Italija, Šveicarija, Austrija

Kelionės akcentai

 • Aplankote net tris savo gamta , istorija ir architektūra užburiančias valstybes – Italiją, Šveicariją ir Austriją
 • Užsukate į nykštukinę Lichtenšteino kunigaikštystę
 • Aplankote nuolat į gražiausių ežerų pasaulyje dešimtuką papuolantį Gardos ežerą
 • Kylate į Santis viršukalnę ir Dachšteino kalnus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Nuo575
639€
2022 05 29 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Šveicariją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Lenkija
Labai anksti (5 val. iš Vilniaus) ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

2
diena
Bambergas
Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate iš viešbučio. Popietę atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės. Pavakary išvykstate Šveicarijos link. Nakvynės viešbutį prie Ulmo pasiekiate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~650 km

3
diena
Santis, Lichtenšteinas
Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m), iš kur gėritės įspūdinga Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama. Vykstate Churo link. Pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce. Nakvynės viešbutį Churo apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~310 km

4
diena
Via Mala kelias, Hinterrhein tarpeklis, Luganas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lugano link. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės *tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Atvykstate į kalnų apsuptą Luganą, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru” Europoje. Pasivaikštote po miestą ir aplankote San Lorenz katedrą. Laisvu laiku siūlome *plaukimą laivu (~1 val.) Lugano ežeru. Išvykstate Gardos ežero link. Nakvynės viešbutį pakeliui į Brešą pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

5
diena
Breša, Gardos ežeras, Desenzano dei Garda, Sirmionė
Pusryčiai. Apie 8 val.vykstate į Brešą, vieną svarbiausių Lombardijos regiono miestų. Aplankote istorinį miesto centrą: Piazza della Loggia, laikrodžio bokštas, viduramžius menanti miesto Rotušė, Katedros aikštė, Naujoji ir Senoji (La Rotonda) Katedros. Einate Via dei Musei gatve, kurioje stūkso Kapitolijaus šventyklos griuvėsiai, UNESCO saugomas Šv. Salvadoro vienuolynas. Ekskursiją baigiate prie XIV a. pastatytos miesto pilies, vieno įdomiausių fortifikacijos paminklų Italijoje. Vykstate didžiausio Italijos Gardos ežero link. Šis ežeras dažnai įtraukiamas į gražiausių ežerų sąrašus, jo kraštovaizdis tikrai gniaužia kvapą: kalnų apsuptis, citrinmedžiai, vynuogynai, žavūs viduramžių miesteliai pakrantėje. Atvykstate į seną žvejų miestelį Desenzano dei Garda. Tai vienas didžiausių miestelių, įsikūrusių ežero pakrantėje, mėgstamas tiek vietos gyventojų, tiek atvykstančių turistų. Pasivaikštote miestelio gatvėmis, apžiūrite Katedrą, romėnų vilos, pastatytos III–V a. pr. Kr., likučius, senąjį uostą. *Laivu plaukiate į ežero pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kurio pasididžiavimas – žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis ir įspūdingi žymaus romėnų poeto Katulos vilos griuvėsiai. Laisvas laikas prie ežero, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Gardos ežero apylinkėse auginama daug vynuogių, iš kurių gaminamas puikus krašto vynas. Pageidaujantiems siūloma *vyno degustacija. Vakare išvykstate Veronos link. Į viešbutį prie Veronos atvykstate apie 20 val.

Šiandien nuvažiuojate ~150 km

6
diena
Verona, Gilfenklamo tarpeklis
Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate į Veroną, Romeo ir Džuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį *Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Išvykstate Insbruko link. Pakeliui sustojate pasivaikščioti įspūdingu siauru *Gilfenklamo tarpekliu, kurį per milijonus metų suformavo sraunus, į slėnį besiveržiančios upės vanduo. Išvykstate Zalcburgo link. Į viešbutį Zalcburgo apylinkėse atvykstate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

7
diena
Zalckamergutas, Halštatas, Dachšteino kalnai
Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate į gražiausią Austrijos ežerų regioną – Zalckamergutą. Aplankote vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties pavadinimo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikštote siauromis gatvelėmis, gėritės įspūdingu kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, ir snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Vykstate į kitą Halštato ežero pusę, kur, pasikėlę *keltuvu, galėsite aplankyti ledo urvą ir grožėtis nuostabiai apšviestomis sustingusiomis ledo koplyčiomis, rūmais ir lediniais kriokliais arba milžinišką Mamuto urvą, stebinantį dydžiu ir spalvomis; tie, kurių nevilioja urvai, galės pasikelti *keltuvu dar aukščiau ir grožėtis įspūdingais Dachšteino kalnų ir tarp jų įsiterpusių ežerų vaizdais, pajusti adrenalino antplūdį žvalgantis nuo „Penkių pirštų“ platformos, pakibusios virš 400 m stataus kalnų šlaito, pavaikščioti kalnų takais. Po pietų išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno. Į viešbutį atvykstate apie 23 val.

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

8
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

 

Kelionės metu nuvažiuojate ~4600 km.

Nuo575
639€
2022 05 29 ir daugiau datų

Apie Šveicariją

Šveicarija yra Centrinės Europos valstybė. Tai viena gražiausių ir turtingiausių pasaulio šalių, kurios didžiąją dalį užima kalnai (Alpės). Šveicarija ribojasi su Italija pietuose, Vokietija šiaurėje, Austrija ir Lichtenšteinu rytuose, Prancūzija vakaruose. Gyventojai kalba vokiečių, prancūzų, italų kalbomis. Tai šalis, įžymi savo bankais ir laikrodžiais, sūriais ir šokoladu. Šalis daugelį amžių išlaikė savo neutralumą. Šv

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Šveicariją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR.

Kelionės užsakymas

Nuo
575
639€

visiems: 575
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Ingrida
Susisiek su Šveicarijos specialiste Ingrida ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Kerintis Sakartvelas (Gruzija)
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Šveicarijoje
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šveicarija, Austrija - ten kur karaliauja kalnai 7d.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saksonijos Šveicarijos gamta – Drezdenas – Potsdamas – Berlynas 4 d./3 n.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.