Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Izraelis ... Šventoji žemė (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Izraelis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Izraelis ... Šventoji žemė (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Pasineriate į istorijos vingius Biblijoje minimuose miestuose: Kafarnaume, kur įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas; Nazarete, kur prabėgo Jėzaus vaikystė bei Jėzaus gimimo vietoje – Betliejuje
  • Aplankote ir krikščioniui, ir žydui, ir musulmonui Šventą žemę – Izraelį ir jos širdį – Jeruzalę, kur sekate Jėzaus pėdomis, lankotės spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, Raudų sienoje paliekate raštelį su savo norais 
  • Plaukiate mediniu laivu Galilėjos ežeru, kaip tai darė vietiniai žvejai Jėzaus gyvenimo laikotarpiu
  • Vaikštote po niekada nemiegantį Tel Avivą ir vieną seniausių miestų pasaulyje – Jafą 
  • Mėgaujatės maudynėmis Negyvojoje ir Viduržemio jūrose

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - TEL AVIVAS

  Žiemos sezono programa:

  Skrydis: Vilnius – Tel Avivas. Atskrendate į Izraelį, kurį ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai laiko Šventąja žeme. Sutvarkę įvažiavimo į Izraelį formalumus vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

  Vasaros sezono programa:

  Skrydis: Vilnius – Tel Avivas. Atskrendate į Izraelį, kurį ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai laiko Šventąja žeme. Sutvarkę įvažiavimo į Izraelį formalumus, vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  HAIFAS

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. Tęsiate kelionę į Haifą. Vienas gražiausių Viduržemio jūros rytų pakrantės miestų, trečiasis pagal dydį Izraelio miestas, įsikūręs Karmelio kalno papėdėje prie vaizdingos įlankos. Grožitės puikia panorama, atsiveriančia nuo Karmelio kalno, pavaikštote po nuostabaus grožio persiškuosius Bahai sodus. Vykstate į Aką. Senasis miestas-uostas minimas dar XIX a. pr. Kr. rankraščiuose. Kryžiaus žygių metu Akas tapo kryžiuočių sostine. Hebrajų Biblijoje minimas kaip miestas, kuriame izraelitams nepavyko išvyti kaananiečių. Sustojate pasigrožėti balto kalkakmenio Rosh Hanikra uolomis. Vykstate į aukščiausiai įsikūrusį Galilėjos regiono miestą Safedą, kuris žinomas kaip mistinio Kabalos tikėjimo centras. Senojoje miesto dalyje gausu kavinių, restoranų bei meno galerijų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nazareto arba Tiberijaus apylinkėse.

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai. Tęsiate kelionę į Haifą. Vienas gražiausių Viduržemio jūros rytų pakrantės miestų, trečiasis pagal dydį Izraelio miestas, įsikūręs Karmelio kalno papėdėje prie vaizdingos įlankos. Grožitės puikia panorama, atsiveriančia nuo Karmelio kalno, pavaikštote po nuostabaus grožio persiškuosius Bahai sodus. Vykstate į Aką. Senasis miestas-uostas minimas dar XIX a. pr. Kr. rankraščiuose. Kryžiaus žygių metu Akas tapo kryžiuočių sostine. Hebrajų Biblijoje jis minimas kaip miestas, kuriame izraelitams nepavyko išvyti kaananiečių. Sustojate pasigrožėti balto kalkakmenio *Rosh Hanikra uolomis. Vykstate į aukščiausiai įsikūrusį Galilėjos regiono miestą Safedą, kuris žinomas kaip mistinio Kabalos tikėjimo centras. Senojoje miesto dalyje gausu kavinių, restoranų bei meno galerijų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nazareto arba Tiberijaus apylinkėse.

 • 3 diena

  HAIFAS-BETLIEJUS

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. Vykstate link Galilėjos jūros pietvakarių kranto iškilusio Palaiminimų kalno (125 m). Ant šio kalno Jėzus pasakė savo mokiniams garsųjį Kalno pamokslą. Kiekviena pamokslo dalis prasideda žodžiu „palaiminti“ – todėl ši vieta buvo pavadinta Palaiminimų kalnu. Čia Jėzus pasirinko savo Apaštalus. Šią vietą krikščionys gerbia dar nuo Bizantijos laikų - jau tuomet papėdėje stovėjo bažnyčia. Kelionę tęsiate į Kafarnaumą, įsikūrusį Galilėjos ežero pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus sinagogoje; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Kafarnaume yra geriausiai Izraelyje išlikusi marmurinė IV–V a. sinagoga. Plaukiate mediniu laivu Galilėjos ežeru, tokiais laivais plaukiojo vietiniai žvejai Jėzaus gyvenimo laikais. Vykstate į stipriu kavos su kardamonu aromatu svaiginantį Nazareto miestą, kuriame pagal krikščionių Evangeliją prabėgo Jėzaus vaikystė, kuriame gyveno Marija ir Juozapas, kuriame arkangelas Gabrielius pranešė apie Mesijaus gimimą, kuriame Jėzus pradėjo pamokslininko veiklą. Didžiausiame arabų mieste Izraelio teritorijoje persipynė egzotiška arabų kultūra su vakarietišku šiuolaikiškumu. Šiandien turistų labiausiai lankoma vieta – Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia. Aplankote Šv. Šeimos namą, Šv. Apsireiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Vykstate Betliejaus link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai. Vykstate link Galilėjos jūros pietvakarių kranto iškilusio Palaiminimų kalno (125 m). Ant šio kalno Jėzus pasakė savo mokiniams garsųjį Kalno pamokslą. Kiekviena pamokslo dalis prasideda žodžiu „palaiminti“ – todėl ši vieta buvo pavadinta Palaiminimų kalnu. Čia Jėzus pasirinko savo Apaštalus. Šią vietą krikščionys gerbia dar nuo Bizantijos laikų - jau tuomet papėdėje stovėjo bažnyčia. Kelionę tęsiate į Kafarnaumą, įsikūrusį Galilėjos ežero pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus sinagogoje; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Kafarnaume yra geriausiai Izraelyje išlikusi marmurinė IV–V a. sinagoga. *Plaukiate mediniu laivu Galilėjos ežeru, tokiais laivais plaukiojo vietiniai žvejai Jėzaus gyvenimo laikais. Vykstate į stipriu kavos su kardamonu aromatu svaiginantį Nazareto miestą, kuriame pagal krikščionių Evangeliją prabėgo Jėzaus vaikystė, kuriame gyveno Marija ir Juozapas, kuriame arkangelas Gabrielius pranešė apie Mesijaus gimimą, kuriame Jėzus pradėjo pamokslininko veiklą. Didžiausiame arabų mieste Izraelio teritorijoje persipynė egzotiška arabų kultūra su vakarietišku šiuolaikiškumu. Šiandien turistų labiausiai lankoma vieta – Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia. Aplankote Šv. Šeimos namą, Šv. Apsireiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Vykstate Betliejaus link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

 • 4 diena

  JERUZALĖ

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. Aplankote Betliejų – Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Vykstate į Jeruzalę. Apžvalginė ekskursija po Jeruzalę. Apžvelgiate seniausią pasaulio miestą nuo Alyvmedžių kalno viršūnės, kur Kristus žengė į dangų. Aplankote Getsemanės sodą, kuriame Kristus su apaštalais meldėsi po Paskutinės vakarienės. Būtent čia atėjo Jėzus naktį prieš nukryžiavimą, čia jis išgyveno išdavystės kartėlį ir buvo suimtas. Pamatote Dievo tarno ir Visų Tautų bažnyčias, Šv. Marijos kapą, Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Keliaujate į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve – tai tradicinis piligrimų maršrutas Jeruzalėje, įamžinantis Jėzaus Kristaus kelionę Kryžiaus keliu. Aplankote atnaujintą Žydų kvartalą, kuris praeityje buvo žydų gyvenimo centras Jeruzalėje. Ekskursijos metu taip pat pabuvojate spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, pamatote Karaliaus Dovydo kapą ir Prisikėlimo baziliką, kuri yra pastatyta toje vietoje, kur buvo palaidotas ir prisikėlė nukryžiuotas Jėzus Kristus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.


  Vasaros sezono programa: 

  Pusryčiai. Aplankote Betliejų – Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Vykstate į Jeruzalę. Apžvalginė ekskursija po Jeruzalę. Apžvelgiate seniausią pasaulio miestą nuo Alyvmedžių kalno viršūnės, kur Kristus žengė į dangų. Aplankote Getsemanės sodą, kuriame Kristus su apaštalais meldėsi po Paskutinės vakarienės. Būtent čia atėjo Jėzus naktį prieš nukryžiavimą, čia jis išgyveno išdavystės kartėlį ir buvo suimtas. Pamatote Dievo tarno ir Visų Tautų bažnyčiasŠv. Marijos kapą, Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Keliaujate į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve – tai tradicinis piligrimų maršrutas Jeruzalėje, įamžinantis Jėzaus Kristaus kelionę Kryžiaus keliu. Aplankote atnaujintą Žydų kvartalą, kuris praeityje buvo žydų gyvenimo centras Jeruzalėje. Ekskursijos metu taip pat pabuvojate spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, pamatote Karaliaus Dovydo kapą ir Prisikėlimo baziliką, kuri yra pastatyta toje vietoje, kur buvo palaidotas ir prisikėlė nukryžiuotas Jėzus Kristus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse. 

 • 5 diena

  JERUZALĖ

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. *Išvyka į Masadą ir prie Negyvosios jūros (už papildomą mokestį). Keliaujate Judėjos dykumos link. Esant galimybei, vykstate prie Jordano upės, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Šią žemės vietą laiko šventa ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai. Aplankote Masadą, kuri 2001 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Masada – tai didingi senovės pastatų griuvėsiai ir tvirtovė, įsikūrę vaizdingoje vietovėje ant izoliuotos uolos prie Negyvosios jūros. Čia įvyko žydų ir romėnų karas (Didysis žydų sukilimas), kuomet žydų sikarijų bėgliai įvykdė masinę savižudybę. Pakylate keltuvu aplankyti Herodo Didžiojo rūmų, romėnų pirčių ir sinagogos. Grožitės nuostabiu romėnų stovyklų ir Negyvosios jūros vaizdu. Maudynėms keliaujate į vieną iš Negyvosios jūros paplūdimių. Nors yra vadinama jūra, tačiau morfologiškai tai yra ežeras, kadangi neturi tiesioginio ryšio su Pasauliniu vandenynu. Negyvosios jūros pavadinimą davė romėnai, iki tol ji buvo vadinama: „Druskingoji“, „Rytų“, „Asfaltinė“. Dėl vandenyje neegzistuojančių bakterinių gyvybės formų ji dar vadinama Mirties jūra. Negyvoji jūra telkšo 420 m žemiau Pasaulinio vandenyno lygio. Nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai. **Išvyka į Masadą ir prie Negyvosios jūros (už papildomą mokestį). Keliaujate Judėjos dykumos link. Esant galimybei, vykstate prie Jordano upės, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Šią žemės vietą laiko šventa ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai. Aplankote Masadą, kuri 2001 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Masada – tai didingi senovės pastatų griuvėsiai ir tvirtovė, įsikūrę vaizdingoje vietovėje ant  uolos prie Negyvosios jūros. Čia įvyko žydų ir romėnų karas (Didysis žydų sukilimas), kuomet žydų sikarijų bėgliai įvykdė masinę savižudybę. Pakylate keltuvu aplankyti Herodo Didžiojo rūmų, romėnų pirčių ir sinagogos. Grožitės nuostabiu romėnų stovyklų ir Negyvosios jūros vaizdu. Maudynėms keliaujate į vieną iš Negyvosios jūros paplūdimių. Nors ir vadinama jūra, tačiau morfologiškai tai yra ežeras, kadangi neturi tiesioginio ryšio su Pasauliniu vandenynu. Negyvosios jūros pavadinimą davė romėnai, iki tol ji buvo vadinama: „Druskingoji“, „Rytų“, „Asfaltinė“. Dėl vandenyje neegzistuojančių bakterinių gyvybės formų ji dar vadinama Mirties jūra. Negyvoji jūra telkšo 420 m žemiau Pasaulinio vandenyno lygio. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

 • 6 diena

  NAUJOJI JERUZALĖ

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. Vykstate į Naująją Jeruzalę. Aukščiausiasis teismas, Israeli Kneset – Parlamentas, Yad Vashem – Holokausto aukų ir didvyrių atminties muziejus; institutas, kuriame tiriamos šių įvykių detalės; archyvas, kuriame saugomi aukų ir jų budelių vardai; kapinės tiems, kurie jų neturi ir negali turėti. Paskutinės vakarienės menė Siono kalne ir Karaliaus Dovydo kapavietė. Karalių Dovydą pranašu pripažino ir judėjai, ir krikščionys, ir musulmonai. Biblijoje sakoma, jog karalius Dovydas buvo palaidotas ant Siono kalno Jeruzalėje. Sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai. Vykstate į Naująją Jeruzalę. Aukščiausiasis teismas, Israeli Kneset – Parlamentas, *Yad Vashem – Holokausto aukų ir didvyrių atminties muziejus; institutas, kuriame tiriamos šių įvykių detalės; archyvas, kuriame saugomi aukų ir jų budelių vardai; kapinės tiems, kurie jų neturi ir negali turėti. Paskutinės vakarienės menė Siono kalne ir Karaliaus Dovydo kapavietė. Karalių Dovydą pranašu pripažino ir judėjai, ir krikščionys, ir musulmonai. Biblijoje sakoma, jog karalius Dovydas buvo palaidotas ant Siono kalno Jeruzalėje. Sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalės ar Betliejaus apylinkėse.

 • 7 diena

  JERUZALĖ - TEL AVIVAS

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai.Vykstate Viduržemio jūros pakrante Cezarėjos link. Cezarėja – didis kryžiuočių uostamiestis, romėnų laikų Izraelio sostinė. Čia Petras pakrikštijo romėnų centurioną Kornelijų, kuris tapo pirmuoju į krikščionybę atverstu kitatikiu. Tai viena svarbiausių archeologinių vietovių, kurioje išlikę miesto griuvėsiai: romėnų – bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos, dalis amfiteatro, akveduko, visuomeninių pastatų, bizantiškos bazilikos, kryžiuočių pilies. Vykstate Tel Avivo link. Atvykus trumpa apžvalginė ekskursija po Tel Avivą. Tel Avivas – niekad nemiegantis kosmopolitiškas miestas. Tai ne tik šalies finansų, ekonomikos ir verslo centras, bet ir žydų kultūros, mados, prekybos ir pramogų centras. Aplankote senąją miesto dalį – Jafą, kur vaizdingose gatvelėse netoli senojo uosto įsikūrę meno galerijos, studijos, rankdarbių parduotuvėlės, užkandinės bei restoranai. Tai vienas seniausių pasaulio miestų. Pirmą kartą miestas buvo paminėtas Egipto faraono Thutmosis III rašytinėse kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, žydams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams ir kiekviena iš šių tautų paliko savo pėdsakus miesto istorijoje. Su šia vieta susijusios įvairiausios legendos ir pasakojimai. Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tel Avive. 

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai.Vykstate Viduržemio jūros pakrante Cezarėjos link. Cezarėja – didis kryžiuočių uostamiestis, romėnų laikų Izraelio sostinė. Čia Petras pakrikštijo romėnų centurioną Kornelijų, kuris tapo pirmuoju į krikščionybę atverstu kitatikiu. Tai viena svarbiausių *archeologinių vietovių, kurioje išlikę miesto griuvėsiai: romėnų – bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos, dalis amfiteatro, akveduko, visuomeninių pastatų, bizantiškos bazilikos, kryžiuočių pilies. Vykstate Tel Avivo link. Atvykus trumpa apžvalginė ekskursija po Tel Avivą. Tel Avivas – niekad nemiegantis kosmopolitiškas miestas. Tai ne tik šalies finansų, ekonomikos ir verslo centras, bet ir žydų kultūros, mados, prekybos ir pramogų centras. Aplankote senąją miesto dalį – Jafą, kur vaizdingose gatvelėse netoli senojo uosto įsikūrę meno galerijos, studijos, rankdarbių parduotuvėlės, užkandinės bei restoranai. Tai vienas seniausių pasaulio miestų. Pirmą kartą miestas buvo paminėtas Egipto faraono Thutmosis III rašytinėse kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, žydams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams ir kiekviena iš šių tautų paliko savo pėdsakus miesto istorijoje. Su šia vieta susijusios įvairiausios legendos ir pasakojimai. Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje TelAvive. 

 • 8 diena

  TEL AVIVAS - VILNIUS

  Žiemos sezono programa:

  Pusryčiai. Laivas laikas poilsiui prie jūros. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą.

  Skrydis: Tel Avivas – Vilnius.**

  Kelionės metu autobusu nuvažiuojama 800 km.

  Vasaros sezono programa:

  Pusryčiai. Laivas laikas poilsiui prie jūros. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į oro uostą.

  Skrydis: Tel Avivas – Vilnius.**

  Kelionės metu autobusu nuvažiuojama 800 km.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 spalis
Šeš, Spal 20Šeš, Spal 27 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1299 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  Informacija žiemos sezonui:

  • Skrydis Vilnius – Tel Avivas – Vilnius,
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
  • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
  • 7 nakvynės 3* viešbučiuose ,
  • maitinimas: 7 pusryčiai ir 6 vakarienės,
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą,plaukimas mediniu laivu Galilėjos ežeru, 
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
  • rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės.

  Informacija vasaros sezonui:

  • SkrydisVilnius – Tel Avivas – Vilnius,
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
  • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
  • 7 nakvynės 3* viešbučiuose ,
  • maitinimas: 7 pusryčiai ir 6 vakarienės,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
  • rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitėslikus 4 savaitėms iki kelionės.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • draudimas
  • registruojamas orlaivio bagažas
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
  • arbatpinigiai
  • pietūs, vakarienės
  • miestų turistiniai mokesčiai
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Informacija žiemos sezonui:

  • Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar sienos su šiomis šalimis kirtimo spaudai, vadovaujantis Izraelyje galiojančiais teisės aktais, gali būti neįleisti į Izraelio teritoriją. Šiems asmenims iki kelionės pradžios rekomenduojame pasikeisti pasą.
  • (*) –  mokama ekskursija į Masadą ir prie Negyvosios jūros – apie 75 $. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų.
  •  – skrydis gali būti su persėdimais.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
  • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 35 $ ) mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti.
  • Kelionės metu autobusu nuvažiuojama 800 km.

  Informacija vasaros sezonui: 

  • Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar sienos su šiomis šalimis kirtimo spaudai, vadovaujantis Izraelyje galiojančiais teisės aktais, gali būti neįleisti į Izraelio teritoriją. Šiems asmenims iki kelionės pradžios rekomenduojame pasikeisti pasą.
  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 52 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
  • (**) –  mokama ekskursija į Masadą ir prie Negyvosios jūros – apie 75 $. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų.
  • ( ) – skrydis gali būti su persėdimu.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
  • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 35 $) mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti.
  • Kelionės metu autobusu nuvažiuojama 800 km.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką