Italija. Riminis - Adrijos jūros perlas 9d.

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Italija. Riminis - Adrijos jūros perlas 9d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • San Marinas - viena mažiausių ir seniausių valstybių Europoje.
  • Riminis - auksinių paplūdimių kurortas prie Adrijos jūros, gimtasis Federiko Felinio miestas.
  • Umbrija  - žalioji Italijos širdis, paslaptingųjų etruskų žemė.
  • Urbinas - renesanso genijaus Rafaelio Santi gimtinė.
  • Poilsis prie Adrijos jūros ir pažintis su paslaptingąja Umbrija.
  • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros.

   

Programa

 • 1 diena

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Austriją. Atvykimas į Tirolio sostinę *Insbruką, menininkų ir laikrodininkų miestą, o taip pat vieną iš legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas slidininkus traukia puikiai paruoštomis trąsomis, o žingeidžius keliautojus  - įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po Alpių papėdėje įsikūrusį spalvingą miestą: Imperatoriaus rūmai, XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai, senoji rotušė iš kurios bokšto atsiveria įspūdinga panorama, vienas iš Insbruko simbolių - „Auksinio stogelio“ namas, kurį puošia daugiau nei 2000 paauksuotų čerpių. Esant galimybei, *pasikėlimas funikulieriumi į Olimpinio stadiono apžvalgos aikštelę, iš paukščio skrydžio atveriančią Insbruko ir jį supančių kalnų vaizdą. Išvykimas iš Insbruko. Kelionė per Alpių kalnus į Italiją.  Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Kelionė per kalnus grožintis aukščiausiomis Dolomitinių Alpių viršukalnėmis. Atvykimas į vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortą Kortina d‘Ampeco. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba, esant galimybei, *kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę (3244 m.), nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršukalnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Išvykimas iš kalnų kurorto. Kelionė į vieną iš Riminio Rivjeros kurortų. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos dienos išvyka įSan Marino respubliką ir Riminio kurortą (įskaičiuota į kainą).  Lankysite vieną seniausių ir mažiausių valstybių Europoje  San Marino respubliką (UNESCO kultūros paveldas), įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Šią nykštukinę valstybę sudaro sostinė San Marinas ir aštuoni ant atskirų kalnų įsikūrę miesteliai.Apžvalginė ekskursija po San Marino miestą: Valstybės rūmai, Laisvės aikštė, katedra, tvirtovės gynybiniai bokštai, siaurų gatvelių labirintas. Laisvu laiku pasivaikščiosite viduramžiškomis gatvelėmis, kuriose gausų įvairių parduotuvėlių, restoranų. Pageidaujantys galės paragauti san mariniečių nacionalinio patiekalo „piadinos“ – suktinuko su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis. Išvykimas iš San Marino. Ekskursija po vieną garsiausių Italijos kurortų prie Adrijos jūros Riminį, gimtąjį Federiko Felinio miestą, vadinamą Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlio paplūdimiai, nuostabus klimatas, skanus maistas, draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų. Riminis išaugo iš nedidelės Romėnų gyvenvietės Ariminum, įkurtos 268m.pr.Kr. ir išsaugojo iki mūsų dienų daugybę senovės Romos ir viduramžių paminklų. Ekskursijos metu apžiūrėsite pagrindinį miesto simbolį ir seniausią statinį mieste – Augusto Triumfo arką, pastatytą dar 27 m.pr.Kr, imperatoriaus Tiberijaus tiltą, Malatestos šventyklą, valdžios rūmus, istorinį miesto centrą su pagrindine Kavuro aikšte, garsiojo režisieriaus Federiko Felinio namą. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka po paslaptingąją Umbriją:  Asyžius, Perudža ir Gubijus. Atvykimas į Asyžių – viduramžius menantį nedidelį miestą, tikrą ramybės uostą, apsuptą ilgaamžių alyvmedžių sodų. Gražųjį Asyžių (UNESCO pasaulio paveldas) bene labiausiai išgarsino  pranciškonų ordino įkūrėjo Šv.Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika.  1181m. Asyžiuje gimęs šventasis  laikomas visos Italijos globėju. Aplankysite didingąją Džoto ir kitų garsiausių to meto menininkų kūriniais išpuoštą baziliką, kuri, kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, buvo pradėta statyti 1228 m. praėjus dvejiems metams po jo mirties. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji klarisių ordino steigėja palaidota jos vardo Bazilikoje. Išvykimas į Umbrijos regiono, kuris dar vadinamas žaliąja Italijos širdimi, sostinę – Perudžą. Ant kalvos įsikūrusi Perudža kadaise buvo vienas svarbiausių etruskų miestų. Dabar jis gali pasigirti dailiu senamiesčiu, todėl pasivaikščioti siauromis grįstomis gatvelėmis yra tiesiog būtina, norint pajusti Perudžos viduramžišką žavesį. Perudža garsėja šokoladu bei kasmet spalio mėnesį vykstančiu šokolado festivaliu.  Mieste apžiūrėsite: Rotušę, XV a. Katedrą,  didžiausią Umbrijoje  Šv. Dominyko gotikinę bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu  galėsite paragauti garsiojo šokolado, esant galimybei apsilankyti *Nacionalinėje galerijoje ar vienuolyne įkurtame archeologijos *muziejuje, kuriame eksponuojami etruskų ir romėnų dirbiniai. Kelionė į miškingais Apeninų kalnais apsuptą Gubijų, kuris dėl viduramžiškiausio srities miesto titulo varžosi net su Asyžiumi. Mieste galybė vingiuotų gatvelių, kurias puošia terakotinėmis čerpėmis dengti namai. Pažintis su Gubijumi: XIII a. Katedra, išsiskirianti cilindriniu skliautu, kurio grakščios arkos simbolizuoja maldai sudėtas rankas, to paties laikmečio rūstūs Bardželo rūmai, netoli rūmų legendomis apgaubtas „Pamišėlių fontanas“, Šv.Pranciškaus bažnyčia, miesto rūmai, kunigaikščių rūmai su renesansiniu kiemu. Grįžimas į kurortą. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba

  • pageidaujantys miesto *transportu galės nuvykti į *vandens pramogų parką „Aquafun“. Tai vandens pramogų ir saulės karalystė po atviru dangumi: baseinai, įvairūs nusileidimo kalneliai, vandens kaskados, kriokliukai ir baseinai mažiesiems bei daug kitų pramogų, kurios paliks neišdildomus prisiminimus.
  • Nepageidaujantys vykti į vandens parką miesto *transportu galės nuvažiuoti į bizantinio meno miestą *Raveną, garsėjantį Šv. Vito katedra ir di Galla Placidia šeimos mauzoliejumi, išpuoštu bizantinėmis mozaikomis, paminklu Dantei ir poeto kapu. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija. Kelionė į renesansinį Urbino miestą, įsikūrusį ant dviejų kalvų – Metauro ir Foljo. Apžiūrėsite įspūdingą Urbino istorinį centrą, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir netoliese esančią Duomo bažnyčią, kurią puošia Federiko Baročio paveikslas „Paskutinė vakarienė“. Garsiausias Urbino paminklas – Dukalės rūmai (XV a.), pastatyti hercogui Federikui III da Montefeltro. Rūmus projektavo garsus to meto architektas Lučianas Laurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų (P. della Frančeskos, L. Lauranos, Rafaelio darbai). Urbino miestas didžiuojasi čia gimusiu tapytoju bei architektu, Renesanso genijumi  Rafaeliu Santi. Mieste galima aplankyti Rafaelio *namą ir Nacionalinę *galeriją, kurioje saugomos retos šio meistro drobės. Išvykimas į vieną iš regiono ūkių. *Vietinių sūrių ir vynų degustacija. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Kelionė per Italiją. Austriją. Atvykimas prie Viorterio ežero, kur pastatytas  *Pyramidenkogel apžvalgos bokštas. Tai viena aukščiausių  medinių konstrukcijų pasaulyje. Bokšto aukštis 100 m., nuo  jūros lygio 851 m..  Greitaeigiu liftu pakilus į panoraminę aikštelę  atsiveria vaizdas į nuostabius Karintijos ežerus, aukščiausią Alpių kalnų grandinę Aukštutinį Tauerną.  Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti ilgiausią Europoje vuduje įrengta *šliuožyklą, skriejant 25km/h greičiu 120 m.  žemyn. Kelionė per Austriją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 • Atstumas

  Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5150 km.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 gegužė
Šeš, Geg 23Sek, Geg 31 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 13Sek, Birž 21 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Sek, Liep 12 10+
Šeš, Liep 18Sek, Liep 26 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 8Sek, Rūgp 16 10+
Šeš, Rūgp 22Sek, Rūgp 30 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Sek, Rugs 13 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
449 EUR 381 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-05-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)343.40EUR
Vienvietis kambarys483.65EUR
Apgyvendinimas
2020-06-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova441.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis441.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui441.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)396.95EUR
Vienvietis kambarys543.15EUR
Apgyvendinimas
2020-07-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova466.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis466.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui466.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)419.90EUR
Vienvietis kambarys568.65EUR
Apgyvendinimas
2020-07-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova466.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis466.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui466.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)419.90EUR
Vienvietis kambarys568.65EUR
Apgyvendinimas
2020-08-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova466.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis466.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui466.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)419.90EUR
Vienvietis kambarys568.65EUR
Apgyvendinimas
2020-08-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova466.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis466.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui466.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)419.90EUR
Vienvietis kambarys568.65EUR
Apgyvendinimas
2020-09-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)343.40EUR
Vienvietis kambarys483.65EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečuose su pristatoma lova kambariuose (5 iš jų Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros),
  • 5 vakarienės Italijoje,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankytinų objektų ir vietovių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, įvažiavimo į miestus mokesčiai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, kurorto mokestis – 9 EUR asmeniui.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 120 EUR.
  • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 70 EUR.
  • **Mokama visos dienos išvyka į Asyžių, Perudžą ir Gubijų – 40 EUR.
  • **Mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija – 35 EUR.
  • AKCIJA! pirkdami dvi išvykas sutaupysite 15 eur. dviejų išvykų kaina – 60 eur 75 EUR. kaina galioja tik perkant iš anksto kelionių agentūroje.
  • **MOKAMOS EKSKURSIJOS vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei (sezono metu kaina gali kisti).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką