Izraelis: Stebuklų jūra ir stebuklinga upės pakrantė

Kelionės akcentai

 • Lankymasis Izraelyje ir Jordanijoje
 • Belaidis interneto ryšys vykstant autobusu Izraelyje
 • Galimybė pratęsti atostogas Taboje
Nuo1028
2021 09 22 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas
Dėmesio! Keliaujant į Izraelį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Tiesioginis skrydis į Tabą. Atvykimas į viešbutį Tabos apylinkėse, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
2
diena
Negyvoji jūra–Masada (apie 360 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Sienos su Izraeliu kirtimas. Išvyka prie Negyvosios jūros, plytinčios giliausioje pasaulyje Žemės plutos įduboje, siekiančioje apie 400 m. Nepamirštamas potyris maudantis jūroje – dėl didelio druskingumo (apie 26 %) ir didelio vandens tankio jūra besimaudančiuosius išlaiko paviršiuje. Kėlimasis funikulieriumi iki Masados – senovinės uolų tvirtovės, kuri izraeliečiams yra nacionalinio pasididžiavimo simbolis ir kovos už laisvę simbolis. Išvyka į Betliejų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. Jūsų pageidavimu (už papildomą mokestį, atsiskaitoma vietoje) vakare siūlome ekskursiją „Naktinė Jeruzalė“.
3
diena
Betliejus–Jeruzalė (apie 50 km)
Pusryčiai. Betliejaus lankytinos vietos: Kristaus gimimo bazilika, Kristaus gimimo uola, didžiausia pasaulyje Šv. Kotrynos bažnyčia,  iš kur kasmet visam pasauliui transliuojamos Piemenėlių mišios, Pieno uolos koplyčia. Išvyka į Jeruzalę – trijų monoteistinių (judaizmo, krikščionybės ir islamo) religijų šventosios vietos, kuriose gausu sinagogų, bažnyčių ir mečečių. Lankytinos vietos: Alyvuogių kalnas su nuostabiu vaizdu į visą miestą ir saulėje spindintis aukso Uolos kupolas. Dominus Flevit bažnyčia, Raudų siena – švenčiausia žydų vieta, kur bet kuriuo paros metu susirenka minios tikinčiųjų ir turistų. Šventojo kapo bazilika, Via Dolorosa – Kryžiaus kelias, vedantis į Golgotą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

4
diena
Tel Aviv – Keisarija–Akas–Haifa–Galil-Jos Kana–Nazaretas (apie 240 km)
Pusryčiai. Išvykimas.  Išvyka į Tel Avivą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Išvyką į Keisariją. Tai uostamiestis, ypač suklestėjęs Erodo Didžiojo valdymo laikais. Čia išliko antikinių statinių griuvėsių, pavyzdžiui, puikus amfiteatras, kuriame netgi dabar vyksta spektakliai, ir iš II amžiaus išlikęs bei vaizdingoje vietovėje esantis akvedukas virš Viduržemio jūros. Išvyką į Aką, vieną seniausių pasaulio jūros uostą. Apsilankymas citadelėje ir pasivaikščiojimas po senamiestį. Išvyką į Haifą, gražiai įsikūrusią ant Karmelio kalno šlaitų. Pasivaikščiojimas po nepakartojamus bahajų sodus. Išvyka į Nazaretą. Apžvalginė ekskursija: Šv. Juozapo ir Apsireiškimo bazilika- didžiausia krikščioniška bazilika Vidurio Rytuose. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

5
diena
Džarašas–Amanas (apie 160 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Sienos kirtimas Šeicho Huseino tiltu. Išvyką į Džarašą, dar vadinamą Azijos Pompėja. Ekskursija po vieną geriausiai išlikusių ir originaliausių Romos miestų Artimuosiuose Rytuose.  Išvyka į Jordanijos sostinę Amaną. Romėniškas teatras, citadelė, iš kur atsiveria vaizdas į senamiestį. Kalvos teritorijoje yra Omejadų rūmai, Heraklio šventykla, Abasidų bokštas. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
6
diena
Madaba–Petra (apie 260 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Važiavimas Karališkuoju keliu, kuriuo klajokliai keliauja daugiau nei 3000 metų. Dabar tai vienas pagrindinių nacionalinių kelių, prie kurio stūkso žinomiausi istoriniai paminklai.  Išvyką į Madabą – šis miestas išgarsėjo Bizantijos laikais kaip vienas pagrindinių mozaikos meno centrų. Iki mūsų dienų išliko įspūdingos Bizantijos mozaikos Šv. Jurgio cerkvėje. Čia rasite „Madabos žemėlapio“ mozaiką (VI a.), kurią sudaro apie 2 mln. detalių.  Ekskursija po Petrą: senovės nabatėjų tvirtovės griuvėsius, kuriuos 1812 m. iš naujo atrado Šveicarijos tyrinėtojas Johann Ludwig Burckhardt.  Petrą globoja UNESCO. Nuo 2007 m. miestas įtrauktas į Naujųjų septynių pasaulio stebuklų sąrašą. Pasivaikščiojimas siauru Siko tarpekliu, spindinčiu visais rožinės, raudonos ir violetinės spalvų atspalviais Pasigrožėsite tarpeklio sienomis, kurias puošia daugybė paveikslų ir bareljefų. Palikus tarpeklį, turistų laukia: Didysis iždas (čia buvo filmuojamas vienas iš filmų apie Indianą Džouns), karališkosios katakombos, didžiulis romėnų amfiteatras, Themenos vartai ir Aukų vietos.  Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

7
diena
Vadi Rumas–Akaba–Taba (apie 170 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Išvyka į Vadi Rumą – tarpeklį dykumoje, traukiantį vienu gražiausių dykumos peizažų pasaulyje. Jūsų pageidavimu už papildomą mokestį (atsiskaitoma vietoje) siūlome: dviejų valandų safarį, kurio metu galima pasigrožėti didžiulėmis uolomis, fantastiškai suformuotomis oro sąlygų. Išvyka į Akabą. Laisvas laikas. Išvyka keltu arba išvyka per Izraelį į jūros kurortą Tabą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8
diena
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), atvykimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Vilnių. Asmenys, kurie tęsia savo atostogas: pusryčiai, išsiregistravimas, nuvežimas iki oro uosto arba atvežimas į pasirinktą viešbutį.
Nuo1028
2021 09 22 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Izraelį

Izraelis – valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Pagal pagrindinius įstatymus Izraelis save skelbia žydų demokratine respublika. Izraelis turi aukščiausią pragyvenimo lygį Artimuosiuose Rytuose ir patenka į dešimtuką šalių su ilgiausia vidutine gyvenimo trukme. Ne daugelis šalių gali pasigirti tokia geografine įvairove nedidelėje teritorijoje – Viduržemio jūros

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Izraelį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės viešbučiuose***/****: dvi Egipte, trys Izraelyje ir dvi Jordanijoje. Dviviečiai kambariai (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi.
 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
 • Skrydis
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos

 • Privalomi mokesčiai vietoje: bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, pasienio mokesčiai, audio-gidas, kelto į Izraelis mokestis, arbatpinigiai- apie 350 USD.
 • Papildomai pasirenkamos ekskursijos: naktinė Jeruzalė (apie 35 USD), safaris po Vadi Rumą (apie 45 USD).
 • Išvyka keltu Akaba–Taba atsižvelgiant į oro sąlygas.
 • Maudynėms Negyvojoje jūroje, rekomenduojama turėti rankšluostį ir tinkamą avalynę.
 • Egipte priimami po 2001 m. Išleisti JAV doleriai.
 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.

Kelionės užsakymas

Nuo
1028

visiems: 1028 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Izraelio specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.