Po ankstyvų pusryčių lankysimės
Jean-Félicien GACHA nevyriausybinėje organizacijoje, užsiimančioje švietėjiška veikla. 2002 m. įsteigta pelno nesiekianti organizacija įkurta įamžinti Jean-Félicien Gacha (1922-1972), aukšto pareigūno ir frankofilo, savo gyvenimą paskyrusio šviesti ir ugdyti savo kraštiečius, veiklą. Ant aukštos kalvos įsikūrusiame GACHA kultūros centre rengiami įvairūs mokymai, konferencijos, koncertai, filmų peržiūros, susitikimai su jaunimu. Taip pat veikia biblioteka, kompiuterių salė, parodų erdvė, kurioje eksponuojamos skulptūros ir tautiniai kostiumai, stadionas, botanikos sodas ir medicininių augalų laboratorija bei ekspozicinis tradicinių namelių kiemas. Vėliau, grožėdamiesi kraštovaizdžiu, vyksime Kamerūno sostinės –
Jaundės – link. Šalies centre, prie upės įsikūrusioje sostinėje gyvena net 2,8 mln. gyventojų. Šis miestas išaugo iš 19 a. pab. įkurto kaučiuko ir dramblio kaulo prekybos centro ir vokiečių karinės stovyklos. Bėgant metams būsimojoje šalies sostinėje siekė įsitvirtinti belgai ir prancūzai. Šiandien šis miestas yra svarbus tekstilės apdirbimo, įvairiausių amatų gyvavimo, kakavos, kavos ir bananų prekybos centras. Pakeliui išvysime kaimelius, kuriuose gyvena pačių įvairiausių etninių grupių gyventojai.
Užsiregistravę viešbutyje, vyksime vakarienės, kurios metu ragausime kamerūnietiškos virtuvės patiekalų. Kasdieninėje Kamerūno virtuvėje gaminama daug žuvies ir bulvių patiekalų, taip pat gausiai naudojami riešutai, bananai, plantanai, kokosai, batatai, palmių aliejus. Šios šalies virtuvė yra viena įvairiausių Afrikoje, nes Kamerūnas yra žemyno šiaurės, vakarų ir vidurio kryžkelėje. Be to, vietinėje virtuvėje jaučiama ir vokiečių, prancūzų bei britų virtuvės įtaka. Nakvynė viešbutyje, Jaundės mieste.