Argentina – ugningojo tango ir ledynų žemė, aplankant gražiausius pasaulyje Igvasu krioklius ir Ugnies žemę 15d.

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Argentina

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Argentina – ugningojo tango ir ledynų žemė, aplankant gražiausius pasaulyje Igvasu krioklius ir Ugnies žemę 15d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Argentinos pažinimo mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija).
  • Ilgametė kelionių į Pietų Ameriką organizavimo patirtis.
  • Patikimi ir patikrinti partneriai.
  • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
  • Kvalifikuoti vietos gidai.
  • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
  • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.

Programa

 • 1 DIENA

  SKRYDIS VILNIUS/RYGA/VARŠUVA – BUENOS AIRĖS

 • 2 DIENA

  BUENOS AIRĖS

  Atvykimas į Buenos Aires. Pasienio formalumų sutvarkymas. Tai aistros, meilės ir gyvenimo džiaugsmo metropolija, kurioje XIX amžiaus pabaigoje gimė ugningasis tango. „Gerų orų“ miesto gyventojai, būdami įvairios tautinės kilmės, labai vertina savo Europinį paveldą ir šaknis. Buenos Aires – kultūrinių ir architektūrinių kontrastų miestas, plačiai išsidriekęs palei Rio de la Plata įlanką. Po pietų apžvalginė ekskursija po elegantiškąją Argentinos sostinę, vieną kosmopolitiškiausių pasaulio miestų, dar vadinamą Lotynų Amerikos Paryžiumi. Ekskursijos metu apžiūrėsite Plaza de Majo, kuri buvo ir yra visų revoliucinių įvykių ir mitingų vieta, Vyriausybės rūmus Kasa RosadaKabildo (miesto rotušę), Katedrą – Buenos Aires arkivyskupo rezidenciją. Vyksite į San Telmo – vieną moderniausių ir populiariausių miesto rajonų.

  Spalvingais mažyčiais nameliais gėrėsitės La Boka kvartale, kur XIX amžiuje gyveno italų jūrininkai ir prieplaukos darbininkai. Dabar šiuose kvartaluose gausu menininkų ir amatininkų dirbtuvėlių.

  Rekoletos kapinės – įžymiausių Argentinos žmonių Panteonas. Čia palaidota ir garsioji Evita Peron. Ekskursiją pratęsite plačiausia pasaulio alėja – Avenida 9 de Julio, sustosite Plaza Lavale, iš kurios atsiveria vaizdas į Federalinio teisingumo rūmus ir miesto pasididžiavimą Operos teatrą Kolon, vieną didžiausių ir gražiausių teatrų pasaulyje. Ekskursiją baigsite pasigrožėję Palermo kvartalo sodais ir parkais. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  BUENOS AIRĖS. VISOS DIENOS TURAS Į TIPIŠKĄ ARGENTINIETIKŠKĄ ESTANCIJĄ

  Visą dieną mėgausitės pampa – Pietų Amerikos stepėmis. Kadaise šiose vietose gyveno gaučai – piemenys, galvijų augintojai, geri raiteliai. Iš Buenos Airių per Los Kordales beveik po dviejų valandų kelio pasieksite Santa Susana estanciją, kurią apžiūrėję susipažinsite su gaučų kasdieniu gyvenimu. Pasivaišinę kaimiškais barbekiu (asado) pietumis, iki soties prisikirtę garsiųjų Argentinos steikų, paragavę žymiojo Argentinos vyno, būsite pakviesti stebėti folklorinio šou su muzika ir šokiais. Fiestos metu estancijoje gėrėsitės gaučų vikrumu jodinėjant žirgais.

  Po fiestos grįžimas į Buenos Aires. Grupės pageidavimu (už papildomą mokestį) vakarą praleisite garsiąjame tango klube „Almacen“, stebėdami tango šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  BUENOS AIRĖS – SALTA

  Skrydis į Saltą – kolonijinį miestelį Argentinos šiaurės vakaruose, Andų kalnų papėdėje. Saltą garsina netoliese plytinčios spalvingos kalvos, kolonijinė architektūra, folklorinė muzika ir, kaip teigia dauguma argentiniečių, skaniausios šalyje empanados – tradiciniai pyragaičiai su įvairiais įdarais. Atvykę į Saltą susipažinsite su šio miesto kolonijine architektūra, lankysite Šv. Pranciškaus bažnyčiąRotušęŠv. Bernardo vienuolyną, pakilsite į San Bernardo kalną, iš kurio atsivers vaizdai į apačioje plytintį miestą bei jį supančias kalvas. Ekskursijos metu aplankysite garsųjį MAAM muziejų (Museo de Arqueologia de Alta Montana). Jame eksponuojami neįkainojami archeologiniai radiniai, kurie buvo aptikti Lulailako vulkano teritorijoje. Tai viena iš vietų, kur buvo atliekamos svarbios inkų civilizacijos ritualinės ceremonijos. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 DIENA

  SALTA – PURMAMARKA – UMAUAKA – TILKARA

  Visos dienos ekskursija po Kebrada de Umauaka slėnio miestelius. Lankysite Purmamarkos miestelį, žymų vaizdingomis, ryškiomis apylinkių uolomis, ypač Septynių spalvų kalva, kuri yra vienas svarbiausių šiaurės rytų Argentinos simbolių. Kelionę tęsite aplankydami Tilkara miestą, kurio apylinkėse ikikolumbiniu laikotarpiu klestėjo indėnų tilkarų ir omaguakų kultūros. Tilkara išsidėsčusi Andų kalnų pašlaitėse, įspūdingo kraštovaizdžio slėnyje. Aplankysite Pukaros tvirtovės griuvėsiusUmauakos mieste grožėsitės išlikusia kolonijine architektūra. Grįšite į Tilkara miestą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  TILKARA – DRUSKOS DYKUMA (SALINES GRANDES) – SALTA

  Dienos išvyka į Salinas Grandes – druskos dykumą Argentinos šiaurėje. 3350 metrų aukštyje virš jūros lygio plytinti balta dykuma kažkada buvo druskos ežeras. Dykumoje nerasite augalų ir nepamatysite čia gyvenančių gyvūnų. Ji tinkama tik druskų gavybai. Po pilnos įspūdžių dienos grįšite į Saltą. Nakvynė viešbutyje. 

 • 7 DIENA

   SALTA – PUERTO IGVASU (KRIOKLIAI IŠ ARGENTINOS PUSĖS)

  Skrydis į Puerto Igvasu, įsikūrusį trijų valstybių (Argentinos, Brazilijos ir Paragvajaus) sankirtoje. Ekskursija prie Igvasu krioklių iš Argentinos pusės. Igvasu kriokliai laikomi vienu gražiausių pasaulio gamtos stebuklų ir yra įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Medžiais apaugusios salelės ir iškilios uolos milžinišką vandens srautą dalija į 275 krioklius, kurie iš 70 metrų aukščio krenta į pasagos formos tarpeklį. Gamtos sukurtame amfiteatre pamatysite nepakartojamą spektaklį, užburiantį vaivorykščių juosta, švytinčia virš putojančio vandens, uolų ir atogražų miško. Nacionaliniame parke yra specialiai įrengti pėsčiųjų takai ir tilteliai, kuriais galima pasivaikščioti po kerinčias bambukų, palmių ir laukinių orchidėjų augavietes, gėrintis vešlia subtropine augmenija, gigantiškais drugeliais ir įvairiaspalviais paukščiais. Kriokliai iš Argentinos pusės apžiūrimi dviem pagrindiniais maršrutais – Žemuoju ir Aukštuoju. Pirmasis leidžia pamatyti krioklių kaskadas iš apačios, antrasis – iš viršaus. Po to ekologiškas džiunglių traukinukas jus nuveš prie impozantiškojo Velnio gerklės krioklio. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 DIENA

  IGVASU NACIONALINIS PARKAS IŠ BRAZILIJOS PUSĖS

  Po pusryčių tęsite pažintį su Igvasu kriokliais, džiunglių flora ir fauna iš Brazilijos pusės. Lankysitės Igvasu nacionaliniame krioklių parke, kuriame pamatysite vaizdingą krioklių komplekso panoramą. Turėsite puikią galimybę pasigėrėti krioklių vaivorykštėmis, pajusti vandens stichijos didybę. O pageidaujantiems už papildomą mokestį bus pasiūlytas Didysis nuotykių turas „Macuco Safaris“ - džiunglės ir kriokliai. Keliausite džiunglėmis drėgnu subtropiniu mišku, gėrėdamiesi vešlia augmenija, stebėdami gyvūnus ir paukščius. Nusileidę prie Igvasu upės, didele gumine valtimi plauksite artyn prie galingųjų krioklių. Neabejotina, kad jūsų laukia kvapą gniaužiantys potyriai. *Skrydis sraigtasparniu iš Brazilijos pusės virš Igvasu krioklių atveria žodžiais nenusakomą krioklių ir tarpeklio reginį (užsakoma esant galimybei). Nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  PUERTO IGVASU – TIERRA DEL FUEGO – UGNIES ŽEMĖ – UŠUAJA

  Skrydis į piečiausiai esantį pasaulio miestą Ušuają, dar vadinamą „pasaulio pakraščiu“. Čia „baigiasi“ pasaulis ir Jūs atsidursite atšiauraus ir dar mažai civilizacijos paliesto pirmykščio gamtos grožio prieglobstyje. Ugnies žemė – arčiausiai Antarktidos esantis planetos taškas, iš kurio rengiamos ekspedicijos ir ekskursijos į Antarktidą ir Pietų ašigalį. Ugnies žemės regioną sudaro viena didelė ir daugybė mažesnių, nuostabaus grožio salų, kurių vos kelios yra apgyvendintos. Nuo žemyno atskirtas Magelano sąsiauriu, archipelagas garsėja įžymiuoju Biglio kanalu, daugybe fjordų ir stebėtina gamtos įvairove. Atskridę į Ušuają, vyksite į viešbutį. Esant galimybei, *Pasaulio krašto muziejaus lankymas.  Nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  TIERRA DEL FUEGO NACIONALINIS PARKAS

  Visą dieną skirsite pažinčiai su Ugnies žeme – iš pat ryto išvyksite į turą (autobusu, traukinuku, pėsčiomis, katamaranu) po Tierra del Fuego nacionalinį parką, kur pajusite, kad laikas tarsi sustoja. Parkas užima 63 tūkstančių ha teritoriją, išsidriekusią nuo Biglio kanalo pietuose iki pat teritorijų, esančių už Fagnano ežero šiaurėje. Nors parko teritorija išties nemaža, lankytojams prieinama tik 2-iejų tūkstančių ha teritorija pietiniame parko pakraštyje. Likusi jo dalis paskelbta rezervatu. Tierra del Fuego nacionalinis parkas – vienintelis Argentinos parkas, kuriame subarktinis, turtingas įvairios floros ir faunos miškas dera su vandenyno pakraščių ekosistemomis. Nacionalinį parką raizgo daugybė upių, sutekančių į Biglio kanalą, kuris tokį pavadinimą gavo po Čarlzo Darvino ekspedicijos. Mažai kas pasikeitė nuo tada, kai Darvinas rašė: „Vargu ar įmanoma įsivaizduoti ką nors puikesnio už šią berilio spalvos ledynų mėlynę“. Statūs kalnai, ledynai, kriokliai ir dabar užburia savo rūsčiu grožiu. Ugnies žemėje patirtus įspūdžius sustiprins kelionė traukinuku į Pasaulio kraštą ir plaukimas katamaranu Biglio kanalu (už papildomą mokestį). Praplauksite pro Kasko salą, kur suka lizdus daugybė jūros paukščių: kirai, kormoranai, albatrosai, kondorai, žuvėdros, jūrinės šarkos ir kiti,  Los Lobos saloje pamatysite jūrų liūtus. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 DIENA

  UŠUAJA – EL KALAFATĖ

  Skrydis į El Kalafatę. Apgyvendinimas viešbutyje. El Kalafatė – miestelis Argentinos Patagonijoje, įsikūręs visai netoli garsiųjų ledynų, kurie atskleidžia Patagonijos dvasią. Vakaras miestelio centre. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 DIENA

  EL KALAFATĖ – LOS GLACIERES NACIONALINIS PARKAS (PERITO MORENO LEDYNAS)

  Visa diena skirta aktyviam poilsiui Argentinos Patagonijos ledynų nacionaliniame parke Los Glaciares. Jums bus pasiūlytas 10-ties valandų Perito Moreno ledyno turas su minitrekingu. Perito Moreno ledynas įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą ir, be abejonės, yra pats įspūdingiausias parko ledynas, kurio grožis nepalieka abejingų. Perito Moreno ledyno turas prasideda 73 km nuo El Kalafatės, Bajo de las Sombras įlankoje, 8 km nuo paties ledyno. Sėdę į laivą, ežeru plauksite apie 30 min., kad priartėtumėte prie ledyno. Plaukdami stebėsite, kaip nuo ledyno atskyla, žemyn slenka ir dundėdami krenta milžiniški ledo gabalai, pagimdydami tūkstančius miniatiūrinių ledkalnių. Jus užburs skylančio ledyno muzika ir neregėto žydrumo spalva. Atplaukę ir išsilaipinę krante, užtruksite apie pusvalandį, kol pasieksite ledyną. Pageidaujantiems pasivaikščiojimas ledynu truks apie pusantros valandos (ant batų pritvirtinus specialias kabes). Vaikščiodami pajusite ledo jėgą, gėrėsitės unikalia jo mėlyne, įmantrių formų ledo skulptūromis. Ledynas ypač įspūdingai atrodo ežero fone, nusileisdamas į vandenį stačia siena. Po ekskursijos grįžimas į El Kalafatę. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 DIENA

  EL KALAFATĖ – BUENOS AIRĖS

  Skrydis į Buenos Aires. Laisvas vakaras mieste. Nakvynė viešbutyje.

 • 14-15 DIENOS

  SKRYDIS BUENOS AIRĖS – VARŠUVA/RYGA/VILNIUS (SU TARPINIAIS PERSĖDIMAIS)

  Pusryčiai. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis į Europą. Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 19Šeš, Spal 3 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 21Šeš, Gruo 5 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2999 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-09-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova2999.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis2999.00EUR
Apgyvendinimas
2020-11-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova2999.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis2999.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Visi pervežimai pagal programą numatytomis transporto priemonėmis.
  • 12 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją), lodžijose, svečių namuose, posadose.
  • Ekskursinė – pramoginė programa.
  • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą.
  • Vietinių gidų paslaugos.
  • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinių skrydžių bilietai apie  980 - 1400 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
  • Lėktuvų bilietai 5 vietiniams skrydžiams: Buenos Airės – Salta, Salta – Puerto Igvasu,  Puerto Igvasu – Ušuaja, Ušuaja – El Kalafatė, El Kalafatė – Buenos Airės (nuo 1200 EUR).
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
  • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai) , gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
  • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką