Dubajus + poilsis Fudžeiroje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Esant asmeniniams poreikiams kelionę galime sudėlioti pagal Jūsų pageidaujamas datas.
 • Susipažinsite su gražiuoju Dubajumi
 • Pamatysite garsiąją palmės formos salą bei burę primenantį viešbutį
 • Išvysite patį aukščiausią kada nors žmogaus pastatytą statinį - Burdž Chalifa
 • Atsipalaiduosite prie Indijos vandenyno esančiuose nuostabiuose paplūdimiuose
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA - DUBAJUS
Skrydis su persėdimu viename iš Europos miestų. Atvykus Jus pasitiks oro uoste, o vėliau būsite pervežti į viešbutį Dubajuje. 
2 – 6
dienos
DUBAJUS
Nuo šiandien turėsite 5 laivas dienas Dubajuje.  Dubajus – tai didelis, prabangus, šiek tiek kičinis ir labai materealistinis miestas. Milijonai parduotuvių, didžiausi pasaulio prekybos centrai, įspūdingi viešbučiai, jame yra netgi sukurtas Dubajaus apsipirkimo festivalis!

Bet po visu šiuo fasadu slepiasi ir kitas Dubajus. Saulėlydžio pasitikimas stebint tradicinius dhow ir abras laivelius įlankoje ir rūkant kaljaną, šimtai skirtingų tautybių restoranų, dykumos oazės daro šį metropolį tiesiog nepakartojamą.

Ką galima nuveikti šiame mieste? Čia galėsite apžiūrėti 830 metrų aukščio Burj Khalifa dangoraižį. Tai aukščiausias kada nors pastatytas žmogaus statinys, pavadintas dabartinio emyratų prezidento garbei.Iš 122 aukšto galėsite apžvelgti miesto panoramą, bei susipažinti su pastato bei viso Dubajaus istorija. Miesto papėdėje įsikūręs Dubai Mall prekybos centras, kuris yra didžiausias pasaulyje. Žinoma, pagal užimamą plotą (50 futbolo aikščių), ir ne tik. 

Rekomenduojamos ekskursijos:
Miesto turas po Dubajų (klasikinis, 4 valandos, kaina asmeniui: 30 USD/22.62 EUR)
Miesto turas po Dubajų (modernus, 4 valandos, kaina asmeniui: 45 USD/33.93 EUR)
Miesto turas po Abų Dabį (Kaina asmeniui su pietumis: 85 USD/64.10 EUR)
Miesto turas po Šardžą ir Aimaną (Kaina asmeniui: 40 USD/30.16 EUR)
Miesto turas po Al Ainą (Kaina asmeniui su pietumis: 85 USD/64.10 EUR)

7 – 10
dienos
POILSIS FUDŽEIROJE (viskas įskaičiuota)
Šiandien Jūs vyksite į Fudžeirą, kur turėsite kelias laivas dienas poilsiui prie Indijos vandenyno. Apsistosite viešbutyje Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5* (su viskas įskaičiuota maitinimo sistema).Fudžeiros kurorte, šiek tiek toliau nuo smėlėtų paplūdimių stūkso įspūdingi Hadžaro kalnai. Kalnų tarpekliuose visus metus telkšo vanduo – toks neįprastas šiam pasaulio kampeliui. Pati gražiausia kalnų vieta – Varea krioklys. Emyratuose yra gausu jūros draustinių, kur koralinių rifų džiunglėse gyvena pačios rečiausios ir gražiausios jūros gyvūnų rūšys.

10
diena
SKRYDIS DUBAJUS-VILNIUS
Šiandien būsite pervežti į Dubajaus oro uostą, kur lauks skrydis į Vilnių (su persėdimu viename iš Europos miestų).

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas:&a

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Dubajus + poilsis Fudžeiroje

Lina
2019-10-29
10
Teko bendrauti su Gintare, tai tikrai labai mielas, malonus ir paslaugus žmogus. Pastangų į savo darbą įdeda, todėl jos kelionių rekomendacijomis esu labai patenkinta.
Norvyda
2018-11-23
10
Labai greitai gavau atsakymą iš Aurimo kuris labai kompetetingai reagavo į mano atsakymus ir prašymus ir finale pateikė lūkesčius atitinkantį kelionės pasiūlymą.
Marija
2016-04-08
10
Kelionė labai patiko, labai daug įspūdžių. Viešbutis Citymax Bur Dubai 3* labai fainas, tvarkingas, švarus. Didžiausi pliusai: galima įsigijus HB maitinimą keitalioti pietus ir vakarienes vietomis, tai labai gerai kai išvažiuodavom į ekskursijas, kurios vykdavo po pietų. Tada pasiimam pusryčius-pietus tą dieną, o vakarienę pavalgom ekskursijoj. Buvom apžvalginėje Dubajuje, važiavom į Abu Dabį, į dykumą, su TezTour, labai patiko. Dar labai gerai kad viešbutis turi savo transportą ir ne tik iki jūros, bet ir dar keliais maršrutais. Tai ir po miestą pasivažinėjom, ir taksi nereikėjo. Labai fainas baseiniukas ant stogo, tad po pusryčių tiesiai ten užbėgdavom pasišildyti ir pasimaudyti. Yra ir kur pasportuoti viešbutyje. Jūra labai sūri, beveik plaukti nereikia. Viešbučio autobusiukas vežė į labai gražų prižiūrėtą privatų pliažą, kur įėjimas 5-10 dirhamų (tiksliai nepamenu bet nedaug). Prie to pliažo labai gražus parkas, ir pliažas labai gražus, tai labai patiko važiavom kelis kartus. Kelionė labai pasisekė, ir lauktuvių skanių parsivežėm, dabar taupysim kitai kelionei ir atsiminsim Jus.
Skaidre
2016-03-16
10
Viskas buvo labai gerai, kelionė labai patiko, oras Dubajuje buvo vėsokas, bet kelionėms jis labai tiko, ekskursiją pasiėmėme tik į Abu Dabį ir vakare plaukimą laivu, o visur kitur vykome patys savarankiškai metro ir taksi, gana puikiai susipažinome su Dubajumi dabar jau net patys gidais galėtume pabūti. Po Abu Dabį keliaudami su gidu tiek nepamatėme, kiek patys savarankiškai. Dubajuje, viešbutis labai geroje vietoje, vykti metro ir pėstute yra kur pasivaikščioti, tiesiog puiku. Fudžeiroje viešbutis labai puikus, ten nuvykome tik šeštadienį po pietų, tai pritrūko laiko poilsiui, norėjosi dar ilgiau pabūti. Nepasisekęs kelionėje įvykis buvo, tai kelionė namo per Maskvą, iš Dubajaus vėlavo lėktuvas į Maskvą 2val ir mes nespėjome persėsti į kitą lėktuvą, skrendantį į Vilnių, teko Maskvos oro uoste praleisti 12val, skyrė vaučerius maistui, bet jų vertė labai maža, bandeliai ir kavai įsigyti, o ne pietums, po pietų šiaip ne taip išsireikalavome kambarį oro uosto viešbutyje, bet tik dėlto, kad buvome labai atkaklūs ir nedavėme ramybės oro uosto darbuotojui. Lėktuvas skrendantis iš Maskvos į Dubajų ir iš Dubajaus į Maskvą labai prastas, kojoms vietos nėra, o skrydžio laikas 5val ir taip nejudant išsėdėti, sudėtinga. Lėktuvas iš Vilniaus iki Maskvos daug geresnis. Kitą kartą skrendant tokį atstumą, rinktumėmės tik Stambulo oro linijas, per jas esame skridę, tai visai kitoks komfortas.
Giedrius
2015-10-08
10
Buvome su šeima šioje kelione, tai tiesiog galime pasakyti, kad paneigėme visus dalykus kurie yra rašomi apie JAE internete :) I kelione išvykome 09.17, išlipę iš lėktuvo pirmu vejo gusiu pajutome 37°C, o likusias keliones dienas buvo 42°C. Išeidamas iš viešbučio visada aprasodavo akiniai, ir foto aparato objektyvas :D Po kiek laiko viskas susinormalizuodavo :) Bet tas karstis mums nesutrukdė pamatyti Burj Khalifa, fontanus, dubai mall,safari, Seicho Zaido mecete, palme, Abu Dabi, Fudzeirą ir paplaukioti laivu po Dubai Marina :) Tik neužteko laiko nuvykti i ferrari parką.Tuo pačiu ir pailsėjome ir pamatėme ką buvome suplanavę :) Viešbutis Marina Byblos yra puikioje vietoje, paėjus kelis metrus atsiveria vaizdas i Dubai Marina, 10min paėjus paplūdimys, 2min iki prekybos centro, tiesiog negalima įsivaizduoti geresnes vietos. Iki Burj Khalifa reikėdavo pavažiuoti taxi kuris yra daug pigesnis negu Lietuvoje, už 30km sumokėjome 10euru 3asmenims! Marina Byblos viešbutyje buvo įskaičiuoti tik pusryčiai, bet nuo to karščio užmiršdavome net pavalgyti :D O ir maistas kavinėse nera toks brangus kaip visi galvoja. Vandens išgėreme tiek, kiek lietuvoje tikrai nesame išgerę :D Alkoholio nusipirkome Vilniaus oro uoste, o Dubajuje nerasite jo tikrai, nebent užmiestyje,o apie alkoholio vartojimą viešoje vietoje nėra net kalbų, nes manau lietuvoje normalus žmonės irgi nevaikšto su bonka rankoje. Rūkymas nėra draudžiamas. Apie valiuta, skaitėme internete, jog reiktu keistis dolerius. Nesikeitėme, bet nusiimdavome bankomate jų vietiniu pinigu, juos labiau vertina ir priima. Gatvėse niekas nesikabinėja ir nesiūlo pirkti daiktu kaip kokiame Egipte ar Turkijoje. Visi žmones santūrus ir gerbia vienas kita. Keliaujant i Burj Khalifa reiktu pasirūpinti išankstiniais bilietais, perkant per internetą už 3asmenis sumokėjome 100euru, o perkant vietoje jus mokėsite 300euru. Šia vieta tiesiog būtina aplankyti! Kalbant apie Seicho Zaido mečetę, moterys turėtų apsirengti kojas, rankas, ir plaukus dengiančiais apdarais, jeigu neturite tokiu rubų tai tiesiog galėsite juos įsigyti vietoje, bet kainos nežinau. Vyrai rengiasi santūriai. Iš Dubajaus kol kas tiek :) Poilsis Fudžeiroje, viešbutis tikrai ne Fudzeiroje jis nutolęs 30km nuo miesto, yra visiškam užkampį, bet važinėja taxai ir autobusai kiekviena diena. :) Viešbutis tiesiog 10/10! Nebuvo net prie ko prikibti! O maistas kažin ar kur skanesni esame ragavę :) personalas nuostabus, vyrukai nors ir pavargę, prakaituoti jie visada šypsosi! Na ir pabaigai, tiesiog norėčiau pasakyti, jog kiekvienas turėtų pamatyti Dubajų  Miestas nepasirodė per daug išpūstas ar koks dirbtinas, jis yra šiuolaikiškas miestas, kuris kas minutę vis keičiasi ir tobulėja!
Keliautojas
2015-04-27
9
skridome su Turkijos avialinijomis. 10 balu. Niuansas persedimai. Tik atgal sunku buvo del laukimo. Idealiausiai tiesioginiai skrydziai. Dubajuje viesbutis geras, kambariai geri. Marina Biblos viesbutis. Arti merto. Patiko metro vazineti, viena is geriausiu pramogu :) Aplankeme Abudabi "Fantastika", pakilome i Bjur Kalifa, pazintine paemem po Dubaju, dar plaukiojome laivu vakare. Kitas pasaulis, ka cia pasakysi. Amerikos nereikes lankyti po tokio miesto:D O poilsis Fudzeiroje, po Dubajaus, kaip negyvenamoje saloje. Buvo sokas ir didziulio miesto i mirtinai tylu pajuri, kur tik keli viesbuciai. Lemeridene labai geras maistas, svaru. Neduosi tam viesbuciui 5 zvaigzduciu, nes jau jis senokas. Ten tikrai pailsejome. Vakarais ramu, jokiu sou. Yra gyva muzika, bet ji liriska. Klimatas ten idomus, iki pietu kaitri saule, po pietu apsiniaukeja, bet vistiek tu idegi. Ten didele jodo koncetracija. Dubajus ne poilsiui, tai miestas pramogoms, apsipirkimui, ten yra ka veikt, man neleido sazine nei karto prigult plaze:) pastoviai kazkur vaziavome. Geras variantas, kad pabuvome Fudzeiroje.
Geras
2015-04-26
8
1) Viešbutis ramioje kurorto zonoje (pakraštyje) toliau nuo triukšmingo centro, bet smagu vakarais pasivaikščioti pėsčiųjų alėja iki pat pramogų vietų ar suvenyrinių parduotuvėlių (taip pat kursuoja ir traukinukai). 2) Kambarį, rekomenduočiau, imti tik su vaizdu į jūrą. Jūra čia pat, tai naktį palikus atviras balkono duris, tiesiog fantastika klausytis jūros ošimo ir kvėpuoti sodriu jūros oru. Standartiniai kambariai garden view gali būti ir ne su kokiu vaizdu, kaip pasiseks. 3) Paplūdimys platus, visai šalia viešbučio, jūra greitai gilėja. 4) Kurortas - pavadinčiau kaip Palangos Basanavičiaus g.Nr2. su ilga pėsčiųjų alėja, apstatytas monstriniais viešbučiais, suvenyrinėmis parduotuvėmis, restoranais, barais (vakarais gyvas dainavimas), yra ir atrakcionų parkelis. Kaip ir nieko ypatingo. 5) Suvenyrai - kosmetika iš rožių, Bulgarijos medvilnės gaminiai, rakė (ypač vertinama, jei neklystu, slyvų bei vynuogių), ir žinoma gražios kriauklės (pasirinkite vaiksčiodami pakrantėje). Taip pat būtinai paskanaukite vaisių ir uogų iš vietinių turgelių. Liepos mėn. buvo trešnių metas, skonis pasakiškas.
Rimas
2015-04-26
9
Geras viesbutis.Salia yra ekskursiju agentura kurioje dirba lietuve :)
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

APGYVENDINIMO VARIANTAI DUBAJUJE IR FUDŽEIROJE:

Citymax Bur Dubai 3*  Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5* Fudžeira  

KAINA: DBL nuo: 1052 EUR + skrydis, SGL nuo: 1647 EUR + skrydis

Cassells Al Barsha 4*  + Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5* Fudžeira  

KAINA: DBL nuo: 1078 EUR + skrydis, SGL nuo: 1685 EUR + skrydis

Marina Byblos 4*Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5* Fudžeira 

KAINA: DBL nuo: 1234 EUR + skrydis, SGL nuo: 1968 EUR + skrydis


DBL (double room) – dvivietis kambarys su viena dviviete lova (dviem atskiromis vienvietėmis lovomis);
SGL (single room) – vienvietis arba dvivietis kambarys, tačiau jame apgyvendinamas tik vienas žmogus. Kainuoja visada brangiau nei viena vieta DBL kambaryje.

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas viešbučiuose nurodytuose programoje;
 • pasitikimas oro uoste ir pervežimai viešbutis–oro uostas–viešbutis;
 • pervežimas Dubajus – Fudžeira – Dubajus;
 • rusiškai kalbančio partnerių atstovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tiesioginis arba su persėdimu skydis Vilnius/Ryga–Dubajus–Ryga/Vilnius, kaina nuo 348 EUR;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas;

Pastabos

 • Vykstant į JAE viza nereikalinga.
 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Galimas didesnis viešbučių pasirinkimas, nei nurodyta. Kainos teiraukites kelionių agentūroje.
 • Už papildomą mokestį viešbučiuose galima užsisakyti pietus ir vakarienę.
 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė.
 • Kaina gali keistis priklausomai nuo šventinių dienų kalėdų, vėlykų ir pan. kad kainos gali keistis.

Kelionę galima papildyti

  • Už papildomą mokestį galima pratęsti nakvynių skaičių.
  • Organizuojamos verslo kelionės, konferencijos, komandos formavimo užsiėmimai, siūlomos įvairios pramogos, pavyzdžiui, nardymas, golfas, buriavimas, skraidymas oro balionais ir pan.

Apgyvendinimo variantai

Citymax Bur Dubai 3* »

Viešbučio atstumas iki paplūdimio yra apie 10 km, atstumas iki kurorto centro yra apie 3 km, atstumas iki oro uosto yra apie 8 km (Dubajaus), iki paplūdimio nustatytomis valandomis važiuoja autobusai, iki Dubajaus prekybos centrų nustatytomis valandomis važiuoja autobusai. Viešbučio numeriai apstatyti išskirtinio dizaino baldais, o lovų čiužiniai yra stori ir prabangūs.

Cassells Al Barsha 4* »

Viešbutis yra 30 km nuo tarptautinio Dubajaus oro uosto ir 2 min kelio iki metro stotelės. Viešbučio teritorijoje yra 4 restoranai, kavinė, atviras baseinas, sporto salė, sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, bevielis internetas (nemokamai), automobilių stovėjimo aikštelė, skalbykla, cheminis valymas, bagažo saugykla, verslo centras, valiutos keitykla. 

Marina Byblos 4* »

Viešbutis yra įsikūręs Dubai Marina rajone, vos 5 min. nuo Džumeiros paplūdimio, netoli Jumeirah Lakes Towers metro stotelės. Viešbutis yra labai puikiu išdėstymu - šalia metro, paplūdimys, restoranai. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 1 km

 

Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5* »

Vieta: Le Meridien Al Aqah Resort yra įsikūręs rytinėje Jungtinių Arabų Emyratų pakrantėje, skalaujamas Indijos vandenyno bangų, apie 50 km nuo Fudžeiros miesto, 15 km nuo dibos, apie 140 km (90 min kelio) nuo Dubajaus oro uosto.

Panašios kelionės

Su grupe iš Lietuvos
NAUJIEJI METAI įspūdingame kruize iš Dubajaus su moderniausiu MSC WORLD EUROPA, aplankant JAE, Saudo Arabiją ir Katarą!
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Arabijos jūroje, aplankant JAE ir Omaną bei poilsis Dubajuje
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Bora Bora - Rojus Prancūzų Polinezijoje
Prancūzijos Polinezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.