Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Jungtiniai Arabų Emyratai. Į svečius pas šeichus

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Jungtiniai Arabų Emyratai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Jungtiniai Arabų Emyratai. Į svečius pas šeichus

Kelionės akcentai:

  • Ypatinga programa su aukšto lygio apgyvendinimu!
  • Susipažinsite su fenomenaliu Dubajaus miestu, kuriame išvysite dirbtines salas-palmes, aukščiausią pasaulyje pastatą Burj Khalifa bei didžiausią pasaulyje dainuojantį Dubajaus fontaną
  • Pramogausite Džumeiros saloje-palmėje įsikūrusiame "Atlantis, The Palm" poilsio ir pramogų komplekse ir mėgausite geriausiu vandens parku Artimuosiuose Rytuose bei Europoje
  • Keliausite į Arabijos dykumą, kurioje galėsite ne tik pasisvečiuoti vietinėje tradicinėje stovyklavietėje, bet ir paslidinėti slidėmis nuo kopų, pajodinėti kupranugariais bei paragauti arabiškos juodos kavos
  • Mėgausitės Afrikos stiliaus safari išvyka Sir Bani Yas saloje, kuri kadaise buvo privati Šeicho Zaido rezidencija
  • Lankysite didžiausią dengtą pramogų parką pasaulyje - "Ferrari pasaulis", kuriame visapusiškai susipažinsite su šių prabangių automobilių istorija, gamyba bei kitais ypatumais
  • Pamatysite Jungtinių Arabų Emyratų sostinę - Abu Dabio miestą ir svarbiausią jo vietą - Šeicho Zaido Didžiąją mečetę, kuri nepalieka abejingų

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - DUBAJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Dubajų (su vienu persėdimu).

 • 2 diena

  DUBAJUS

  Atvykimas į Dubajaus oro uostą, kuriame Jus pasitiks privatus gidas. Būsite pervežti į viešbutį, kuriame vos atvykus gidas Jus trumpai supažindins su svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti svečiuojantis šiame mieste. Apsistoję viešbutyje ir trumpai pailsėję keliausite į žinomą prabangų 5 * viešbutį bei pramogų kompleksą - "Atlantis, The Palm". Tai - vienas žinomiausių Dubajaus objektų, įsikūręs garsiosios Džumeiros palmės tolimiausiame nuo kranto ruože. Kitas Atlantis viešbutis įkurtas Bahamų salyne, žymiojoje Rojaus saloje (Paradise Island). Tiek viešbutis, tiek visas pramogų centras didžiulis. Čia rasite virš 20 restoranų, kokybiškos juvelyrikos bei drabužių parduotuvių, ilgą smėlio paplūdimį su daugiau nei 700 gultų. Tačiau ne viešbučio svečiai čia dažniausiai atvyksta dėl garsiojo Vandens parko. Todėl ir Jūsų lauks apsilankymas jame. Tai - vienas geriausių vandens parkų Artimuosiuose Rytuose bei Europoje, kuris užima net 17 ha plotą, prisodrintą juoko bei linksmybių! Čia Jūsų lauks nusileidimas įvairiausių formų bei aukščių vandens kalneliais, upes imituojančiais vandens takeliais bei kiti adrenalino įgyti padėsiantys potyriai. Galėsite maitinti rajas ar pasimėgauti ryklių safari! Tiems, kam mielesnis jūros teikiamas  malonumas, galės tingiai bei apie nieką negalvojant ilsėtis bei degintis paplūdimyje, skalaujamame šilto, bet gaivaus Persijos įlankos vandens. Vakare būsite nuvežti atgal į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

 • 3 diena

  DUBAJUS - VAKARINIS KRUIZAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po sočių ir rytietiškų skonių prisodrintų pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po moderniąją Dubajaus miesto dalį. Jos metu išsamiau susipažinsite su Džumeiros palme, kurioje esančiame "Atlantis, The Palm" poilsio ir pramogų komplekse svečiavotės vakar. Džumeiros palmė - tai dirbtinė iš viršaus palmės formą primenanti sala, kurios "statybos" darbai prasidėjo 2001 m., o 2006 m. čia jau buvo pastatyti pirmieji prabangūs gyvenamieji namai bei vilos. Tai viena iš trijų bei pati pirmoji Dubajaus salų-palmių, kuri puošia Džumeiros rajono, esančio Dubajaus emyrate, krantus. Vėliau laukia įsimintinas apsilankymas aukščiausiame pasaulyje pastate - Burj Khalifa dangoraižyje, turinčiame 160 aukštų ir matomame net iš 95 km atstumo. Žemiausiuose šio smailėjančio pastato aukštuose įsikūrę viešbučiai, prekybos centrai, o aukščiau - gyvenamieji prabangūs butai bei biurai. Jūsų laukia pakilimas į aukštai esantį apžvalgos tašką stikliniu liftu, kuris išvysto net iki 10 m/sek. greitį. Pakilus prieš Jus 360 laipsniu kampu pro visapusiškai stiklinį interjerą (nuo grindų iki lubų) atsivers kerintys miesto vaizdai.

  Nepraleisite ir apsilankymo prie šalia tyvuliuojančiame tokio paties pavadinimo Burj Khalifa dirbtiniame ežere esančio didžiausio pasaulyje dainuojančio Dubajaus fontano. Jo vandens srovė gali iššokti net iki 10 metrų aukščio, taip sukuriant neapsakomą meniško grožio šedevrą.  Apsižvalgius po Dubajaus miestą Jūsų lauks 2 val. trukmės kruizas po Dubajaus įlanką tradiciniu vienstiebiu kabotažiniu laivu. Jo metu praplauksite pro Paveldo kaimelį, kuriame atsispindi tradicinis vietinių gyventojų gyvenimo būdas bei kultūra, Dubajaus Bokštus-Dvynius, Nacionalinį banką, modernius Prekybos rūmus, Deiros salą-palmę. Kruizo metu Jūsų lauks vakarienė bufeto stiliumi su tarptautiniais patiekalais fone skambant atpalaiduojančiai muzikai. Po nepamirštamo kruizo būsite nuvežti į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dubajuje. 

 • 4 diena

  DUBAJUS - SAFARI EKSKURSIJA PO ARABIJOS DYKUMĄ (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių turėsite laisvo laiko poilsiui ar savarankiškom ekskursijom. Popietę (apie 15:30 - 16:00 val.) Jūsų laukia safari ekskursija po Arabijos dykumą. Vietinis gidas Jus sutiks ir veš pro smėlingas dykumos kopas, stengdamasis Jums pademontruoti jaudinantį važiavimo per dykumas būdą, vadinamą "kopos pliekimu".

  Trumpam sustosite vietoje, kur stebimi įspūdingi saulėlydžiai virš dykumos, ypatingai gražiai atrodantys ne tik realybėje, bet ir fotografijose, todėl nepamirškite pasiimti su savimi fotoaparato. Vėliau lankysite Kupranugarių fermą. Saulei nusileidus atvyksite į tradicinę dykumų stovyklavietę, kur turėsite galimybę pajodinėti kupranugariais. Bet tai dar ne viskas. Čia Jūsų laukia aibė neapsakytų potyrių: slidinėjimas slidėmis ar snieglente nuo kopųtradicinis rytiečių rankų tatuiruočių menas su chna dažais, vietinių suvenyrų parduotuvėlės. Atvykę būsite vaišinami kvapnia arabiška kava bei datulėmis. Vėliau Jūsų laukia barbekiu stiliaus vakarienė ir pilvo šokio pasirodymas. Vėlai vakare, apie 9:30 - 10:00 val., grįšite į viešbutį Dubajuje, kuriame lauks paskutinė nakvynė šiame mieste.

 • 5 diena

  DUBAJUS - SIR BANI YAS (pusryčiai)

  Anksti ryte, po pusryčių, būsite pervežti į Dubajaus oro uostą skrydžiui į Sir Bani Yas salą. Atskridę būsite pervežti į prabangų 5* viešbutį "Desert Island Resort & Spa by Anantara", kuriame ir įsikursite. Sir Bani Yas - tai didžiausia natūrali JAE sala, užimanti apie 87 kv.km. Sala garsi tuom, kad ji tarsi paversta į Afriką. Istorija byloja, kad pirmasis JAE prezidentas, vienas svarbiausių asmenų Arabų emyratų jungimo procese bei Abu Dabio šeichas Zaidas, sužavėtas laukinės Afrikos gamtos, nusprendė įkurti panašią vietą dykumoje. Jo planas "sužalinti dykumą" prasidėjo 1971 m., kai čia buvo atvežti ir pasodinti keli milijonai medžių, daugybė gyvūnų, įskaitant gazeles, oriksus, lamas, Pietų Amerikos bei paprastuosius stručius, žirafas. Tačiau sala visą laiką buvo privati, iki kol 2007 m. pagaliau tapo atvira lankytojams. Dabar šis natūralios gamtos rezervatas užima apie pusę salos, o čia laisvai gyvena tokie gyvūnai kaip arabiškos antilopės, elniai, delfinai, jūrų vėžliai, geopardai, hienos, įvairiausi paukščiai. Saloje viskas atsargiai vystoma gerbiant aplinką bei subtilią ekosistemą.Šiek tiek pailsėję po skrydžio, keliausite į safari kelionę, savo akimis išvysti laukinės Afrikos gamtos, neįtikėtinai puošiančios Arabijos dykumą. Lydimi gido bei keliaudami specialia safari kelionėms skirta mašina iš arčiau išvysite, kaip gamtoje laisvai gyvena laukiniai gyvūnai. Po kelių valandos jaudinančios ekskursijos būsite pervežti atgal į viešbutį poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  SIR BANI YAS - ABU DABIS (pusryčiai)

  Po pusryčių turėsite laisvo laiko iki vidurdienio. Vėliau būsite pervežti į Sir Bani Yas oro uostą skrydžiui į Abu Dabį. Atskridę į JAE sostinę būsite nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Abu Dabyje.

 • 7 diena

  ABU DABIS (pusryčiai)

  Po pusryčių iki 12:00 val. turėsite laisvo laiko. Vėliau Jūsų lauks ekskursija "Ferrari pasaulis". Tai pramogų parkas, įkurtas Abu Dabio emyratui priklausančioje Yas saloje, ir, užimdamas beveik 200 000 kv.km. plotą, yra didžiausias pasaulyje dengtas atrakcionų parkas. Jame pramogų netrūks niekam. Tikra parko žvaigždė - greičiausias pasaulyje amerikietiškas kalnelis, pavadinimu "Formula Rossa". Tie, kurie nemėgsta velniško greičio, galės pasivaikščioti po šių itališkų automobilių gamyklą ir susipažinti su Ferrari kūrimo etapais nuo pirmųjų dizaino maketų sukūrimų iki variklio įmontavimo ir netgi galutinio testavimo. Taip pat turėsite puikią progą sužinoti daug informacijos apie Ferrari istoriją ir, žinoma, prie Ferrari vardo sustiprinimo prisidėjusius lenktynininkus kaip Niki Lauda ar Michaelis Šumacheris. Dėmesio verta ir Ferrari galerija, kurioje eksponuojami Ferrari modeliai nuo pat įmonės įkūrimo 1947 m. iki pat naujausių dienų. Be čia paminėtų pramogų, "Ferrari pasaulis" parke rasite ir dar daugiau įdomios veiklos. Vakare, apie 18:00 - 19:00 val., grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Abu Dabyje.

