Atrask Islandiją

Kelionės akcentai

 • Išvysime „Auksinio rato“ objektus – krioklius, geizerius ir slėnius
 • Aplankysime vieną iš aktyviausių Europos ugnikalnių – garsiąją Heklą  
 • Pamatysime įspūdingus Seljalandsfoss ir Skogafoss krioklius
 • Išgirsime legendas apie paslaptinguosius trolius 
 • Susipažinsime su spalvinga Islandijos sostine Reikjaviku
Nuo1290
2021 06 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 300
su skrydžiu: 1590
Dėmesio! Keliaujant į Islandiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Nuo ledo kepure pasipuošusios Heklos ugnikalnio viršūnės iki paslaptingųjų trolių urvų Keflavike – tik Islandijoje taip arti sugyvena ugnies ir vandens stichijos. Vieną dieną kopsite ledynais, kitą – jau ilsėsitės prie karštųjų versmių, o iš geizerių kylančius garų debesis pakeis gaivinantys kalnų kriokliai. Sustingusios lavos uolose vandens išgraužtos arkos, Tingvelyro slėnyje besiveriantis tektoninių plokščių tarpeklis, ledkalnių pilni ežerai ir šiai gamtos architektūrai didingumu nenusileidžianti gyvūnija – romūs banginiai ir raudonsnapiai pufinai – tai atradimų kupinų atostogų garantija. Nuotykingai kelionei Islandijoje jėgų suteiks kelionės vadovų paruošta tradicinė islandiška vakarienė ir jaukios nakvynės gamtos apsuptuose vasarnamiuose.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

ARTŪRAS IR TOMAS

Į Islandiją pirmą kartą nukeliavome 2007 metais. Kurį laiką gyvenome ir dirbome šioje šalyje. Nuostabi gamta pakerėjo ir paskatino ją tyrinėti ir dar geriau pažinti. Keliaudami vis atrasdavome kažką nauja, tai mus skatino dar labiau domėtis šalies geografija. Grįžę į Lietuvą norėjome pasidalinti įspūdžiais taigi pradėjome dirbti su kelionių organizatoriais ir keliauti su žmonėmis, norinčiais pamatyti mus sužavėjusią šalį.

1
diena
 VILNIUS/RYGA – KEFLAVIKAS
Atvykus į Islandiją oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbatis kelionės vadovas. Iš oro uosto keliaujam padidinto pravažumo automobiliu į komfortiškus namus. Įsikūrus ir susipažinus Jūsų laukia staigmena – tradicinis islandų patiekalas, kurį jums paruoš kelionės vadovas.
2
diena
KEFLAVIKAS – ,,KARŠTOSIOS VERSMĖS''
Po pusryčių išvykstame į Þingvellir nacionalinį parką. Šio parko ežero pakrantėje įkurtas seniausias iki šiol veikiantis parlamentas Alþingi. Ši vieta taip pat įdomi ir geologiniu požiūriu. Čia viena nuo kitos tolsta tektoninės plokštės! Vienoje pusėje – Šiaurės Amerikos, o vos už kelių žingsnių – Eurazijos tektoninė plokštė. Jos viena nuo kitos kasmet tolsta 2 cm.

Vėliau aplankysime įspūdingiausią Europoje krioklį, patekusį į gražiausių pasaulyje krioklių dešimtuką – krioklį Gullfoss. Jis susiformavo iš ledyninės galingosios Hvítá (Baltoji) upės, kuri išteka iš Langjökull (ilgojo ledyno). Vasarą iš tirpstančio ledyno Langjökull Hvitos upės vandens lygis pakyla, todėl krioklio vandens debitas pasiekia iki 140 kubinių metrų per sekundę. Netoliese susiformavę geizeriai Geysir ir Strokkur. Strokkur geizeris kas 8 minutes palepina vidutiniškai 30 metrų vandens srovės išsiveržimu.

Pasigėrėje nuostabiais vaizdais, keliaujame atsipalaiduoti (išsimaudyti) karštosiose versmėse. Grįžtame į gyvenamąją vietą ir mėgaujamės tradicine islandiška virtuve.

3
diena
SKAGOFOSS
Po pusryčių išvykstame į nuostabią pietinę pakrantę, pradedame nuo įspūdingo Seljalandsfoss krioklio. Vienas iš nedaugelio krioklių, kurį galima apeiti iš vidaus. Važiuodami Skogafoss krioklio link turėsime galimybe pamatyti Eyjafjallajokull, kuris 2010 išsiveržęs sukėlė nemažai problemų visam Europos žemynui. Skogafoss krioklys įspūdingų gamtos ypatumu yra vienas garsiausių ir labiausiai fotografuojamų krioklių visoje Islandijoje. Toliau važiuojame į Dyrhólaey kyšulį, matysime ne tik gražų panoraminį vaizdą, bet ir gamtos parką, kuriame gausu nacionalinių paukščių. Pagaliau neeilinis netropinis juodasis paplūdimys Reynisfjara. Vaikščiodami paplūdimiu matysite didžiulius bazalto stulpus ir riaumojančio Atlanto bangas. Reynisfjara paplūdimys dar žinomas Vik beach vardu.

Grįžtame į gyvenamąją vietą ir mėgaujamės tradicine islandiška virtuve.

4
diena
HEKLA

Vos per kelias dienas Jūs iš tikrųjų pajusite ugnies ir ledo šalį. Po pusryčių išvyktame į Landmannalaugar spalvotų kalnų masyvą Fjallabak gamtos rezervate. Tai yra tikrai reta teritorija tiek geologiniu, tiek estetiniu požiūriu. Pats Landmannalaugar susideda iš vėjo nuvalytų magminių (riolito) uolienų kalnų tipo, sukuriančio visą akinančios spalvos spektrą. Raudonos, rausvos, žalios, mėlynos ir auksinės geltonos spalvos atspalviai sukuria eterinę vietą. Gilūs slėniai ir apsamanoję kalnai atveria spalvingą gamtos grožį. Visą vasarą tai yra viena iš populiariausių vietų žygiams pėsčiomis. Pakeliui į nakvynės vietą pamatysime vis dar aktyvų ugnikalnį Heklą. Senovėje šalies gyventojai tikėjo, jog Hekla yra vartai į pragarą. Šio ugnikalnio viršūnės snieginga kepurė matoma daugelio kilometrų atstumu. Grįžtame į gyvenamąją vietą ir mėgaujamės tradicine islandiška virtuve.

5
diena
VATNAJOKUDLIO LEDYNAS – SKAFTAFELL
Po pusryčių išvykstame link aukščiausio Hvannadalshnjúkur Islandijos taško ir didžiausio Europos Vatnajökull ledyno, kuriame slepiasi ne vienas paslaptingas ugnikalnis. Tirpstant ledynui susiformavo Jökulsárlón ledyno ežeras, kuriame pamatysite plaukiojančius ledkalnius! Šios ledo masės atskyla nuo Vatnajökull ledyno ir nuplaukia į atvirą vandenyną ir suteikia galimybę ledkalnius pamatyti iš arti. Kartais tarp ledkalnių yra galimybė pamatyti ruonius. Kiek vėliau atvyksime į Skaftafell nacionalinį parką-žaliąją oazę.

Vykstame į nakvynės vietą ir mėgaujamės tradicine islandiška virtuve.

6
diena
REIKJAVIKAS
Po pusryčių keliausime po Reikjaviką. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po šiauriausią pasaulio sostinę – miestą, kuriame gyvena daugiau kaip pusė šalies gyventojų (120 tūkstančių). Savitos architektūros Halgrimo bažnyčia – aukščiausias statinys Islandijoje (galimybė pakilti liftu) miesto katedra, seniausias iki šio veikiančio parlamento pastatas, unikalaus dizaino Harpos koncertų rūmai.

Esant pageidavimui bus galimybė nuvykti į vietinę užeigą paskanauti nacionalinių patiekalų.

7
diena
REIKJANESO PUSIASALIS
Po pusryčių išvykstame prie vieno iš didžiausių Reykjanes pusiasalio ežero Kleifarvatn, jo gylis siekia vietomis iki 97 metrų ir užima 8 km². Įdomu tai, jog ežeras neturi nei ištakų, nei intakų. 2000 metais, po stipraus vykusio žemės drebėjimo, ežeras stipriai nuseko ir beveik išnyko, tačiau po dviejų metų įvykusio vėl žemės drebėjimo, ežeras po truputį pradėjo kaupti vandenį ir atsistatė beveik į pradinį lygmenį. Iki šiol trūksta apie 10 procentų šio ežero. Toliau atvykstame prie geoterminės zonos Seltún, kur galėsime stebėti verdantį purvą ir  mineralais nuspalvintą žemės uolieną. Vykstame Keflaviko miesto kryptimi. Šis miestas apipintas daugybės legendų apie Trolius. Pamatysime Trolius ir jų urvus. Visai šalia įsikūrusi yra Žydroji lagūna (Blaa Lonid). Neįtikėtinai melsvos spalvos garuojantis vanduo iš 2000 metrų gylio žemės gelmių. Tai viena labiausiai turistų lankomų vietų Islandijoje. Esant galimybei privažiuosime prie Fagradaljall ugnikalnio, kurio išsiveržimas buvo stebimas 2021 kovo mėnesį. Vakare kelionės vadovai paruoš tradicinę islandišką vakarienę, ragausime nacionalinius tauriuosius gėrimus. 

8
diena
KEFLAVIKAS – VILNIUS/RYGA
Pusryčiai. Ruošiamės išvykimui. Priklausomai nuo skrydžio laiko galėsime aplankyti dar kelias lankomas vietas. Su savo bagažu vykstame į Keflavik oro uostą. Skrydis į Vilnių.
Nuo1290
2021 06 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 300
su skrydžiu: 1590

Apie Islandiją

Sala šiaurinėje Atlanto vandenyno dalyje, priskiriama Europos žemynui. Tai unikali šalis, suformuota dažnai išsiveržiančių ugnikalnių. Islandija yra vadinama „ledo ir ugnies žeme“, nes niekur kitur nėra tokio kontrastingo kraštovaizdžio, kur galima pamatyti sustingusios lavos paplūdimius, vulkanų kraterius, geizerius, didžiausius Europos ledynus ir nuostabiausius krioklius. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Islandiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • 7 nakvynės namukuose;
 • Transporto paslaugos pagal kelionės programą;
 • Nurodyta pažintinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius / Ryga – Keflavikas – Vilnius/ Ryga (kaina nuo 300 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~10 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~100 EUR);
 • Maitinimas (~100 EUR), maistas perkamas Islandijoje;
 • Arbatpinigiai gidams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės maršrutas gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų, kelių būklės ar nuolat kintančių gamtinių sąlygų.
 • Organizatorius neatsako už valstybinių institucijų apribojimus, susijusius su Covid-19.
 • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Islandijoje, Keflaviko oro uoste.
 • Vakarais kelionės vadovai organizuos nacionalinio maisto degustacijas.
 • Kelionės metu nuvažiuosime apie 2000 km.
 • Esant galimybei galima išbandyti pramogas:

Kraštotyros muziejus ~14 eur
Banginių stebėjimas ~82 eur
Skrydis lėktuvu 1 val skrydžio ~ 80-120 eur (priklauso nuo žmonių skaičiaus)
Lavos muziejus ~21 eur
Perlan muziejus ~31 eur
Žvejyba ~95 eur
Pasiplaukiojimas valtimi tarp ledkalnių ~70 eur
Maudynės autentiškam geoterminiam baseine ~21 eur
Pakilti į bažnyčios bokštą ~7 eur
Jodinėjimas arkliais ~100 eur
Kelionė į ledyno vidų (viduje ledyno tuneliai) ~140 eur
Pasivaikčiojimas ant ledynų ~75 eur
Užgesusio kraterio žiūrėjimas ~4 eur
Lavos urvai ~47 eur

Kelionės užsakymas

Nuo
1290

+ skrydis nuo: 300 visiems su skrydžiu: 1590
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Islandijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Aplink Islandiją
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.