Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 1Parašykite atsiliepimą »

 • Vytenis
 • 2018-03-28 09:47:00
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Kelionė praėjo puikiai, viskas gerai suorganizuota, pagal programą, jokių vėlavimų. Gidai labai draugiški, nusimanantys savo srityje, visada atsako į klausimus. Ypač patiko gidė, kuri vedė ekskursijas Bankoke ir Ajutajoj - nepaprastai nuoširdžiai pasakoja, matosi, kad ne tik dirba savo darbą, bet ir tiki tuo, ką daro. Viešbučiai geri, labai gerose , patogiose vietose, kas ypač aktualu, jei vakare nori kur nors išeiti. Tikrai rekomenduočiau visus šiuos viešbučius. Tik Bankoke ir Krabi kilo šiokių tokių nesklandumų atvykus į viešbučius - jiems trūkdavo kažkokios informacijos, patvirtinimo numerio, bet viskas buvo sutvarkyta per kelias minutes. - įspūdžiai patys geriausi, antrą kartą lankausi Tailande ir noriu vėl sugrįžti, ragavau daug vietinio maisto, bendravau su vietiniais zmonėmis, tris kartus buvau pakviestas į svečius, susipažinau su vietinių žmonių buitimi, teko bendrauti su profesionaliais Muay Thai kovotojais; - viešbučiai geri, pusryčiams tikrai yra iš ko pasirinkti, personalas mandagus ir paslaugus; - kažkokių ypatingų patarimų neturėčiau; Grįžau dar labiau pamilęs šią šalį. Dabar jau norėčiau ten nuvykti ilgesniam laikui, pagyventi, pakeliauti neskubant, jei būtų įmanoma ir darba susirasti. Būtinai ten sugrįšiu, kad ir visam laikui :) Prisegu keletą nuotraukų iš viešbučio Krabi.

Kelionės laikas: 2018 m. vasario mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)


Taip Ne
UP
Išskleisti kelionių paiešką