Didysis turas po Europą

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite žymiausius Europos miestus: Milaną, Strasbūrą, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Miuncheną ir Frankfurtą 
 • Aplankysite Alpių papėdėse įsikūrusius miestelius: Fiuseną ir Veroną
 • Aplankysite Noišvanteino pilį
 • Pažintis su senoviniu olandų gyvenimo būdu etnografiniame kaimelyje
 • Galimybė aplankyti vieną romantiškiausių miestų Europoje Veneciją*
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – MILANAS
Sveiki atvykę į Milaną – Italijos ekonomikos ir pasaulio mados sostinę! Šis miestas garsėja savo virtuve, futbolo klubais, architektūra ir menu. Oro uoste jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į Milaną ir apgyvendinimas viešbutyje.
2
diena
MILANAS – STRASBŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Strasbūrą, „Vieningos Europos sostinę“. Tai – stulbinančiai gražus, puikiai išlikęs, senove dvelkiantis miestas. Istorinis Strasbūro centras įsikūręs saloje, kurį suformavo upės Briušas ir Reino intakas upė Ilis. Pakeliui papildomai organizuojamas apsilankymas Šveicarijos mieste Liucernoje (10 eur asmeniui). Atvykus apgyvendinimas viešbutyje ir laisvas laikas Strasbūro mieste. Laisvu laiku pasivaikščiokite po Strasbūro senamiestį. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
STRASBŪRAS - PARYŽIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Paryžių. Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Nuo jo įkūrimo praėjo 23 amžiai: galų gyvenvietės, Cezario legionai, barbarų užpuolimai, dinastijos ir režimai, sąmokslai ir revoliucijos, didikai ir milijonai niekam nežinomų žmonių įkūrė gražiausią miestą pasaulyje ant Senos krantų. Savo akimis išvysite jaukias Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus... Ekskursija po miestą autobusu, kurios metu pravažiuosite pro dešiniąją ir kairiąją Senos upės pakrantes, operą, Luvrą, Bastiliją ir Panteoną. Apsilankymas kvepalų fabrike „Fragonard“. Po ekskursijos laisvas laikas. Norintys už papildomą mokestį galite užsisakyti ekskursiją po Lotynų rajoną* (35 eur asmeniui, ekskursijos metu aplankysite ir Paryžiaus Dievo motinos katedrą). Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Turėsite galimybę savarankiškai aplankyti galbūt jau senai svajotas garsiausias Paryžiaus vietas. Už papildomą mokestį rekomenduojame užsisakyti ekskursiją į Montmartą* (35 eur asmeniui) ir į Versalį (68 eur asmeniui)*. Antroje dienos pusėje siūlome ekskursiją į Luvro muziejų* (55 eur asmeniui), kuriame galite išvysti Leonardo Da Vinčio ir kitų žymių dailininkų šedevrus. Grįžimas į viešbutį. Vėliau galėsite apsilankyti Mulen Ruže arba Lido (kaina priklauso nuo pasirinktos vakarinės programos). Vakare siūlome užsisakyti ekskursiją po naktinį Paryžių* (30 eurų asmeniui). Nakvynė viešbutyje.

5
diena
PARYŽIUS – BRIUSELIS – AMSTERDAMAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Briuselį. Briuselis, širdies formos miestas, yra Flandrijos prancūzakalbių salelė. Šis miestas – istorinis nepaklusnumo užkariautojams simbolis, kuris gyvuoja jau daugiau nei tūkstantį metų. Ekskursija pėsčiomis po Belgijos karalystės sostinę. Ekskursijos metu išvysite Gildijų namus, vieną gražiausių Europos pragrindinę miesto aikštęBesišlapinančio berniuko statulą (Manneken Pis), tapusią Briuselio simboliu, ir Šablono Dievo Motinos katedrą. Vakarop pradėsite keliauti link Amsterdamo. Apgyvendinimas viešbutyje Amsterdamo apylinkėse.

