Aukščiausia Afrikos viršūnė Tanzanijoje – Marangu keliu

Pažintinė-egzotinė-kalnai kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tanzanija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Aukščiausia Afrikos viršūnė Tanzanijoje – Marangu keliu

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Kopimas į aukščiausią Afrikos kalną – Kilimandžarą
  • 5 dienų iššūkis kopiant į beveik 6 kilometrų viršūnę
  • Nuostabaus grožio Zanzibaro paplūdimiai

Programa

 • Kodėl Tanzanija? Atsakymas paprastas – šioje šalyje yra pats aukščiausias kalnas visoje Afrikoje, kurio aukštis siekia beveik 6 kilometrus! Galite tik įsivaizduoti, kaip keičiasi kraštovaizdis artėjant kalno viršūnės link – iš tropinio 30 laipsnių karščio, iki snieguotos viršūnės.

  Šioje kelionėje nuobodžiauti tikrai nebus kada. Vos tik atskridę, jau kopsite į aukščiausią Afrikos kalną – Kilimandžarą. 5 dienų kopimas į kalną paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam. Tačiau neapsigaukite – tai nebus lengvas pasivaikščiojimas! Na, o, kad nepervargtumėte ir po kelionės grįžtumėte pilnai pailsėję – Jūsų lauks poilsis Zanzibaro saloje, besimėgaujant saule, nuostabaus smėlio paplūdimiais ir vietiniu gyvenimu. Pajuskite tai, ką geriausio siūlo Afrika!

 • 1-2 DIENOS

  SKRYDIS VILNIUS – KILIMANDŽARAS

  Skrydis iš Vilniaus į Tanzaniją, Kilimandžaro oro uostą. Pervežimas į viešbutį, nakvynė jame.

 • 3 DIENA

  KOPIMAS Į KILIMANDŽARĄ: MARANGU VARTAI – MANDARA STOVYKLAVIETĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną neskubėdami važiuosime link garsiojo Kilimandžaro kalno, kur ir prasidės Jūsų 5 dienų kopimas į aukščiausią Afrikos viršūnę. Vietiniai maršruto pradžią vadina maršruto vartais. Atvykę prie Marangu maršruto vartų užsiregistruojame ir pradedame savo 5 dienų nuotykį.  Visos kelionės metu mus lydės gidai, nešikai ir virėjai. Iš pradžių  praeiname sausą ir karštą zoną, kurioje nėra gausu augalijos ir vandens. Einame į Mandara stovyklavietę. Praeidami pro Maundi kraterį galėsime grožėtis šiaurės Tanzanijos ir Kenijos apylinkėmis. Kopdami link kalno viršūnės turėsite progą išvysti eukaliptų medžius, paukščius ir kolobų bendžiones – labiausiai paplitusias būtent Tanzanijoje. Atvykus į Mandara stovyklavietę, Jūsų lauks vakarienė bei nakvynė nedideliuose nameliuose.

  Aukštis: 1860 m.;
  Dienos nueitas atstumas: 8 km;
  Ėjimo laikas: 3-4 valandos.

 • 4 DIENA

  MANDARA STOVYKLAVIETĖ – HOROMBO STOVYKLAVIETĖ(pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių paliekame stovyklavietę ir einame link Horombo stovyklavietės. Eidami grožėsimės jau kitokiu maršrutu, kuriame sausrą pakeičia pelkės ir medžiai. Šioje kelionės dalyje gali būti šiek tiek šlapia. Kopdami atkreipkite dėmesį į lobelijas – tikrąsias afrikos gėles ir kitus, akiai neįprastus augalus. Keičiantis slėgiui, galimi nemalonūs pojūčiai, tačiau kelionės gidas visuomet bus šalia, pasiruošęs padėti. Atvykus į Horombo stovyklavietę, Jūsų lauks vakarienė bei nakvynė nedideliuose nameliuose.

  Aukštis: 2700 m.;
  Dienos nueitas atstumas: 12 km;
  Ėjimo  laikas: 5-6 valandos.

