Graikija: grįžimas į Itakę

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • 3 Jonijos salos: Zakintas, Kefalonija ir Itakė
 • Antikinė Olimpija
 • Melissani - požeminis nimfų ežeras
 • Vietinių vynų degustavimas
 • Nepamirštami kruizai

Kelionės programa

1
diena
Dalyvių susirinkimas uoste. Tiesioginis skrydis į Zakintą. Persikėlimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo atvykimo laiko). Vakarienė, nakvynė.
2
diena
AGIOS SOSTIS-KERI-EXO HORA-ANAFONTIRIA-ZAKINTAS (apie 90 km maršrutas)
Pusryčiai. Vizitas aliejaus Aristeon gamykloje, Lithakia gyvenvietėje. Persikėlimas į nedidelę gyvenvietę AGIOS SOSTIS, kurioje yra medinis tiltas į mažą, dėl žemės drebėjimo nuo žemyno atitrūkusią Cameo salą. Persikėlimas į KERI pusiasalį, tolimiausią tašką į pietus nuo salos. Jis garsėja vešliomis alyvmedžių giraitėmis ir nuostabiais vaizdais. Apsilankymas vaizdingų uolų ir jūros apžvalgos punkte. Važiavimas pro kalnų kaimelius: Kiliomeno, Agios Leon, Maries ir kt. Galėsite grožėtis seniausiu alyvmedžiu Zakinto mieste, EXO HORA gyvenvietėje. Sustojimas tradiciniame mažame ANAFONTIRIA kaime, kuriame iki šios dienos graikai patys spaudžia aliejų, gamina medų ir renka vaistažoles - galimybė degustuoti ir pirkti. Apsilankymas vienos iš didžiausių salos atrakcijų -Navajo įlankos apžvalgos punkte. Baltą paplūdimį supa uolos ir skalauja mėlyna jūra, kurios dugne guli senas žvejybinis laivas. Važiavimas į ZAKINTO salos sostinę, anksčiau dar vadinamą „Rytų Venecija“. Pasivaikščiojimas po senamiestį, Šv. Dionizo šventovė, Šv Morkaus ir Šv. Dionizo Solomos aikštė, Romos Aleksandro gatvė. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
3
diena
LAISVAS LAIKAS/NAVAJO ĮLANKA-MĖLYNOSIOS OLOS (apie 30 km maršrutas)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie paplūdimio arba pasirinktinai (už papildomą mokestį): kruizas į NAVAJO ĮLANKĄ. Navajo paplūdimys su čia įstrigusiu piratų laivu „Panagiotis“ yra žinomas visame pasaulyje ir vaizduojamas beveik ant kiekvieno turistinio Graikijos atviruko. Kruizo į Navajo įlanką metu - susojimas ir apsilankymas MĖLYNOSIOSE OLOSE, laisvas laikas maudymuisi. Atplaukimas prie vaizdingo paplūdimio su įstrigusiu senu laivu, laisvas laikas. Apsilankymas apžvalgos punkte ant kalno, iš kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į įlanką ir jūrą. Grįžimas viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

4
diena
SENOVĖS OLIMPIJA – ACHAIA CLAUSS (apie 200 km maršrutas)
Pusryčiai. Važiavimas į uostą ir persikėlimas keltu į Kyllini uostą Peloponese. Važiavimas ir ekskursija į SENOVĖS OLIMPIJĄ - į UNESCO sąrašą įtrauktą vieną iš svarbiausių archeologinių vietovių Graikijoje, kur buvo garbinamas Dzeusas ir 776 m.pr.Kr. vyko pirmosios olimpinės žaidynės. Apsilankymas prie Olimpinio stadiono griuvėsių, šis stadionas kadaise galėjo sutalpinti 35 tūkstančius žiūrovų. Alyvmedžių giraitėse, be kitų, buvo ir Dzeuso šventyklos su Fidijaus darbo statula ir seniausia šventovė Graikijoje - Heros šventykla, kurios liekanomis galime grožėtis iki šių dienų. Olimpijoje buvo atrastas seniausias Homero „Odisėjos“ leidimas. Apsilankymas seniausioje Graikijoje, garsioje vyninėje ACHAIA CLAUSS su degustacijomis, ši vyninė didžiuojasi turėdama apie 7500 tonų vyno ir kitų alkoholinių gėrimų atsargų. Ją, be kita ko, aplankė Otto von Bismarckas, Austrijos imperatorienė Sisi ir Aleksandras Flemingas. Vėlyvą popietę - persikėlimas keltu į Kefaloniją. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
5
diena
ŠV. GERASIMO VIENUOLYNAS – DROGARATI OLA – MELISSANI EŽERAS – AGIA EFIMIA – MYRTOS PAPLŪDIMYS (apie 80 km maršrutas)
Pusryčiai. Važiavimas ir apsilankymas XVI- amžiaus salos globėjo ŠV. GERASIMO vienuolyne su unikaliu Šventojo Ikonostasu i relikvijomis. Apsilankymas vyninėje ir tipiško Kefalonijos vyno Robola degustavimas. Vėliau - apsilankymas prie vienos iš įdomiausių Graikijoje - DROGARATI OLOS. Ši galinga ola yra koncertų salės dydžio, joje yra puiki akustika. Važiavimas ir plaukimas laiveliais vaizdingu požeminiu sūraus vandens ežeru MELISSANI. Jo teritorijoje buvo aptikti Mino kultūros paminklai - žibalinės lempos, Nimfų figūrėlės ir kt., ežeras yra pavadintas vienos iš Nimfų - „Melissani“ vardu. Važiavimas į rytinę pakrantę iki AGIA EFIMIA, laisvas pietų laikas (atskirai). Vėliau - laisvas laikas MYRTOS paplūdimyje. Krištolo skaidrumo turkio spalvos vanduo padės atsipalaiduoti po visos dienos įspūdžių. Reitinguose šis paplūdimys yra išskiriamas kaip vienas gražiausių Europoje, čia net buvo filmuojamos filmo „Capitan Corelli“ su Nicolas Cage ir Penelope Cruz scenos. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

6
diena
LAISVAS LAIKAS/ITAKĖ (maždaug 70 km maršrutas)
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje arba pasirinktinai (už papildomą mokestį): kruizas į ITAKĘ - mitinę, kalnuotą karaliaus Odisėjo salą su nuošaliais paplūdimiais, apsuptą krištolo skaidrumo jūra. Į programą įeina pasivaikščiojimas po salos sostinę Vathi ir apsilankymas Archeologijos muziejuje. Laisvas laikas. Kelionė į Stavros kaimą, garsėjantį vietos saldumynais. Pasivaikščiojimas žavingomis gatvelėmis iki Odisėjo paminklo. Važiavimas į didžiausią salos kurortą Kioni. Ši spalvinga gyvenvietė yra įsikūrusi šiaurės rytinėje Itakės pakrantėje, vaizdingoje įlankoje. Laisvas laikas. Kruizinis grįžimas į Kefaloniją. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
7
diena
LAGANAS - MARATHONISI (maždaug 130 km maršrutas)
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio Persikėlimas keltu į Zakintą. Kruizas LAGANOS įlanka ir aplink negyvenamą salą MARATHONISI, kur galėsite pamatyti garsiuosius vėžlius Logerhedus jų natūralioje aplinkoje. Sustojimas pasiplaukiojimui (priklausomai nuo oro sąlygų) šalia paslaptingų Keri urvų ir prie negyvenamos salos krantų. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
8
diena
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo laiko). Pervežimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenims, kurie prailgina poilsinę viešnagę: pusryčiai, išvykimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą ir į pasirinktą viešbutį.

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 naktys ** / *** viešbučiuose: 5 Zakinte, 2 Kefalonijoje, 2-asmenų kambariai (galimybė pastatyti papildomą lovą) su vonia
 • maitinimas: 7 pusryčiai ir 7 vakarienės
 • skrydis
 • kelionė autobusu
 • gido priežiūra.
 • tiesioginis skrydis

Kaunas – Zakintas – Kaunas

Vilnius – Zakintas – Vilnius        

Į kainą neįskaičiuota:

 1. Privaloma priemoka už Premium tvarkaraščio paslaugą (pasirinkti skrydžių tvarkaraščiai) vienam asmeniui: 14 EUR.
 2. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietinis gidas, degustacijos: apytiksliai 90 eurų, keltų bilietai Zakintas-Peloponesas-Kefalonija-Zakintas - apie 60 EUR, privalomas turistinis mokestis (mokamas vietoje viešbutyje): 0,5-4 EUR/ dienai/kambariui/atsižvelgiant į viešbučio kategoriją.
 3. Neprivalomi mokesčiai: kelionė į Navajo įlanką ir prie Mėlynųjų olų - apie 35 EUR; kruizas į Itakės salą - apie 45 EUR.
Pasitark su specialistu!
Giedrė
Susisiek su Graikijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Prancūzijos Žydrasis Krantas: pažintis ir poilsis
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija - kultūra ir poilsis
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.