Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai

 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
 • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose
 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas.
Nuo993
2022 02 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 1663
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!
1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia 3,5 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis arba anglakalbis (pagal jūsų pageidavimą) gidas. Turo metu išvysite kolonijinio palikimo pėdsakus – Padango aikštę, parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą, karalienės Viktorijos laikų teatrą, šv. Andrejaus katedrą ir seniausią viešbutį „Raffles“. Turėsite galimybę išvysti iš miesto-šalies simbolį – Merliono statulą. Pravažiuodami Singapūro verslo centru, pamatysite 20 a. pab. – 21 a. pr. architektūrinius šedevrus – „Esplanade“ koncertų rūmus, „One Raffles Place“ dangoraižį ir prekybos centrą „Marina Bay Sands“. Miesto multikultūriškumu galėsite įsitikinti apsilankę Kinų kvartale, kur mėgausitės kinų kultūros atmosfera, 2-3 aukštų spalvotais namukais-parduotuvėmis bei aplankysite vieną seniausių šventyklų. „Singapore Gems & Metals“ fabrike išvysite ne tik galeriją su įspūdingais, iš brangakmenių sukurtais, paveikslais, bet ir sužinosite, kaip gimsta tokie kūriniai. O pažintis su Singapūru baigsis apsilankymu Botanikos sode. Po ekskursijos būsite paleisti miesto centre, šalia Orchad Road, kur galėsite leistis į tolimesnį miesto tyrinėjimą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti. Į viešbutį grįšite savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą. Atskridus jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į pirmąją nakvynės vietą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti, gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.
5
diena
UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais. Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 
Rytą pradėsite tradiciniame Candikuningo turguje, garsėjančiame tropinių vaisių, daržovių įvairove. Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero. Šventykla pastatyta 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši šventykla plūduriuoja ant vandens. Vėliau vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas Džatiluviho ryžių terasas (Jatiluwih). Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti! Turo pabaigoje aplankysite Tanah Loto šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, o patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai) 
Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

9 – 12
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.
13
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo993
2022 02 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 1663

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Sandra
2019-10-21 09:39:33
10
Singapūras... pats viešbutis neblogas tikrai šalia buvo nemažai kavinukių, pusryčiai nėra superiniai, bet užkasti užteko :) Singapūro eskursija nežinau net kaip įvardinti... į priekį nuvežė atgal teko kviestis taksi įdomi situacija :) Visur tik išleisdavo 15 min ir atgal i autobusą tai sudėtinga pavadinti net eskursija :). Balis įspūdinga sala iš ten daug nuostabių akimirkų mes parsivežėm :) Pertiwi Bisma 1 pusė bėdos viešbutis kadangi grįždavom į jį miegot tai nieko įspūdingo nesitikėjom :) Švaru, tvarko kiekviena diena kambarį ko daugiau norėt :) Pusryčiai neblogi kaip už tokia kainą :) Vila Pramawa kuria turejom 1 naktį tai BUVO ISPŪDINGA :) Personalas, aptarnavimas, kokybė, maistas viskas buvo tiesiog VAU :) 10 ir 10 balų verta ši Vila :) Galutinis viešbutis prie papludimio irgi geras, bet iki Vilos turi kur tobuleti :) Maistas neblogas, bet lyginus su Vila 7-8 balai :) Ivertinus viską grižom laimingi :) Visur yra savo pliusų ir minusų :) Bet antrą kartą tikrai nesirinktume Pertiwi Bisma :) o šiaip Ačiū už kelionę ;)
Justina
2018-09-07 10:16:52
10
Labai labai patiko kelionė. Norėčiau pakartoti. Singapūre sunku kažką pasakyti, nes ekskursijos buvo grupėmis,tai nelabai kažkąir galiu pasakyti. Viskas buvo užspausta ir greita. Bet gidas liux. labai patiko :) Singapūras irgi patiko. Tik gal pritūko dienos :) O Balis išvis kažkas amazing. Labai esame patenkinti. Gidas mūsų Dima Gus - nerealus žmogus. Džiaugiamės su juo susipažinę. Labai patiko ekskursija į kavos degustacija, ryžių terasos. iš emės net sunku būtų kažką išskirti, nes viskas naujo, ir visisškai kitokio nei europoje. Viešbutis Wana Resort - puikus. melia-tai išvis omg . Po kelionės esame euforijoje. Tik va tikėjomės kiek labiau azijietiškųkainų. Jeigu reikėtųkartoti kelionę, imtume jau Melia su viskas įskaičiuota :) Kadangi tosturistinės vietos tikrai nėra labai mažomis kainomis. O bet kur pabijojome valgyti :) Drebėjimas Lomboke, kiek gazdino. Bet ne tiek drebėjimas, kiek grėsmė kad prišauks cunami :/ Vieną naktį viešbutyje tikrai buvo nejauku. Bet Azijos agentė susisiekė su mumis nuramino,- ir atostogos vėl tęsėsi "padangėse" jautėme mažesnius žemės drebėjimus. bet šie jau taip negąsdino. Visi žmonės, žmonių dėmesys mums- wow wow wow. Tikrai esant galimybei, progai, mieliau rinkčiausi Aziją nei Europą. Tikiuosi dar grįšiu pas Jus su naujomis mintimis į naujas kryptis :) Sunku labai kažką išskirti, nes man visa kelionė buvo didžiausias įspūdis. Nebuvo nieko kas nepatiktų pačiame kelionės organizavime ar pan. Kitą kartą jeigu keliausime tiesiog bandytume daugiau pasiimti papildomų ekskursijų :))
Brigita
2018-08-06 16:56:01
9
Kelionė buvo sklandi, šiaip patiko viskas, būtų sunku išskirti kažką :) Labiausiai nepatiko turbūt vakarienė Jimbaran paplūdimyje bei Kecak šou prieš tai. Dėl vakarienės - vaizdas buvo nuostabus, tačiau maistas mums nepatiko. Viešbutis Swiss-bel Resort Watu Jimbar buvo nuostabus, tačiau pats Sanur'as neypatingai patiko, ypač dėl to, kad paplūdimys buvo šiukšlinas ir prastas. Ubud wana resort viešbutis taipogi buvo geras, tačiau jo vieta kiek problematiška, nes miestas tolokai. Šiuos viešbučius tikrai rekomenduotume kitiems. Siūlome patarti kitiems keliautojams, kad labai labai atidžiai rinktųsi kur valgyti ir pasikliautų labiau Trip advisor ar kitomis restoranų vertinimo programėlėmis, kadangi patiems nelabai pasisekė ir buvom apsinuodiję skrandžius. Šiaip kelione esame patenkinti. Ačiū už puikų suorganizavimą bei pagalbą kelionės pradžioje! :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui nuo
Saren Indah 3* (4n.)
Taman Agung 3* (5n.)

993 EUR + skrydis

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3*+  (5n.)

1088 EUR + skrydis

The Payogan 4* (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

1415 EUR + skrydis

Jungle retreat by kupu kupu barong 5* (4n.)
Melia Bali 5* (5n.)

1515 EUR + skrydis

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Nusa Dua Beach (5n.)

1719 EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs);
 • Skrydis Singapūras – Balis;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 670 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kelionė į Uluvatu šventyklą ir kecak šou su vakariene – 45 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Komodo salą
  • Išvyka į Lomboko salą
  • Išvyka į Gilio salas 
  • Išvyka į Džokjakartą

Kelionės užsakymas

Nuo
993

+ skrydis nuo: 670 visiems su skrydžiu: 1663
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Ingrida
Susisiek su Indonezijos specialiste Ingrida ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Kolumbijos klasika: kavos ir palmių slėniai bei spalvingoji Kartachena
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Balis aktyviai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.