Jordanija - rausvoji dykumų legenda

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Kelionės programoje vienas iš didžiųjų pasaulio stebuklų – akmeninis Petros miestas
 • Patys užkopsite į Nebo kalną, nuo kurio pats Mozė pamatė pažadėtąją žemę
 • Aplankysite šalies sostinę – Amaną, kuris žavės savo architektūra
 • Pamatysite geriausiai išsilaikiusį Romėniškųjų laikų miestą – Džarašą
 • Turėsite galimybę išsimaudyti žemiausiame pasaulio taške – Negyvojoje jūroje
Dėmesio! Keliaujant į Jordaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Jordanija – rausvoji, neatrasta dykumų legenda žavi ir vilioja atvykti. Kelionės metu pamatysite be galo daug įdomių ir gražių šalies vietovių – judrią ir charizmatišką šalies sostinę – Amaną, legendinį, vieną iš didžiųjų pasaulio stebuklų – akmeninį Petros miestą, Romėniškųjų laikų miestą Džarašą, Nebo kalną ir dar daugiau! Poilsio metu prie Negyvosios jūros Jus lepins nuostabus smėliukas, vietinės krautuvėlės bei žaliuojačios alėjos. Nepraleiskite progos apsilankyti rausvo smėlio dykumų šalyje, kuri alsuoja savo ramybe ir išskirtine architektūra. Jordanija – tai šalis, kuri puikiai tinka kiekvienam: nuotykių ieškotojui, besidominčiui istorija bei ramaus poilsio mėgėjui!
1
diena
VILNIUS – AMANAS
Atvykę į Amaną būsime palydėti į viešbutį, kur lauks pirmasis vakaras nuostabiojoje Jordanijoje. Jį skirsime poilsiui po skrydžio – atsipalaiduoti ir išsimiegoti prieš nuotykių kupiną dieną.
2
diena
AMANAS (pusryčiai)
Šią dieną pradėsime nuo kelionės po įstabiąją Jordaniją. Šalies sostinė Amanas (Amman) – palyginus jaunas, tačiau istorija ir architektūros monumentais pasipuošęs miestas. Čia senovinis paveldas susijungia su moderniu pasauliu. Šalies centre pilna modernių pastatų, viešbučių, restoranų, meno galerijų, didelių parduotuvių bei jaukių kavinukių. Dėl savo modernumo ir klimato Amano mieste, čia įsikūrę daugiau nei pusė šalies gyventojų, o tai yra daugiau nei 1 mln gyventojų! Miesto senamiestis ypatingai senas, bet ir labai žavus. Šiame mieste žmonės apibūdinami, kaip be galo malonūs ir išsimokslinę asmenys. Šią dieną taip pat turėsime ekskursiją į Andžaro(Anjara) miestą, kuris laikomas šventuoju miestu, pro kurį teigiama, praėjo pats Jėzus. Grįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
AMANAS – MADABA (pusryčiai)
Ryte vėl mėgausimės pusryčiais, o tada keliausime į šventąjį miestą Madabą (Madaba). Kaip ir daugelis kitų miestų, buvęs ypač garsus Bizantijos laikotarpio mozaikomis. Žymiausia, Šv. Jurgio bažnyčioje esanti mozaika, vaizduoja seniausią Palestinos žemėlapį. Madaboje yra viena didžiausių religinių krikščionių bendruomenių visoje Jordanijoje, todėl čia išvysime ne tik įspūdingų archeologinių palikimų, bet galbūt išgirsime ir per visą miestą skambančių maldų garsą. Kelionę tęsime ta pačia krikščioniškąja gaida – kilsime į Nebo kalną (Mt. Nebo), nuo kurio, pasakojama, Mozė pamatė Pažadėtąją Žemę. Vėliau keliausime į Petrą, nakvynė viešbutyje joje.

