Kazimiežas - Liublinas - Zamostė - Chelmas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
dienos
 1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į
kazimiežą – tai vienas iš gražiausių lenkijos miestų, vadinamas renesanso perlu ir menininkų oaze. aplankysime pilies kompleksą*. grožėsimės nuostabiais vyslos slėnio ir miestelio vaizdais iš pilies bokštų. pasivaikščiosime po jaukų senamiestį, kurio architektūra turistus žavi romantiškais ir autentiškais pastatais. ekskursiją tęsiame į vieną seniausių kazimiero didžiojo statytų miestų – liubliną. ekskursija po liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, domininkonų bažnyčia, miesto katedra, lietuvos aikštėje pastatytas paminklas liublino unijai, miesto simbolis – krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. esant galimybei užsuksime į gotikinę Šv. trejybės koplyčią*, plačiai žinomą savo bizantine tapyba, kurią užsakė lietuvos – lenkijos didysis kunigaikštis jogaila. o ir jo vaikaitis Žygimantas augustas čia, liubline, nebuvo retas svečias. nakvynė viešbutyje.
dienos
2
diena
2 diena. Pusryčiai. Vykstame į
zamostės miestą, kurį suprojektavo italų architektas bernardo morando pagal „idealaus miesto“ koncepciją. zamostės renesanso stiliaus senamiestis įtrauktas į unesco pasaulio paveldo sąrašą. miestas išlaikęs originalų planą ir jį saugojančius gynybinius įtvirtinimus. ekskursija po senamiestį. gražiausia yra rinka – keturkampė aikštė supama mūrinių spalvotų namų, kurie senovėje priklausė pirkliams. aplankysime miesto rotušę, išlaikiusią puikų renesansinį interjerą su daugybe skulptūrų ir vertingų paveikslų. apžiūrėsime Šv. tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai zamojskiai, gynybinės sistemos pastatus – vartus, bastionus, mūrų fragmentus. kartu su renesansiniais statiniais jie teikia miestui nepakartojamos nuotaikos ir ypatingo grožio.  kelionę tęsiame chelmo link. praeityje buvo tai skirtingų tautybių, religijų ir kultūrų sambūvio vieta. pasižyminčiam savitu aukštumų ir žemumų kraštovaizdžiu chelmui yra būdingas išskirtinis bruožas – miesto senamiestis įsikūręs virš xvii – xviii amžiaus kreidos kasyklų požemių. vietiniai gyventojai juokauja, kad pagrindas, ant kurio stūkso miestas yra skylėtas kaip šveicariškas sūris. apsilankysime „kreidos kasyklos požemiuose“*, pasivaikščiosime po senąjį miestą bei apžiūrėsime Švenčiausios mergelės marijos gimimo baziliką. kelionė per lenkiją. naktį grįžtame į lietuvą.
dienos

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312 679 kv.km Gyventojai - 38 433 600 gyventojų Sostinė - V

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 20 EUR
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Lenkijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gdanskas - Sopotas - Malborkas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Slidinėjimas Zakopanėje Lenkijoje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.