Gražiausi Italijos ežerai

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
MILANAS
Atvykstame į Milano Malpensos oro uostą, grupinis pervežimas į viešbutį. Savarankiškas laikas susipažinti su pasauline meno, mados ir kultūros sostine bei antruoju pagal dydį Italijos miestu Milanu. Įsikūrimas viešbutyje, savarankiška vakarienė ir naktis viešbutyje.
2
diena
MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su rusakalbiu gidu metro stotelėje „Cadorna“ ir apžvalginė ekskursija po miestą, kurios metu pamatysite tokias Milano įžymybes kaip Sforcų pilį, menininkų ir mados kvartalus, Katedrą, Viktoro Emanuelio II galeriją, „La Scala“ operos teatrą (išorę), Mercanti aikštę. Laisvas laikas arba papildomų paslaugų galimybė: aktyvus pažintinis pasivaikščiojimas arba milanietiškas aperityvas. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.
3
diena
MILANAS–STREZA–MADŽORĖS EŽERO APYLINKĖS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su grupės palydovu ir išvykimas į Strezą. Atvykę iškart plauksime kateriu ir susipažinsime su Madžorės ežeru – vienu gražiausių Italijoje, aplankysime Bella ir dei Pescatori salas (šiame ežere yra ir trečia sala – Madre; visų trijų pavadinimai verčiami kaip Graži Žvejų Motina). Bella salą labai mėgo rašytojai E. Hemingvėjus, Č. Dikensas, F. Dostojevskis, T. Manas, ją nakvynei buvo išsirinkęs imperatorius Napoleonas su mylimąja Džozefina. Po pasiplaukiojimo apsistosime viešbutyje Madžorės ežero apylinkėse. Naktis viešbutyje.
4
diena
MADŽORĖS EŽERAS–BELADŽAS–KOMAS–ČERNOBIJUS–MADŽORĖS EŽERO APYLINKĖS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į Lombardijos regiono centrą – Beladžą. Čia bus laisvo laiko susipažinti su vaizdingu miestuku, įsikūrusiu ant uolienų masyvo ir dalijančiu Komo ežerą į dvi dalis. Vėliau kateriu plauksime iki Komo miestelio. Jame lankysimės kartu su palydovu, toliau vyksime į Černobijo miestelį. Grįšime į viešbutį Madžorės ežero apylinkėse. Naktis viešbutyje.
5
diena
MADŽORĖS EŽERO APYLINKĖS–SIRMIONĖ–VERONA–GARDO EŽERO APYLINKĖS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame vienos gražiausių turistinių traukos vietų kryptimi – prie Gardos ežero Sirmionėje. Atvykę plaukiosime kateriu ir pamatysime vietines įžymybes: operos dainininkės Marijos Kalas vilą, Skaligerių pilį ir Katulo olas. Toliau keliausime Veronos link, atvykę pasivaikščiosime po šį romantišką miestą, kuriame gimė Romeo ir Džuljetos meilės istorija. Pageidaujantiems papildoma ekskursija po Veroną su rusakalbiu gidu. Pasivaikščioję įsikursime viešbutyje netoli Gardo ežero. Naktis viešbutyje.
6
diena
GARDO EŽERO APYLINKĖS–MANTUJA–FIDENCA–GARDO EŽERO APYLINKĖS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Mantują. Apžiūrėsime šį nuostabų miestą, kuris UNESCO pripažintas pasaulio paveldo objektu. Laisvas laikas arba norintys gali papildomai leistis į pasivaikščiojimą prie Minčo upės. Vykstame į išparduotuvių miestelį Fidencą. Laisvas laikas pirkiniams. Grįžtame į viešbutį. Naktis viešbutyje.

7
diena
GARDO EŽERO APYLINKĖS–IZĖJO EŽERAS–MONCA–MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame prie Izėjo ežero. Atvykę leisimės į kelionę kateriu, kad susipažintume su ežeru. Toliau maršrutas tęsis į Moncą. Laisvas laikas arba norintys galės apsilankyti pasaulyje plačiai žinomame autodrome ir pasivažinėti lenktyniniu simuliatoriumi. Grįžtame į Milaną. Įsikuriame viešbutyje. Naktis viešbutyje.
8
diena
MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Nustatytu laiku – grupinis pervežimas į Milano Malpensos oro uostą.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas: 3 naktys Milane 4* viešbutyje, 2 naktys Madžorės ežero apylinkėse 4* viešbutyje, 2 naktys Gardo ežero apylinkėse 3* viešbutyje;
 • Maitinimas: pusryčiai;
 • Apžvalginė ekskursija Milane su rusakalbiu gidu;
 • Pasiplaukiojimas motorlaiviu Madžorės ežeru;
 • Pasiplaukiojimas motorlaiviu Gardos ežeru;
 • Pasiplaukiojimas motorlaiviu Komo ežeru;
 • Pasiplaukiojimas motorlaiviu Izėjo ežeru; Komo, Sirmionės, Veronos, Beladžo, Černobijo ir Mantujos miestų lankymas su rusakalbiu asistentu;
 • Apsilankymas išparduotuvėje „Fidenza Village“;
 • Rusakalbis palydovas nuo 3 dienos iki turo pabaigos;
 • Grupinis pervežimas Malpensos oro uostas–viešbutis– Malpensos oro uostas (pirmyn ir atgal);
 • Autobuso paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Milanas - Vilnius 160 eur
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Vienviečio priemoka 250 eur
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija: dieviško Eolo salos
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.