Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Turo pabaigoje ilsėsimės nepaprasto grožio, rojumi žemėje vadinamuose Maldyvų paplūdimiuose
Nuo3082
2023 10 09 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 4132
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“ Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamąja šalį jau  prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 20:35 – 23:40 Stambulas – Kolombas  01:55 - 15:15 (+1)

 

Kolombas – Stambulas 20:30 – 05:10 (+1) Stambulas – Vilnius 07:50 – 10:50

 

Nuo 2023 11 12 dienos planuojami skrydžių laikai:


Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05 Stambulas – Kolombas  19:25 - 06:10 (+1)
 

 

Kolombas – Stambulas 07:40 – 14:15 Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:00

 

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galėsime pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – SIGIRIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradėsime pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vyksime į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage) (100 km, ~2,5 val.). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje (90 km, ~3 val.). Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos (15 km, ~30 min.), kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Vyksime į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Pietūs. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~45 min.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vyksime į Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasieksime labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pagal galimybes traukiniu vyksime į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Elos vaizdai. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.
7
diena
ELA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare – safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje šalia Jalos nacionalinio parko.

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – KOLOMBAS – MALDYVAI (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime į Kolombo oro uostą ir skrisime Maldyvų sostinę – Malės miestą. Priklausomai nuo to, kokį viešbutį pasirinksite poilsiui – į jį būsite nuplukdyti greitaeigiu kateriu arba taip vadinamu sea-plane – privačiu mažu lėktuvu. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai girdint vandenyno bangas. Viskas Jūsų akims ir kūnui. Viskas Jūsų sielai ir protui. Jūsų poilsis vienoje gražiausių ir romantiškiausių vietų pasaulyje prasideda! Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 12
dienos
POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, išvykos į šalia esančias salas, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės maldyvietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.
13
diena
MALDYVAI – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su jūra ir vyksime į Malės oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Skrydis namo.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo3082
2023 10 09 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 4132

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose

VALENTINAS
2022-02-10
10
Viskas gerai. Už sumokėtą kainą gavau ko tikėjausi., Viešbučiai ir maistas labai geri, pažintinė dalis įdomi ir informatyvi.
Laimutė
2019-03-29
10
Didžiausią įspūdį kelionės metu paliko gera organizacija, skanus maistas, įspūdingi kraštovaizdžiai. Puiki kelionės vadovė, lengvai bendraujanti. Objektai, kurie labiausiai patiko buvo Sigirijos kalnas sunkiai pasiekiama viršukalne, ėjimas džiunglių keliu, kriokliai-savo didybe, safaris. Man visa tai-nauja patirtis. Kelionės vadovo ir vietinių gidų darbą vertinu puikiai. Visi viešbučiai patiko. Informacijos užteko. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, giminėms.
Robertas
2019-03-29
10
Šri Lankos gamta ir savitas šios šalies maistas paliko didžiausią įspūdį kelionės metu. Labiausiai patiko Sigirijos kalnas, safaris po regioninį parką. Kelionės vadovo ir vietinių gidų darbą vertinu gerai. Viešbučiai kelionės metu patiko. Informacijos pakako. Šią kelionę rekomenduočiau, tiems kas turi pinigų.
Oleg
2019-03-29
10
Didžiausią įspūdį kelionės metu paliko gamta ir maistas. Visi lankomi objektai labai patiko. Kelionės vadovės ir vietinių gidų darbą vertiname gerai. Visi viešbučiai labai patiko, ypač „Amaya Lake Hotel“. Šią kelionę rekomenduotume draugams, giminei, jaunavedžiams.
Alicija
2019-03-29
10
Kelionės metu didžiausią įspūdį paliko nacionalinis botanikos sodas, apžvalginės ekskursijos po miestus, maldos namai. Visos lankomos vietos paliko įspūdį, tai juk naujos, pažintinės išvykos, ekskursijos, lankomi objektai. Kelionės vadovė Marija yra labai rūpestinga, organizuota, rami, kultūringa, atsakinga, bendraujanti su kiekvienu žmogumi. Jos patarimai palengvino, praplėtė mūsų akiratį. Esame labai dėkingi ir džiaugiamės turėję tokią vadovę. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, pažįstamiems.
Vilma
2019-03-29
10
Patiko visi lankytini objektai, ir šventyklos, ir gamta, ir viešbučiai. Lankomi objektai, kurie labiausiai patiko: Sigirijos uola, Kandžio miesto šventykla, tautinių šokių pasirodymas ir visi kiti lankytini objektai. Gidai profesionalūs, rūpestingi ir nuoširdūs. Šią kelionę rekomenduotumėme draugams bei artimiesiems.
Dalia
2019-03-29
10
Visi objektai, kuriuos aplankėm buvo nuostabūs, maistas puikus, o mūsų turo vadovė Marija-čia tiesiog stebuklas. Visi lankomi objektai labai patiko. Marija yra „Kelionių akademijos“ atradimas, puiki, gerai išmananti savo darbą. Viešbučiai geri, maistas juose- skanus, labai paslaugus aptarnaujantis personalas. Informacijos kelionėje pakako. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, kuriems būtų prieinama kelionės kaina.
Aušra
2019-03-29
10
Visi lankytini objektai buvo įdomūs. Įsimintiniausia-arbatos plantacijos. Labiausiai patiko Ligurija-jų kultūros dalis; arbatos plantacijos-šalies vizitinė kortelė. Gidų darbas buvo profesionalus, informacija įdomi ir informatyvi. Viešbučiai patogūs, atitiko lūkesčius. Šią kelionę rekomenduočiau draugams.
Janina
2019-03-12
10
Didžiausią įspūdį paliko Šri Lankos gamta. Patiko nukrypimai nuo programos-šuolis su lynu, kelionė tuk tukais prie krioklio. Taip pat patiko kelionė link tilto. Gido ir vadovės Marijos dėmesys keleiviams rūpestis buvo aukštumoje! Viešbučiai buvo labai geri. Rekomenduoju visiems, kurie mėgsta gamta nebijo vaikščioti.
Janina
2019-03-12
10
Didžiausią įspūdį paliko Šri Lankos gamta. Patiko nukrypimai nuo programos-šuolis su lynu, kelionė tuk tukais prie krioklio. Taip pat patiko kelionė link tilto. Gido ir vadovės Marijos dėmesys keleiviams rūpestis buvo aukštumoje! Viešbučiai buvo labai geri. Rekomenduoju visiems, kurie mėgsta gamta nebijo vaikščioti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Apgyvendinimo variantai Laikotarpis 

MEERU ISLAND RESORT 4*
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario tipas: Beach Villa

2023.10.09; 10.22.; 11.12; 11.26 ir 2024.01.17; 02-03; 02-24 03-09; 03-23- 3478 + skrydis

INNAHURA MALDIVES RESORT 4*
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario tipas: Sunrise Beach Bungalow

2023.10.09; 10.22.; 11.12; 11.26 ir 2024.01.17; 02-03; 02-24 03-09; 03-23 - 3082 EUR + skrydis 

KUREDU RESORT MALDIVES 4*
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario tipas: Beach Bungalow

2023.10.09; 10.22.; 11.12; 11.26 ir 2024.01.17; 02-03; 02-24 03-09; 03-23 - 3138 EUR + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis: Kolombas - Malė su registruotu bagažu
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir 5 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės Maldyvuose (*datoms nuo 11 12 dienos  yra  6 nakvynės kurorte ));
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių (*datoms nuo 11 12 dienos  yra  12 pusryčių, 12 vakarienių));
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai  Vilnius  Kolombas  Malė – Vilnius (kaina nuo 1050 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 50 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~130 EUR/asm.);
 • Vienviečio kambario priemoka visos kelionės metu  – nuo 990 EUR (tikrinama kiekvieną kartą agentūroje);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Kelionei į Šri Lanką su Maldyvai skrydžio kaina gali kisti.
 • Kelionei į Šri Lanką su Maldyvai skrydžio bei turo kaina gali kisti, todėl kaina kiekvieną kartą yra tikrinama.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.

Apgyvendinimo variantai

MEERU ISLAND RESORT & SPA 4*

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kambario tipas: Beach Villa

Vieta: Šiaurinis Malės atolas. Viešbutis įsikūręs Meerufenfushi saloje, apsuptas nuostabių lagūnų ir pasakiško grožio ilgų balto smėlio paplūdimių. Kurortas yra įsikūręs apie 45 km nuo netoli šalies sostinės Malės esančio tarptautinio oro uosto. Tik apie 50 min. kelio greitaeigiu kateriu ir jūs pasieksite nuostabaus grožio Šiaurinio Malės atolo nedidelėje, koralų rifų apsuptoje, saloje įsikūrusį kurortą, kurį pamėgo tiek nardymo pramogų, tiek ir idiliškos romantikos ištroškę keliautojai..

Viešbutis: 1987 m. pastatytas 257 kambarių. Geru aptarnavimu garsėjantis ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis vienaaukščių namelių viešbutis yra įsikūręs šalia vešlios augalijos miško, apsupto nuostabios turkio spalvos Indijos vandenyno, skalaujančio šios pasakiško grožio salos baltojo smėlio paplūdimius.

INNAHURA MALDIVES RESORT 4*

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kambario tipas: Sunrise Beach Bungalow

Viešbutis su jaukiais numeriais, svetinga atmosfera, balto smėlio paplūdimiu ir koraliniu rifu. Reitinguojamas kaip vienas geriausių viešbučių tarp poilsiautojų. Rekomenduojamas paviršinio ir giluminio nardymo mėgėjams, o taip pat ramaus poilsio gerbėjams. Neabejojame, kad šiame viešbutyje jūsų poilsis taps įsimintiniausias.

KUREDU RESORT MALDIVES 4*

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kambario tipas: Beach Bungalow

Kuredu saloje, Lhaviyani atole, pajūryje, įsikūrusiame poilsio komplekse galėsite atsipalaiduoti privačiame paplūdimyje ir naudotis vandens sporto įranga. Komplekse įrengtas lauko baseinas, SPA centras ir treniruoklių salė, kurioje svečiai gali lankytis nemokamai.

Kelionės užsakymas

Nuo
3082

+ skrydis apie: 1050 visiems su skrydžiu: 4132
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./11 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu -200eur akcija
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./12 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.