Brazilijos Šiaurė – gamtos mylėtojų rojus

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Rio de Žaneiro simbolį – „Cukraus kalvą“, nuo kurios atsiveria vaizdas į Kristaus Atpirkėjo statulą
 • Išvysite tradicinius Amazonės gyventojų metisų namus
 • Apsistosite Maražo saloje, garsėjančioje vandens buivolais
 • Pasivaikščiosite į UNESCO įtrauktu San Luiso senamiesčiu
 • Salvadore susipažinsite su garsiausiais istoriniais monumentais
Nuo2583
2022 01 31 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 2100
su skrydžiu: 4683
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Didžiojoje Šiaurės Brazilijos dalyje karaliauja gamta: tropiniai miškai, milžiniškos upės, dykumos, salos ir ryškiaspalviai ežerai. Tai mažiausiai gyvenama šalies dalis. Joje pamatysite vandens buivolų, aligatorių, įvairiausių rūšių paukščių, kaučiukmedžių giraites ir susipažinsite su džiunglių paslaptis įminusiais vietiniais gyventojais – metisais. Čia augantys Amazonės miškai sudaro pusę pasaulio drėgnųjų miškų, o juose gyvena trečdalis visų augalų ir gyvūnų rūšių. Savo įvairove nustebins ir vietinė virtuvė, kurioje kolonijinis portugalų ir prancūzų palikimas puikiai dera su vietos prieskonių, vaisių ir jūros gėrybių gausa.
1
diena
VILNIUS–RIO DE ŽANEIRAS
Skrydis iš Vilniaus į Rio De Žaneirą su persėdimu.
2
diena
RIO DE ŽANEIRAS
Pažintį su šalimi pradėsite nuo žymiojo Rio de Žaneiro, kuris vienoje iš šiam miestui skirtų dainų įamžintas kaip „cidade maravilhosa“ – stebuklingas miestas! Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Rio de Žaneiras – antras pagal gyventojų skaičių (apie 6 mln.) Brazilijos miestas, garsėjantis didžiausiu sambos festivaliu pasaulyje, geriausiai atspindinčiu Rio dvasią. Tai miestas, kurio paplūdimiai, kalnai, skaidrus vandenyno vanduo ir tropinė augmenija niekada neleidžia užgesti vietinių ir miestą aplankančių svečių gyvenimo džiaugsmui. 2013 m. Rio de Žaneiras buvo išrinktas laimingiausia pasaulio sostine. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
3
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien lankysite Rio de Žaneiro simbolį – „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m), į kurį užkilsite lyniniu keltuvu. Šis pavadinimas duotas 16–17 a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsite pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosite ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo ir Kopakabanos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m) nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula. Šis milžiniškas daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolis buvo kuriamas net penkerius metus. Korkovado papėdę pasieksite vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsite traukinuku. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
4
diena
RIO DE ŽANEIRAS–MANAUSAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Manausą, didžiausią Amazonės džiunglių miestą. Tai mėgstamiausias norinčiųjų leistis į nuotykius Amazonės džiunglėse pasiruošimo taškas. Iš oro uosto vyksite į poilsiavietę, įsikūrusią ant Tarumos upės kranto, ir apsigyvensite kotedžuose. Apsupta džiunglių poilsiavietė yra apie 1 val. kelio nuo Manauso miesto. Joje džiugins privatus paplūdimys ir natūralūs baseinai. Įsikūrę poilsiavietėje, vyksite į beždžionių rezervatą, kuriame globojami sužeisti ir nuo brakonierių išgelbėti primatai. Jų čia gyvena keletas rūšių: daugiausiai pilkosios vilnotosios koatos (kiškiaplaukės beždžionės) ir raudonveidžiai uakariai, kurių kūnas apaugęs tankiais plaukais, o snukis plikas. Sustiprėjusios, beždžionės paleidžiamos atgal į Amazonės džiungles. Šiandienos nuotykiai dar nesibaigia – po vakarienės vyksite į turą kanojomis stebėti aligatorių. Nakvynė džiunglėse esančioje poilsiavietėje netoli Manauso miesto.

5
diena
MANAUSAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių lauks žygis pėsčiomis, kurio metu, padedami gido, susipažinsite su įvairiomis Amazonės augalų rūšimis bei vietos gyvūnais. Sužinosite, kaip orientuotis džiunglėse, kur rasti vaisių, valgomų augalų ir geriamo vandens. Grįžę atgal į poilsiavietę papietausite ir šiek tiek pailsėsite. Vėliau lankysitės vietinių Amazonės gyventojų metisų namuose. Iš arčiau susipažinsite su jų tradicijomis, papročiais, Amazonės istorija, kaučiuko gamybos būdais. Priklausomai nuo sezono, turėsite galimybę už papildomą kainą pažvejoti piranijas*. Vakarienė ir nakvynė džiunglėse esančioje poilsiavietėje netoli Manauso miesto.

6
diena
MANAUSAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Visos dienos turas laivu, kurio metu plauksite prie Rio Negro ir Amazonės upių santakos. Dėl skirtingos temperatūros, tankio ir tėkmės greičio, net 6 km dviejų upių vandenys teka nesusimaišydami. Jų vanduo yra kontrastingų spalvų, todėl aiškiai matoma Rio Negro ir Amazonės susitikimo linija. Susiliejusios upės teka į Atlanto vandenyną. Plaukdami laivu matysite Manauso miestą, uostą, ant aukštų pastolių iškeltus vietinių gyventojų namelius. Vakarienė ir nakvynė džiunglėse esančioje poilsiavietėje netoli Manauso miesto.
7
diena
MANAUSAS–BELENAS (pusryčiai)
Laisvas laikas Jūsų poilsiui, kurio metu galėsite išbandyti natūralius poilsiavietėje esančius baseinus. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į jūrinį Beleno miestą, pirmąją europiečių koloniją Amazonėje, 17 a. pr. įkurtą portugalų. Belenas – tai portugališkas Betliejaus miesto pavadinimas. Jis dar žinomas kaip „mango medžių“ miestas. Ypač žavus Beleno senamiestis: prabangios vilos, katedra, vandens paukščių pamėgtas parkas. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Belene.

8
diena
BELENAS–MARAŽO SALA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ankstyvas pervežimas į prieplauką ir 3 val. trukmės kruizas į Kamaros kaimelį Maražo saloje. Atvykimas į viešbutį. Po pietų lauks turas į Ararunos paplūdimį, apsuptą tropinių miškų, kuriuose gyvena daugybė egzotiškų paukščių rūšių. Maražo sala yra Amazonės upės deltoje, o šiaurės rytuose ją supa Atlanto vandenynas. Saloje gausi vandens buivolų populiacija. Maražo salos dydis prilygsta Šveicarijai. Ji unikali savo gamta: Amazonės miškais, apsemtais laukais ir milžiniškais paplūdimiais Vakarienė ir nakvynė viešbutyje–rančoje Maražo saloje.

9
diena
MARAŽO SALA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Lankysitės Salvateros (apie 17 tūkst. gyventojų) ir Sorės (apie 22 tūkst. gyventojų) miesteliuose. Juose daugybė ūkių, kuriuose laikomos buivolų kaimenės. Šie mieli ir ramūs gyvūnai matomi visur: tempiantys vežimus, gatvėse, padedantys vietiniams įveikti sunkiausius kasdienos darbus. Manoma, jog 19 a. netoli salos nuskendo laivas, gabenęs galvijus iš Indijos, o išgyvenę vandens buivolai puikiai prisitaikė Maražo saloje. Lankysitės vienoje iš Maražo saloje esančių rančų ir Peskvero paplūdimyje, kur galėsite ne tik atsipalaiduoti kokoso medžių šešėlyje, pasidžiaugti šiltomis vandens bangomis, švelniu baltu smėliu, bet ir paragauti čia pat įsikūrusiuose vietinių kioskeliuose–palapinėse siūlomo maisto, bei pasivažinėti buivolų traukiamais vežimais. Nakvynė viešbutyje–rančoje Maražo saloje.
10
diena
MARAŽO SALA–BELENAS (pusryčiai, pietūs)
Laisvas laikas Jūsų poilsiui. Po pietų vyksite į Kamaros jūrų uostą ir plauksite atgal į Beleną, garsėjantį nuostabiais parkais ir sodais. Savarankiškai galėsite aplankyti Ver-o-Peso turgų Gvažaros įlankoje, kuriame rasite ne tik vietinio maisto ar gėrimų, bet ir rankų darbo papuošalų bei vietinių amatininkų dirbinių. Belenas – puiki vieta susipažinti su visos šalies kultūrų įvairove. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Belene.

11
diena
BELENAS–SAN LUISAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis į San Luisą, vienintelę Brazilijoje prancūzų, o ne portugalų įkurtą valstijos sostinę. San Luiso senamiestis saugomas UNESCO. Jame nustebins muziejų, galerijų ir rankdarbių parduotuvėlių gausa, pasivaikščioti kvies akmenimis grįstos gatvelės ir džiugins afrikietiškos kultūros prieskonį turinti atmosfera. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Po pietų laukia pažintinis turas mieste, kurio metu persikelsite į kolonijinės Brazilijos laikus. San Luiso senamiestyje išlikęs vientisiausias portugališkosios architektūros kompleksas visoje Lotynų Amerikoje. Turo metu taip pat aplankysite du pačius vaizdingiausius salos paplūdimius, susipažinsite su vietinių gyvenimo būdu, jų kasdienybę įprasminančiais folkloriniais pasakojimais ir tikėjimo papročiais. Verta nuvykti į menininkų atgaivintą istorinį San Luiso centrą šiandien tapusį miesto vizitine kortele, renovuotą senąjį Kanhamo fabrikėlį, kuriame galima įsigyti pačių geriausių dirbinių iš visos Maranjauno valstijos, pamatyti vietinį teatrą ir aplankyti muziejus. Nakvynė viešbutyje San Luise.

12
diena
SAN LUISAS–BAREIRINJASAS (LENSOIS MARANJENSESO NACIONALINIS PARKAS) (pusryčiai)
Pervežimas į Bareirinjasą (apie 3 val. trukmės) esantį Maranjauno valstijos krantinėje. Tai vartai į Lensois Maranjenseso nacionalinį parką, kuriame unikalų kontrastingą kraštovaizdį kuria dykuma ir joje plytinčios lagūnos, prisipildančios vandens lietingojo sezono metu. Pučiant vėjui sniego baltumo kopos tarsi atgyja, o tarp jų telkšančiuose vandens baseinėliuose galima rasti netgi žuvies! Tai vienintelė tokia vieta žemėje, kurioje tarp smėlio kopų, siekiančių net 50 m aukštį, tyvuliuoja vanduo. Tai ne vienintelis unikalus šio gamtos stebuklo bruožas: manoma, jog nacionalinio parko oras – švariausias pasaulyje. Atvykę į Lensois Maranjenseso nacionalinį parką apsigyvensite vietiniuose svečių namuose–posadoje. Po pietų vyksite prie natūralių lietaus ežerėlių ir „Brazilijos Sachara“ vadinamų smėlio kopų. Vakare laukia laisvas laikas Jūsų poilsiui. Nakvynė svečių namuose–posadoje Lensois Maranjenseso nacionaliniame parke.

13
diena
LENSOIS MARANJENSESO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Kas gali būti geriau, nei diena praleista gamtoje! Lensois Maranjenseso nacionalinis parkas yra Pregisaso upės, apsuptos tropinių miškų, krante. Jos ilgis siekia net 122 km. Pregisaso upe plauksite į turą po Lensois Maranjenseso nacionalinį parką. Nuostabia gamta grožėsitės ne tik plaukdami upe, tačiau sustosite ir pasivaikščioti žvejų kaimeliuose. Sužavės paprastas vietinių gyvenimo būdas ir jų artumas gamtai. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė svečių namuose–posadoje Lensois Maranjenseso nacionaliniame parke.

14
diena
LENSOIS MARANJENSESO NACIONALINIS PARKAS–SAN LUISAS (pusryčiai)
Pervežimas į jums jau kiek pažįstamą San Luisą, Maranjenseso valstijos sostinę. Šis miestas ypač turtingas savo kultūriniu palikimu: čia kirtosi portugalų, olandų, prancūzų ir vietinių gyventojų keliai. Kolonijinė praeitis puikiai atsispindi vietos virtuvėje: džiovintos jūros gėrybės, ryžiai, prieskonių gausa, egzotiškų vaisių sultys, daugybė mėsos patiekalų. Tai miestas ne tik gurmanams, bet ir be šiltų vandenyno bangų negalintiems gyventi banglentininkams. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje San Luise.
15
diena
SAN LUISAS–SALVADORAS (pusryčiai)
Skrydis į Salvadorą, kultūrinę Brazilijos sostinę, kurią 16 a. viduryje įkūrė portugalai. Iki 18 a. antrosios pusės šis miestas buvo šalies sostinė. Šiandien čia gyvena mažiau nei 3 mln. gyventojų. Salvadorui priklauso vienas ilgiausių paplūdimių ruožų visoje Brazilijoje. Tai judrus ir spalvingas miestas, kurio didžiosios dalis gyventojų yra afrikiečių kilmės. Nors dauguma jų krikščionys, tačiau apeigose ryški afrikietiškų kultų įtaka. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Salvadore.

16
diena
SALVADORAS (pusryčiai)
Pažintinis–istorinis turas Salvadoro mieste. Laukia ilga, kupina įspūdžių ir stebinanti monumentų gausa pažintis. Po dienų praleistų gamtoje, tai puiki galimybė iš naujo atrasti miesto grožį. Turą pradėsite nuo Baros švyturio (trumpas sustojimas), žyminčio ribą tarp Visų Šventųjų įlankos ir Atlanto vandenyno. Tai pats seniausias švyturys (1698 m.) abiejose Amerikose. Vėliau lankysitės Šv. Antano ir Vitorijos bažnyčiose, pasivaikščiosite Vitorijos skvere. Karloso Kosta Pintos muziejuje, kuriame saugomos cukranendrių plantatorių šeimoms priklaususios vertybės, susipažinsite su kolonijiniu palikimu. Vyksite į milžinišką Liepos 2-osios skverą, išvysite Kastro Alveso teatrą, kurio didžiojoje salėje telpa daugiau nei pusantro tūkstančio žiūrovų. Turą tęsite San Pedro forte, kurį 1624 m. pradėjo statyti olandai. Vyksite į „Sutikimo rūmus“, kuriuose 19 a. pr. laikinai buvo įsikūrusi vietos valdžia. Šiandien tai rūmai-muziejus. Lankysitės „Malonės bažnyčioje“ ir koledže, „Gailestingumo“ ir Kastro Alveso skveruose, d’Ažudos gatvėje ir bažnyčioje, Sė skvere, Jėzaus aikštėje ir katedroje bazilikoje, Trečiojo Šv. Pranciškaus ordino ir Rožinio Dievo Motinos bažnyčiose (trumpi sustojimai), bei „Gėdos stulpo“ aikštėje. Nakvynė viešbutyje Salvadore.
17
diena
SALVADORAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
Nuo2583
2022 01 31 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 2100
su skrydžiu: 4683

Apie Braziliją

Brazilija – valstybė Pietų Amerikos žemyne. Šiame žemyne ji yra didžiausia ir turinti daugiausiai gyventojų. Šalis užima didelę teritoriją tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno, ribojasi su Urugvajumi, Argentina, Paragvajumi, Bolivija, Peru, Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamu ir Prancūzijos Gviana. Brazilija yra buvusi Portugalijos kolonija. Brazilijos ekonomika yra penkta pasaulyje pagal BVP ir aštunta pasaulyje pagal perkamosios

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimai, nurodyti programoje;
 • mokesčiai už įėjimus;
 • nakvynės viebučiuose su pusryčiais;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai ir vietiniai skrydžiai (Vilnius–Rio De Žaneiras–Manausas–Belenas–San Luisas–Salvadoras–Vilnius – nuo 2100 EUR);
 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • pasirenkami turai (piranijų žvejyba);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 1299 EUR. 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
2583

+ skrydis apie: 2100 visiems su skrydžiu: 4683
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė G.
Susisiek su Brazilijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (rusų k.)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Mažesnės Kelionių Mugės kainos iki vasario 4 d.
Trumpa pažintis su Brazilija
Brazilija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.