Bialystokas - Liublinas - Kazimiežas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1 . anksti ryte išvykstame iš lietuvos. kelionė per lenkiją. vykstame į tikocine. tai mažas miestelis, xviii a. vadintas baroko perlu. lankome xxi a atstatytą tikocino pilį*, kuri priklausė karaliui Žygimantui augustui.  joje karalius kurį laiką gyveno, o po mirties buvo ir pašarvotas. vykstame į didžiausią šiaurės rytų lenkijos miestą – bialystoką, kurį, anot legendos, įkūrė didysis kunigaikštis gediminas. Šis miestas xviii a. priklausė vienam turtingiausių lenkijos asmenų, šalies etmonui – k. branickiui. ekskursija po bialystoką: Šv mergelės marijos arkikatedra bazilika, koščiuškos turgaus aikštė, baroko stiliaus miesto rotušė, Šv. marijos katedra. lankysime prabangius branickių rūmus* bei šalia jų esantį nuostabų prancūziško stiliaus parką. dėl šio architektūrinio ansamblio, miestas buvo gavęs Šiaurės versalio vardą. bialystokas taip pat yra esperanto kalbos gimtinė, nes šiame mieste gimė ir augo šios kalbos kūrėjas l. zamenhofas. laisvas laikas. išvykstame link liublino. nakvynė viešbutyje.
dienos
2
diena
 Pusryčiai. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Ekskursija po Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Aplankysime karališkąją rezidenciją – įspūdingo grožio Liublino pilį*. Esant galimybei, aplankysime gotikinę Šv. Trejybės koplyčią*, garsėjančią savo bizantine tapyba, kurią užsakė kunigaikštis Jogaila. Čia 1569 m. buvo pasirašyta Liublino unija. Vykstame į  Zamostės miestą, kurį suprojektavo italų architektas Bernardo Morando pagal „idealaus miesto“ koncepciją. Zamostės renesanso stiliaus senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas išlaikęs originalų planą ir jį saugojančius gynybinius įtvirtinimus. Ekskursija po senamiestį. Gražiausia yra rinka – keturkampė aikštė supama mūrinių spalvotų namų, kurie senovėje priklausė pirkliams. Aplankysime miesto rotušę, išlaikiusią puikų renesansinį interjerą su daugybe skulptūrų ir vertingų paveikslų. Apžiūrėsime Šv.Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai, gynybinės sistemos pastatus – vartus, bastionus, mūrų fragmentus. Kartu su renesansiniais statiniais jie teikia miestui nepakartojamos nuotaikos ir ypatingo grožio. Nakvynė viešbutyje.
3 . pusryčiai. vykstame į kazimiežą – tai vienas iš gražiausių lenkijos miestų, vadinamas renesanso perlu ir menininkų oaze. aplankysime pilies kompleksą*. grožėsimės nuostabiais vyslos slėnio ir miestelio vaizdais iš pilies bokštų. pasivaikščiosime po jaukų senamiestį, kurio architektūra turistus žavi romantiškais ir autentiškais pastatais. popiet išvykstame link namų. kelionė per lenkiją. naktį grįžtame į lietuvą. 
dienos

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312 679 kv.km Gyventojai - 38 433 600 gyventojų Sostinė - V
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu

 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 15 EUR

 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 40 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 10 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 16 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3 EUR
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Lenkijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gdanskas - Sopotas - Malborkas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.