Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio (su Turkish airlines)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 1 nakvynė ir nuotykiai Majamyje
 • 10 naktų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai)
 • 4 dienos pramogų ir nerūpestingo poilsio laive plaukimo tarp uostų metu
 • Aplankysite nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, privačią salą Bahamuose
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Apsigyvenkite viešbutyje ant vandens ir aplankykite net 5 skirtingas Karibų jūros šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų šalis plaukiant „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, gilia istorija galinčia pasigirti Kartageną, pamatysite vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, išvysime gamtos mylėtojų kampelį - Kostą Riką, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir dienas galėsite leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskitės į vieną iš populiariausių kruizų maršrutų pasaulyje!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

JUSTINAS

Pamenu septynerių  gavau „Mažąjį pasaulio atlasą“ ir pamažu tolimi kraštai pradėjo traukti vis labiau. Taip nuo vaikystės veikiamas kelionių troškulio, šiandien jau esu išmaišęs ne mažą pasaulio dalį. Gyvenau Ispanijoje, Anglijoje, Turkijoje, P. Korėjoje, o prieš dešimtmetį pradėjau lydėti turistų grupes. Dirbu Turkijoje, Maldyvuose, Singapūre, Indonezijoje, Filipinuose, Karibuose. Pats vertingiausias dalykas žmonėms yra jų laikas, todėl kad ir kur dirbčiau – siekiu būti tos vietos dalimi. Labai stengiuosi, kad ir mano turistai susitapatintų su ta vieta į kurią atvykome. Tai, kas vyksta gyvenime, vyksta ir atostogose. Tik gido darbe aš išgyvenu visas situacijas per trumpesnį laiką – čia kaip filmas. Galiu drąsiai pasakyti – dirbu labai sunkų, bet įdomų darbą. 

 

Skrydžių laikai:

2023.04.19 Vilnius - Stambulas 20:25 - 23:30 val.

2023.04.20 Stambulas - Majamis 01:05 - 06:00 val.

 

2023.05.01 Majamis - Stambulas 21:05 - 15:30 val. + 1d.

2023.05.02 Stambulas - Vilnius 16:30 - 19:35 val.

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS – MAJAMIS
Vakare skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų - Turkish airlines, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
MAJAMIS
Ryte atvykstame į Majamį, patikra ir formalumų sutvarkymas. Nieko nelaukdami keliausime į laukinės gamtos Evergleidso parką, kuriame gyvena šimtai gyvųnų rūšių, tarp jų ir aligatoriai. Plauksime pelkių kanalais, o vietinis profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse. Pervežimas į viešbutį, registracijas. Laisva popietė poilsiui paplūdimyje ar pasivaikščiojimui žymia Pietų paplūdimio alėja. Nakvynė viešbutyje Majamyje.
3
diena
MAJAMIS (pusryčiai viešbutyje, vakarienė laive)
Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja. Norintys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse (į ekskursijų paketo kainą neįskaičiuota). Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

4
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis, kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.
5
diena
OČO RIOSAS, JAMAIKA (pilnas maitinimas laive)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius „Dunns“ upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė laive.

6
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Dar viena diena kruize, kuris primena aukštos klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibus! Nakvynė laive.
7
diena
KARTAGENA, KOLUMBIJA (pilnas maitinimas laive)
Pusryčiai. Turą pėsčiomis Kartagenos senamiestyje pradėsime nuo miesto pamatų. Labai anksti, Kartagena buvo pasirinktas kaip pagrindinis Pietų Amerikos uostas, kad būtų galima įvežti prekes į kolonijas Naujajame pasaulyje. Tačiau ispanai netrukus atrado netoliese esančias sidabro, aukso ir smaragdo kasyklas, todėl reikėjo patogaus uosto, kad šie lobiai būtų išsiųsti atgal į Ispaniją. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie šias ankstyvąsias dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Ekskursijos trukmė apie 6h. Nakvynė kruize.

8
diena
KOLONAS, PANAMA (pilnas maitinimas laive)
Pusryčiai. Anksti ryte išvyksime į turą Panamoje. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo – Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime istorinį Panamos senamiestį bei Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Ekskursijos trukmė apie 8h. Nakvynė laive.

9
diena
PUERTO LIMONAS, KOSTA RIKA (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną mes pažinsime autentišką tropinią laukinę florą ir fauną. Tortuguero upės laukinės gamtos kanalai ir „Kahuita“ nacionalinis parkas bei rezervatas yra neabejotinai geriausi Karibų jūros pakrantėje. Mūsų turas prasidės plaukiant laukinės gamtos mangrovės kanalu, stebint turtingą augmeniją ir gyvūniją. Antra stotelė bus bananų plantacijoje, kur išgirsime pasakojimą apie pagrindinę Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Vėliau apsilankysime „Cahuita“ nacionalinio parko laukinės gamtos draustinyje, kur mūsų lauks tropiniai augalai, žinduoliai, ropliai, varliagyviai ir paukščiai. Visos dienos bėgyje mus sups neapsakomo grožio gamta, kuri nepaliaus stebinti. Ekskursijos trukmė apie 6h. Nakvynė kruize.
10 – 11
dienos
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokių pamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos, kvepalų  rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.
12
diena
OCEAN CAY, BAHAMAI (pilnas maitinimas laive)
Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (už papildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti pietus galite grįžti į laivą. Nakvynė.

13
diena
MAJAMIS – STAMBULAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Išsilaipinimas iš laivo, apsišarvuokite kantrybe, nes gali užtrukti kelias valandas. Pietų Florida - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Nieko nelaukdami pradėsime pažintį su Majamiu, mūsų laukia apžvalginis turas. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

14
diena
STAMBULAS– VILNIUS 
Grįžimas į Vilnių.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio (su Turkish airlines)

Irena
2023-05-22
10
Puikus kelionės vadovas Justinas. Apgalvota, kaip racionaliai išnaudoti laiką krante (maža grupė, nedidelis autobusas). Viskas gerai, tik mums trims buvo ankštoka kajutė (kituose kruizuose neteko miegoti antrame aukšte).
Raimondas
2023-05-07
10
Todėl kad viskas buvo tobula. Gera.
Lina
2023-05-05
9
Puikiai organizuota kelionė labai gera.
Irena
2023-04-17
7
Ekskursijos neaplankant įsimintinų objektų (suprantu, kad ženkliai pigiau, nes nereikia pirkti bilietų), o tik apžvalginės pro autobuso langą. Kartaganoje aplankius kolonijinę tvirtovę, bet į jos vidų nepatekus, tai kaip ir lieki jos neaplankęs. Majamyje yra puikus objektas Vizkaja garden, kur pasivaikščioti puikiame parke ir dvare vienas malonumas. Bet dažniausiai buvome paleidžiami apsipirkti senamiesčiuose. Na tikrai kelionės tikslas nebovo apsipirkimas.
Regina
2023-04-16
10
Intelektualus ir patyręs Gidas Justinas.
Arūnas
2023-04-11
9
Skrydis Vilnius-Varšuva - puikiai. Laukimas Varšuvos oro uoste 6 val sekančio skrydžio - nelabai :) Skrydis Varšuva-Majamis - puikiai. Ekskursijos Majamyje, viešbutis - viskas liuks. Laive - viskas labai gerai, tik gultų mažoka. Daugiau viskas liuks. Ekskursijos po šalis - viskas liuks, vietiniai gidai, transportas, degustacijos, pažintys. Grįžus ekskursija po Majamį - viskas liuks, per trumpai Wynwood ir per ilgai Gucci Armani rajone :) Skrydis namo - viskas super, Varšuvoj laukimas tik 2 val - liuks. Reziumė - laivo gultai nulėmė -1 balą bendram kontekste, nes visgi 4 dienos jūroje, tad truputį nepatogumas buvo. Daugiau viskas super (ypač gidas!) Labai puikus keliavimo/poilsio balansas, Majamyje tik atvykus 2 nakvynės buvo iš viso super, vėliau laive - pažintys su šalimis ir dienos laive - labai geras balansas ir pakeliauti, ir pailsėti. Labai rekomenduojama kelionė! Be to, labai rekomenduoju imti kajute SU BALKONU, pusė įspūdžių dėl to!
Alvyda
2023-04-08
10
Kelionė puiki. Kelionės vadovas Justinas atliko savo pareigas labai profesionaliai. Puiki kelionė.
NIJOLĖ
2023-04-07
10
Patiko viskas. Kelionė nuostabi.
Valmantas
2023-03-14
6
Dėkojame kelionės vadovui Justinui, puikiai bendravome.
Daivute
2023-03-11
10
Puikiai organizuota kelionė, vienareikšmiškai gera.
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

2023 balandžio 19-gegužės 2 d. KAINOS:

asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1690 eur, su skrydžiu 2430 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1890 eur, su skrydžiu 2630 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (8-11 denis) 2150 eur, su skrydžiu 2890 eur 

Į kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė prieš kruizą Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
 • 10 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis - uostas – oro uostas;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė, teminiai vakarai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu Stambule 740 eur/asm. (įskaičiuotas 23 kg bagažas);
 • JAV leidimo forminimas 30 eur/asm;
 • Covid-19 testas (reikalingas nevakcinuotiems dėl Covid19 vaikams 5-17 metų);
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15 USD/asm mokamas viešbutyje);
 • Aptarnavimo mokesčiai laive 150 eur/asm visai kruizo trukmei (arbatpinigiai laivo personalui);
 • Ekskursijų paketas 590 eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
 • Akcija: Easy gėrimų paketas 220 eur/asm (vietoje 320 eur/asm), įsk. gaivieji gėrimai, pilstomas vynas, alus, klasikiniai kokteiliai;
 • Skalbimo, fotografo, SPA paslaugos;
 • Boulingas, 4D kino teatras, kazino, žaidimų automatai, internetas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Dėmesio: Kruizu gali keliauti tik dėl Covid19 vakcinuoti keliautojai. Vaikams iki 17 metų pakanka neigiamo Covid19 testo.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas su DIDŽIAUSIU pasaulyje laivu, aplankant Jamaiką, Bahamus ir Haitį, pažintis su Majamiu ir jo apylinkėmis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.