Baltosios naktys Sankt-Peterburge (4d/3n)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pažinkite europietiška dvasia pulsuojantį, abejingų nepaliekantį miestą – Sankt Peterburgą.
 • Praleiskite pusdienį elegantiškuose Peterhofo soduose su fontanų alėjomis ir nuostabiais baroko rūmais.
 • Patenkinkite savo smalsumą aplankę vieną didžiausių meno ir kultūros muziejų pasaulyje – Ermitažą.
 • Pasigrožėkite naktiniu miestu ir įspūdingu tiltų per Nevos upę pakėlimu.
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Nuo gegužės pabaigos iki liepos vidurio Sankt Peterburge yra ypatingas laikas – Baltosios naktys. Šiuo laikotarpiu saulė leidžiasi labai trumpam, „viena aušra maino kitą nakčiai duodančios vos pusę valandos“. Tai laikas, kai mieste atgyja audringas naktinis gyvenimas, kai, regis, niekas nebemiega, kai visi vaikštinėja pakrantėmis ir mėgaujasi nuostabiais vaizdais, kaip naktį yra pakeliamas ir nuleidžiamas pakeliamasis tiltas virš Nevos upės.
1
diena
 VILNIUS – SANKT  PETERBURGAS (traukiniu/lėktuvu)
Skrydis iš Vilniaus į Sankt Peterburgą su vienu persėdimu. Savarankiška kelionė iki viešbučio ir apgyvendinimas. (Galima užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis ir atvirkščiai. Kaina 25 € į vieną pusę.) 13:00 val. ekskursija. Šiandiena aplankysite Ermitažą ir kitus svarbiausias miesto įžymybes. Grįžimas į viešbutį autobusu.
2
diena
SANKT PETERBURGAS – PETERHOFAS ir FONTANAI – SANKT PETERBURGAS (pusryčiai) 
Po pusryčių ekskursija į Peterhofą  „Peterhofo fantazija“. Pakeliui išvysite tokias miesto įžymybes kaip vyrų vienuolyną, Kongresų rūmus, Petro I dvarą ir kt. Taip pat aplankysite didingąjį Peterhofo dvarą, dar vadinamą Rusijos meno perlu. Tai įstabus architektūros ansamblis su įspūdingais rūmais, parku bei šimtais fontanų. Peterhofas vadinamas fontanų karalyste arba Rusijos architektūros atsaku Versalio rūmams. Grįžimas į Sankt Peterburgą autobusu, kur Jus paleis prie metro stoties. Savarankiškas grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
SANKT PETERBURGAS (pusryčiai) 
Po pusryčių jūsų lauks dar viena ekskursija. Šią dieną Jus susipažinsite su miestu, aplankysite Jusupovo rūmus. Vėliau keliausite į Carskoje Selo, buvusią imperatorių vasaros rezidenciją. Grįžimas autobusu į viešbutį.
4
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ (pusryčiai) 
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vėliau vyksite į Maskvos geležinkelio stotį, kur paliksite savo daiktus saugojimo kameroje (už papildomą mokestį) ir keliausite apžiūrėti Sankt Peterburgo miesto, garsius architektūrinius ansamblius, dvarus ir soborus. Taip pat aplankysite Šv. Izaoko Katedra-soboras(įėjimo bilietus galima papildomai įsigyti kasose) – tai Rusijos širdis ir buvusi pagrindinė jos Katedra. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui sunaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Ekskursijos pabaigoje jus savarankiškai važiuojate iki Maskvos geležinkelio stoties arba iki viešbučio pasiimti savo daiktų. Vėliau keliausite į Carskoje Selo, buvusią imperatorių vasaros rezidenciją. 

Apie Rusiją

Rusija – didžiausia pagal plotą pasaulyje valstybė, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Rusija ribojasi su (iš vakarų į rytus): Norvegija, Suomija, Estija, Latvija, Baltarusija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžanu, Kazachstanu, Kinija, Mongolija ir Šiaurės Korėja. Rusija, tai šalis, turinti net 9 skirtingas laiko juostas, didžiausius naudingųjų išteklių resursus ir ketvirtadalį pasaulio gėlojo vandens. Baikal

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Baltosios naktys Sankt-Peterburge (4d/3n)

Rasa
2012 06 11
8.0
Traukinio daugiau nesirinkčiau, nes dėl dažnų ir trenksmingų įvairaus plauko pareigūnų vizitų pamiegoti išeina nedaug, o kaina nuo lėktuvo nesiskiria. Nebent jei kas planuoja vežtis daugiau bagažo ar iš ten ką nors (nors net neįsivaizduoju ką, nes kainos visur ir už viską kosminės :), šiaip atvykom laiku, kelią į viešbutį radom nesunkiai. Vienintelis dalykas, kuriam neturiu jokių priekaištų, buvo viešbutis Smolninskaja – tikrai geras, puikioje ramioje vietoje, gražių miesto parkų apsuptyje, bet pakankamai centre, gal tik kiek tolokai nuo metro, bet mes su malonumu tą atstumą įveikdavome pėsti. Puikus ir gausus pusryčių meniu – po jų reikėdavo tik vakarienės. Gidai buvo keli, gerai išmanantys savo darbą, bet nuolat jautėsi kažkokia įtampa ir tas požiūris, kad „daug čia jūsų tokių ir visi bandot be bilieto prasmukti“ arba nepasakė kada reikia rinktis išėjus iš Jusupovo dvaro, kad įsėsti į laivelį po kanalus, o išėjus ir matant praplaukiančią savo grupę, išgirsti, kad patys kalti, negalima gi paskutiniams išeiti, nors susirinkimo laikas nebuvo nurodytas... Ekskursijos normalios, tokias ir įsivaizdavau – kiek paskubomis, kiek prabėgom, bet kitokių apžvalginių ir nebūna. Pradžioje autobusai buvo neblogi, bet tolygiai vis prastėjo, o paskutinę dieną į Puškiną važiavom tokiais cypiančiais stabdžiais, kad buvo baisoka ar atlaikys, o atgal, kai jau teko stabčioti kamštyje, tai nors kištukus į ausis susistatyk. Dėl organizacijos jokių ypatingų pastabų neturiu – atvažiuodavo laiku, programa buvo įvykdyta, mums už tą neįvykusią kelionę grąžino pinigus, taigi, paplaukiojome savarankiškai tuo pačiu maršrutu ir, tiesa sakant, išėjo pigiau J Bet į kitus objektus savarankiškai eiti ir apsimetinėti Rusijos piliete tikrai nenorėčiau, nes visur sėdi kasininkės –„KGB atstovės“, kurios matyt jau kiaurai mato kas yra kas, o priemokos užsieniečiams tikrai ženklios. Šiaip aišku ne tas maršrutas, kuriuo važiuotum pailsėti, gal vertingas tik pažintine prasme, bet reikia pamatyti viską, bent jau kad galėtum palyginti, nors sudėjus visas kelionės išlaidas (vizas, traukinį, viešbutį.... ir prasimaitinimą) galima buvo praleisti tikrai prašmatnų savaitgalį bet kurioje Europos sostinėje, gal dar ir pigiau būtų atsiėję... Bet kuriuo atveju, ačiū už sklandų organizavimą ir visokeriopą pagalbą.
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
 • ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • maitinimas - 3 pusryčiai (švediškas stalas);
 • Įėjimo bilietai į visus lankomus objektus
 • Autobusas (išvykimas iš viešbučio).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Sankt-Peterburgas nuo 179 EUR į abi puses;
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas/oro uostas - viešbutis;
 • Pervežimas pirmyn ir atgal į Sankt Peterburgą;
 • Sutikimas geležinkelio stotyje, oro uoste;
 • Vakarienės ir pietūs;
 • Bagažo saugojimas geležinkelio stotyje
 • Papildomos ekskursijos
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (apie 4 EUR);
 • Registracijos viešbutyje mokestis ~4 EUR.
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Galima užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis ir atvirkščiai. Kaina 25 € į vieną pusę.
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Rusijos specialiste Laura ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.