Gurmaniškas turas po Italiją

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
diena
NEAPOLIS
Atvykimas į Neapolio oro uostą ir grupinis pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas savarankiškai susipažinti su miestu. Vakare – susitikimas su grupės palydovu. Savarankiška vakarienė arba už papildomą mokestį vietos restorane ir naktis viešbutyje.
2
diena
NEAPOLIS–SORENTAS–NEAPOLIS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į kurortinį miestelį Sorentą. Aplankysime centrinę Tasso aikštę, pavadintą XVI a. poeto Torquato Tasso, kurį pasaulyje išgarsino poema „Išlaisvintoji Jeruzalė“, vardu. Šiam poetui skirta Šv. Marijos del Karmine bažnyčia, pastatyta dar XIV a. Be to, aikštėje puikuojasi paminklas Šv. Antonijui – Sorento globėjui. Nuo Tasso aikštės prasideda viena populiariausių pasivaikščiojimų vietų ir pagrindinė prekybinė gatvė Via Corso. Joje pilna šeimos restoranėlių, bariukų, suvenyrų parduotuvėlių, čia skamba itališka muzika ir galima rasti daug kitų pramogų. Vietos restorane lauks pietūs – tikros neapolietiškos picos ir limončelo (it. Limoncello, tradicinio Kampanijos likerio) degustacija. Laisvas laikas apsipirkimui ir kelionė atgal į Neapolį. Savarankiška vakarienė ir naktis viešbutyje.
3
diena
NEAPOLIS–POMPĖJA–VEZUVIJUS–NEAPOLIS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Trumpa ekskursija Kampanijos regiono sostinėje Neapolyje, kuris 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, apžiūrint pagrindinius labiausiai turistų lankomus objektus. Toliau keliausime į Pompėją – istorinį Italijos miestą, kurį apie 79 metus sunaikino išsiveržęs ugnikalnis. Čia kartu su gidu apžiūrėsime archeologinius likučius, kurie atskleidžia, kaip tuo metu gyveno Senovės Romos žmonės. Laisvas laikas ir už papildomą mokestį bus galimybė papietauti vietos restorane. Antroje dienos pusėje vyksime į vyno daryklą, kurioje degustuosime vietinį vyną. Grįšime į viešbutį Neapolyje. Savarankiška vakarienė. Naktis viešbutyje.
4
diena
NEAPOLIS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena savarankiškai pasivaikščioti po gražiausiomis panoramomis ir daugybe architektūros paminklų garsėjantį uostamiestį. Be abejo, tai puiki proga paskanauti vietinių picų (labiausiai paplitusios yra pizza margherita ir pizza fritta), pastos (viena žinomiausių rūšių yra spaghetti con sugo di pomodoro) ar žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. Taip pat Neapolis garsėja ekspreso kava ir ledai bei sfogliatelle (sluoksniuotos tešlos kepiniais su rikotos sūrio įdaru). Savarankiška vakarienė ir naktis viešbutyje.
5
diena
NEAPOLIS–BARIS–ISKIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Iš Neapolio vyksime į Apulijos regiono centrą – Bario miestą, dar vadinamą uostų, universitetų ir Šv. Mikalojaus miestu. Būtent iš šio miesto yra kilusi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės kunigaikštienė ir Lenkijos karalienė, kunigaikščio Žygimanto Senojo žmona ir Žygimanto Augusto motina Bona Sforca. Dalyvausime pravoslavų liturgijoje Bario Šv. Nikolajaus sobore. Antroje dienos pusėje grįšime į Neapolį ir kateriu persikelsime į Iskijos salą, kurią dėl terminių vandenų bei skaidrios Tirėnų jūros jau seniai pamėgo Italijos ir Holivudo žvaigždės. Iš uosto kartu su rusakalbiu asistentu vyksime Iskijos į viešbutį. Vakarienė ir naktis viešbutyje.

6
diena
ISKIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena savarankiškai pakeliauti saloje ar pasimėgauti puikia Iskijos gamta nuostabiuose paplūdimiuose. Yra galimybė dalyvauti Iskijos vynų degustacijoje. Vakarienė ir naktis viešbutyje.
7
diena
ISKIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena savarankiškai susipažinti su Iskijos sala ar praleisti laiką terminių vandenų parkuose. Juose rasite įvairios temperatūros geoterminių vandenų baseinus, purvo vonias, galėsite pasimėgauti masažais, dr. Kneipo ir kitomis SPA procedūromis. Vakarienė ir naktis viešbutyje.
8
diena
ISKIJA–NEAPOLIS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Grupinis išvykimas kartu su rusakalbiu asistentu iš Iskijos viešbučio į Neapolio oro uostą kateriu.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas: 4 naktys Neapolyje 3* arba 4* viešbutyje, 3 naktys 3* arba 4* viešbutyje Iskijos saloje;
 • Maitinimas: pusryčiai, 1 pietūs Sorente (gėrimai neįskaičiuoti), 2 Kampanijos regiono produktų degustacijos. Vakarienės Iskijos viešbutyje (gėrimai neįskaičiuoti);
 • Makaronų gaminių gamyklos lankymas;
 • Neapolio ir Sorento lankymas su rusakalbiu asistentu;
 • Ekskursija į Pompėjos archeologijos kompleksą (bilietai ir ausinukai įskaičiuoti);
 • Ekskursija Baryje;
 • Rusakalbis asistentas viso turo metu (išskyrus laisvas dienas);
 • Grupinis pervežimas (ten ir atgal) iš Neapolio į Iskiją su rusakalbiu asistentu;
 • Grupinis pervežimas iš Neapolio oro uosto į viešbutį Neapolyje su rusakalbiu asistentu;
 • Transporto paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis: Kaunas - Nepolis - Kaunas. Nuo: 150 EUR
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Vienviečio priemoka 200 eur
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija: dieviško Eolo salos
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.