Kalėdinis Sankt Peterburgas 4d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Išorinės ES sienos kirtimas Estijos Respublika – Rusijos Federacija. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti iki 3-4val.). Kelionė į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Pažintis su šventiškai pasipuošusiu Sankt Peterburgu. Apžvalginė ekskursija autobusu: spindintis tūkstančiais žaižaruojančių girliandų Nevskio prospektas, Kazanės Dievo motinos soboras, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, kurios centre šalia aukščiausios pasaulyje Aleksandro kolonos puikuojasi gražuolė kalėdinė eglė, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su gausybe išpuoštų žaliaskarių eglučių, didieji Egipto sfinksai, Aurora, Petropavlovsko *tvirtovė ir jos architektūrinis ansamblis: Šv.Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju. Vėliau vieno didžiausių pasaulio soborų – *Isakijaus soboro (Šv.Izaoko) lankymas. Jis nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio *kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Ekskursija į **Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai – Rusijos carų rezidencija, įspūdingas XVIIIa. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Vakare siūlome ekskursiją „Sankt Peterburgas vakaro sutemose“, kurios metu grožėsitės šventiškai pasipuošusiu, girliandų šviesose spindinčiu miestu. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Unikalaus „Petro Akvatorija“ muziejaus – maketo** lankymas. Čia išvysite Sankt Peterburgo miestą ir jo apylinkes miniatiūroje. Ekspozicija sudomins įdomiu apšvietimu, garso ir vaizdo efektais bei judančiais objektais – žmonių figūromis, laivais, vežimais. Centrinę ekspozicijos dalį užima maketas, pripildytas vandens, vaizduojantis Nevos ir Suomių įlankos akvatoriją, o pagal visą jo perimetrą išdėstyti Peterburgo architektūriniai ansambliai, atkurti taip, kaip jie atrodė XVIIIa. viduryje. Ekskursijos metu ne tik pasinersite į XVIII a. Sankt Peterburgo atmosferą, bet ir pamatysite kaip pasikeitė miestas per jo egzistavimą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Spas na krovi” *cerkvę (Kristaus Prisikėlimo). Tai – nepaprasto grožio istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, bronza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai. Taip pat pasivaikščioti Fontankos krantinėje šurmuliuojančioje naujametinėje mugėje. Čia galima įsigyti saldumynų, suvenyrų, meno dirbinių... Ekskursija į **Jusupovų rūmus – vienus iš nedaugelio Rusijos didikų rezidencijų Sankt Peterburge, kuriuose puikiai išlikę ne tik reprezentacinės salės, paveikslų galerija, miniatiūrinis namų teatras, bet ir prabangūs gyvenamieji Jusupovų šeimos apartamentai, išsaugoję buvusių šeimininkų šilumą ir žavesį. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Sankt Peterburgo. Kelionė per Rusiją. Išorinės ES sienos kirtimas Rusijos Federacija – Estijos Respublika. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti iki 3-4val.). Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2200 km.

Apie Rusiją

Rusija – didžiausia pagal plotą pasaulyje valstybė, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Rusija ribojasi su (iš vakarų į rytus): Norvegija, Suomija, Estija, Latvija, Baltarusija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžanu, Kazachstanu, Kinija, Mongolija ir Šiaurės Korėja. Rusija, tai šalis, turinti net 9 skirtingas laiko juostas, didžiausius naudingųjų išteklių resursus ir ketvirtadalį pasaulio gėlojo vandens. Baikal
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Rusijos Federacijos elektroninės vizos sutvarkymas 9 EUR./asm. arba užsipildyti anketą leidimui gauti savarankiškai - https://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home_en.html
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 110 EUR.
 • **Jusupovo rūmų bilietai (užsakoma prieš išvykstant)– 18 EUR./asm.
 • ** Ermitažo muziejaus bilietai (užsakomi prieš išvykstant)– 17 EUR./asm.; vaikui iki 18 metų – 9 EUR.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~70 – 100 EUR.
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Rusijos specialiste Laura ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Sankt Peterburgas
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Baltųjų naktų miestas - Sankt Peterburgas 5d./4n.
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Maskva - Rusijos Aukso žiedas
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Karelija ir Sankt Peterburgas
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.