Didžiausi Kinijos miestai ir Avataro kalnai

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

  • Dalyvausime tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
  • Išvysime vieną naujausių pasaulio stebuklų – Didžiąją kinų sieną
  • Pažinsime rytų kovos menus Šaolino vienuolyne
  • Žavėsimės žymiąja Terakotos armija
  • Savo akimis išvysite mistiškus „Avataro“ kalnus
Keliaujant į Kiniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Ši kelionė įsimins visiems, norintiems išvysti kuo platesnį Kinijos peizažą. Jūsų laukia apsilankymai šventyklose, kuriose tarnaudavo net patys imperatoriai, savo platybe žavinčiose miestų aikštėse, neaprėpiamuose Šanchajaus verslo centruose ir senoviniuose soduose. Savo autentiškumu sužavės jaukios prancūzų kvartalo gatvelės ir musulmonų kvartalo užkandinės, o senąsias tradicijas iš arčiau pažinsite arbatos gėrimo ceremonijos ir apsilankymo Šaolino vienuolyne, kuriame nuo seno praktikuojamas kung fu mokymas, metu. O kur dar tarp debesų pakibę „Avataro“ kalnai, Tianmenšano kalno arka ir senąjį gyvenimo būdą išsaugojęs Fenghuango senamiestis! Šios kelionės metu patirti įspūdžiai taps vertingesni už patį geriausią Kinijos šilką.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

JUSTAS

Keliauti po Kiniją pradėjau 2014 m. Kaip ir visi keliautojai, čia atvykau vedamas smalsumo ir pažinimo troškimo, kuris buvo patenkintas su kaupu. Didžiausias įspūdis, kurį paliko Kinija, buvo asmeninės nuomonės apie šią kontraversišką šalį pakeitimas. Vietoje atsilikusios, užterštos komunistinės šalies čia radau modernią, labai turtingą padangių karalystę, su draugiškais, smalsiais gyventojais. Be savo aukštų dangoraižių, skraidančių traukinių ir šviesų, ši šalis sužavėjo neišsemiamais istorijos ir kultūros klodais. Ne veltui Kinija yra laikoma viena seniausių pasaulio civilizacijų ir ilgiausiai gyvavusia feodaline valstybe pasaulyje. Kiekvieną kartą nekantrauju čia sugrįžti ir perteikti tą įspūdį, patirtį bei žinias savo keliautojams, su kuriais dažnai tampame draugais.

Keliautojų grupes Justas lydi nuo 2014 m. Per visą šį laiką ant Didžiosiosios Kinijos sienos jis pabuvojo jau daugiau nei 20 kartų. Be Kinijos, kelionių vadovu Justas yra dirbęs Maroke, Šri Lankoje ir Vietname.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 14:20 – 15:30 Helsinkis – Pekinas 18:05 – 06:55 (+1)

Šanchajus – Helsinkis 09:20 – 14:20 Helsinkis – Vilnius 16:15 – 17:05

1
diena
VILNIUS – HELSINKIS
Skrydis į Pekiną su vienomis geriausių skandinavų oro linijų „Finnair“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
HELSINKIS - PEKINAS (vakarienė)
Pekino oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Šiandien atvyksime į Kinijos sostinę Pekiną. Šis metropolis, dar vadinamas „Šiaurine sostine“, iki pat Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo buvo galingos Čingų dinastijos sosto centras. Nors politiniame šalies centre gyvena milijonai žmonių, tačiau miesto išplanavimas sukelia netikėtą erdvumo įspūdį. Pekine gausu aikščių, parkų, šventyklų ir rūmų, į kuriuos, vos tik radę laisvą minutę, atsikvėpti užsuka vietiniai sostinės gyventojai. Pakeliui į viešbutį lankysimės „Dangaus šventykloje“ (Temple of Heaven) – tai daoistų religinių pastatų kompleksas, dar žinomas „Imperatoriškojo aukuro“ vardu. Kompleksą sudaro 92 pastatai, kuriuose yra net 600 kambarių. Šį UNESCO globojamą architektūros paminklą supa puošnūs sodai ir seni pušų miškai. „Dangaus šventykloje“ ypatingą vaidmenį atliko imperatoriai, dar vadinami „Dangaus sūnumis“. Jie buvo tarpininkai tarp dangiškojo ir žemiškojo pasaulio, atlikdavę aukojimus ir melsdavę gausesnio derliaus. Registracija viešbutyje. Vakarienės metu ragausime Pekino anties – tai imperatoriškas patiekalas, minimas jau 14 a. Pekino antis, laikantis tradicijų, ruošiama iš 65 dienas augintų paukščių. Išskirtinis šio patiekalo bruožas – ypatingai traški marinuotos anties oda. Nakvynė viešbutyje Pekine.
3
diena
PEKINAS – DIDŽIOJI KINŲ SIENA – PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Vėliau vyksime Didžiosios kinų sienos link – prie Badalingo atkarpos (Badaling) arba prie Dziujongo perėjos (Juyongguan Great Wall). Badalinge yra geriausiai išsilaikiusi reprezentacinė Didžiosios kinų sienos dalis, kurią dažnai lanko į Kiniją atvykę įvairių šalių lyderiai. Badalingo sienos atkarpa pastatyta Mingų dinastijos valdymo periodu, siekiant išvengti mongolų užpuolimų. Apie 20 km nuo Badalingo stūkso Dziujongo kalnų perėjos siena, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti kalnų panorama. Ši Didžiosios kinų sienos dalis išsiskiria ženkliu skirtumu tarp siauriausios ir plačiausios sienos vietos: siauriausia siekia vos 1,2 m, o plačiausia – net 16,7 m. Vėliau pasigrožėsime Pekino olimpinių stadionų kompleksu, kurį sudaro Pekino nacionalinis stadionas, dar žinomas „Paukščių lizdo“ (Bird's Nest) vardu, bei Nacionalinis vandens sporto centras – „Vandens kubas“ (Water Cube). Po to dalyvausime arbatos gėrimo ceremonijoje. Paprastai, klasikinė kinų arbatos ceremonija vadinama gongfu – „kantrios pastangos“. Kinijoje arbatos gėrimas – tai viena iš meno formų. Šios ceremonijos, išpopuliarėjusios dar Tangų dinastijos laikais (7–10 a.), pradininkai buvo vienuoliai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Pekine. (Svarbu: norintys, už papildomą mokestį, galės išvysti kung fu pasirodymą Raudonajame teatre).

4
diena
PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje vyksime į garsiąją Tiananmeno aikštę (Tiananmen Square), esančią pačiame Pekino centre. Šioje aikštėje, kuri dar vadinama „Dangiškosios taikos vartais“, ir jos prieigose įsikūrę keletas svarbių valstybinių monumentų, tarp kurių ir Mao Dzedongo mauzoliejus. Tiananmeno aikštė – viena iš dešimties didžiausių miesto aikščių pasaulyje. 1989 m. joje vyko studentų vedami Tiananmeno aikštės protestai. Po to lankysimės netoliese plytinčiame Uždraustajame Mieste (Forbidden City), kuris buvo pastatytas 1406–1420 m. laikotarpiu. Uždraustasis Miestas – tai rūmų kompleksas, Mingų ir Čingų dinastijų imperatorių rezidencijos vieta, politinis Kinijos valdymo centras, kuriame valdžia telkėsi nuo pat 1420 iki 1912 m. Per visą šį šimtmečius trukusį laikotarpį rūmų komplekse gyveno 24 imperatoriai. UNESCO globojamame Uždraustajame Mieste iš viso yra net 980 pastatų. Vėliau užsuksime į perlų fabriką, kuriame susipažinsime su skirtingomis perlų rūšimis ir jų auginimo būdais. Kinija – daugiausiai pasaulyje upinių perlų parduodanti šalis. Po to lankysimės prekybinėje Vangfudžingo (Wangfujing Street) gatvėje, kurioje prekiaujama nuo pat Mingų dinastijos laikų. Čia galima paragauti puikaus gatvės maisto – ypač populiarūs skrudinti jūros gėrybių užkandžiai. Vėliau vyksime į traukinių stotį ir vakariniu traukiniu iš Pekino važiuosime į Luojangą. Nakvynė viešbutyje Luojange.
5
diena
LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje lankysimės Šaolino vienuolyne (Shaolin Monastery), garsėjančiame kung fu kovos meno mokymais. Šis UNESCO globojamas monumentas – tai pagrindinė budistinės Šaolino Ušu (kung fu) tradicijos vieta. Sung Šano kalnuose stūksantis vienuolynas buvo įkurtas 5 a., iš Indijos atvykus budistų vienuoliui, vertusiam sanskrito tekstus į kinų kalbą. Vėliau, 6 a., kitas vienuolis vardu Bodhidharma čia ėmėsi meditacijos ir fizinių pratimų praktikos, iš kurios ir gimė Šaolino Ušu mokymas. Šio vienuolyno tradicijos tokios gilios, jog sakoma, kad „visi kovos menai yra iš Šaolino“. Puikiai kovos menus perpratę vienuoliai gebėdavo apginti ne tik vienuolyno turtus, bet ir apsaugoti imperatoriškąją šeimą. Po to vyksime Longmeno urvų (Longmen Grottoes) link. Tai budistinių akmens statulų ir raižinių kompleksas datuojamas 316–907 m., ir menantis Šiaurės Vei ir Tangų dinastijų laikus. Lankantis UNESCO globojamuose Longemeno urvuose galima pastebėti daugybę skirtingų stilių ir Indijos kultūros įtaką. Be to, skulptūros ir raižiniai puikiai išsilaikę, o natūralus nepaliestos gamtos kraštovaizdis tik dar labiau pabrėžia jų grožį. Vėliau vakariniu traukiniu išvyksime į Sianą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Siane.

6
diena
SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje vyksime prie Senojo miesto sienos (Old City Wall), pastatytos 14 a. Tai viena seniausių, ilgiausių (14 km ilgio) ir geriausiai išsilaikiusių miesto sienų visoje Kinijoje. Įdomu tai, jog Senojo miesto siena buvo pastatyta pačiame Šilko kelio gale. Vėliau vyksime į Didžiąją Laukinių Žąsų pagodą (Giant Wild Goose Pagoda), įkurtą 7 a. viduryje. Šioje šventovėje nuo seno saugomos iš Indijos atgabentos budistinės sūtros (raštai). Didžioji Laukinių Žąsų pagoda, kurią sudaro net septyni aukštai, yra išskirtinės vertės Tangų dinastijos laikų architektūros pavyzdys. Po to lankysimės musulmonų kvartale (Muslim Quarter), kuriame gyvena daugiau nei 20 tūkst. musulmonų, ir Didžiojoje mečetėje (Grand Mosque). Musulmonų kvartale gausu parduotuvėlių, prekystalių ir maisto užeigų. Tai glaudi ir tvirta bendruomenė, išsaugojusi savitas tradicijas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Siane. (Svarbu: norintys, už papildomą mokestį, galės išvysti teminį Tangų dinastijos laikų muzikos ir šokių pasirodymą).
7
diena
SIANIS – DŽANGDZIADZIJĖ (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje vyksime į Terakotinės armijos reprodukcijų fabriką (Terra-cotta Figures Factory), kuriame nuo 1980 m. gaminamos įvairiausių dydžių terakotinės karių ir žirgų reprodukcijos. Šio fabriko darbuotojai laikosi Čingų dinastijos laikus menančios technikos, o statulos gaminamos tik iš raudonojo molio. Vėliau lankysimės Terakotinės armijos muziejuje, kuriame saugomos pirmojo Kinijos imperatoriaus Čino Ši Huangdžio mauzoliejuje rastos kareivių ir žirgų skulptūros. Šio imperatoriaus valdymo metu, vos per dešimt metų, buvo suvienyta Kinija. Činas Ši Huangdis ėmėsi kapavietės statybų dar pačioje savo valdymo pradžioje, o statant šį milžinišką mauzoliejų dalyvavo net 700 tūkstančių darbininkų. Stebina ir tai, jog šis UNESCO globojamas objektas visai atsitiktinai atrastas tik 1974 m. – valstiečiams kasant šulinį. Iki šiol rasta apie 8 tūkstančiai karių, 130 karo vežimų, 520 žirgų statulų, bei gausybė tikrų ginklų ir rūbų. Statulos buvo kruopščiai nudažomos, tačiau tūkstantmečių eigoje dažai nubluko. Kiekvieno kario veido bruožai skirtingi, o pats kompleksas sudaro drakono formos siluetą. Po to važiuosime į oro uostą, kur mūsų lauks skrydis į Džangdziadzijė. Pervežimas į viešbutį ir nakvynė viešbutyje Džangdziadzijė.

8
diena
DŽANGDZIADZIJĖ (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien lankysimės Džangdziadzijė nacionaliniame miškų parke esančiame Tianzi kalno gamtos rezervate (Tianzi Mountain Nature Reserve). Šis rezervatas dar žinomas „Viršukalnės miško valdovo“ vardu. Galėsime leistis į trijų valandų trukmės žygį Tianzi kalno viršūnės link arba užkilti aukštyn lyniniu keltuvu (7 min.). Svečiuojantis šioje vietovėje sužavės ne tik nuostabus kalnų ir vandens telkinių kraštovaizdis, bet ir vietinių gyventojų paprastumas, įdomūs liaudies papročiai, unikalus tradicinių patiekalų skonis. Vėliau lankysimės Jangdziadzijė kraštovaizdžio vietovėje (Yangjiajie Scenic Spot). Išvysime Hallelujah kalną (Hallelujah Mountain), kuris daugeliui pažįstamas iš garsiojo filmo „Avataras“. Tai 1080 m aukščio kvarcinio smiltainio uola, primenanti milžinišką iš žemės gelmių iškilusią koloną. (Svarbu: šio turo trukmė apie 1,5 val.). Pasigrožėsime nuostabiais kalnais, kurie, kaip ir garsiajame filme, atrodo tarsi pakibę ore. Tai tarsi atskiras žemėlapiuose nepažymėtas pasaulis, kuriame – ranka pasiekiami debesys ir paslaptingas rūkas, o virš jų iškilusios kalnų viršūnės. Išvysime didingą „Prarastų sielų platformą“ (Lost Souls Platform) – tai ilgiausias ir aukščiausiai esantis stiklinis tiltas pasaulyje. Išbandysime greičiausią pasaulyje lauko liftą – „Šimto drakonų kopėčias“ (100 Dragon Ladder), kuriomis galima užkilti į kalno viršų vos per dvi minutes. Po to vyksime prie „Auksinio rimbo šaltinio“ (Golden Whip Stream) – 7,5 km ilgio upės, plytinčios žaliuojančiame slėnyje ir ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko, užimančios kvapą savo grožiu. Leisimės į žygį upės pakrantėmis, kurio trukmė apie 2,5 val. Šios upės pavadinimas kildinamas nuo „Auksinio botago uolos“, o pati vietovė dar vadinama „kraštovaizdžių galerija“ ir „pasakų šalimi žemėje“. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Džangdziadzijė.

9
diena
DŽANGDZIADZIJĖ – FENGHUANGAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Vėliau vyksime Tianmenšano kalno (Tianmen Mountain), dar vadinamo „Dangaus vartų kalnu“, link. Šis pavadinimas kilo dėl natūraliai susiformavusios ertmės, žiojėjančios pačioje kalno apačioje. Tai viena įspūdingiausių visos Džangdziadzijė provincijos vietų, garsėjanti ne tik savo grožiu, bet ir paslaptingais pasakojimais apie kalno oloje paslėptus lobius. Tianmenšano ola (Tianmen Cave) – tai milžiniškas karstinis darinys, primenantis didingus vartus arba įspūdingo dydžio arką, kurios link veda 999 laiptų takas. Olos aukštis siekia net 131 m, plotis – 57 m, o gylis – 60 m. Lankydamiesi šioje vietoje galėsime pasivaikščioti stikline platforma (Glass Skywalk), kur pasijusime tarsi virš debesų. Vėliau važiuosime į Fenghuango senamiestį (Fenghuang Old Town), išsiskiriantį ypatinga atmosfera. Čia, kalnų papėdėje, teka upė, kurią juosia daugybė tiltų. Jos pakrantėse vietiniai gyventojai ruošia maistą, žvejoja, skalbia ir maudosi, o upės krantus puošia daugiaaukščiai mediniai namai. Be to, senamiestyje gausu šventyklų, bokštų ir sodų, o paties Fenghuango istorija siekia daugiau nei 1300 metų. Apsilankymas šiame mieste – tai tarsi kelionė laiku, kadangi būtent taip anksčiau atrodė dauguma Kinijos gyvenviečių. Laisvas laikas Fenghuango senamiestyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fenghuange.

10
diena
FENGHUANGAS – ŠANCHAJUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje išvyksime į traukinių stotį. Persėsime į greitąjį traukinį, kuriuo išvažiuosime į Šanchajų. Tai miestas plytintis šalies rytuose, Jangdzės deltoje, prie Rytų Kinijos jūros. Šis, šiandien didžiausias pagal gyventojų skaičių Kinijos miestas, anksčiau tebuvo paprasta žvejų gyvenvietė. Vėliau ji tapo svarbiu jūrų ir upių uostu, o labiausiai išsiplėtė prasidėjus prekybai su Vakarų šalimis. Suklestėjęs metropolis buvo vadinamas Rytų Paryžiumi. Pasitikimas traukinių stotyje ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.
11
diena
ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Vėliau lankysimės istorinėje miesto dalyje – Bundo rajone (The Bund), įsikūrusiame šalia Huangpu upės. Ši vieta, kurioje anksčiau veikė uostas, atviras prekybai su užsienio šalimis, žavi debesis siekiančiais dangoraižiais ir kolonijiniais pastatais. Bundo rajone gausu istorinių pastatų, kuriuose buvo įsikūrę įvairiausių šalių bankai ir prekybos namai. Po to vyksime į Prancūzų koncesijos kvartalą (French Concession), klestėjusį 1849–1943 m. laikotarpiu. Tai buvo vienas iš pagrindinių krikščionybės centrų visoje Kinijoje, šiandien laikomas prestižine Šanchajaus vieta. Šis kvartalas išsiskiria žaliuojančiomis medžių alėjomis, šiuolaikiškų kavinių, jaukių restoranų, meno galerijų ir antikvaro parduotuvėlių gausa. Taip pat lankysimės Nandzingo kelyje (Nanjing Road), kurio rytinėje dalyje įsikūręs vienas didžiausių pasaulyje prekybos kvartalų. Nandzingo kelias driekiasi centrinėje Šanchajaus miesto dalyje, o jo istorija siekia 1845 metus, kuomet jis dar buvo vadinamas „Parko alėja“. Vėliau vyksime į Naująjį Pudongo rajoną (Pudong New District), esantį rytiniame Huangpu upės krante. Šiandien šis rajonas yra užsitarnavęs pagrindinio Šanchajaus verslo centro vardą – čia įsikūrę svarbūs inovacijų ir investicijų centrai. Vakarienė. (Svarbu: vėliau, už papildomą mokestį, turėsime galimybę apsilankyti „Pearl“ televizijos bokšte (Pearl TV Tower) arba leistis į kruizą laivu Huangpu upe). Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

12
diena
ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien vyksime į „Laimės sodą“ (Yuyuan Garden), kurio istorija siekia net 16 a. Anksčiau šis sodas priklausė vietos valdininkų šeimai ir buvo paveldimas iš kartos į kartą. 18 a. sodas buvo atnaujintas ir tapo atviras visiems miesto gyventojams. „Laimės sodas“, užimantis 2 ha plotą, sukurtas laikantis klasikinio kinų sodų stiliaus. Jam būdingas natūralaus gamtos kraštovaizdžio, kuriame plyti kalnai, uolos ir upės, atkartojimas. Po to lankysimės budistinėje Nefrito Budos šventykloje (Jade Buddha Temple). Ši šventovė buvo įkurta 1882 metais, iš Mianmaro atplukdžius dvi nefritines Budos statulas. Šiandien šventykloje yra ir milžiniška marmurinė Budos statula, atgabenta iš Singapūro. Vėliau iš arčiau susipažinsime su vietos gyventojais: apsilankysime turguje ir vietinių gyventojų namuose. Po to vyksime į vieną iš daugelio Šanchajuje esančių šilko fabrikų, kadangi Šanchajus nuo seno garsėja kaip vienas pagrindinių šilko gamybos ir eksporto centrų visoje Kinijoje. Atėjus vakarui, mėgausimės vakariene jaukiame vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.
13
diena
ŠANCHAJUS – HELSINKIS – VILNIUS (pusryčiai)
Ryte po pusryčių važiuosite į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Helsinkyje.

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas. Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžini&scar
Keliaujant į Kiniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Pekine, 1 nakvynės Luojange, 2 nakvynės Sianyje, 2 nakvynės Džangdziadzijė, 1 nakvynė Fenghuange, 3 nakvynės Šanchajuje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 8 vakarienės);
  • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Vietinis skrydis: Sianis - Džangdziadzijė;
  • Greitojo traukinio bilietai (Pekinas – Luojangas – Sianis, Fenghuange – Šanchajus);
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Pekinas, Šanchajus – Vilnius su persėdimu (kaina apie 580 EUR);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • BŪTINAS medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 31 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~ 180 EUR);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (Kung Fu šou – 20 EUR/asm., „Tang Dynasty“ šou – 30 EUR/asm., apsilankymas televizijos bokšte Šanchajuje – 25 EUR/asm.);
  • Vienviečio kambario priemoka 300 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotjams ir nešikams (~ 90 EUR/asm, kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Justas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kiekvienas asmuo, norintis gauti Kinijos vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas
Kinija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Spalvingoji Kinija ir „Avataro“ kalnai
Kinija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.