Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Kelionės akcentai

 • Keliaujantys spalio 28 d. turi unikalią galimybę dalyvauti mistiškoje mirusiųjų dienos Dia De Los Muertos šventėje (šia data programa šiek tiek koreguosis);
 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Aplankysite Čičen Itza - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose 
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandens Karibų pakrantėjė
Nuo2060
2022 01 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 956
su skrydžiu: 3016
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS–MEKSIKAS
Ryte išskrisite iš Vilniaus į Meksiką (su 1 persėdimu). Vakare atskrisite į Meksiko oro uostą, kur Jus pasitiks. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Meksike.
2
diena
MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS–MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę: apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje.Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

3
diena
MEKSIKAS–PUEBLAS-OACHAKA (pusryčiai)
Išvykę iš Meksiko, grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus.Vėliau keliausite į - Oachaką ir vakare dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
OACHAKA–MONTE ALBANAS–TULE–TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio panorama nuo aukštikalnių. Po pietų Tulėje apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką ir sustosite Tule miestelyje. Nakvynė viešbutyje Teuantepeke arba Salina Kruze.

5
diena
TEUANTEPEKAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)
Ryte išvykimas iš viešbučio. Po to plauksite kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų, ir, jei pasiseks, beždžionių. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS–SAN JUAN CHAMULA–PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje.

DĖMESIO! Misol Ha kriokliai ne visada yra atvira lankytojams. Organizatorius pasilieka teisę keisti, atsižvelgiant į aplinkybes, pakeisti vizitą į Misol Ha krioklius ir aplankyti kitus gamtos objektus.

7
diena
PALENKĖ–KAMPEČĖ (pusryčiai)
Palenkė (UNESCO sąraše) -  žymiausia majų archeologinė vietovė. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.

Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje. Laisvalaikis.
9
diena
MERIDA–ČIČEN ITSA–KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.

Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės KUKULKAN piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis taip pat aplankysite Ik Kulio ežerą. Galėsite išsimaudyti. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjerą Majos kurortą.

10 – 13
dienos
POILSIS prie Karibų jūros Kankune/Riviera Maya/Playa del Carmen
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

14
diena
KANKUNAS–VILNIUS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas–Europos miestas-Vilnius.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2060
2022 01 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 956
su skrydžiu: 3016

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Algirdas
2017 12 05
9.4
Bendrai kelionė patiko, daug kontrastingų vaizdų, įspudingų pasakojimų, profesonali gidė, ilgus metus gyvenanti Meksikoje. Viešbutis pačiame Mexico mieste prastokas, provincijose vaizdas geresnis, gidė kartais sakydavo, kad čia vienintelis viešbutis, tai gyliau ir negalvodavai, o Campeche mieste buvo tikrai įspūdingas šiuolaikiškas viešbutis. Jau pačiame Cancune gyvenome Flamingo viešbutyje per vidurį septyneto ilgosios dalies. Viešbutis prie pat jūros, per langą matėsi jūra, bet tiesa, gauti tokį numerį kainuoja papildomai parai 30 USD, jei nebūtumėme damokėje, butumėme gavę numerį į gatvę ar į kiemą, vaizdai tada nesiskiria kaip studentui bendrabūtyje, ir tokių numerių, pastebėjau, kad apstu. Aišku, viešbutis nedidukas, palyginti su aplinkui esamais monstrais, bet daug poilsiaujančių vietinių. Personalas tikrai malonus ir nuoširdus. Maitinimas neblogas, asortimentas galėtų būti didesnis, yra keli restoranėliai, kur reikia užsirašyti iš ryto ir gauni staliuką su vaizdu į jūrą. Daugiau norintiems veiksmo, turbūt reiktų ieškoti kitų pasirinkimų, mums buvo pats tas, nes buvome apvažiavę jau pusę Meksikos. Tiesa10 min. kelio pėsčiomis galima aplankyti didžiūlį prekybos centrą LALSLA. Didžiausiaus ir naujausias Cancuno juostoje. P.S. Reikia butinai turėti elektros adaptorius.
Skirmantė
2017 03 01
9.8
Kelionės organizatorių darbas puikus, viskas apgalvota keliais žingsniais į priekį, tikrai nereikėjo dėl kažko rūpintis. Maršrutas maksimaliai "atidirbtas", tik kai kur buvo mažoka laiko savarankiškam objekto apžiūrėjimui (Teotikuanas, Palenkė). Didžiulį įspūdį paliko kelionė serpantinais kaktusais apaugusiais kalnais. Mūsų grupės gidas Emilio stebino įspūdingomis istorijos žiniomis ne tik apie Meksiką, vaizdžiai pasakojo legendas, puikiai valdė grupę- geresnio gido net neįsivaizduočiau. Vairuotojas Davidas nuostabus kelionės palydovas, ypač paslaugus, autobusas kas rytą buvo švarus, saugiai jautėmės kelionės metu. Viešbučiai geri, niekas nenuvylė, po intensyvios kelionės vakare viskas atrodė puiku :) Iberostar Tucan puiki vieta poilsiui, daug veiklos, įspūdingos vakaro programos, įvairus maistas, personalas labai mandagus ir paslaugus. Patarimai besiruošianties būtų- pasilikti "atsarginės" vietos bagaže pirkiniams, nes kainos nedidelės, tikrai yra ką vežtis namo. Pasirūpinti vaistais nuo virškinamojo trakto ligų/infekcijų (beveik visa grupė sublogavo). Taip pat gausiai naudoti kremą nuo saulės, nes net jeigu atrodė nekaršta, nudegėme gana stipriai. Verta prasitęsti poilsį prie jūros dar bent dviem dienom. Taip pat grįžtant patartumėme organizuotis bilietus taip, kad į Europą skristi būtų galima tiesiai iš Kankuno, labai prailgo kelionė namo per tris skrydžius. Kelione likome labai patenkinti, tikrai norisi grįžti dar kartą :)
Liudvikas
2016 03 24
9.6
Nežinau , ar kelionė būtų labai patikusi, jeigu ją vestų kitas gidas - ne Emilio ? Tai pats geriausias gidas iš visų, su kuriais teko keliauti ( o keliauju nuo 1994m...) : puikiai pasiruošęs (video, įdomūs pasakojimai važiuojant - nebuvo kada net pasnausti...); gerai kalba rusiškai (net literatūrine kalba ); punktualus, mandagus, kultūringas, charizmatiškas ir t.t... Programa gera, įvairiapūsiška. Įspūdžiai - maudynės ceinotoje ir prie krioklio, kopimas ir vaizdai nuo piramidžių, meksikietės,tekila... Organizuota puikiai, viešbučiai geri (išskyrus vieną ), atmintinėje info pakanka. Jau išgyriau kelionę ir jos organizavimą 30-čiai savo draugų vakar per Rotary klubo pietus... R

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Park Royal Cancun 3+* (viskas įskaičiuota) nuo 2055 EUR + skrydis
Flamingo Cancun Resort 3+* 
(viskas įskaičiuota)
nuo 2085 EUR + skrydis
Panama Jack Resorts Cancun 4+* (viskas įskaičiuota) nuo 2275 EUR + skrydis
IBEROSTAR CANCUN 5* (viskas įskaičiuota) nuo 2295 + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*/Iberostar Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2365 EUR + skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Hm Playa Del Carmen 4*  (pusryčiai)

nuo 1990 EUR + skrydis
Reef Playacar 4*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2125 EUR + skrydis
Iberostar Quetzal 4*+ 
(viskas įskaičiuota)
nuo 2225 EUR + skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėje

VIEŠBUTIS Dviviečiame

Barcelo Maya Beach  5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 2205 EUR + skrydis

Grand Bahia Principe Tulum 5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 2245 EUR + skrydis

Ocean Maya Royale (Adults only) 5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 2275 EUR 
+ skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste;
 • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose turo metu su pusryčiais;
 • 5 nakvynės pasirinktame kurorte / viešbutyje su nurodytu maitinimu (pusryčiai arba viskas įskaičiuota);
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius–Meksikas; Kankunas -Vilnius (su persėdimu) nuo 980 eur/asm;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 25 EUR/asm);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių viešbučių ir lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
  • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
  • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
  • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
  • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
  • Ekskursija į džiungles.
  • Žvejyba atviroje jūroje.
  • Paviršinis ir gilumų nardymas.
  • Piratų laivų mūšis.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 240 EUR/asm (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Reikalingas išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau.

Kelionės užsakymas

Nuo
2060

+ skrydis nuo: 956 visiems su skrydžiu: 3016
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Meksikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Magiškoji Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.