4
diena
PETRA (pusryčiai)
Po pusryčių susipažinsime su Jordanijos, o gal ir viso pasaulio stebuklu – antikiniu miestu Petra (Petra). Į didžiulį, unikalų uolų miestą, patenkama per Siką (Siq) – siaurą, daugiau nei kilometro ilgio tarpeklį, supamą 80 m aukščio uolų. Šis pasaulinis lobis yra tik vienas iš daugybės, kuriuos galima rasti Petroje. Sakoma, kad natūralus šios vietovės grožis taip atima žadą, kad keliautojai nespėja žavėtis kiekvienu uolos kampeliu, spalvomis, raižiniais ir pan. Visą šią dieną skirsime pasivaikščiojimams, gido pasakojimams ir pažinčiai su rausvo smiltainio architektūros paveldu. Nakvynė viešbutyje Petroje.
5
diena
PETRA – JORDANO UPĖ – NEGYVOJI JŪRA (pusryčiai)
Šią dieną pradėsime nuo Karako pilies aplankymo, kuri buvo pastatyta net 1142 metais! Ši pilis buvo svarbiausias to meto hercogystės centras, pro kurį ėjo iš Sirijos į Egiptą ir Meką karavanų keliai. Apžiūrėję pilį vyksime prie Jordano upės. Ši upė ypatinga savo bibline reikšme, nes būtent čia, rytų pakrantėje buvo pakrikštytas Jėzus Kristus. Antroje dienos pusėje mūsų lauks kelionė link Negyvosios jūros. Įsikūrimas ir nakvynė viešbutyje.
6
diena
DŽARAŠAS – UM KAISAS – NEGYVOJI JŪRA (pusryčiai)
Po sočių pusryčių trauksime į šiaurę – mūsų lauks visos dienos turas po Džarašą (Jerash). Sakoma, kad tai – geriausiai išsilaikęs Romėniškųjų laikų miestas-pavyzdys. Didingi, ceremonijoms kadaise skirti vartai, kolonadomis apstatytos alėjos, šventyklos ir išlikę amfiteatrai pasakoja ilgą ir svarbią imperijos istoriją. Kelionę tęsime link Jordono upės slėnio, kur grožėsimės unikalia gamta. Šis slėnis yra vienas pirmųjų žemdirbystės sričių pasaulyje. Taip pat šią dieną pasieksime Um Kaiso miestelį, esantį šalia Sirijos ir Izraelio sienų. Kodėl šis nedidelis miestelis vertas dėmesio? Ogi todėl, jog čia, būtent šiame mieste išlikę antikinio architektektūrinio paveldo: bažnyčių, amfiteatrų, šventyklų, įtvitinimo griuvėsių bei kapaviečių. Vakare grįžimas į viešbutį prie negyvosios jūros, nakvynė jame.
7
diena
NEGYVOJI JŪRA (pusryčiai)
Ši diena bus skirta poilsiui žemiausiame pasaulio taške – prie Negyvosios Jūros (The Dead Sea). Ši jūra, o tiksliau ežeras, kadangi neturi tiesioginio ryšio su pasauliniu vandenynu, garsi tuo, kad yra be galo druskinga. Šios druskos labai naudingos sveikatai ir yra naudojamos kaip gydomasis preparatas. Ji telkšo daugiau nei 420 m žemiau pasaulinio jūros lygio. Svarbu paminėti tai, jog negyvoji jūra sparčiai senka, todėl po kiek metų jos paprasčiausiai gali nelikti. Ilsėdamiesi prie Negyvosios jūros skirsime laiko asmeninėms pramogoms* – gal norėsite išsimaudyti ypatingai druskingame vandenyje, gal pasidaryti molingo smėlio spa kaukę kūnui ar tiesiog pasigrožėti aplink atsiveriančiais gamtos vaizdais. Nakvynė viešbutyje prie negyvosios jūros.

8
diena
AMANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks pervežimas į Amano oro uostą ir skrydis namo. Tikimės, jog šios kelionės metu išpildėte visus savo lūkesčius ir grįžtate kupini jėgų ir pačių gražiausių įspūdžių!

Apie Jordaniją

Valstybė Artimuosiuose Rytuose, turinti sienas su Sirija šiaurėje, Iraku šiaurės rytuose, Saudo Arabija rytuose ir pietuose, Izraeliu ir Vakarų Krantu vakaruose. Dauguma keliautojų aplanko Jordaniją tik dėl senosios nabatėjų Petros, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, tačiau tai, ką šalis gali pasiūlyti, nesibaigia ties ja. Jordanija turi svetingos šalies istoriją: per šalį ėjo legendinis prekybinis Karalių kelias (vėliau buvo žinomas kaip Nau
Dėmesio! Keliaujant į Jordaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kaina datoms: nuo lapkričio 16d. - kovo 22d. 

  Kaina kai keliauja 2 asmenys Kaina kai keliauja 3 asmenys Kaina kai keliauja 4 asmenys Kaina kai keliauja 5 asmenys Kaina kai keliauja 6 asmenys
3*,4* viešbučiai  1177 Eur/asm. + skrydis  1099 Eur/asm. + skrydis  991 Eur/asm. + skrydis  921 Eur/asm. + skrydis  877 Eur/asm. + skrydis 
5* viešbučiai  1391 Eur/asm. + skrydis  1312 Eur/asm. + skrydis  1208 Eur/asm. + skrydis  1138 Eur/asm. + skrydis  1082 Eur/asm. + skrydis 

Kaina datoms: lapkričio 2d., 9d., gruodžio 28d., sausio 4d.

  Kaina kai keliauja 2 asmenys Kaina kai keliauja 3 asmenys Kaina kai keliauja 4 asmenys Kaina kai keliauja 5 asmenys Kaina kai keliauja 6 asmenys
3*,4* viešbučiai  1264Eur/asm. + skrydis   1186 Eur/asm. + skrydis  1077 Eur/asm. + skrydis  1051 Eur/asm. + skrydis  1004 Eur/asm. + skrydis 
5* viešbučiai  1530 Eur/asm. + skrydis  1451 Eur/asm. + skrydis  1251 Eur/asm. + skrydis  1273 Eur/asm. + skrydis  1225 Eur/asm. + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • programoje nurodytas maitinimas maitinimas (7 pusryčiai ir 7 vakarienės);
 • angliškai kalbančio vairuotojo/lydinčio asmens paslaugos;
 • vietinio profesionalaus gido paslaugos Petroje;
 • vietinio profesionalaus gido paslaugos Džeraše;
 • dviejų valandų trukmės pasivažinėjimas džipais Vadi Rumo dykumoje;
 • pervežimai pagal nurodytą programą;
 • įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • vizos mokestis.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (apie 150 eur), su rankiniu bagažu iki 10 kg. (papildomas regisatruotas bagažas nuo  25 EUR)
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui (vairuotojui ir gidui po 2 eur dienai. Viso apie 30 eur nuo žmogaus)
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje
 • Asmeninės išlaidos
 • Medicininių išlaidų draudimas (BTA apie 10 eur)
 • Papildomos pramogos ir ekskursijos nepaminėtos programoje arba nepažymėtos *

Pastabos

 • Minimalus keliautojų skaičius – 2.
 • Kelionės tipas – individuali kelionė su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu
 • Kelionės kaina gali kisti nuo keliautojų skaičiaus
 • Vykstant į šią šalį būtinas pasas, galiojantis mažiausiai 6 mėn. po atvykimo į Jordaniją datos
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 180 eur
 • Vietoje anglakalbio vairuotojo galime užsakyti rusakalbį vairuotoją (30 EUR/diena) arba profesionalų rusakalbį gidą Amane (110 EUR/diena) arba už jo ribų (155 EUR/diena). 

Kelionę galima papildyti

  • Yra galimybė prasitęsti poilsį prie Negyvosios jūros.
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Jordanijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.