JAV - Kanada

Kelionės akcentai

 • Lankysitės europietiškiausiu JAV miestu vadinamame Bostone
 • Apžvelgsite sostinės Vašingtono įžymybes
 • Niujorke pajusite tikro didmiesčio gyvenimo ritmą
 • Aplankysite svarbiausius Kanados miestus - Monrealį, Kvebeką, Torontą
 • Grožėsitės nuostabiomis Niagaros krioklio apylinkėmis
Nuo2140
2022 04 03 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 307
su skrydžiu: 2447
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - NIUJORKAS
Atvyksite į Niujorką. Savarankiškai nuvažiuosite iki viešbučio kur galėsite įsikurti. Jeigu vyksite taksi, tai juom iš oro uosto iki viesbučio nuvykstama per 20-30 min. Vakare turėsite laisvo laiko mieste.
2
diena
NIUJORKAS - MONREALIS (pusryčiai)
švykus iš Niujorko keliausite link Monrealio. (kelione truks apie 6 su puse valandos). Bevažiuojant stabtelėsite prie Lake George ežero, įsikūrusio didžiojo apalačių slėnio viršuje ir dar vadinamo amerikos ežerų karaliene. Atvyksite į Monrealį - antrą pagal dydį miestą Kanadoje bei svarbiausią jūrų uostą. Monrealis yra įsikūręs prie šv. Lauryno upės ir yra svarbus šalies pramonės, prekybos ir finansų centras. Čia aplankysite senamiestį, senąjį uostą bei kitas žymias miesto vietas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje.
3
diena
MONREALIS - KVEBEKAS - MONREALIS (pusryčiai)
Šiandien išvyksite į Kvebeko miestą. (kelione truks apie 3 valandas) Kvebekas – tai didžiausias Kanados uostas, įsikūręs ties šv. Lauryno ir šv. Karolio upių santaka. Čia turėsite ekskursiją po miestą, kurio senamiestis, apjuostas aukštomis sienomis, yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąra šą. Taip pat aplankysite Sainte-Anne-de-Beaupré miestą, kur apžiūrėsite to paties pavadinimo archikatedrą-baziliką, bei vatikano miesto katedros kopiją. Vakare grįšite į Monrealį. (kelione truks apie 3 valandas)
4
diena
MONREALIS - TORONTAS (pusryčiai)
Šiandien ir toliau tęsite pažintį su Monrealiu. Aplankysite Dievo motinos neogotikinę katedrą su dviem grakščiais bokštais, vasaros žaidynių stadioną bei menų aikštę. Toliau vyksite į tūkstančio salų vietovę, kur galėsite paplaukioti laivu. Vėliau keliausite į Torontą (kelione truks apie 6 valandas), kur lauks nakvynė viešbutyje.
5
diena
TORONTAS (pusryčiai)
Visą dieną turėsite ekskursiją po miestą. Aplankysite pagrindines miesto aikštes ir prospektus. Taip pat apžiūrėsite rotušę, Ontarijo menų galeriją, kurioje eksponuojami žymiausių Kanados tapytojų darbai, bei unikalų stadioną ir vieną aukščiausių bokštų pasaulyje CN Tower (norintys galės pakilti į bokštą pasigrožėti miesto ir apylinkių panorama).

Toliau keliausite prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Galėsite pakilti į apžvalgos bokštą, bei aikšteles iš kurių atsiveria įspūdingas vieno iš žymiausių pasaulio krioklių vaizdas. Niagaros krioklys buvo suformuotas niagaros upės niujorko valstijoje ir šiuo metu yra svarbus turistų traukos centras JAV. Vakare lauks nakvynė viešbutyje „Niagara Falls“.

6
diena
NIAGAROS KRIOKLYS - NIUJORKAS (pusryčiai)
Ryte aplankysite Ožio salą, kuri Niagaros krioklį dalina į dvi dalis. Iš jos atsiveria puiki upės ir krioklio panorama. Norintys galės plaukti laivu Niagaros upe iki krioklio (už papildomą priemoką). Toliau keliausite vaizdingu maršrutu pro Niujorko valstiją, kalnuotas vietoves ir lygumas. Vakare grįšite Niujorką, kur lauks nakvynė viešbutyje. (kelione truks apie 7 valandas)
7
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Nuo pat ryto turėsite apžvalginę ekskursiją po vieną iš didžiausių pasaulio miestų. Tai užburiantis miestas, kuriame kiekvienas kampelis kaip iš filmo.Geltoni taksi automobiliai važinėjantys gatvėmis, daugybę, tarsi milijonas žmonių skubantys šaligatviais. Aplankysite spalvingą ir šurmuling Times square, Battery Parką, žymiąją Wall Street gatvę, memorialinį parką „Ground Zero“, kur kadaise stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai.

Apžvelgsite tiltų panoramą, Jungtinių Tautų būstinę, didžiausią komercinių pastatų kompleksą Rockefeller Center, centrinę Manheteno gatvę Fifth Avenue, Broadway teatrą, Lincoln Center parką, vieno iš turtingiausių pasaulio žmonių Donald J. Trump dangoraižį.

Savo akimis išvysite Laisvės statulą ir daug daugiau! Turo trukmė 6-7 valandos (su rusakalniu gidu). Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

8
diena
NIUJORKAS - BOSTONAS (pusryčiai)
Ryte išvyksite Bostoną (kelione truks apie 4 valandas)– Masačiusetso valstijos sostinę ir vieną iš kultūros, švietimo ir mokslo centrų JAV. Bostonas – pats Europietiškiausias iš visų šio žemyno miestų, nors taip pat jis laikomas ir kaip istorinis centras. Miesto istorinis centras yra netaisyklingo plano.

Mieste išlikę daug senovinių neoklasicizmo ir neoromaninių pastatų. Žymiausi jų: Karališkoji bažnyčia, Valstijos rūmai, Šv. Trejybės bažnyčia, Bostono viešoji biblioteka. Šiame mieste taip pat gausu įvairiausių muziejų. Aplankysite Harvardo universitetą, kuris yra seniausia aukštojo mokslo įstaiga Jungtinėse Valstijose (įsteigtas 1636 m.), taip pat ir kitas žymias vietas. Apgyvendinimas viešbutyje Bostono priemiestyje.

9
diena
BOSTONAS (pusryčiai)
Šią dieną ir toliau tyrinėsite šį miestą. Aplankysite Salemo raganų muziejų, kur galėsite stebėti vaidybines pamokas apie raganų istoriją bei teismus. Vėliau keliausite į Plymouth – miestą įkurtą pirmųjų atvykėlių kolonistų iš Anglijos, taip pat žymų tuo, kad jame buvo pradėta švęsti tradicinė JAV šventė – Padėkos diena. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
VAŠINGTONAS (pusryčiai)
Rytą pradėsite kelione į JAV sostinę Vašingtoną (apie 8 valandos). Tai netipiška sostinė, kurioje draudžiama statyti dangoraižius, taip pat jisai nepriklauso jokiai valstijai. Nors Vašingtone neaptiksite senove dvelkiančių archeologinių detalių, didingumo JAV sostinei nestinga.

Pavyzdžiui, Kongreso biblioteka, užimanti milžinišką pastatą, kurioje yra saugoma: 26 milijonai knygų, apie 40 milijonų - rankraščių, žemėlapių ir nuotraukų, bei 23-ijų Amerikos prezidentų archyvai.

Atvykus vakare, ekskursijos metu, aplankysite garsaus nužudyto JAV prezidento John F. Kennedy Memorialąbei jo vardo Menų Centrą. Nakvynė Vašingtone.

11
diena
VAŠINGTONAS (pusryčiai)
Šiandien toliau tęsite apžvalgines ekskursijas po Vašingtoną. AplankysiteBaltuosius rūmus – JAV prezidento rezidenciją, Arlington memorialines amerikiečių karių kapines, kurios buvo įkurtos dar 1861 m., ir saugo daugiau nei 300,000 kapų.

Apžiūrėsite Aeronautikos ir Kosmonautikos muziejus, Nacionalinę paveikslų galeriją ir daug kitų žymių vietų. Kelionė į Niujorką (kelionė truks apie 4 valandas). Nakvynė viešbutyje.

