje ir Reunjone (galima rinktis vien Mauricijų).

Kelionės užsakymas

Nuo
1699

visiems: 1699 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Kenijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.