×

Turkija ir Bulgarija: abiejuose Bosforo krantuose

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Bulgarija, Turkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Turkija ir Bulgarija: abiejuose Bosforo krantuose

Spausdinti

Programa

 • 1 DIENA

  Dalyvių susirinkimas oro uoste. Tiesioginis skrydis į Bulgarija. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

 • 2 DIENA

  Nesebaras – Burgasas (atstumas: apie 140 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas į senovinį miestą NESEBARĄ, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą. Jo viduramžiška architektūra laikoma geriausiai išsilaikiusia Balkanuose. Pasivaikščiojimas po siaurą, akmenimis grįstą gatvelių labirintą. Apsilankymas šv. Stepono cerkvėje. Pervežimas į BURGASĄ. Apžvalginė kelionė po Saulėtame krante - didžiausias Bulgarijos pajūrio kurortas, taip pat žinomas kaip Bulgarijos Ibiza. Laisvalaikis paplūdimyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

 • 3 DIENA

  Edirna (atstumas: apie 200 km)

  Pusryčiai Išsiregistravimas. Pervežimas link Turkijos sienos. Pasibaigus pasienio formalumams, pervežimas į EDIRNĘ. Lankymasis didžiausiame Turkijos mieste, esančiame Europoje. Įkurtas Romos imperatoriaus Hadriano, iš pradžių jis buvo vadinamas Hadrianopoliu. Apsilanymas: Selimijos mečetėje, turguje Selimiye Arastası, kur galima įsigyti suvenyrų ir tradicinių vietinių produktų. Laisvalaikis turguje. Paskui apsilankoma Bajezido II mečečių komplekse. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

 • 4 DIENA

  Stambulas (atstumas: apie 250 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į STAMBULĄ. Osmanų paminklų aplankymas: Mėlynoji mečetė - gražiausia ir žinomiausia Stambulo mečetė su 6 minaretais ir sienomis, padengtomis 20 tūkst. mėlyno fajanso plytelių; Hipodromas, metropolijos širdis su egiptietišku obelisku ir romėniškomis kolonomis. Čia įvykdavo kinkinių varžybos ir cirko atlikėjų pasirodymai. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): turkiško folkloro vakaras su vakariene. Nakvynė.

 • 5 DIENA

  Stambulas (atstumas: apie 10 km)

  Pusryčiai. Bizantijos miesto paminklų lankymas: Šv. Sofijos soboras (Hagia Sophia) – Šventos Išminties bažnyčia, garsiausias bizantinis statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūrinių stebuklų; Bazilikos cisterna, vadinama Požeminiais rūmais – savo atitikmens pasaulyje neturintis milžiniškas požeminis vandens rezervuaras, kurio plotis 9500 m². Būtent šioje cisternoje filmavosi Šonas Koneris filme "007" ; Kariye mečetė – buvusi bažnyčia, garsi savo neįprasta Bizantijos laikų mozaika, dabar veikianti kaip muziejųs. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Miestu, pasidalijusiu per du kontinentus, geriausia grožėtis nuo laivo denio. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Iš denio atsiveria puikus vaizdas į apylinkę ir miesto kraštovaizdžiui būdingus paminklus, tokius kaip Galatos bokštas ar Dolmabahce rūmai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 6 DIENA

  Stambulas (atstumas: apie 350 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pasivaikščiojimas senamiesčio, turkų vadinamo Sultanahmet, vaizdingomis gatvėmis, kur galima pajusti rytietišką atmosferą. Rajoną iš pietų pusės riboja Marmuro jūra, o šiaurėje - Auksinis ragas - didžiausia Bosforo įlankos dalis. Apsilankymas Suleimano Didžiojo mečetėje, antroje pagal dydį Stambule, pripažintoje vienu didžiausių Osmanų imperijos statinių. Mečetė išdidžiai stūkso ant kalvos, nuo kurios atsiveria graži abiejose Bosforo pusėse plytinčio miesto ir Auksinio rago panorama. Pervežimas į Bulgariją. Apgyvendinimas pakrantėje įsikūrusiame viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 • 7 DIENA

  Pomorjė (atstumas: apie 150 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė autobusu į garsėjantį savo gydomuoju purvu ir druskingaisiais ežerėliais pakrantės miestelį – Pomorję, Pasivaikščiojimas po senamiestį su išsaugotais bulgarų tautinio atgimimo laikotarpio namais. Apsilankymas šv. Jurgio vienuolyne, paskui - nedideliame Druskos muziejuje, iš kurio atsiveria vaizdas į Pomorjės ežerą. Kelionė autobusu į Košaricą, apsilankymas Medaus muziejuje, kur bus galima paragauti ir įsigyti vietinės produkcijos. Pervežimas į Varną. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): bulgariško folkloro vakaras.

 • 8 DIENA

  Pusryčiai. Išsiregistravimas, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • nakvynės *** viešbučiuose: 4 nakvynės Bulgarijoje, 3 Turkijoje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais; maitinimas: 7 pusryčiai, 5 vakarienės
  • Tiesioginis skrydis Kaunas – Varna – Kaunas
  • kelionė autobusu, mikroautobusu, automobiliu
  • gido priežiūra

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai: apie 130 EUR
  • Papildomi mokėjimai: plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu – apie 30 EUR; turkiško folkloro vakaras – apie 40 EUR; bulgariško folkloro vakaras – apie 35 EUR
  • Apsilankymas sakraliniuose objektuose reikalauja tinkamos aprangos: pridengti keliai ir pečiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionę galima pratęsti su poilsiu, teirautis agentūroje
UP
Išskleisti kelionių paiešką