Italija – amžina klasika

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – ROMA (vakarienė*)
Atvykimas į Romos* oro uostą. Susitikimas su rusakalbiu palydovu. Įsikūrimas viešbutyje Romoje. Laisvas laikas, per kurį galite pasižvalgyti po Italijos sostinę (pamatyti gladiatorių kovas menantį Koliziejų, romėnų visų dievų Panteoną, pastatytą dar II a., didžiausią pasaulyje katalikų bažnyčią Šv. Petro baziliką, nusifotografuoti prie garsiojo Trevi fontano ar tiesiog pasimėgauti kava jaukiuose restoranėliuose Venecijos aikštėje) arba galite rinktis papildomai vakarienę viename tipiškame Romos restorane* (vakarienė, muzika, autobusas, asistento paslaugos, 40 eur asmeniui) Trastevero rajone, taip pat galima ekskursija po naktinę Romą* (trukmė 1 val. gidas, autobusas, asistento paslaugos, 25 eur asmeniui). Naktis viešbutyje.
2
diena
ROMA – VATIKANAS – BOLONIJA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Romoje arba papildoma ekskursija į Vatikano muziejų* (trukmė 2 val. gidas, bilietai su išankstine registracija, ausinukai, 75 eur asmeniui) ir Siksto koplyčią, aplankant soborą ir Šv. Petro aikštę. Laisvas laikas papietauti. Išvykimas į Boloniją, sustojant itališkų triufelių ir alyvuogių aliejaus degustacijai. Šis miestas, kuriame yra seniausias Europoje universitetas, apsuptas vaizdingų kalvų, įspūdingų architektūros paminklų ir gynybinių įtvirtinimų. Nepraleiskite progos pamatyti 300 metrų aukštyje įsikūrusią Šv. Luko baziliką, XIII a. pastatytos gynybinės sienos vartus ar tiesiog užsukti į vietinį turgelį. Įsikursite viešbutyje Bolonijos apylinkėse.
3
diena
BOLONIJA– VENECIJA – EMILIJA ROMANIJA (pusryčiai, pietūs*)
 Pusryčiai viešbutyje ir išvykimas į Veneciją. Persikėlimas kateriu Šv. Morkaus – pagrindinės ir svarbiausios miesto – aikštės kryptimi. Apžvalginė ekskursija Venecijoje: Dožų rūmų išorė (tai – svarbiausias Venecijos simbolis, kurio statyba su pertraukomis truko 800 metų ir kuriame sukauptas visas kultūros, meno ir istorijos palikimas); Šv. Morkaus soboras ir aikštė (Šv. Morkaus bazilika yra pačiame Venecijos centre. Ji žavi visus ištaigingumu ir prabanga. Juk vien Aukso altoriui įrengti panaudota apie 2500 brangakmenių); Rialto tiltas (Didįjį kanalą juosiantis tiltas yra mėgstamiausia turistų vieta. Netoliese šurmuliuoja įvairūs turgeliai, pilna suvenyrų parduotuvėlių ir puikių restoranėlių).

Laisvas laikas arba papildomi pietūs vietiniame restorane* (15eur asmeniui). Antroje dienos pusėje papildoma ekskursija į Dožų rūmus* ( trukmė 2 val. gidas ir bilietai, 40 eur asmeniui) ir galimybė plaukioti gondola* (trukmė 30 min., 30 eur asmeniui). Vakare išvykstate kateriu iki autobuso stovėjimo aikštelės. Išvykimas į Emiliją-Romaniją. Įsikūrimas ir naktis viešbutyje.

4
diena
EMILIJA ROMANIJA – SAN MARINAS (pusryčiai, vakarienė*)
 Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas pasivaikščioti ar apsipirkti mieste. Antroje dienos pusėje autobusu vykstate į San Mariną, pasivaikščiosite vienos iš mažiausių ir seniausių pasaulio valstybių gatvelėmis. Čia yra nepaprastai daug įdomių meno galerijų bei įvairiausių muziejų – nuo „Ferrari“ iki keistų objektų. Gausybė restoranų siūlo ne tik itališkus, bet ir vietinius kulinarinius stebuklus, kuriais sanmariniečiai ypač didžiuojasi. Sako, kad tik čia galima paragauti nepaprasto skonio triušienos troškinio ar „piadinų“ – suktinukų su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis. Grįžtate į viešbutį arba papildoma vakarienė restorane* (25 eur asmeniui), iš kurio atsiveria nepakartojama San Marino panorama. Naktis viešbutyje.

5
diena
SAN MARINAS – FLORENCIJA – ODISĖJO PAKRANTĖ (pusryčiai, pietūs*)
  Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į Florenciją. Apžvalginė ekskursija istoriniame miesto centre: dominikonų bažnyčia – Naujoji Švč. Marijos bazilika (ketvirta pagal dydį bažnyčia pasaulyje, kurioje gausu gotikos ir renesanso meno kūrinių. Ar žinojote, kad Dž. Bokačo „Dekamerono“ veiksmas būtent šioje bazilikoje prasideda?), Šv. Kryžiaus bazilika (garsėjanti tuo, kad čia palaidoti pasaulyje žinomi menininkai, pavyzdžiui, Mikelandželas, Rosinis ir kt., taip pat Lietuvos didikas Mykolas Kleopas Oginskis, ilgą laiką gyvenęs Italijoje); Sinjorijos aikštė (nuolat pilna šurmulio ir turistų aikštė, meno galerija po atviru dangumi garsėja fontanais ir skulptūriniais meno kūriniais, tarp kurių yra ir Mikelandželo Dovydo skulptūra), Pontė Vekijo tiltas (šis XIII a. statinys yra seniausias tiltas Europoje. Kadaise ant jo prekiavo mėsininkai ir žvejai, vėliau – juvelyrai, dabar jis – romantiškų pasimatymų ir susitikimų vieta). Laisvas laikas arba papildomi pietūs vienuose iš garsios Medičių šeimos rūmų* (22 eur asmeniui). Laisvas laikas arba papildoma ekskursija į Uficių galeriją* (trukmė 2 val., gidas ir bilietai su išankstine rezervacija, 40 eur asmeniui), kurią tiesiog privalu aplankyti meno gerbėjams. Šis XVI a. Medičių giminės pastatytas pastatas iš pradžių buvo skirtas administraciniams reikalams, vėliau įsikūrė archyvas, tribunolas ir teatras. Galiausiai pastatas tapo muziejumi, kuriame eksponuojami da Vinčio, Botičelio, Ticiano ir kitų grandų darbai. Išvykstate į Odisėjo pakrantę. Įsikuriate ir nakvojate viešbutyje.

6
diena
ODISĖJO PAKRANTĖ – NEAPOLIS – POMPĖJA*– ODISĖJO PAKRANTĖ (pusryčiai, pietūs*)
 Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena viešbutyje arba visos dienos ekskursija į Neapolį* (gidas ir autobusas, 70 eur asmeniui) ir senovinį miestą Pompėją* (įėjimas į Pompėjos griuvėsius 15 eur), kurią 79 m. išsiveržęs ugnikalnis Vezuvijus palaidojo po lava ir pelenais. Dabar ji – vienas turistų lankomiausių Italijos miestų. Ekskursija į archeologinį kompleksą, kuris įdomus tuo, kad po lava puikiai išsilaikė freskos, pastatai, amfiteatrai, šiame muziejuje po atviru dangumi galima net pamatyti gipsines per nelaimę žuvusių gyventojų kūnų kopijas. Laisvas laikas arba neapolietiškos virtuvės pietūs restorane*. (17 eur asmeniui) Antroje dienos pusėje išvykstate į picos gimtinę ir gražiausių panoraminių vaizdų miestą – Neapolį. Jo senamiesčio centre puikuojasi miesto globėjo Šv. Januarijaus katedra. Netoliese vingiuoja Kalėdų gatvė, kurios parduotuvėlėse ištisus metus prekiaujama prakartėlėmis ir kitais kalėdiniais atributais. Ne mažiau spalvingos yra kitos gatvelės, nuvedančios į Šv. Severo koplyčią, kurioje yra XVIII a. neapoliečių skulptoriaus Dž. Sanmartino šedevras „Kristus šyde“ (beje, meno gerbėjai iki šiol spėlioja, kaip autoriui iš marmuro pavyko išgauti tokį ploną šydą), arba centrinę miesto Plebiscitų aikštę, kurioje tebestovi daugiau kaip 400 metų didingą istoriją skaičiuojantys Karališkieji rūmai. Visa tai pamatysite apžvalginėje ekskursijoje. Grįžtate į Odisėjo pakrantės viešbutį, kuriame ir nakvojate.

7
diena
ODISĖJO PAKRANTĖ – ROMA (pusryčiai)
 Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į Romą. Laisvas laikas pasivaikščioti po miestą ir apsilankyti išparduotuvėje „Castel Romano“. Grįžtame į Romą. Apžvalginė ekskursija po amžinąjį miestą, kurioje aplankysite: Romėnų forumą ir Koliziejų (į vidų neužsuksite), triukšmingąją Venecijos aikštę, kuri yra geografinis Romos centras, sujungiantis antikinį miestą su šiuolaikiška architektūra, ir vieną iš septynių Romos kalvų – Kapitolijų, į kurį veda didieji Kordonata laiptai, suprojektuoti garsiojo Mikelandželo. Romos laikais čia stovėjo Junonos ir Jupiterio šventyklos, dabar čia įsikūręs miesto meras ir savivaldybė. Įsikuriate ir nakvojate viešbutyje Romoje.

8
diena
ROMA – VILNIUS (pusryčiai)
 Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Romos oro uostą*.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys su pusryčiais viešbutyje 3*/4* Romoje
 • 1 naktis su pusryčiais viešbutyje 3*/4* Bolonijos apylinkėse
 • 2 naktys su pusryčiai viešbutyje 3*/4* Emilijos-Romanijos regione
 • 2 naktys su pusryčiai viešbutyje 3*/4* Odisėjo pakrantėje
 • Rusakalbis palydovas visą turo laikotarpį
 • Apžvalginė ekskursija Venecijoje (2 val.)
 • Apžvalginė ekskursija Romoje (2 val.)
 • Apžvalginė ekskursija Florencijoje (2 val.)
 • 1 tipiškų itališkų produktų degustacija
 • Pasivaikščiojimas San Marine
 • Autobuso paslaugos visą turo laikotarpį
 • Ausinukai visą turo laikotarpį
 • Apsipirkimo kelionė į išparduotuvę „Castel Romano“
 • Kateris į Veneciją (pirmyn ir atgal)

Į kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į muziejus ir soborus
 • Viešbučio mokestis
 • Vakarienė San Marine – 25 eurai
 • Plaukiojimas gondola Venecijoje, 30 min. – 30 eurų
 • Pietūs restorane Venecijoje – 15 eurų
 • Ekskursija Dožų rūmuose (2 val., gidas, bilietai) – 40 eurų
 • Vakarienė Romoje (vakarienė, muzika, autobusas, mūsų asistento paslaugos) – 40 eurų
 • Ekskursija Naktinė Roma (1 val., gidas, autobusas, mūsų asistento paslaugos) –25 eurai
 • Ekskursija Vatikano muziejuje (2 val., gidas, bilietai su išankstine rezervacija, ausinukai) – 75 eurai
 • Ekskursija į Uficių galeriją (2 val., gidas + bilietai su išankstine rezervacija) – 40 eurų
 • Visos dienos ekskursija į Neapolį ir Pompėją (gidas, autobusas) – 70 eurų
 • Pietūs Florencijoje – 22 eurai
 • Įėjimas į Pompėjos griuvėsius – 15 eurų
 • Pietūs restorane Pompėjoje – 17 eurų
 • *pažymėti mokami objektai

Pastabos

 • *Grupinio pervežimo laukimo laikas oro uoste – daugiausia dvi valandos nuo atėjimo į laukimo salę ir susitikimo su asistentu / vairuotoju.
 • Ture gali dalyvauti vaikai nuo 6 metų, kainos – kaip suaugusiems
 • Gyvenant 3 žv. viešbuytyje vienviečio priemoka 120 eur
 • Gyvenant 3 žv. viešbuytyje vakarienės turo metu ~ 95 EUR
 • Gyvenant 4 žv. viešbuytyje vienviečio priemoka 150 eur
 • Gyvenant 4 žv. viešbuytyje vakarienės turo metu ~ 120 EUR
 • Sekmadieniais skrydžiai į Romą vykdomi su persėdimu. 
 • Vasaros laikotarpiu (aukštuoju sezonu ir šventiniu laikotarpiu) gali būti pasiūlyta įsikurti viešbučiuose, kurie yra toli nuo jūros
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Italijos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aplink Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didysis turas po Europą
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Italija 7 d.
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.