 • 5 DIENA

  HOROMBO STOVYKLAVIETĖ – KIBO STOVYKLAVIETĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Rytą pradedame pilni energijos, pailsėję ir pasiruošę 9 km atstumui! Šia dieną einame tarp dviejų vulkaninių masyvų – Kibo (aukščiausio Afrikoje taško) ir Mavenzi. Visas Kilimandžaro kalnas sudarytas iš 3 kūgių: Kibo, Mavenzi ir Širos. Praeiname paskutinę kelionės dalį, kurioje gausu vandens. Augmenija pakilus šiek tiek aukščiau, darosi vis skurdesnė – vėliau ji pereina į akmenuotą ir kietą paviršių. Pasiekę stovyklavietės vietą Jūsų lauks vakarienė bei poilsis prieš kitos dienos žygį. Atvykus į Kibo stovyklavietę, Jūsų lauks vakarienė bei nakvynė nedideliuose nameliuose.

  Aukštis: 3700 m;
  Dienos nueitas atstumas: 9 km.;
  Ėjimo laikas: 5-6 valandos.

 • 6 DIENA

  KIBO STOVYKLAVIETĖ – UHURU VIRŠŪNĖ – HOROMBO STOVYKLAVIETĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šis rytas – mums labai ankstyvas! Kilsime apie 2 valandą ryto, nes šiandien reikės nemažai nueiti. Ši kelionės dalis bus bene pati sunkiausia: teks pradėti anksti rytą, o besikeičiantis slėgis nebus pats maloniausias jausmas organizmui. Tačiau, galbūt šitaip atostogaujate pirmą kartą gyvenime? Prisiminimai tikrai išliks ilgam – galime Jums tai garantuoti.

  Pakilsime iki savo kelionės tikslo – Uhuru viršūnės (5895 m), aukščiausio Afrikos taško. Jausmas, jog pasiekėte patį aukščiausią tašką, antrame pagal dydį pasaulio žemyne, tikrai neapsakomas! Gaivus vėjelis, švelniai glostantis plaukus, ramybė ir gamtos galybė... Visa tai, ir dar daugiau galėsite pajusti patys!  Čia galėsite įsiamžinti, patyrinėti ledynus ir neaprėpiamas horizontų platumas.

  Ši kopimo dalis bene sunkiausia visoje kelionėje, nes stovyklavietę pasieksime jau tamsoje, todėl reikės žibintuvėlių pasišviesti kelią. Kadangi esame gana aukštai, gali būti šiek tiek vėsoka, tačiau mūsų gidų komanda neleis Jums sušalti ir nuolat Jumis rūpinsis!

  Atvykus į Horombo stovyklavietę, Jūsų lauks vakarienė bei nakvynė nedideliuose nameliuose.

  Aukštis: 4700 m. iki 5895 m. (aukščiausias taškas);
  Dienos nueitas atstumas: 6 km į viršų, 15 km žemyn;
  Ėjimo laikas: 6-8 val. į viršų, 5-8 val. žemyn.

 • 7 DIENA

  HOROMBO STOVYKLAVIETĖ – MOŠI (pusryčiai)

  Papusryčiavę leidžiamės žemyn link Mandara stovyklavietės. Praėję pro stovyklavietę pasiekiame šio maršruto – Marangu vartus. Einant žemyn, link vartų gali būti šlapia, todėl geriau pasirūpinti atsparesne drėgmei ir purvui avalyne.

  Prie Marangu vartų jūsų lauks automobilis, kuris pargabens Jus atgal į viešbutį.

  Aukšis: 3700 m. iki 1700 m.;
  Dienos nueitas atstumas: 20 km.;
  Ėjimo laikas: 4 -5 valandos.

 • 8 DIENA

  SKRYDIS Į ZANIZIBARĄ (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Įveikę aukščiausią Afrikos viršūnę tikrai nusipelnėme poilsio, tad šiandien laukia skrydis į Zanzibarą. Atvykus pasitiks partneriai ir perveš į pasirinktą viešbutį pajūrio kurorte. Zanzibaras – Tanzanijai priklausanti sala, viena iš labiausiai turistų lankomų pasaulyje. Čia vilioja ne tik vandens pramogų, jūros gėrybių gausa, bet ir didžiulis koralinis rifas, juosiantis salą. Tai viena iš geriausių vietų nardymo mėgėjams Indijos vandenyne. Zanzibaras taip pat ir ryškių spalvų bei egzotiškų kvapų sala. Salą išraizgiusios vanilių, kardamonų, cinamonų bei kitų prieskoninių augalų plantacijos. Nakvynė viešbutyje.

 • 9-11 DIENA

  POILSIS ZANZIBARE (3 pusryčiai)

  Vienas žodis, kaip galima apibūdinti šią salą –  magiška. Visuomet šiltas oras, žydras vanduo ir nuostabūs paplūdimiai. Šioje saloje kiekvienas atras ką jis nori veikti. Ramybės mėgėjai galės mėgautis smėliu ir žydra vandenyno pakrante, o potyrių mėgėjai galės nardyti ir atrasti povandeninį pasaulį, gaminti kartu su vietiniais, atrasti Zanzibaro prieskonių pasaulį ir dar daugiau. Taip pat rekomenduojame aplankyti Zanzibaro salos sostinę – Stountauną, kuriame gausu išlikusių senovinių pastatų. Vietiniai žmonės be galo draugiški – visuomet pasirengę padėti ir patarti. Nakvynės viešbučiuose.

 • 12-13 DIENA

  ZANZIBARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šią dieną teks atsisveikinti  su nuostabių paplūdymių sala – Zanzibaru, bei gražiąja Afrika. Tikimės,  jog Afrikos žemynas paliko tik pačius gražiausius įspūdžius ir skatins čia apsilankyti dar kartą! Iki susitikimo kitose kelionėse!

  Pusryčiai, pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 vasaris
Penkt, Vas 22Treč, Kov 6 10+
Pirm, Vas 25Šeš, Kov 9 10+
2019 kovas
Penkt, Kov 1Treč, Kov 13 10+
Pirm, Kov 4Šeš, Kov 16 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1891 EUR
 

+ skrydis apie 770 EUR
su skrydžiu nuo 2661 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbutis Kaina kai keliauja 2 asmenys
Tausi Palace Hotel 4*  1891 Eur/asm. + skrydis
Tembo hotel  4*  1943 Eur/asm. + skrydis
Amani Bungalows 4*  1995 Eur/asm. + skrydis

TAUSI PALACE HOTEL 4* »

Kaina 1891 Eur/asm. + skrydis

Įsikūręs Stountauno mieste, visai netoli vandenyno. Šis viešbutis išsiskiria savo panoraminiais vaizdais tiek į visą Stountauno miestą, tiek į Indijos vandenyną. Atsižvelgiant į keliautojų atsiliepimus – šis rajonas gražiausias visame mieste. Viešbutis taip pat labai gerai įvertintas prieš tai buvusių keliautojų. 

TEMBO HOTEL 4* »

Kaina 1943 Eur/asm. + skrydis

Viešbutis, įsikūręs Zanzibaro Širdyje – Stountaune. Esantis visai šalia vandenyno pakrantės, pro kurio langus atsiveria nuostabūs vaizdai. Viešbučio interjeras išsiskiria savo unikalumu ir raštais iš viso pasaulio viešbučių. Dauguma viešbučio kambarių turi vaizdus į vandenyno ar baseino pusę. Šis viešbutis ypatingai mėgstamas į Zanzibarą atvykusių lankytojų.

AMANI BUNGALOWS 4*»

Kaina 1995 Eur/asm. + skrydis

Viešbutis, įsikūręs žymiajame Nungwi paplūdimyje, kiek toliau nuo triukšmo, žmonių gausos ir Zanzibaro salos sostinės – Stountauno. Įsikūręs visai šalia vandenyno kranto, viešbutis siūlo įvairius spa, masažus, lauko baseiną ir dar daugiau.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 2 nakvynės viešbučiuose prieš ir po kopimo į Kilimandžaro kalną Moši mieste
  • 4 nakvynės palapinėse kopimo į Kilimandžaro kalną metu
  • 4 nakvynės 3*-4* viešbučiuose Zanzibaro saloje
  • Anglakalbis kelionės gidas
  • Maitinimas: 10 pusryčių, 4 pietūs, 4 vakarienės
  • Kopimo į kalną ir stovyklavimo mokesčiai
  • Visi pervežmai kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 650 eur);
  • Vidiniai skrydžiai  Kilimandžaras – Zanzibaras (apie 300 eur);
  • Tanzanijos viza  apie 50 USD (galima pasidaryti prieš atvykstant į šalį arba atvykus oro uoste) ;
  • Medicininių išlaidų draudimas  (BTA draudimas apie 15 eur);
  • Arbatpinigiai kopimo į Kilimandžaro kalną metu (200 USD – priklauso nuo grupės dydžio);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė su prijungiamąja grupe, kopimo į Kilimandžarą metu
  • Vienviečio kambario priemoka poilsio Zanzibare metu nuo 120 eur.
  • *Yra galimybė papildyti kelionę Safario turu. Kaina dienai apie 200 USD asmeniui.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Yra galimybė pratęsti poilsį Zanzibaro saloje
UP
Išskleisti kelionių paiešką