Afrikos kaleidoskopas. PAR - Zimbabvė - Botsvana 14d.

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Botsvana, Zimbabvė, Pietų Afrikos Respublika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Afrikos kaleidoskopas. PAR - Zimbabvė - Botsvana 14d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, suteikiantis visapusišką šalies pažinimą (gamta, istorija, kultūra, religija).
  • Ilgametė kelionių į Afriką organizavimo patirtis.
  • Patikimi ir patikrinti partneriai.
  • Kruopščiai atrinktos lodžijos, viešbučiai, stacionariai įrengtos stovyklavietės.
  • Skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
  • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
  • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.

Programa

 • 1-2 DIENOS

  SKRYDIS VILNIUS/RYGA/VARŠUVA – EUROPOS MIESTAS – JOHANESBURGAS

  Atskridę į Johanesburgą ir oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į Mpumalangą. Važiuodami panoraminiu Mpumalanga provincijos keliu turėsite galimybę gėrėtis reto grožio gamtos vaizdais – kalnais, slėniais, upėmis, kriokliais, miškais, panoraminiais takais. Nedaug pasaulio regionų gali lygintis su šios vietovės įstabiu grožiu. Nakvynė viešbutyje, lodžijoje.

 • 3 DIENA

  MPUMALANGA – PILIGRIMS REST – KRIUGERIO NACIONALINIS PARKAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Aplankysite saugomą nacionalinį paveldą ir turistų mėgstamą muziejų po atviru dangumi – istorinį Piligrim‘s Rest miestelį, menantį „aukso karštligės“ laikus ir pirmuosius aukso ieškotojus. Stabtelėsite prie įdomaus geologinio fenomeno – Bourke‘s Luck Potholes (Burko laimės ežerėlių). Tai per ilgą laiką upės erozijos suformuotos cilindrinės ertmės. Esant palankiam orui, romantišku kalnų peizažu grožėsitės God‘s Window (Dievo langas) vietovėje. Išvyksite link Kriugerio nacionalinio parko.Nakvynė lodžijoje, stacionariose palapinėse.

 • 4-5 DIENOS

  KRIUGERIO NACIONALINIS PARKAS – JOHANESBURGAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Kriugerio nacionalinis parkas įkurtas 1898 metais, yra didžiausias šalyje ir vienas didžiausių pasaulyje. Maždaug 350 km ilgio ir 60 km pločio parko teritorija yra tarsi valstybė valstybėje, kurioje viešpatauja daugiau kaip 250000 įvairiausių gyvūnų. Kriugerio nacionalinis parkas didžiuojasi turėdamas daugiausiai gyvūnų rūšių ir net 16 įstabių ekosistemų. Daugeliui žmonių jis yra tapęs tikrosios Afrikos simboliu. Važinėsite po įspūdingos laukinės gamtos parką gėrėdamiesi laisvėje nekliudomai gyvenančiais egzotiškais gyvūnais. Gal pavyks pamatyti ne tik „didįjį penketą“ – liūtą, dramblį, raganosį, buivolą ir leopardą, bet ir gepardą, hieną, begemotą, žirafą, krokodilą, impalą, stepinį zebrą, juostuotąją gnu, kudu, vandeninį ožį ar kitą mažesnį gyvūną. Safariai suteiks galimybę stebėti laukinių gyvūnų įvairovę. Esant galimybei, už papildomą mokestį, pageidaujantys išbandys ir naktinį safarį. 5-tos dienos vakare grįšite į Johanesburgą. Nakvynės viešbutyje, lodžijoje, stacionariose palapinėse.

 • 6 DIENA

  JOHANESBURGAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA) – VIKTORIJOS KRIOKLYS (ZIMBABVĖ)

  Vyksite į Johanesburgo oro uostą. Skrydis į Viktorijos krioklio miestą. Atskridus keliausite prie vakarėjančios Zambezės upės. Plaukdami kruiziniu laivu, matysite begemotus ir kitus pakrantėje upės vandeniu troškulį malšinančius gyvūnus.Nakvynė viešbutyje, lodžijoje.

 • 7 DIENA

  VIKTORIJOS KRIOKLYS (ZIMBABVĖ)

  Keliausite prie Viktorijos krioklio, kuris, be jokių abejonių, laikomas vienu didingiausių Afrikos gamtos objektų. Vietos gyventojų Viktorijos krioklys vadinamas mosi-oa-tunya („dūmai, kylantys su griaustinio triukšmu“). Krioklys girdimas ir matomas iš toli. Reginys, atsiveriantis prieš akis, ne iš karto leidžia suvokti krioklio jėgą ir didybę.

  Pirmasis Viktorijos krioklį išvydo škotų misionierius D.Livingstonas 1855 metais. Jis ir jo būrio nariai iš toli pamatė purslų debesis ir susiprotėjo išlipti saloje prie pat krioklio. Keliautojai prislinko prie bedugnės krašto ir apstulbo išvydę milžinišką upę, tiesiog pranykstančią Žemės plyšyje. D.Livingstonas šį krioklį pavadino karalienės Viktorijos garbei. Vaikščiodami įrengtais apžvalgos takais, grožėsitės šiuo įstabiu gamtos kūriniu.Nakvynė viešbutyje, lodžijoje.

 • 8 DIENA

  VIKTORIJOS KRIOKLYS (ZIMBABVĖ) – ČIOBĖS NACIONALINIS PARKAS (BOTSVANA)

  Pajudėsite link Botsvanos – dykumų šalies, kurią pasaulyje garsina deimantai ir laukinė gamta. Keliausite link Čiobės nacionalinio parko. Tai įspūdingų kraštovaizdžių, nuostabių saulėlydžių, gyvūnų gausa ir paukščių kolonijomis garsus parkas.

  Gyvensite stovyklavietėje, įkurtoje Čiobės upės pakrantėje. Ši upė yra dešinysis Zambezės intakas. Didžiausia Pietų Afrikos upė Zambezė prasideda Angoloje ir teka į pietryčius per Namibijos Kaprivi regioną. Tada susilieja su Botsvanos Čiobės upe maždaug 70 km aukščiau Viktorijos krioklio. Vasaros lietūs, iškrintantys Angoloje, paprastai pasiekia santaką nuo balandžio ar gegužės mėnesio. Patvinusi Zambezėužgožia daug mažesnį Čiobės upės srautą ir nustumia jį atgal. Žemesniuose tarp upių esančiuose plotuose kaupiasi nuosėdų salos, apaugusios nendrynais, bet aukščiau pakilęs vanduo jas užlieja.

  Čiobės nacionaliniame parke gyvena begemotų kaimenės ir daug Nilo krokodilų: upės pakrantėse galima išvysti krokodilų pateles, saugančias savo lizdus. Upėje veisiasi daug žuvų. Šiame regione susitelkę daugiausiai dramblių Afrikoje. Jums bus pasiūlytas įspūdingas plaukimas laivu Čiobės upe stebėti gyvūnijos ir augmenijos. Nakvynė viešbutyje, lodžijoje, stacionariose palapinėse.

 • 9 DIENA

  ČIOBĖS NACIONALINIS PARKAS (BOSTVANA) – KEIPTAUNAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Skrydis į Keiptauną, seniausią Pietų Afrikos ir vieną gražiausių pasaulio miestų, vadinamą vartais į Afriką, „miestu deimantu“, „miestų motina“, kur 1652 metais danams įkūrus gyvenvietę prasidėjo „baltosios“ Pietų Afrikos istorija.

  „Visų jūrų taverna“ vadintas miestas ir šiandien garsėja savo svetingumu, puikia virtuve, rinktiniais vynais, vertinamais pasaulyje. Čia harmoningai dera įvairūs architektūros stiliai, prie daugiaaukščių pastatų jaukiai glaudžiasi Viktorijos epochos namai ir vilos. Miestą supa aukso spalvos paplūdimiai, įrėmina miesto simboliu laikomas garsusis Stalo kalnas ir, žinoma, Gerosios Vilties kyšulys. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  KEIPTAUNAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Ryte kilsite į Stalo kalną, nuo kurio atsivers kvapą gniaužianti Keiptauno panorama – puikūs miesto ir jo apylinkių vaizdai iš 1067 metrų aukščio. Stalo kalno viršūnė iš tiesų yra plokščia tarsi stalo paviršius. Šiandien šis kalnas – viena garsiausių Pietų Afrikos vietų. Vaizdą nuo Stalo kalno BBC apibūdino kaip panoramą, kurią tiesiog būtina pamatyti. Po pietų lankysite senąjį uostą su Viktorijos ir Alfredo krantine, Hout Bay rajoną.

  Vyksite į garsųjį Kirstenbošo nacionalinį botanikos sodą, įkurtą 1913 metais. Čia surinkti vietinės Pietų Afrikos floros augalai, kurių dauguma reti ir nykstantys, todėl sodas svarbus augalų įvairovei išsaugoti ir jai pažinti. Į sodą įsilieja natūrali miško augalija ir finbos, įspūdingo kraštovaizdžio elementai. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 DIENA

  KEIPTAUNAS – GEROSIOS VILTIES KYŠULYS – KEIPTAUNAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Kelionė į Gerosios Vilties kyšulį nuo kurio atsiveria vienas žaviausių vaizdų pasaulyje. Funikulieriumi arba pėsčiomis pakilsite į apžvalgos aikštelę, kurioje galėsite pasijusti tarsi stovėdami pasaulio pakraštyje, matysite susiliejančius Indijos ir Atlanto vandenynus.

  Grįždami į KeiptaunąIndijos vandenyno pakrante sustosite nuostabiame Boulders paplūdimyje, kuriame didžiulė galimybė pamatyti garsiuosius Jackass pingvinus. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 DIENA

  VYNO KELIAS. KEIPTAUNAS – STELENBOŠAS – KEIPTAUNAS (PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA)

  Lankysite Stelenbošo vyndarių gyvenvietę, išlaikiusią idilišką ramybę ir „senojo pasaulio“ žavesį. Žinomame Pietų Afrikos vyno regione matysite daug įspūdingų kolonijinius laikus menančių statinių. Švelnus regiono klimatas ir senos tradicijos, puoselėjamos nuo 1688 metų šiam kraštui leidžia didžiuotis puikiais vynais, vertinamais visame pasaulyje.

  Į vyno gamybos ūkius „vyno keliu“ važiuosite lygumomis, pasipuošusiomis sodria vynuogynų žaluma ir ūksmingomis giraitėmis. Čia degustuosite vietinių vynų (už papildomą mokestį), susipažinsite su vyno gamybos tradicijomis, leisitės į ekskursiją po vyno rūsius. Grįšite į Keiptauną. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 DIENOS

  KEIPTAUNAS – EUROPOS MIESTAS – VARŠUVA/RYGA/VILNIUS

  Vyksite į oro uostą. Skrydis Keiptaunas – tarpinis oro uostas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 kovas
Treč, Kov 25Antr, Bal 7 10+
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Ketv, Lapkr 19 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2600 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-03-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova2600.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis2600.00EUR
Apgyvendinimas
2020-11-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova2600.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis2600.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu mikroautobusu/autobusu (visi pervežimai pagal programą).
  • 11 nakvynių 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją), lodžijose, stacionariose palapinėse.
  • Maitinimas: 11 pusryčių, 5 pietūs, 2 vakarienės.
  • Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą.
  • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
  • Vietinių gidų paslaugos.
  • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinių skrydžių bilietai (Vilnius – Johanesburgas / Johanesburgas – Viktorijos krioklys / Kasanė – Keiptaunas / Keiptaunas – Vilnius ) nuo 1800 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
  • Vienkartinė Zimbabvės viza (nuo 50 USD/asm.).
  • Dvikartinė Pietų Afrikos Respublikos viza (kaina tikslinama).
  • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
  • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
  • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką