Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Singapūras, Javos sala ir Balio spalvos festivalio šurmulyje (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Singapūras, Javos sala ir Balio spalvos festivalio šurmulyje (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje - Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
  • Sudalyvausite spalvingame Balio salos gyventojų festivalyje Galungan ir jo ruošoje
  • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimiais 

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Įsisukti į vietinių šventinę rutiną? Prisliesti prie Balio salos gyventojų buities ir tradicijų? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, Singapūras ir skirtingos Indonezijos salos – Java ir Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS - SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Pavakary (apie 16 val.), lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti!

  Sveiki atvykę į margąjį Singapūrą, kuris per vos 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas - ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni - tik 1% visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Nenorinčius ilsėtis kelionės vadovė pasiūlys pasivaikščioti po mažąją Indiją. Pasigrožėsime keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite ir paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. 

  Pradėsime nuo įspūdingo Singapūro nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražysta skirtingomis spalvomis. Vėliau aplankysime Singapūro modernumo simbolį "Marina Bay Sands" dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio, Singapūro įkūrėjo, išsilaipinimo vietą. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki Singapūro simbolio - mitinės jūros liūto skulptūros. Pasigrožėsime įspūdinga prieplaukos panorama.

  Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Pasibaigus ekskursijai - laisvas laikas.

  Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Čia galite pasivaikščioti ir pavalgyti, jeigu jau būsite alkani. Vakare siūlome viesiems kartu susiburti ant pievelės, iš kur galėsite stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS - DŽOGDŽKARTA (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru, važiuosime į oro uostą ir skrisime į Indonezijos salą. Atvyksime į Džogdžakartą (Yogyakarta) – dvasinį ir kultūrinį Indonezijos centrą. Tai miestas, kuris gali didžiuotis turtingu kultūriniu palikimu. Džogdžakarta buvo valdžios ir kultūros centras nuo ankstyvųjų viduramžių iki Mataramos karalystės žlugimo XVII amžiuje. Tiesa, valdovo dinastija gyvuoja iki šiol ir yra Džogdžakartos gyventojų pasididžiavimas - jo rūmai iki šiol yra miesto kultūrinis centras. Pakeliui aplankysime didžiausią Indonezijoje hinduistų šventyklų kompleksą Prambananą. Pagrindinis altorius skirtas amžių ciklo griovėjui Šivai, kiti du – dievui kūrėjui Brahmai ir pasaulio sergėtojui Višnui. Pastatyta IX a. šventykla, nusilpus vietinėms dinastijoms, buvo pamiršta. Vėl atrasta XVIII. a. pabaigoje olando C. A. Lonso, atstatyta šventykla atgijo antrajam savo gyvenimui ir nuo 1991 metų yra UNESCO kultūrinio paveldo sąraše. Atvyksime į Džogdžakartą. Norintys galės pailsėti ar pasivaikščioti po miestą, o kelionės vadovas pakvies jus apsilankyti Waria (trečiosios lyties) kabareto pasirodyme*. Siūlome nepražiopsoti šios progos – niekada nežinai, kada dar pasitaikys proga apsilankyti tokiame renginyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  DŽOGDŽAKARTA – BALI (pusryčiai)

  Džogdžakartoje gyvavusios dinastijos savo klestėjimo laikotarpiu pastatė Borobuduro šventyklą, kuri iki šiol puošia pasaulį. Šiandien ekskursiją pradėsime nuo šios šventyklos. Tai - didžiausias budistinis monumentas pasaulyje. XI a. pastatyta šventykla ant aukštos kalvos, apaugusi džiunglių augalija, primena didžiulį augantį kalną. Nustebins tai, kad toks statinys buvo pastatytas nenaudojant jokios jungiamosios statybinės medžiagos. Budistams – tai neeilinė šventykla, į kurią einama garbinti Budos. Ši šventykla – tai mitologinio kalno, pasaulio centro, Sumeru simbolis. Ši šventykla pritraukia daugybę budistų piligrimų. Ji, išraižyta laipteliais, siaurais koridoriais, reljefais, sienomis ir baliustradomis, laikoma piligriminiu keliu. Šventykla išpuošta įvairiais raižiniais ir budos atvaizdais, kurių čia galite suskaičiuoti virš 500.

  Kitas mūsų lankomas objektas sultono rūmai. Sužinosime, kaip seniau gyveno Javos salos karaliai. Aplankysime karaliaus muziejų, kur galėsite susipažinti su asmenine valdovų artefaktų kolekcija. Vakare skrydis į Balį, neabejotinai žinomiausią Indonezijos salą, kuri mus jau pasitiks pasipuošusi artėjančiai didžiausiai religinei šventei Balyje – Gulangan festivaliui. Gulangan festivalis švenčiamas du kartus per metus. Ši šventė simbolizuoja darnos pergalę (dharma) prieš chaosą (adharma). Salos gyventojai pradeda ruoštis 25 dienas prieš festivalį. Jų kasdienybę paįvairina šventei skirti ritualai, o miestus, kaimelius ir šventyklas išpuošia margi papuošimai. Atvykę į Balį važiuosime į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  BALIS – UBUDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pradėsime savo kelionę link Ubudo miestelio. Šio regiono pradininku laikomas rišis Markandeja (Rsi Markandeya), kurį suviliojo energija, kuria spinduliavo šis regionas. Markanedėja pasatatė keletą įspūdingų šventyklų, ir sukūrė bendrą regiono drėkinimo sistemą, kuria iki šiol naudojasi vietiniai. Visą laiką šis regionas garsėjo savo dvasine trauka, žmonės nuo seno atvysta čia lankyti šventyklų, medituoti ar apsivalyti savo sielą, protą ir kūną šventose kalnų versmėse. Ekskursijos metu aplankysime karaliaus rūmus ir Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame galima pamatyti mistiškai atrodančias mitologinės būtybes bei pasislėpusių induistinių šventyklų. Šią dieną galėsime iš arčiau pamatyti, kaip baliečiai ruošiasi Galungan festivaliui. Moterys ir vyrai yra pasiskirstę pareigomis: moterys pradeda gaminti aukas dievams, o vyrai užsiima festivalio dekoracijų gamyba. Šiandien turėsite progą iš vietinių išmokti pasigaminti pendžoras (penjor) - tradicinius bambukinius papuošimus, kuriais yra puošiamos visos šventyklos ir gatvės Balyje šventės metu. Ką jos simolizuoja? Iš vietinių išgirsite ne vieną versiją. Vienas pasakys, kad mitologinį drakoną Anantabogą, kitas, kad pendžoras yra kalno, pasaulio centro, simbolis, dar kitas pasakys, kad pendžoras tiesiog užtikrina visakeriopą gerovę. Kaip ten bebūtų, kviečiame iš vietinių išmokti, kaip pasigamina šis bambukinis papuošalas, kuriuo Galungan festivalio metu išsipuošia visa Balio sala. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  UBUD (pusryčiai)

  Paskutinioji diena prieš festivalį vadinama Penampahan. Balio gyventojai tiki, kad nuo vienos Gulango šventės iki kitos (švenčiama du kartus per metus, kas 210 metų, skaičiuojant pagal Balio Saka kalendorių) tris kartus įvyksta mūšis tarp darnos (dharma) ir chaoso (adharma). Penampahan, diena prieš festivalį, kaip tik yra viena iš šių dienų. Tikima, kad šį kartą pasaulio darną bando sudrumsti Sangas Butas Amangkuratas, neigiamų jėgų valdovas, kuris vilioja žmones prižadėdamas jiems galią ir viršenybę virš kitų. Šis demonas simbolizuoja vidinius priešus esančius mumyse: aistrą, gobšumą, pyktį, apsvaigimą ir sumišimą. Taigi, šią dieną susigrumia vertybės su ydomis, gėris su blogiu, darna su chaosu. Tai liudija ir šventės pavadinimas - Penampahan pažodžiui verčiamas kaip nužudymas, nugalėjimas. Šią dieną vietiniai aukodavo kiaules ir vėžlius, iš kurių mėsos ruošia gausias vaišes. Žmonės visą dieną sukasi buityje, gamina tradicinius šventinius patiekalus, iš kurių svarbiausias balinietiškas pyragas džadža (jaja). Aplankysime vietinių namus ir iš arti pažiūrėsime kaip ruošiamasi šiai šventei ir paragausime, ką vietiniai gamina šventiniam stalui.

  Na, o trumpam atsitraukę nuo šventinio šurmulio aplankysime Klungkungo rūmus (Klungkung Regency), buvusios vienos svarbiausios Balio karalysčių. XVII a. pastatyti rūmai atspindėjo karalystės galybę ir prabangą. Šiandien čia išlikę tik teismo rūmų salė, Kerta Gosos paviljonas (Kertha Gosa Pavilion) ir istoriniai pilies vartai. Teismo salėje laikoma paveikslų galerija atspindi didingus Klungkungo karalystės laikus. Sustosime mažame miestelyje Bukit Jambul, nuo kurio atsiveria graži kalvota pietinio Balio panorama su didelėmis ryžių terasomis. Aplankysime ir Besakiho šventyklą, kitaip Balyje dar žinomą „motiną šventyklą“. Tai viena iš švenčiausių vietų Balio saloje, todėl ji nuolat lankoma tiek vietinių, tiek turistų. Šventykla simbolizuoja mitoliginį, šventą induistams, Meru kalną. Po ekskursijos grįšime į Ubud miestelį, į pasiruošimo šventei šurmulį.

 • 8 diena

  UBUD, GALUNGANO FESTIVALIS (pusryčiai)

  Šiandien pergalės prieš blogį, Galungan šventimo, diena. Kad iš arčiau galėtume pamatyti Galungan šventę, vyksime į mažą Penglipurano kaimelį. Visur - mieste, kaimelyje ar tiesiog kelyje - matysite ne tik išpuoštas šventyklas, bet ir margai pasipuošusius vietinius, moteris nešančias ant galvos aukas, aplink šventyklas susėdusius besimeldžiančius žmones. Sakoma, kad Galungan dieną visi dievai ateina į žemę ir prisijungia prie šventės. Balio gyventojai taip pat tiki, jog protėvių ir mirusių giminaičių dvasios grįžta aplankyti savo namų, dėl šios priežasties atliekami įvairūs ritualai ir aukos skirtos protėvių dvasioms pasveikinti. Kiekvienas miestas ir kaimelis be religinių ritualų turi savo šventės programą. Šventinių ritualų važiuosime stebėti į Kehen šventyklą, kurioje galėsite patys tapti jos dalimi. Galungan festivalis suteikia ypatingą galimybę prisiliesti prie unikalios Balio kultūros. 

  + 7

  Vėliau važiuosime prie Baturo ugnikalnio (Gunung Batur). Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi. Pravažiuosime Baturo šventyklą, vieną iš populiariausių hinduistinių šventyklų Balio saloje. Šventės metu ji turėtų būti nusėta šventiškai apsirėdžiusių maldininkų. Baturo šventyklų kompleksas sudarytas iš devynių šventyklų, kuriose yra virš dviejų šimtų altorėlių skirtingiems dievams garbinti. Grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubud.

 • 9 diena

  UBUD – SANUR (pusryčiai)

  Po pusryčių važiuosime link salos šiaurėje esančio kurorto Sanuro. Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventykla. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

  Pakeliui stabtelsime prie įspūdingų Jatiluwih ryžių terasų. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti! Aplankysime ir vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui Tanah Lot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė. Nakvynė Sanure.

 • 10 diena

  SANUR (pusryčiai)

  Sanuras - tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. Ryte galėsite pasilepinti saule, o po pietų važiuosime į Uluvato (Ulu Watu) šventyklą pastatytą ant aukštos uolos. Šioje šventykloje išvysite ir įspūdingą ugnies šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 11-13 diena

  SANUR (pusryčiai)

  Poilsis Sanur kurorte.

 • 14 diena

  SANURAS – BALIS - SINGAPŪRAS  (pusryčiai)

  Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4*

Kelionės kaina: 1188 Eur/asmeniui + skrydis


Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

 

PURI SANTRIAN 4*

Kelionės kaina: 1386 Eur/asmeniui + skrydis


Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

 

SEGARA VILLAGE 4*

Kelionės kaina: 1440 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos turo metu (pasitinka Singapūre)
  • vietinio gido paslaugos
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus
  • visi pervežimai turo metu pagal programą
  • programoje nurodyta ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis (Vilnius – Singapūras – Yogyakarta; Balis – Singapūras – Vilnius)
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *
  • asmeninės išlaidos
  • arbatpinigiai

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
  • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką