Japonija: auksinis turas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su japonų virtuve, susitiksite su samurajumi;
 • Apsilankysite samurajų namų komplekse;
 • Grožėsitės pasakiškais Fudzijamos kalno vaizdais;
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
Vilnius/Ryga - Tokijas
Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Tokiją su persėdimu.
2
diena
Tokijas
Atvykimas į Tokiją, Naritos tarptautinį oro uostą. Atvykimo salėje susitiksite su anglakalbiu gidu. Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Tokijuje (kelionės trukmė apie 90 min.) Registracija viešbutyje po 15 val. Laisvas laikas poilsiui ar savarankiškai pažinčiai su miestu. Nakvynė viešbutyje.
diena
Tokijas (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien laukia visos dienos apžvalginė ekskursija po Tokiją – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower – iš jo aukštybių apžvelgsite miesto panoramą, Imperatoriaus rūmų sodus, Meidži šventyklą. Keliausite į didelį japoniško kraštovaizdžio parką Hama Rikyu, įkurtą buvusių feodalų rezidencijų žemėse, ančių medžiojimo vietose. Sodo tvenkiniai užpildyti jūros vandeniu, kurio lygiui įtakos turi potvyniai ir atoslūgiai. Vėliau plauksite į kruizą Sumida upe. Po kruizo aplankysite seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metai, joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Nakvynė viešbutyje.
diena
Tokijas (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Tokijuje. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti dieną mieste, o vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone.
diena
Tokijas– Fudzijama – Hakonė (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien vyksite į Hakonę, pakeliui aplankydami Fudzijamos kalną. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į Fudzijamos kalno pusiaukelėje esančią aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. 

Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakonė. Lyno keltuvais kelsitės virš Owakudani – geizerių šlaito, susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plauksite laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA viešbutyje. Nakvynė Hakonėje.

diena
Hakonė - Takajama (pusryčiai)
Po pusryčių traukiniu vyksite iš Hakonės į Takajamą. Atvykę leisitės į apžvalginę kelionę. Aplankysite Yaitai Kaikan muziejų, kuriame eksponuojami vienuolika Rudens Festivaliui skirtų plaustų, bei Kusakabe liaudies meno muziejų. Pasivaikščiosite Kami Sannomachi gatvele, kuri yra gana autentiškai išsilaikiusi nuo Edo periodo. Čia išlikę daug senų pastatų su veikiančiomis parduotuvėlėmis, kavinukėmis ir net sakės varyklomis. Nakvynė viešbutyje.
diena
Takajama – Shirakawa – Kanazawa (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į rytinį Mijagavos turgų. Apsipirkę ir pasižmonėję turguje keliausite į Shirakawa kaimą, garsėjantį tradiciniais statiniais – namais su stačiais stogo šlaitais. Šis kaimas – tarsi japoniškos Rumšiškės. Tik čia - ne muziejus, o tikras kaimas su realiais gyventojais. Įsikūręs kalno papėdėje, apsuptas ryžių laukų, šis tylus kaimelis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Vakare atvyksite į Kanzawą.
8
diena
Kanazawa – Kiotas (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Kanazawą.  Užsuksite į Higashi-chaya - geišų kvartalą. Kvartalas įkurtas 1820 m. ir yra vienas iš nedaugelio iki šiol šalyje veikiančių geišų kvartalų.Aplankysite vieną iš gražiausių kraštovaizdžio parkų – Kenrokuen sodą. Kenrokuen sode gausu tvenkinių, tekančių srovių, krioklių, tiltų, arbatos namelių, medžių, akmenų ir gėlių. Beje, vanduo, naudojamas sode, atvestas iš gana toli esančios upės, naudojant įmantrią vandens tiekimo sistemą, sukonstruotą dar 1632 m. Aplankysite Nagamachi Samurajų rajoną, kuriame reziduodavo patys samurajai ir jų šeimų nariai. Vienas svarbiausių objektų – pačiame centre esanti Nomura-ke, ypač puikiai restauruota samurajaus rezidencija, kurioje eksponuojami jų kasdieniniai įrankiai ir artefaktai. Kelionė traukiniu į Kiotą. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.
9
diena
Kiotas – Nara - Kiotas (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Ryte apžiūrimos Kijoto įžymybės: Kinkakuji šventykla (Auksinis paviljonas), Nijo pilis, įstabi savo puošniu interjeru (kai Nijo pilis uždaryta, vietoj jos lankoma Ryoanji šventykla).
Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu.

Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Grįžimas į Kiotą. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
Kiotas – Vilnius/Ryga (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į Kansai tarptautinį oro uostą (Osaka). Skrydis namo.

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Japonija: auksinis turas

Kęstutis
2016 06 02
10.0
… didžiausias paradoksas, kad žmogus mėgsta planuoti, idant išvengtų nemalonumų, tačiau būtent nesklandumai ir iššūkiai juos įveikiant ir tampa kertine pasakojimo dalimi, atpasakojant įspūdžius grįžus ištiktukais…. tačiau tiek nedaug tegali pasakyti neinformatyviais ištiktukais, kurie smagūs tik pačiam pasakotojui, tačiau visiškai nesuteikia informacijos, išskyrus emocinį užtaisą klausytojui.. Šį kart buvo visiskai kitaip, ištiktukai lydėjo tik patirtį, kuri buvo totaliai teigiama, tačiau ne mažiau žavi savo išgyvenimais… Kelionė planuota profesionalų, kurie žino kaip įspūdžių progresija veikia keliautoją su lyg kiekvieno nuostabios kelionės metru, sukeliant ne tik lengvą šoką kultūriniais skirtumais, įpareigojančiais suprasti savo atsakomybę kultūriniame kontekste (vėluoti Japonijoje griežtai nepadoru, bet pasirodo kai kurios charizmatiškos kultūros to taip ir neperpranta), pedantiškai pažadant įvykdyti vizualizacijas ir jas pateikiant viena po kitos, tarsi meniu valgiaraštyje; jos lengvai virškinamos, gal kiek per skubios meditatyviniam algoritmui, tačiau informatyvios, trokštantiems istorijų, kurias galima iš kart versti į žinias apie nuostabią šalį, kurios istorija turi tiek bendrumo ir skirtumų, kad galima dar ne vieną kelionę skiedžiant sake, bendrauti su australais apie zečpospolitos įtaką LT istorijai anglų kalba Kiote ir vis labiau plečiant akis iš nuostabos panašėti į TOTORO, kuris ką tik gavo kiek sūroką saldainį nuo nepažystamos pakeleivės origamio lankstinuke su gražiausiais žodžiais tokia nepažystama ir miela kalba, kurios taip ir nespėjai perprasti, bet …pasižadi, kad būtinai pasakysi Cijunes Sugiharos gimtaja kalba - AČIŪ visiems, kas prisidėjo prie šios nuostabios kelionės, ir būtinai sutikęs japonų grupę pavaišinsi lietuviškais saldainiais, dėkodamas japoniškai… už ką? Už emocijas ir estetiką, o ar tai jau taip mažai šiame Kami pasauly? Ačiū ! Ačiū !
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • nurodyta pažintinė ekskursinė programa su anglakalbiu gidu; 
 • apgyvendinimas 3-5* viešbučiuose su pusryčiais; 
 • programoje nurodytas maitinimas (8 pusryčiai, 4 pietūs ); 
 • visi pervežimai (kaip nurodyta programoje); 
 • įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus. 

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga - Tokijas – Osaka -  Vilnius/Ryga; 
 • papildomos ekskursijos; 
 • programoje nenurodytas maitinimas; 
 • asmeninės išlaidos; 
 • kelionės draudimas.

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 750 EUR.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Japonijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAPONIJA – nuo meditacinių peizažų iki futuristinių megapolių. Ryto saulės, technikos naujovių, šventyklų ir sakurų kraštas 12d.
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.