 • 8 diena

  ABU DABIS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų laukia pažintinė ekskursija po Abu Dabio miestą. Jos laiką galėsite pasirinkti patys (9:00-13:00 arba 16:00-19:00 val.). Ekskursijos metu lankysite svarbiausią religinį bei kone įsimintiniausią Jungtinių Arabų Emyratų objektą - Šeicho Zaido Didžiąją mečetę. Tai didžiausia šalies mečetė ir aštunta pagal dydį visame pasaulyje, kurios dydis prilygsta maždaug 5 futbolo stadionams ir gali sutalpinti apie 40 000 maldininkų. Mečetės statybos iniciatorius buvo pats Šeichas Zaidas, norėjęs įkurti tokią vietą, kurioje persipintų senojo bei naujojo pasaulių architektūrų stiliai bei menai. Jis taip pat siekė, kad mečetė "suvienytų" pasaulį.

  Ją puošia interjero detalės iš įvairiausių šalių: Italijos, Vokietijos, Maroko, Pakistano, Indijos, Turkijos, Malaizijos, Irano, Kinijos, Jungtinės Karalystės, Naujosios Zelandijos, Graikijos ir, žinoma, pačių Jungtinių Arabų Emyratų. Mečetės statybai buvo naudojamos tokios medžiagos kaip marmuras, auksas, pusbrangakmeniai, krištolas ir kt. Mečetės interjerą puošia didžiausi pasaulyje prabangūs šviestuvai. Pamatę šį įspūdingą reginį taip pat pravažiuosite pro Prezidento rezidenciją, prestižinius rajonus, Simbolių aikštę, seniausią šalyje "Baltąjį" fortą. Grįšite į viešbutį. Nakvynė Abu Dabyje.

 • 9 diena

  ABU DABIS - DUBAJUS - VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į Dubajų, iš kurio skrisite į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gegužė
Ketv, Geg 31Penkt, Birž 8 10+
2018 birželis
Ketv, Birž 7Penkt, Birž 15 10+
Ketv, Birž 14Penkt, Birž 22 10+
Ketv, Birž 21Penkt, Birž 29 10+
Ketv, Birž 28Penkt, Liep 6 10+
2018 liepa
Ketv, Liep 5Penkt, Liep 13 10+
Ketv, Liep 12Penkt, Liep 20 10+
Ketv, Liep 19Penkt, Liep 27 10+
Ketv, Liep 26Penkt, Rūgp 3 10+
2018 rugpjūtis
Ketv, Rūgp 2Penkt, Rūgp 10 10+
Ketv, Rūgp 9Penkt, Rūgp 17 10+
Ketv, Rūgp 16Penkt, Rūgp 24 10+
Ketv, Rūgp 23Penkt, Rūgp 31 10+
Ketv, Rūgp 30Penkt, Rugs 7 10+
2018 rugsėjis
Ketv, Rugs 6Penkt, Rugs 14 10+
Ketv, Rugs 13Penkt, Rugs 21 10+
Ketv, Rugs 20Penkt, Rugs 28 10+
Ketv, Rugs 27Penkt, Spal 5 10+
2018 spalis
Ketv, Spal 4Penkt, Spal 12 10+
Ketv, Spal 11Penkt, Spal 19 10+
Ketv, Spal 18Penkt, Spal 26 10+
Ketv, Spal 25Penkt, Lapkr 2 10+
2018 lapkritis
Ketv, Lapkr 1Penkt, Lapkr 9 10+
Ketv, Lapkr 8Penkt, Lapkr 16 10+
Ketv, Lapkr 15Penkt, Lapkr 23 10+
Ketv, Lapkr 22Penkt, Lapkr 30 10+
Ketv, Lapkr 29Penkt, Gruo 7 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1665 EUR
 

+ skrydis apie 348 EUR
su skrydžiu nuo 2013 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas viešbučiuose;
  • vidiniai skrydžiai;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • pasitikimai/išlydėjimai oro uostuose;
  • nurodyta ekskursinė programa su rusakalbiu/anglakalbiu gidu;
  • programoje nurodytas maitinimas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Dubajus - Vilnius (nuo 348 EUR);
  • papildomos ekskursijos;
  • papildomas maitinimas;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai;
  • sveikatos draudimas.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • LR piliečiams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, viza nereikalinga.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką