Australija: miestų ir gamtos harmonija

Kelionės akcentai

 • Aplankysite vieną lankomiausių turistų miestų pasaulyje - Sidnėjų
 • Keliausite į nuostabiuosius ir išskirtinius Mėlynuosius kalnus
 • Apsilankysite Melburne - antrame pagal dydį Australijos mieste
 • Filipo saloje išvysite koalas, kengūras, vombatus ir kitus egzotinius gyvūnus
 • Pasivažinėsite vienu gražiausiu pasaulyje maršrutu - Didžiuoju vandenyno keliu
Nuo2150
2021 01 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1303
su skrydžiu: 3453

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA/VARŠUVA-SIDNĖJUS
Skrydis iš Vilniaus/ Rygos arba Varšuvos į Sidnėjų su 1 arba 2 persėdimais.
2
diena
SIDNĖJUS
Atskrisite į Sidnėjaus oro uostą, kur jus pasitiks ir nuveš į viešbutį. Vakare Jūsų laukia laisvas laikas, kuomet galėsite pradėti pažintį su Sidnėjumi. Šis miestas – tai svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Australijos centras. Jame yra ne tik dangoraižių, plačių geležinkelių ir automobilių kelių tinklų, bet ir daugybė nuostabių auksinių paplūdimių, tinkančių plaukiojimui, deginimuisi ir vandens sportui. Sidnėjaus kolonizacija prasidėjo daugiau nei prieš 200 m., šiuo metu jame gyvena daugiau nei 4 mln. žmonių. Tai vienas iš lankomiausių turistų miestų pasaulyje.
3
diena
SIDNĖJUS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia 3 valandų pažintinė ekskursija po Sidnėjų pesčiomis. Ekskursijos metu pamatysite žymiausius Sidnėjaus lankytinus objektus, pamatysite kvapą gniaužiančią Harbour Bridge, Sidnėjaus operos ir Darlin įlankos panoramą. Išvysite senuosius Sidnėjaus pastatus – miesto rotušę ir Karalienės Viktorijos pastatą. Vėliau laukia laisvas laikas, kuriuo metu rekomenduojame pasikelti į Sidnėjaus televizijos bokštą ir papietauti viename iš restoranų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje
4
diena
SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną jūsų laukia išvyka į Mėlynuosius kalnus, pakeliui aplankant Australijos gyvūnų parką. Apsilankymas Australijos gyvūnų parke – tai puiki galimybė ne tik išvysti kengūras, koalas, kazuarinius paukščius, vombatus jų natūralioje aplinkoje, bet ir nusifotografuoti su jais. Toliau keliausite į Mėlynuosius kalnus, kurie pasižymi natūraliai susiformavusiais tarpekliais ir kriokliais.Šie kalnai taip vadinami dėl mėlsvo švytėjimo virš jų, kurį sukelia šviesa, sklisdama pro eukaliptų lapiją. Išvykos metu pamatysite legendines „Tris seseris“ - erozijos suformuotas uolas, pakibusias virš slėnio. Vakare grįžtate į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.
5
diena
SIDNĖJUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, kurį galite skirti papildomoms ekskursijoms arba savarankiškam miesto pažinimui. Labiausiai rekomenduojame aplankyti Sidnėjau akvariumą. Tai didžiulis pastatas, padalintas į sekcijas. Kiekviena iš šių sekcijų skirta tam tikrų žuvų ir jūros gyvūnų stebėjimui . Didžiausia sekcija skirta ryklių ir rajų stebėjimui. Taipogi nepraleiskite galimybės apsilankyti Sidnėjas Operoje arba pasiplaukioti laivu po Sidnėjaus įlanką ir pasigrožėti naktiniu Sidnėjumi. Turistams, mėgstantiems adrenaliną, siūlome pakilimą į Harbour Bridge tiltą. Nakvyne viešbutyje.
6
diena
SIDNĖJUS-MELBURNAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Sidnėjaus oro uostą, skrydis į Melburną – piečiausią pasaulio megapolį. Tai yra Viktorijos valstijos ir kultūrinė Australijos sostinė, menininkų, fotografų ir intelektualų namai. Čia nuolat vyksta festivaliai, parodos, koncertai, sporto renginiai. Miestas tapo finansų traukos centru kuomet karalienės Viktorijos laikais čia buva rastas auksas. Šiuo metu Melburnas yra 3,5 mln gyventojų miestas.
7
diena
MELBURNAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia apžvalginė ekskursija po Melburną – miestą, dažnai vadinamą Australijos „širdimi“. Ekskursijos metu išvysite miesto rotušę, nacionalinį Viktorijos valstijos muziejų, miesto parkus ir sodus. Privažiuosite prie Vestgeito tilto, iš kurio atsiveria įspūdinga Melburno panorama. Toliau galėsite tęsti pažintį su miestu savarankiškai. Rekomenduojame pasivaikščioti Jaros upės, prie kurios įsikūręs miestas, pakrante. Nakvynė viešbutyje Melburne.
8
diena
MELBURNAS (pusryčiai)
Šią dieną skirsite tolimesnei pažinčiai su Australijos gyvūnijos pasauliu. Keliausite į dienos išvyką po Filipo salą, kurioje gyvena koalos, kengūros, vombatai. Tačiau į šią salą vykstama pamatyti unikalų reginį – pingvinų paradą. Pamatysite šimtus pingvinų, kurie vakare po žuvų gaudymo išlipa iš vandenyno. Šis reginys pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje Melburne.
9
diena
MELBURNAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių leisitės į visos dienos kelionę Didžiuoju Vandenyno keliu („Great Ocean Road“). Tai vienas iš nuostabiausių ir įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje. Šio kelio ilgis – 320 kilometrų, jis jungia du didelius miestus – Melburną ir Adelaidę.

Pakeliui sustosite prie Apolo įlankos ir turėsite galimybę pasivaikščioti po gražius paplūdimius, kurie vadinami serfingistų rojumi. Pagrindinis kelionės tikslas – tai „12 apaštalų“ - natūraliai susidariusios uolos, kurios didingai kyla iš vandens. Vakare grįžimas į Melburną. Nakvynė viešbutyje Melburne.

10 – 12
dienos
MELBURNAS (pusryčiai)
Jūsų laukia laisvas laikas Melburne. Turėsite galimybę užsakyti papildomų ekskursijų, nuvykti į aukso kasyklas ar vyno degustaciją. Galėsite leisti laiką degindamiesi paplūdimyje, išbandyti serfingą, kitas vandens pramogas, taip pat sudalyvauti viename iš festivalių ar parodų, kuriais Melburnas yra itin turtingas. Nakvynės viešbutyje Melburne.
13
diena
MELBURNAS - VILNIUS/RYGA/VARŠUVA (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio laukia skrydis namo.
14
diena
LIETUVA
Atvykimas į Lietuvą.
Nuo2150
2021 01 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1303
su skrydžiu: 3453

Apie Australiją

Australija – šešta pagal dydį pasaulio valstybė, apimanti Australijos žemyną, Tasmanijos salą ir keletą nedidelių salelių Indijos ir Ramiajame vandenynuose. Į pietryčius nuo Australijos nutolusiose salose yra įsikūrusi Naujoji Zelandija, šiaurės vakaruose išsidėsčiusios Indonezijos salos ir nedidelis Rytų Timoras. Į šiaurės rytus nuo šalies yra įsikūrusios Saliamono salos ir Vanuatu salynas. Arčiausiai šalies yra į &scaro

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Kaina su angliškai kalbančiu gidu ir grupe

Nuo 2099 EUR + skrydis

Kaina su rusiškai kalbančiu gidu individualiai

2 asm

4 asm

6 asm

Nuo 4351 EUR + skrydis

Nuo 2984 EUR + skrydis

Nuo 2450 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Vidiniai skrydžiai;
 • Ekskursijos pagal programą;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 1 pietūs
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • Angliškai/Rusiškai (priklausomai nuo pasirinkimo) kalbančio gido paslaugos ekskursijų metų;
 • Elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio bilietai;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kaina gali svyruoti priklausomai nuo sezoninių pasirinkto viešbučio kainų;
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje
 • Apgyvendinimo 4*-5* viešbučiuose kaina ir programos pakeitimai – pagal individualų užklausimą tel. 8 671 43122.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės vietoje.

Kelionės užsakymas

Nuo
2150

+ skrydis apie: 1303 visiems su skrydžiu: 3453
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Edita
Susisiek su Australijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Sidnėjus ir auksiniai Australijos paplūdimiai
Australija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Australija: Bumerangas
Australija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Australija - nuo Sidnėjaus iki Didžiojo barjerinio rifo
Australija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.