6
diena
AMSTERDAMAS (pusryčiai)
Po pusryčių ekskursija Amsterdamo mieste, Nyderlandų sostinėje. Šis miestas, pagarsėjęs laisvu savo požiūriu į gyvenimą, pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio. Jis tikrai turi ką pasiūlyti tiek pramogų, tiek žinių ištroškusiems keliautojams. Amsterdame rasite ne vieną meno galeriją, pasaulinio garso ekspozicijų. Apžiūrėję miestą aplankysite deimantų fabriką. Taip pat verta išbandyti  pasiplaukiojimą laiveliu Amsterdamo kanalais* (16 eur asmeniui) ir aplankyti Hagos miestą (40 eur asmeniui). Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
7
diena
AMSTERDAMAS – VOLENDAMAS* – ZAANSE SCHANS KAIMELIS* – FRANKFURTAS (pusryčiai)
Po pusryčių papildomai galėsite užsisakyti ekskursiją ir vykti apžiūrėti Volendamo (Volendam) ir Zanse Schanso kaimelius (Zaanse Schans)(65 eur asmeniui). Penki vėjo malūnai puošia Zan upės krantą, primindami mums tuos laikus, kai našumas priklausė nuo vėjo stiprumo. Zaanse Schans – etnografinis muziejus po atviru dangumi. Šiame kaimelyje valstiečiai gyvena besilaikydami senų tradicijų: dėvi puošnius tautinius kostiumus ir avi čia pat raižytas klumpes, tradiciniu būdu gamina sūrį. Puikiai išlikę 17-18 šimtmečio pastatai puikiausiai iliustruoja, kaip olandai gyveno prieš 300 metų. Autentiški namai, istorinė laivų statykla ir vėjo malūnai kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Šiandien Volendamas yra žinomas kaip etnografinio turizmo centras, „tikrosios Olandijos“ simbolis. Kasmet jis pritraukia daugiau nei 2 milijonus keliautojų, kurie nori pamatyti mažus tvarkingus tradicinius namus su papuoštais langais, senas bažnyčias, jaukias romantiškas gatveles, gražius kanalus, pakeliamuosius tiltus ir garsų vietinį uostą, kur galima rasti beveik visų tipų žvejybos laivų ir jachtų. Po ekskursijos pervežimas į Frankfurtą prie Maino. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
FRANKFURTAS – MIUNCHENAS (pusryčiai)
Šiandien laiką skirsime pažinčiai su Vokietijos miestais, Frankfurtu ir  MiunchenuFrankfurtas ekonomiškai yra vienas stipriausių Europos miestų. Miestas greitai atsigavo po antro pasaulinio karo ir išaugo į modernų miestą su šiuolaikiškais dangoraižiais. Dėl jų gausos miestas kartais vadinamas Europos Manhatanu. Su kelionės vadovu aplankysite Frankfurto senamiestį, kurio puošmenos yra Birža ir Senoji opera.  Po ekskursijos pervežimas į kitą Vokietijos didmiestį, Miuncheną. Tai – svarbus pramonės ir kultūros centras, keliautojus pritraukiantis madų parduotuvėmis, aludėmis ir festivaliais. Miuncheno senamiestį puošia baroko ir rokoko stiliaus pastatai, kaip Naujoji Rotušė, Marijos bažnyčia, Miuncheno universitetas. Miuncheno senamiestį apžiūrėsite su kelionės vadovu. Po ekskursijos – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

9
diena
FRANKFURTAS – FIUSENAS – VERONA (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosite į Fiuseną. Laisvas laikas. Fiusenas – tai alpių papėdėse įsikūręs miestelis, kuris savo svečius apdovanoja nepakartojamais vaizdais.Šis miestelis tarp keliautojų išgarsėjo dėl netoliese esančios Noišvanšteino pilies. Tai Bavarijos karaliaus Liudviko II šedevras, kurios įvaizdį pasiskolino ir Dysneylend filmuko „Miegančios gražuolės“ kūrėjai. Apie nuostabiąją Noišvanšteino pilį kalbama kaip apie išsipildžiusią svajonę, pasakų pilį, kuri stūkso tarp snieguotų Bavarijos Alpių viršūnių. Pilis, tarsi išraižyta iš kaulo, panašesnė į sapną, nei į tikrovę. Tai yra vienas iš įdomiausių pastatų kada nors pastatytų žmogaus. Pilis garsėja ne tik savo istorija, bet ir nuostabiomis menėmis išpieštomis Vokietijos mitologijos siužetais. Norintiems bus suorganizuota ekskursija į Noišvanšteino pilį* (66 eur asmeniui). Nenorintys galės pasimėgauti laisvu laiku Fiuseno miestelyje. Pervežimas į Veroną. Pakeliui į Veroną bus galimybė aplankyti Austrijos miestą Insbruką (10 eur asmeniui). Apgyvendinimas viešbutyje, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
VERONA – VENECIJA – VERONA – MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Veronos mieste. Verona – dar vienas romantiškas miestelis Alpių papėdėje. Verona žavi keliautojus savo senamiesčiu, siauromis gatvelėmis, viduramžius menančiomis aikštėmis ir nuostabiais fontanais. Po pusryčių laisvas laikas Veronos centre, o norintys  už papildomą mokestį galės važiuoti į Veneci* (60 eur asmeniui) ir pasiplaukioti gondolomis ir aplankyti didįjį kanalą. Ko gero, ištarus Venecijos pavadinimą dažnam prieš akis iškyla unikalūs siauri kanalai, mažutės jaukios gatvelės, dailios bažnyčios ir visur tvyranti romantiška nuotaika. Ir visiškai neklysta, juk Venecija yra laikoma vienu romantiškiausių miestų pasaulyje! Ir ne veltui ji įtraukta ir į UNESCO paveldo sąrašą – čia yra ką pamatyti! Po pietų pervežimas į viešbutį Milano apylinkėse. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
11
diena
MILANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Maitinimas pusryčiai
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (ekonominės klasės viešbučiai)
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį/iš viešbučio į oro uostą (skrydžiams iš Malpensos oro uosto, pervežimas iš/į Bergamo oro uostą – 30 eurų asmeniui į vieną pusę))
 • Kelionė pagal programą patogiu autobusu
 • Rusakalbis kelionės vadovas
 • Ekskursijos su rusiškai kalbančiu licencijuotu gidu Paryžiuje, Briuselyje, Amsterdame
 • Pasivaikščiojimas su lydinčiu asmeniu: Frankfurtas prie Maino, Miunchene

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Milanas - Vilnius nuo 120 EUR
 • Įėjimo bilietai į muziejus
 • Ekskursija į Versalį (50 eurų ekskursija + 18 eurų už bilietą)
 • Vakarienė ir vakarinė programa Mulen Ruže arba Lido (kaina priklauso nuo pasirinktos vakarinės programos) 
 • Ekskursija po Volendamą ir Zanse Schanso kaimelį (65 eurai)
 • Ekskursija į Noišvanšteino pilį (50 eurų ir 16 eurų už bilietą)
 • Ekskursija į Luvrą su gidu (40 eurų ir 17 eurų už bilietą)
 • Ekskursija Dievo Motinos katedroje ir  po Lotynų rajoną Paryžiuje (35 eurai)
 • Ekskursija po naktinį Paryžių (30 eurų)
 • Ekskursija po Montamartą (35 eurai)
 • Ekskursija į Veneciją (60 eurų)
 • Plaukiojimas didžiuoju Venecijos kanalu (20 eurų)
 • Kelionė laiveliu Amsterdamo kanalais (16 eurų)
 • Kelionė laiveliu po Senos upe Paryžiuje (13 eurų)
 • Ausinės visam laikotarpiui (20 eurų, privalomas mokestis)
 • Apsilankymas Liucernoje (40 eurų)
 • Apsilankymas Insbruke (10 eurų)
 • Ekskursiją į Hagą (40 eurų)
 • Vietos viešbučių mokesčiai (nuo 1 iki 5 eurų už parą žmogui, privalomas mokestis)

Pastabos

 • Priemoka už vakarienes visos kelionės metu 130 eur (išskyrus Paryžiuje. Paryžiuje savarankiška vakarienė).
 • Viešbučiai ekonominės klasės.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Švenčių, festivalių, didelių parodų metu viešbučių lokacijos gali keistis.
 • Vienviečio kambario priemoka 220 eur.
 • Priemoka už pirma eilę autobuse 50 eur, antrą 40 eur, trečią 30 eur.
 • Vaikai į kelionę priimami nuo 4 metų.
 • Atkreipkite dėmesį, kad papildomos išlaidos už papildomas ekskursijas ir pramogas sudarys nuo 490 EUR/asm. iki 540 Eur/asm. (neskaičiuojant arbatipinigių ir jūsų asmeninių išlaidų maistui ir pan.)
 • Jei programoje išvardyti du ar daugiau tos pačios kategorijos viešbučiai, organizatoriai pasilieka teisę atrinkti viešbutį, kuriame turistas bus apgyvendintas kelionės metu.
 • * pažymėti mokami objektai
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija: dieviško Eolo salos
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.