Izraelis: Stebuklų jūra ir stebuklinga upės pakrantė

Poilsinė-pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Izraelis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Izraelis: Stebuklų jūra ir stebuklinga upės pakrantė

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankymasis Izraelyje ir Jordanijoje
  • Belaidis interneto ryšys vykstant autobusu Izraelyje
  • Galimybė pratęsti atostogas Taboje

Programa

 • 1 DIENA

  Tiesioginis skrydis į Tabą. Atvykimas į viešbutį Tabos apylinkėse, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

 • 2 DIENA 

  Negyvoji jūra–Masada (apie 360 km)

  Pusryčiai. Sienos su Izraeliu kirtimas. Išvyka prie Negyvosios jūros, plytinčios giliausioje pasaulyje Žemės plutos įduboje, siekiančioje apie 400 m. Nepamirštamas potyris maudantis jūroje – dėl didelio druskingumo (apie 26 %) ir didelio vandens tankio jūra stumia besimaudančiuosius į paviršių. Kėlimasis funikulieriumi iki Masados – senovinės kalnų tvirtovės, kuri izraeliečiams yra nacionalinio pasididžiavimo simbolis ir kovos už laisvę ženklas. Išvyka į Betliejų, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė. Jūsų pageidavimu už papildomą mokestį (atsiskaitoma vietoje) vakare siūlome ekskursiją „Naktinė Jeruzalė“.

 • 3 DIENA 

  Betliejus–Jeruzalė (apie 50 km)

  Pusryčiai. Betliejaus lankytinos vietos: Kristaus gimimo bazilika, Kristaus gimimo grota, didžiausia pasaulyje Šv. Kotrynos bažnyčia,  iš kur kasmet visam pasauliui transliuojamos Piemenėlių mišios, Pieno grotos koplyčia. Išvyka į Jeruzalę – trijų monoteistinių (judaizmo, krikščionybės ir islamo) religijų šventosios vietos, kuriose gausu sinagogų, bažnyčių ir mečečių. Lankytinos vietos: Alyvų kalnas su nuostabiu vaizdu į visą miestą ir saulėje spindintis aukso Uolos kupolas. Dominus Flevit bažnyčia, Raudų siena – švenčiausia žydų vieta, kur bet kuriuo paros metu susirenka minios tikinčiųjų ir turistų. Kristaus kapo bazilika, Via Dolorosa – Kryžiaus kelias, vedantis į Golgotą. Sugrįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 4 DIENA 

  Tel Aviv – Keisarija–Akas–Haifa–Galil-Jos Kana–Nazaretas (apie 240 km)

  Pusryčiai. Išvyka į Tel Avivą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Išvyką į Keisariją. Tai uostamiestis, ypač suklestėjęs Erodo I Didžiojo valdymo laikais. Čia išliko antikinių statinių griuvėsių, pavyzdžiui, puikus amfiteatras, kuriame netgi dabar vyksta spektakliai, ir iš II amžiaus išlikęs bei vaizdingoje vietovėje esantis akvedukas virš Viduržemio jūros. Išvyką į Aką, vieną seniausių pasaulio jūros uostą. Apsilankymas citadelėje ir pasivaikščiojimas po senamiestį. Išvyką į Haifą, gražiai įsikūrusią ant Karmelio kalno šlaitų su nepakartojamais bahajų sodais. Lankytinos vietos: Stella Maris vienuolynas ir Elijaus grota. Išvyką į Nazaretą. Lankytinos vietos: Apsireiškimo bazilika – didžiausia Artimuosiuose Rytuose krikščioniška šventovė.  Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 • 5 DIENA

  Džarašas–Amanas (apie 160 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Sienos kirtimas Šeicho Huseino tiltu. Išvyką į Džarašą, dar vadinamą Azijos Pompėja. Ekskursija po vieną geriausiai išlikusių ir originaliausių Romos miestų Artimuosiuose Rytuose. Išvyka į Jordanijos sostinę Amaną. Romėniškas teatras, citadelė, iš kur atsiveria vaizdas į senamiestį. Kalvos teritorijoje yra omejadų rūmai, Heraklio šventykla, Abasidų bokštas. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 • 6 DIENA

  Madaba–Petra (apie 260 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pasivažinėjimas Karališkuoju keliu, kuriuo keliautojai keliauja jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Dabar tai vienas pagrindinių nacionalinių kelių, prie kurio stūkso žinomiausi istoriniai paminklai. Išvyką į Madabą – šis miestas išgarsėjo Bizantijos laikais kaip vienas pagrindinių mozaikos meno centrų. Iki mūsų dienų išliko įspūdingos Bizantijos mozaikos Šv. Jurgio cerkvėje.   Čia rasite „Madabos žemėlapio“ mozaiką (VI a.), kurią sudaro apie 2 mln. detalių. Ekskursija po Petrą: senovės nabatėjų tvirtovės griuvėsius, kuriuos 1812 m. iš naujo atrodo Šveicarijos tyrinėtojas Johann Ludwig Burckhardt. Petrą globoja UNESCO. Nuo 2007 m. miestas įtrauktas į Naujųjų septynių pasaulio stebuklų sąrašą. Pasivaikščiojimas siauru Siko tarpekliu, spindinčiu visais rožinės, raudonos ir violetinės spalvų atspalviais. Pasigrožėsite tarpeklio sienomis, kurias puošia daugybė paveikslų ir bareljefų. Palikus tarpeklį, kelionė tęsiama link  Didžiojo lobyno (čia buvo filmuojama vienas iš filmų apie Indianą Džounsą), karališkųjų katakombų, didžiulio romėnų amfiteatro, Themenos vartų ir Aukų vietos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 • 7 DIENA

  Vadi Rumas–Akaba–Taba (apie 170 km)

  Išvyka į Vadi Rumą – tarpeklį dykumoje, traukiantį vienu gražiausių dykumos peizažų pasaulyje. Jūsų pageidavimu už papildomą mokestį (atsiskaitoma vietoje) siūlome: dviejų valandų safarį pikapais, kurio metu galima pasigrožėti didžiulėmis uolų formacijomis, kurios susiformavo dėl oro sąlygų. Išvyka į Akabą. Laisvas laikas.  Išvyka keltu arba išvyka per Izraelį į jūros kurortą Tabą.  Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 • 8 DIENA

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), atvykimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Vilnių.  Asmenys, kurie tęsia savo atostogas: pusryčiai, išsiregistravimas, nuvežimas iki oro uosto arba atvežimas į pasirinktą viešbutį.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 26Šeš, Spal 3 10+
Šeš, Rugs 26Šeš, Spal 3 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 10Šeš, Spal 17 10+
Šeš, Spal 10Šeš, Spal 17 10+
2020 lapkritis
Treč, Lapkr 4Treč, Lapkr 11 10+
Treč, Lapkr 4Treč, Lapkr 11 10+
Treč, Lapkr 18Treč, Lapkr 25 10+
Treč, Lapkr 25Treč, Gruo 2 10+
2020 gruodis
Treč, Gruo 9Treč, Gruo 16 10+
Treč, Gruo 16Treč, Gruo 23 10+
Treč, Gruo 30Treč, Saus 6 10+
2021 sausis
Treč, Saus 6Treč, Saus 13 10+
Treč, Saus 20Treč, Saus 27 10+
Treč, Saus 27Treč, Vas 3 10+
2021 vasaris
Treč, Vas 10Treč, Vas 17 10+
Treč, Vas 17Treč, Vas 24 10+
2021 kovas
Treč, Kov 3Treč, Kov 10 10+
Treč, Kov 10Treč, Kov 17 10+
Treč, Kov 24Treč, Kov 31 10+
Treč, Kov 31Treč, Bal 7 10+
2021 balandis
Treč, Bal 14Treč, Bal 21 10+
Treč, Bal 21Treč, Bal 28 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
759 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 7 nakvynės trijų ar keturių žvaigždučių viešbučiuose: dvi Egipte, trys Izraelyje ir dvi Jordanijoje. Dviviečiai kambariai (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi.
  • Maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
  • Skrydis
  • Kelionė autobusu
  • Kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionę galima pratęsti su poilsiu, teirautis agentūroje.
  • Mokamos paslaugos (atsiskaitoma vietoje): bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, pasienio mokesčiai, audiogidas Izraelyje, išvyka keltu ar pervežimo per Izraelį išlaidos (apie 290 USD), arbatpinigiai (apie 7 USD per dieną).
  • Už papildomą mokestį: naktinė Jeruzalė (apie 35 USD), kruizas Galilėjos jūroje (apie 30 USD) safaris atvirais pikapais po Vadi Rumą (apie 45 USD).
  • Išvyka keltu Akaba–Taba atsižvelgiant į oro sąlygas.
  • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
UP
Išskleisti kelionių paiešką