Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Egiptas. Poilsinės kelionės lėktuvu į Egiptą (Tez Tour)


Poilsinė kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Egiptasversija spausdinimui

Egiptas. Poilsinės kelionės į Egiptą

Net visko mačiusį šiuolaikinį žmogų tikrai nustebins didžiosios piramidės, stūksančios Gizoje, šalia Kairo. Kairas - tai ir tūkstančio minaretų miestas, turėjęs didelės įtakos pasaulio istorijai. Tikrai būtina aplankyti Kairo muziejų. Tai įspūdingas muziejus, turintis vieną turtingiausių pasaulio kolekcijų. Atostogaudami Egipte taip pat aplankykite Luksorą - garsų senovės pasaulio miestą. Luksoras - Naujosios Karalystės sostinė, stebinanti šventyklų gausa ir jų didingumu. Verta aplankyti Karnako, Luksoro, Hačepsutos šventyklas, Karalių slėnį. 320 km nuo Asuano (tik 70 km nuo Sudano sienos) galima pamatyti patį gražiausią faraono Ramzio II statinį - Abu Simbelį. Tai vienas iš pačių įstabiausių žmogaus rankomis sukurtų kūrinių. Be įspūdingų senovės egiptiečių pastatytų šedevrų, Egiptas garsus ir savo gamta. Raudonoji jūra nustebins išskirtiniu povandeniniu pasauliu, čia laikas tarsi sustoja.

Skrydžiai į Hurgadą

Skrydžiai 2013/2014 metų sezono metu nuo balandžio iki rugsėjo.

Kurortai: El Gūna, Hurgada,Safaga, Madinat Makadis, Makadi Bėjus.

Aza Tours, Tez Tour kelionės nuo 1100 Lt   

Novaturo kelionės nuo 1269 Lt     

Kurortai Hurgadoje

Hurgada - tai kurortas, kurį sudaro 3 centrai: Sakala (kadaise buvęs žvejų kaimelis, o šiuo metu - populiariausia turistų lankymosi vieta su daugybe viešbučių, vietinių restoranėlių ir parduotuvių, kur gausu juvelyrinių dirbinių, odos gaminių ir suvenyrų), El Daharas (autentiškiausia miesto dalis, kur viešbučių yra nedaug, bet daugiau vietinio kolorito - vietinių gyvenamieji rajonai, pagrindinės mečetės ir nesibaigiantys gatvių turgūs). Daugiau»

El Gūna - Apie 25 km į šiaurę nuo Hurgados esanti El Gūna “El Gouna” laikoma madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Čia žavi dirbtiniai kanalai, lagūnos, įlankos, žaliuojantys ir žydintys augalai. El Gūnos viešbučiams būdingas išskirtinis stilius. Dažniausiai tai neaukšti vasarnamių tipo viešbučiai, sujungti tilteliais. Į namelius jus atplukdys kanalais plaukiojančios valtys. Todėl šis kurortas dar vadinamas „Raudonosios jūros Venecija“.

Safaga – Nedidelis kurortinis miestelis Raudonosios jūros pakrantėje su ilgais smėlio paplūdimiais, nuo Hurgados nutolęs apie 55 kilometrus į pietus. Safaga visame pasaulyje garsėja gydomosiomis smėlio savybėmis ir unikalia jūros vandens sudėtimi. Kurorte labai ramu, žmonių čia ne itin daug. Vietiniai gyventojai poilsiautojus pasitinka su ypatingu svetingumu. Viešbučiuose karaliauja šeimyniškai jauki ir šilta atmosfera. Daugiau»

Makadi Bėjus - kurortė zona pasižyminti puikiais smėlio paplūdimiais ir nuostabiu koraliniu rifu, yra apie 30 km į pietus nuo Hurgados oro uosto. Makadi Bėjuje įsikūrę tik 4 ir 5 žvaigždučių viešbučiai, kuriuos rekomenduojame komfortiško ir ramaus poilsio mėgėjams. Makadi Bėjaus įlankoje įsikūrusiems viešbučiams būdinga graži ir žalia aplinka, tradicinio arabiško stiliaus architektūra ir aukštos klasės aptarnavimas. Daugiau»

 Skrydžiai į Šarm el Šeichą

Skrydžiai 2013/2014 metų sezono metu nuo spalio vidurio iki balandžio vidurio.

Kurortai: Dahabas, Hadaba, Naama Bėjus, Šarks Bėjus, Ras Nosranis, Nabk Bėjus.

Aza Tours, Tez Tour kelionės nuo 1092 Lt    

Novaturas kelionė nuo 1299 Lt    

Kurortai Šarm El Šeiche

Naama Bėjus – pats didžiausias Šarm aš Šeicho kurortas su vešliomis palmių alėjomis, prabangiais viešbučiais, gausybe parduotuvėlių, jūros gėrybių ir žuvies restoranų, naktinių klubų, kazino. Naama Bėjaus kurorte gausu beduinų stiliaus kavinių, kuriose galima parūkyti kaljaną, išgerti arbatos (labiausiai vietinių mėgstama – juodoji arbata su žaliais mėtų lapeliais). Daugiau»

Nabk Bėjus - 30 km į pietus nuo Naama Bėjaus driekiasi viešbučių zona, prasidedanti Ras Nosranio ir Šarks Bėjaus įlankose, esančiose už 15 km nuo Naama Bėjaus ir besitęsianti iki Nabk Bėjaus įlankos, pretenduojančios tapti nauju traukos centru. Prie didelių jūros pakrantėje esančių viešbučių pradeda kurtis prekybos centrai, kavinės, restoranai ir barai, tad besiilsintys šioje zonoje ras viską, ko reikia pačiam įvairiausiam poilsiui. Daugiau»

Hadaba –žavingas  nedidelis žvejų kaimelis, išsidriekęs Raudonosios jūros pakrantėje, tik apie viena valanda kelio automobiliu (~100 km) nuo triukšmingojo Šarm El Šeicho kurorto, tikriausiai keliautojus labiausiai keri tuo, jog yra viena iš nedaugelio kurortinių vietų Egipte, kurios dar yra nepaliestos masinio turizmo. Pailsėti nuo civilizacijos čia atvyksta tie, kurie nori atitrūkti nuo didelio miesto šurmulio, nenori atostogauti gausiai turistų apgyvendintose vietose, mėgsta neįprastai planuoti savo poilsį ir nepageidauja būti linksminami animatorių komandų. Daugiau»
Sharks bėjus  – 30 km į pietus nuo Naama Bėjaus driekiasi viešbučių zona, prasidedanti Ras Nosranio ir Šarks Bėjaus įlankose, esančiose už 15 km nuo Naama Bėjaus ir besitęsianti iki Nabk Bėjaus įlankos, pretenduojančios tapti nauju traukos centru. Prie didelių jūros pakrantėje esančių viešbučių pradeda kurtis prekybos centrai, kavinės, restoranai ir barai, tad besiilsintys šioje zonoje ras viską, ko reikia pačiam įvairiausiam poilsiui.  Daugiau»
Sharm el Sheikh - kurortas įsikūręs pietinėje Sinajaus pusiasalio dalyje, išvertus – „karališkoji įlanka“, turintis paties prestižiškiausio Egipto pajūrio kurorto vardą. Kaip ir kituose Raudonosios jūros kurortuose, Šarm El Šeiche turizmo sezonas nenutrūksta: degintis ir maudytis čia galima ištisus metus. Dagiau»


Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP