Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Auksinis trikampis ir Didieji Himalajai - Dalai Lamos buveinė (su grupe iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Auksinis trikampis ir Didieji Himalajai - Dalai Lamos buveinė (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Rekomenduojamas laikas šiai kelionei - balandžio mėnuo;
  • Už papildomą priemoką kelionėje gali lydėti lietuvė kelionės vadovė.

Programa

 • 1 diena

  Vilnius/Ryga/Varšuva - Delis

  Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva - Delis.

 • 2 diena

  Delis

  Nusileisite tarptautiniame Delio oro uoste, iš kurio būsite palydėti iki viešbučio, kur galėsite įsikurti ir pailsėti po skrydžio. Šiandien Jūsų laukia pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė pakvies neregėtiems kontrastams ir nesibaigiantiems nuotykiams. Aplankysite modernią Lotoso šventyklą, kuri laikoma vienu reikšmingiausių pastatų Indijoje. Kuo ji ypatinga? Miesto garbingiausi asmenys tikina, kad ši šventykla, Bahajų maldos namai, – būdas pasiekti milijonus širdžių visame pasaulyje. Lotoso žiedus atkartojantis įspūdingas pastatas yra vienas lankomiausių architektūros stebuklų ne tik Indijoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat aplankysite didžiausią Indijoje Džama Masžid mečetę, išdabintą įspūdingomis margaspalvėmis freskomis.

  Kita stotelė – ne ką mažiau įspūdingas Kutub Minaras ir jo kompleksas. Tai pasaulyje aukščiausias (72,5 m) plytų mūro minaretas su įvairių epochų istoriniais pastatais. Taip pat visai šalia išvysite reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus, bei ištaigingus Prezidento rūmus. Šiandien mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis.

  Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Pro akis nepraslys vakariečiams neįprasti vaizdai: Indijoje sparčiai nykstančios profesijos – skalbėjų – skrupulingas ir sunkus darbas. Tykštantis vanduo, besiveržiantys muilo purslai ir ilga spalvotų sudžiautų skalbinių linija sudomins ne vieną šalies svečią ir pasiliks atmintyje.

   

  Spalvomis, vietinių klegesiu pasitiks ir daržovių turgus, kuriame sužinosite nemažai Indijos virtuvės paslapčių. Vakare – paslaptingais ritualais viliojantis deivės Kali garbinimas. Pasirodyme išvysite, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą ir atrasti dieviškąją šviesą. Šiandien apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur Jus pasitiks pats jaunasis šeimininkas. Sutikimo vakarienė ir nakvynė svečių namuose – viešbutyje.

 • 3 diena

  Delis – Adžmeras – Puškaras

  Prieš akis – viena žymiausių hinduistų piligrimų vietų – Puškaro miestas, skaičiuojantis daugiau nei 400 šventyklų. Šis miestas didžiuojasi ir vienintele šventykla, skirta Viešpačiui Brahmai, kitaip dar vadinamu Kūrėju. Dieną praleisite tyrinėdami šventyklas. Įspūdingas vaizdinys – saulės ir smėlio kopų liepsnojantis šokis keliaujant kupranugariais Taro dykuma. Po įspūdingos kelionės aplankysite vietinį turgų. Nakvynė viešbutyje Puškare.

 • 4 diena

  Puškaras – Džaipuras

  Iš ankstaus ryto ryžtingai kopti į Ratanagirį kalvą bus tikrai verta dėl Viešpaties Brahmos žmonai skirtos šventyklos. Čia akis glostys rytinį miestą tolimoje skandinantys saulės spinduliai, palydimi skambių giesmių ir kvapnios vietinės arbatos aromato. Šis lengvas poilsis suteiks jėgų visai dienai – priešaky laukia dar daugiau nuotykių! Kita stotelė – rožiniu miestu vadinamas Džaipuras. Jis išsiskiria savo spalvomis ir ne vieną šimtmetį skaičiuojantis miesto išplanavimas. Aplankysite Miesto rūmų muziejų, seniausią akmeninę Džantar Mantar observatoriją, sustosite prie miesto simbolio - Vėjų rūmų. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  Džaipuras – Agra

  Iš ryto laukia Amber fortas, į kurį keliausite ant dramblių. Forto įėjimą puošia įspūdingai dekoruotas interjeras, sienų piešiniai, stiklo ir veidrodžių dirbiniai. Pakeliui į Agros miestą užsuksite į Abhaneri kaimelį, kuriame rasite unikalų, vieną didžiausių ir giliausių laiptuotų šulinių Indijoje. Jis buvo naudojamas vietinių kaip vėsi vieta kaitros metu arba baseinas prieš ritualinį apsiprausimą užeinant į šventyklą.  Tęsite kelionę į Agros miestą – mogolų imperijos, gyvavusios XVI–XVII a., sostinę. Atvyksite vakare, apsistosite viešbutyje.

 • 6 diena

  Agra – Patankotas (naktiniu traukiniu), Patankotas – Makleodgandžas

  Šiandien iš pat ryto, saulei kylant, vyksite į Tadž Mahalį, pastatytą imperatoriaus savo mylimos karalienės atminimui. Todėl pro akis nepraslys šio statinio subtilumas – dieną ant pastatą dengiančio marmuro galima įžvelgti rožinių ir auksinių atspalvių mirguliavimą.Šis pastatas pasižymi nenusakomu grožiu, jau daugelį šimtmečių pavergiančiu čia atvykstančių žmonių širdis. Savo grožiu sužavės ir Agros fortas, po kurio lauks kelionė traukiniu. Jos metu atrasite tikrąją, kvapą gniaužiančią Indiją. Naktis traukinyje.

 • 7 diena

  Makleodgandžas

  Ryte atvyksite į Chaki bank traukinių stotį, iš kurios vyksite į Makleodgandžą, kuriame įsikūrusi Dalai Lamos rezidencija ir Tibeto vyriausybės būstinė.

  Pakeliui pravažiuosite Dharamšalos miestą, žinomą kaip Mažoji Lusa, kuriame kurį laiką gyveno ir rašė lietuvių rašytoja Jurga Ivanauskaitė. Aplankysite Tsuglagkhango kompleksąNamgyal Gompos vienuolyną. Užsuksite ir į Tibeto muziejaus lobynus. Vakarą praleisite vaikštinėdami po tibetietišką turgelį. Nakvynė viešbutyje.  

 • 8 diena

  Makleodgandžas

  Ši diena – lyg kelionė sielai: išmoksite, kaip nuraminti savo mintis, pasikrauti teigiamos energijos. Praktikuotis mokysitės Tušita meditacijos centre.

  Vėliau aplankysite įspūdingą Bhagsu krioklį su šventykla. Dėl gaivaus vandens, kuris saugomas rezervuaruose, vietinių ši vieta labai mėgiama. 

  Užsuksite į Dip-Tse-Cho-Ling vienuolyną. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje. PASIRINKTINAI: vietoje minėtos programos galima rinktis vienos dienos lengvą žygį (8-10 km). Triund kalnas yra apie 2875 m aukščio. Sunkiausi paskutiniai du kilometrai iki viršūnės, nuo kurios matosi Kangros slėnis ir snieguota Dhauladharo kalnų grandinė. Kelias eina per rododendrų ir kedrų miškus.

 • 9 diena

  Makleondgandžas – Palampuras

  Ryte apsilankysite Norbulingka institute, domėsitės tibetietiško meno paslaptimis. Institutas, pastatytas laikantis Tibeto tradicijų, lankytojus žavi įspūdingais sodais su vingiuotais takeliais, besipuikuojantis trykštančiais fontanais, kriokliais, tyvuliuojančiais tvenkiniais.

  Puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti čia sukurta ypatinga atmosfera. Akis paganyti galėsite po įvairius rankų darbo dirbinius, tapybos darbus, siuvinius.

  Vėliau per serino arbatos sodus vyksite į Palampurą. Pakeliui stabtelėsite pasigėrėti didžiausiu ir seniausiu Indijoje Kangra fortu, pastatytu Himalajuose. Turėsite progą apsilankyti arbatos gaminimo ceremonijoje ir arbatos fabrike. O pasivaikščioję ir pasigrožėję vietos vaizdais būsite pakviesti pasigardžiuoti kvapnia ir šviežia arbata. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  Palampuras – Bir – Nagaras

  Į Nagarą – per didingą pušyną, į Himačal Pradešą, nusidriekusį Didžiuosiuose Himalajuose. Pakeliui  užsuksite į Šerabling vienuolyną Bir kaimelyje. Netoliese pasieksite ir seniausią, net Sanskrito raštuose minimą Kullu slėnį, kitaip dar vadinamą Dievų slėniu. Nakvynė Nagare, kurį supa debesis siekiantys kalnai ir sraunios upės.

 • 11 diena

  Nagaras – Salong Manali

  Ekskursija po Nikolo Rericho galeriją. Čia rasite žymaus rusų menininko, dvasinio mokytojo ir mistiko palikti tapybos, literatūros, archeologinių tyrinėjimų darbus. Nikolas Rerichas su savo žmona skleidė agni jogos idėjas ir filosofiją. Per savo gyvenimą jis nutapė apie 7 000 piešinių, parašė 30 literatūrinių darbų, inicijavo meninių, istorinių, kultūrinių vertybių apsaugą, buvo kelis kartus nominuotas Nobelio premijai. Įdomu tai, kad su Lietuva jis irgi turi sąsajų. Menininkas jautė susidomėjimą ir Lietuva. 1903 m. savotiškos povestuvinės kelionės metu Rerichas kartu su žmona Jelena lankėsi Lietuvoje, plaukė Nemunu. Po vizito galerijoje keliausite į Naggaro pilį, kurioje grožėsitės niekur nematytomis akmenų ir medienos interjero detalėmis. Tai puikiai atspindi vietos architektūros braižą. Pilyje įkurtame restorane atsiveria nuostabi kalnų kaimelių panorama. Dienos įspūdžius vainikuos apsilankymas pakeliui esančioje Džagatipat šventykloje, kuri lankytojus suintriguoja išlikusiais įspūdingais medžio raižiniais. Naktis viešbutyje.

 • 12 diena

  Solangas – Manali – Delis

  Rytą išsiruošite į žygį per bundančius kaimelius ir visą gamtą, pajusite piemenų verdančios arbatos aromatą. Jūsų lauks terminiai Vašišt vandenys. Pasimėgausite vandens sveikatinimo procedūromis, turinčiomis gydomųjų galių ir itin teigiamai veikiančiomis sveikatą. Po procedūrų būsite pakviesti pavaikštinėti po Senojo Manali gatveles ir pajusti čia tvyrančią ramybę, atsigaivinti tradiciniu Himačalo gėrimu. Imbierine mėtų skonio arbata vaišinsitės jaukioje kepyklėlėje. Pailsėję ir pasimėgauję aromatinga arbata paganysite akis po miestelį. Popiet iš Manali miestelio autobusu pernakt keliausite atgal į šalies sostinę – Delį.

 • 13 diena

  Delis

  Atvykus į Delį iš karto vyksite poilsiui į viešbutį. Šįkart Indijos sostinę išvysite kitokią nei pirmąją kelionės dieną. Pasiruoškite nematytai Indijos pusei: Hauz Khas rajone jus nustebins moderni architektūra, ištaigingos galerijos, prabangios parduotuvės ir restoranai. Čia pat turėsite laisvo laiko papietauti ar atsipūsti greta esančiame parke. O atgavę jėgas galėsite pasidairyti lauktuvių artimiesiems. Dilli Haat turgelyje neabejotinai rasite tai, kuo nustebinti artimuosius, laukiančius jūsų grįžtant iš įspūdingos kelionės. Paskutinė nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  Skrydis į Vilnių/Rygą/Varšuvą

  Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.  

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Kelionės kaina pagal grupės dydį (su anglakalbiu gidu)

2 asm.

4 asm.

6 asm.

8 asm.

10 asm.

1345 EUR/asm. 

1148 EUR/asm.

1099 EUR/asm.

998 EUR/asm.

933 EUR/asm. 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai;
  • Pažintinės ekskursijos su vietiniais anglakalbiais gidais;
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose / svečių namuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, 1 nakvynė traukinyje;
  • Sutikimo vakarienė Delyje;
  • Jojimas drambliais Džaipure;
  • Važiavimas rikša Čandni Čouk turguje;
  • Jojimas kupranugariais Puškare;
  • Naktinio traukinio bilietai maršrutu Agra – Patankotas;
  • Traukinio bilietai maršrutu Delis – Adžmeras;
  • Autobuso bilietai Manalis  Delis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga/Varšuva–Delis–Vilnius/Ryga/Varšuva su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 570 EUR;
  • Bilietai į lankytinus objektus pagal programą (apie 45 EUR);
  • Indijos viza (75 EUR);
  • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
  • Draudimas (apie 26 EUR);
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
  • Vienviečio kambario priemoka - 397 EUR;
  • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką