Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su „rojumi žemėje“ – garsiąja El Nido sala
 • Išvysime vieną iš 7 gamtos stebuklų pasaulyje – įspūdingą požeminę upę
 • Lankysimės milijonus metų menančiose Šokoladinėse kalvose
 • Įsiliesime į šurmulingą vietinių gyvenimą Filipinų sostinėje Maniloje 
 • Ilsėsimės vešliomis džiunglėmis ir puikiais paplūdimiais žavinčioje Boholio saloje
Nuo1796
2022 11 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 790
su skrydžiu: 2586
Dėmesio! Keliaujant į Filipinus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Balto smėlio paplūdimiai, neapsakomai skaidrus vanduo, ypatingai žalia gamta ir jaukios istorinės bažnytėlės – visa tai Jums gali pasiūlyti tik gražieji Filipinai. Drąsiai leiskimės į kelionę, kurioje ramų poilsį puikiai galima suderinti su turiningu nuostabiojo Azijos perlo istorijos ir kultūros pažinimu.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 19:30 – 23:05 Stambulas – Manila 02:00 – 17:55 (+1)

 

Manila – Stambulas 22:25 – 06:15 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:20

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS
Skrydis iš Vilniaus į Manilą su persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
STAMBULAS – MANILA
Pavakary atvyksime į didžiausią Filipinų miestą – sostinę Manilą. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovė, su kuria keliausime į viešbutį. Čia galėsime atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, pailsėti po skrydžio ir pasimėgauti pirmuoju vakaru egzotiškoje Azijos šalyje. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
3
diena
MANILA – PUERTO PRINSESA (pusryčiai)
 Po pusryčių mūsų lauks skrydis į Puerto Prinsesą. Ši sala pritraukia keliautojus savo paplūdimiais ir restoranais, kurie siūlo skaniausius jūros gėrybių patiekalus. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.
4
diena
PUERTO PRINSESA (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų laukia vienas įspūdingiausių reginių gyvenime – turas požemine upe. Po pusryčių važiuosime į nacionalinį parką prie Šv. Paulo urvo, nuo kur ir pradėsime turą. Sėsime į valtis ir pasileisime pasroviui upe, kuri teka ilgu uolų tuneliu. Ši upė yra 7 pasaulių gamtos stebuklų sąraše ir šiandien patys galėsime įsitikinti, kodėl. Patogiai įsitaisysime ir grožėsimės įvairių formų uolų raižiniais, kurie primins prabangias šventyklų ar pobūvių salių lubas. Vakarop grįšime į Puerto Prinsesą. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.

5
diena
PUERTO PRINSESA – SALŲ TURAS – PUERTO PRINSESA  (pusryčiai, pietūs)
Šiandien motorine valtimi keliausime tarp salų Honda įlankoje, aplankydami gražiausias nardymo vietas ir paplūdimius. Mėgausimės saule, smėliu ir įspūdingiu povandeniniu pasauliu, plaukiosime krištolo skaidrumo vandenyse. Vienoje iš salų papietausime, o vakare grįšime į Puerto Prinsesą. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.
6
diena
PUERTO PRINSESA – EL NIDAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks 5-6 valandų kelionė į El Nidą. Čia esantis kurortas neretai vadinamas „rojumi žemėje“, nes yra ramus ir jaukus. Čia mūsų lauks įspūdingos vietos nardymui, balto smėlio paplūdimiai ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, kurias supa krištolinio skaidrumo vanduo, nuostabios įlankos. Povandeninių pramogų mylėtojai drąsiai teigia, kad El Nidas – tikras desertas nardytojams, baidarių ar egzotiškos žvejybos mėgėjams. Vakare miestelio pakrantėje duris atveria nuostabūs jūros gėrybių, itališki ir filipinietiški restoranai. Nakvynė viešbutyje El Nide.
7
diena
EL NIDAS – SALŲ TURAS – EL NIDAS (pusryčiai)
Po pusryčių sėsime į laivą ir vyksime aplankyti dar kelių Palavano archipelagui priklausančių salų. Mėgausimės maudynėmis ir paviršiniu nardymu Šimidzu (Shimizu) saloje bei Entalula paplūdimyje. Nedidelis Entalula paplūdimys primena bonsai sodą, o jo baltoje smėlio pakrantėje stovi deimanto formos uola. Vėliau baidarėmis plaukiosime po krištolo skaidrumo Didžiąją Lagūną, apsuptą aukštai iškilusių klinčių uolų. Tai tarsi klinčių labirintas, į kurio vandenis skverbiasi saulės spinduliai. Nakvynė viešbutyje El Nide.
8
diena
EL NIDAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje El Nide.  

9
diena
EL NIDAS – BOHOLIS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su El Nidu ir skrisime į Boholio salą.  Nakvynė viešbutyje Boholyje.
10
diena
BOHOLIS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien turėsime progą susipažinti su Boholio sala ir jos turtais. Ekskursijos metu apžiūrėsime seniausią, dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir muziejų (Baclayon Church and Museum). Vėliau stabtelėsime susipažinti su tarsyrais (tarsiers) – mažiausiais pasaulyje, į mielas ir pūkuotas beždžionėles panašiais primatais. Dienomis jie tūno lapų pavėsyje ir snaudžia įsikibę į liaunas medžių šakas. 

Ir galiausiai išvysime legendomis apipintas Šokoladines kalvas (Chocolate Hills). Prieš milijonus metų atsiradusios, geologiniu paminklu laikomos kalvos sausuoju metų laikotarpiu pasidengia rusva spalva, primenančia šokoladą. 50 kv. km teritorijoje plytintys dariniai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi dirbtiniai, suformuoti ne gamtos, o žmogaus rankų, ir tokį įspūdį stiprina dar ir tai, jog šių kalvų išties labai daug – net iki 1776. 

Vėliau mūsų lauks vaizdingas ir nepamirštamas kruizas upe. Pageidaujantiems daugiau įspūdžių, rekomenduojame 2 valandų pasivažinėjimą keturračiais kaimo keliukais aplink Šokoladines kalvas*. Nakvynė viešbutyje Boholyje.

11
diena
BOHOLIS (pusryčiai)
Ši diena bus skirta mūsų poilsiui. Džiaugsimės Filipinų saule, atsipalaidavę mėgausimės salos teikiamais malonumais: poilsiu balto smėlio paplūdimiuose, maudynėmis žydrame vandenyje ar vakariniais pasivaikščiojimais, stebint nuostabaus grožio saulėlydžius. Norintys už papildomą priemoką galės pasirinkti pasiplaukiojimą su bangininiais rykliais*. Pasirinkusiems šią patirtį reikės keltis anksti ryte ir laivu plaukti gilyn į jūrą, kur bus galime stebėti bangininius ryklius – vienos didžiausių pasaulyje žuvų rūšies. Nakvynė viešbutyje Boholyje.
12
diena
BOHOLIS – MANILA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Boholiu ir keliausime į oro uostą, iš kur skrisime į Manilą. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
13
diena
MANILA – STAMBULAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia pažintinis turas Maniloje. Pažintį su senąja Filipinų kultūra pradėsime aplankydami Rizalio parką (Rizal Park) ir Intramurosą (Intramuros) – gynybinių sienų saugomą Manilos senamiestį. Toliau keliausime link įstabaus grožio Švento Augustino bažnyčios (San Agustin Church), globojamos Romos katalikų ordino. Pastatas, kurio gyvavimo istoriją paženklino du gaisrai ir net septyni žemės drebėjimai, sužavės savo didingumu ir puošnumu. 

Nepamiršime ir meno mylėtojų. Turo metu galėsime pamatyti įvairiems Filipinų istorijos ar kultūros siužetams atminti skirtas unikalias skulptūras. Pasakojama, kad šioje ispanų konkistadorų statytoje tvirtovėje Antrojo pasaulinio karo metais buvo paslėpti milžiniški aukso ir brangakmenių lobiai. Vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule. 

14
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1796
2022 11 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 790
su skrydžiu: 2586

Apie Filipinus

Filipinai – valstybė, įsikūrusi vidury jūrų bei vandenynų ant septynių tūkstančių salų. Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai – visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pa

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Oksana
2019-03-26
10
Didžiausią įspūdį kelionės metu paliko Filipinų gamta, gidės Viktorijos operatyvumas, paslaugumas, noras ir gebėjimas padėti. Tai pat požeminė upė, šokoladinės kalvos. Labai esame patenkinti Viktorijos darbu. Šią kelionę rekomenduotumėm visiems, kas nėra buvę.
Olga
2019-03-26
10
Kelionės metu didžiausią įspūdį paliko salų grožis, jūra, El Nido paplūdimiai. Kelionės vadovė puikiai sutarė su mūsų grupe.
Julija
2019-03-26
10
Didžiausią įspūdį paliko geras organizavimas. Visi lankomi objektai buvo įdomūs. Kelionės vadovės Viktorijos ir vietinių gidų darbą vertiname gerai. Kelionės metu visi viešbučiai patiko. Šią kelionę rekomenduotume visiems, kas nori keliauti.
Jolanta
2019-03-26
10
Labiausiai patiko kelionės paskutinės trys dienos-poilsis prie jūros. Patiko El Nido kelionė laivu-žydrosios lagūnos. Todėl, kad specialiai norėjome pamatyti Filipinų gamtą. Kelionės gidė Viktorija-fantastiška- tikra savo profesijos atstovė. Taip gerai dirbo ir kiti vietiniai gidai. Juos vertiname labai gerai! O Viktorijai-LABAI AČIŪ! ŠAUNUOLĖ! Viešbučiai visi patiko. Šią kelionę rekomenduotume poroms virš 45 metų ir tiems-kas mėgsta gamtą, o ne parduotuves.
Aneta
2019-03-26
10
Kelionėje labiausiai patiko gamta. Objektai, kurie labai sužavėjo buvo šokoladinės kalvos, visa ekskursija Bohol saloje. Kelionės vadovės Viktorijos ir vietinių gidų darbą vertiname labai gerai. Viešbučiai buvo geri. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, kurie mėgsta vandens sportą (nardymą).

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Filipinus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Maniloje, 3 nakvynės Puerto Prinsesoje, 3 nakvynės El Nide, 3 nakvynės Boholyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 3 pietūs);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Manila – Vilnius su vienu persėdimu Stambule (nuo 790 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai Manila –  Puerto Prinsesa, El Nidas – Boholis, Boholis – Manila (nuo 300-350 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~16 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (pasivažinėjims keturračiais po Šokoladines kalvas – nuo ~50 EUR/asm., pasiplaukiojimas su bangininiais rykliais – nuo ~150 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 650 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Manilos oro uoste, Filipinuose.

Kelionės užsakymas

Nuo
1796

+ skrydis apie: 790 visiems su skrydžiu: 2586
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.