12
diena
NIUJORKAS - VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien dar turėsite laisvo laiko po garsųjį Niujorką. Mes rekomenduojame pavaikštinėti po miesto gatves paskutinį kartą bandant įsjausti i niujorkietišką dvasią, kadangi Niujorkas abejingų nepalieka! Vėliau savarankiškai nuvyksite iki oro uosto, kur lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
GRĮŽIMAS NAMO
Grįžimas namo.
Nuo2140
2022 04 03 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 307
su skrydžiu: 2447

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę JAV - Kanada

Keliautoja
2015 10 05
9.4
Kelionė patiko, šiaip stipriausia pusė, pakankamai gerai organizuota, gikrai atatinka apžvalginės pobūdžio.Jums pastabų neturiu, gal tik reikia informuoti, kad turistai praktiškai yra vienos tautybės,bet nežinau ar reikia, man tai netrukdė. Gidas man tai visai nepatiko, tiksliau viena jo savybė, komercija.Praktiškai prievartinis maitinimas, arba maksimaliai apribojant savarankiškai papietauti- tik ten kur jis gauna atkatą.PVZ. papietavam puikiam graikiškam restoranėlį, dar išgerėm po vyno taurę ir ženkiai pigiau.
Dalia
2015 05 14
8.6
Kelionės laikas : balandžio 23-gegužės 7 d. Nors pavasaris buvo ir ten, kur nuvažiavome, bet Niujorke spėjome ir sušalti (buvo tik plius 3 laipsniai ir vėjuota) ir perkaisti (Vašingtone kelionės gale buvo 30 laipsnių karščio) ir pamatyti žydinčias gėles JAV, ir plikus medžius Kanadoje. Bet jei reiktų rinktis karštį ar šaltį ekskursijų metu, rinktumėmės pastarąjį, nes karštis jėgas atima labiau ... Nuvažiavimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal praėjo gana sklandžiai ir nebrangiai, nes buvome “padarę namų darbus” ir žinojome kaip judėti. Važiavome iš pradžių air train, kursuojančiu tarp terminalų ir Jamaicos stoties ir vėliau su vienu persėdimu su metro. Viskas truko apie 1 val. ir 2 žmonėms kainavo 15 dolerių (vienam 7,5 dolerio). Girdėjau kas važiavo iš JFK į Brukliną taksi mokėjo 65 dolerius. Bet mums patikimiau atrodė viešasis transportas, nes buvo šviesus metas. Viešbučiai. Patys viešbučiai visos kelionės metu buvo geri. Aišku, kai kuriuose šokiravo per pusryčius vienkartiniai indai, bet paskui įpratome. Kai išvažiuodavome į ekskursijas, tai nelabai ir svarbu būdavo kur tie viešbučiai yra, nes grįždavome vėlai ir pavargę. Aišku, labai patogu buvo Monrealyje, kad viešbutis buvo centre, galėjome išeiti pasivaikščioti. Geroje vietoje buvo ir Niagaroje. Net trys viešbučiai turėjo baseinus ir saunas (išvykoje į Kanadą) ir mes arba praklausėme, arba mūsų niekas neinformavo, nebuvome pasiėmę maudymosi kostiumų, čia truputėlį gaila buvo. O viešbučiai Niujorke jau kita tema. Patys viešbučiai, aišku, normalūs, bet vietos aplinkui tikrai ne pačios geriausios. Pasivaikščioti vakare jau neišėjo, būtų reikėję keletą stotelių pavažiuoti metro iki Manheteno. Gidai ir vairuotojai. Kelionė labai priklauso nuo šių dviejų žmonių, nuo bendro mikroklimato autobuse, nuo gido organizuotumo, profesionalumo, pagaliau humoro jausmo. Mums labai pasisekė su Kanada, kur turėjome gerą komandą, taip pat kelionėje į Bostoną, normaliai ekskursijoje po Niujorką ir nelabai su kelione į Vašingtoną. Čia komanda buvo prastesnė, tad ir įspūdis apie šią kelionę liko blankesnis. Kelionė į Kanadą. Programoje mums buvo numatyta 5 dienų kelionė po Kanadą ir mes nelabai noriai sutikome su 6 dienų kelione, kai partneriai iš JAV ją pasiūlė. O išdavoje gavosi, kad ta diena buvo geriausia: aplankėme Otavą, ramų, gražų miestą, vaikščiojome po parlamentą, plaukėme kruizu upe po 1000 salų. O Torontas kiek nuvylė, nes be dangoraižių ir televizijos bokšto daugiau nelabai ką ir pamatėme. Buvome palikti prekybos centre 2 valandoms. Kelionės po JAV miestus Bostoną, Niujorką, Vašingtoną praėjo normaliai. Gal kiek prasčiau pasirodė Vašingtonas, bet čia tik dėl vairuotojo ir gido dueto, miestas tikrai vertas dėmesio. Turėjome vieną dieną laisvą Niujorke, kur aplankėme Times square, pakilome i Empire State Building (86 aukštas) ir pavaikščiojome po centrinį parką. Labai atsigavome per tą dieną. Visumoje kelionė tikrai patiko, skrydžiai buvo sklandūs, lėktuvai nevėlavo. Labai intensyvi ,nes kartais ekskursijos trukdavo iki 14 val. Sveikatą tikrai gerą reikia turėti, ačiū dievui, mūsiškės nepavylė. Labai informatyvi, sužinojome tikrai daug iš JAV ir Kanados istorijos ir dabartinių aktualijų. Prisegu 4 nuotraukas: 1- Baseinas-paminklas Pietiniam dvyniui atminti 2- Otavos centras vakare 3- Vaizdas nuo apžvalgos bokšto į Niagarą 4- Bostono centras
Liongina
2013 10 11
10.0
Iš kelionės grįžome tik šiandien , 7 rugpjūčio. Noriu Jums padėkoti, kelionė labai patiko, viskas sekėsi sklandžiai ir tvarkingai. Kuo ši kelionė ypatinga? Geras maršrutas, 6 dienas buvome Kanadoje, 6 – JAV, miestai ir vietovės arba įdomios arba įspūdingos. Labai profesionalūs gidai, geri autobusai, geri viešbučiai. Firma stengėsi neapvilti, kai susidarė situacija, kad iš viso autobuso, tik 4 žmonės liko kelionei į Bostoną, tai mums išskyrė šešiavietę mašiną, gidą ir taip komfortabiliai susipažinome su šiuo nuostabiu miestu. Tikrai jautėmės gerai. Viena problema- mums nebuvo sėkminga kelionė atvykus iš oro uosto į viešbutį, būtų daug patogiau jei Jūs pasiūlytumėte užsakyti taxi, mes dabar tai jau turime vieno žmogaus tel., kuris labai paslaugiai mus aptarnavo jau išvažiuojant. Ačiū jums ir tikrai drąsiai galite siūlyti šią kelionę visiems kaip labai turiningą ir įdomią. Pailsėjome nuostabiai. Liongina

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas turistines klasės viešbučiuose turo metu (11 nakvynių)
 • Pusryčiai (11 pusryčių);
 • įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus;
 • ekskursinė programa numatyta programoje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius–Niujorkas–Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • nuvykimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • vienviečio kambario priemoka – 610 eur
 • arbatpinigiai viešbučio personalui bei vairuotojams;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
 • Elektroninis leidimas keliauti į JAV - 15 eur/asm.

Pastabos

 • Vienviečio kamabrio priemoka nuo 710 EUR
 • Vykstant į Kanadą, būtinai reikia pasidaryti/turėti ETA leidimą (~7 USD)
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kelionės metu lankomų miestų/objektų eiliškumas gali keistis.
 • Svarbu - JAV viešbučiai dažnai prašo palikti užstatą. Esant galimybei patogiau yra palikti grynuosius, nes kortelėse užšaldytą depozitą kartais užlaiko keletą dienų, o tai nepatogu apsistojus trumpam laikui. Tačiau kai kurie viešbučiai priima tik užstatą tik kortele.

Kelionės užsakymas

Nuo
2140

+ skrydis nuo: 307 visiems su skrydžiu: 2447
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su JAV specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

JAV: du vandenynai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV per 12 dienų
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Atlanto pakrantė
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Du vandenynai su poilsiu Miami
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.