Pažintis su gražuole Naująja Zelandija

Egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Naujoji Zelandija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pažintis su gražuole Naująja Zelandija

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Apsistosite 65 užgęsusių ugnikalnių apsuptame Oklande
  • Pasigrožėsite Fjordlando nacionalinio parko vaizdais plaukdami kruizu
  • Aplankysite Kuko kalno nacionalinį parką, kuriame yra aukščiausia Naujosios Zelandijos viršukalnė
  • Pasivažinėsite vienu įspūdingiausių traukinių maršrutų
  • Išvysite maorių pasirodymą ir susipažinsite su jų kultūra bei papročiais  

Programa

 • Naujoji Zelandija – svajonių žemė, kurią aplankyti svajoja kiekvienas. Nuo krištolo skaidrumo vandenų, iki kalnų verpetų ar žaliuojančių slėnių – viskas telpa šioje, kvapą gniaužiančioje šalyje. Kosmopolitiški didmiesčiai, autentiška kultūra ir gamtos slėpiniai Naująją Zelandiją pavertė keliautojų numylėtine, todėl nepraleiskite progos ir jūs susipažinti su šia, Ramiojo vandenyno gražuole!

 • 1 DIENA

  VILNIUS – OKLANDAS

  Skrydis iš Vilniaus į Oklandą su persėdimu.

 • 2 diena

  OKLANDAS

  Atskrisite į Oklando (Auckland) oro uostą, kur būsite pasitikti vietinio gido ir pervežti į viešbutį. Oklandas – svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Naujosios Zelandijos centras ir uostas. Jis vadinamas „burių miestu“, kadangi čia esančiame uoste nuolat švartuojasi jachtos. Oklandą supa net 65 jau užgesę ugnikalniai bei nuostabi gamta. Nakvynė viešbutyje Oklande.

 • 3 DIENA

  OKLANDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje jūsų lauks išvyka į Salų įlanką, aplankant pirmąją Naujosios Zelandijos sostinę – Raselą (Russell). Tai viena iš anksčiausiai įkurtų europiečių kolonijų. Salos įlanka nutolusi nuo Oklando apie 240 km į šiaurę, šioje vietovėje yra 144 mažesnės ir didesnės salos. Tai nuostabi vieta ne tik poilsiui, bet ir žvejybai – būtent čia pagaunami rekordinių dydžių rykliai ir tunai. Leisitės į kruizą laivu ir aplankysite Breto (Brett) kyšulį ir „skylę uoloje“. Po kruizo grįžtate į Oklandą. Nakvynė viešbutyje Oklande.

 • 4 DIENA

  OKLANDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks pažintinė ekskursija po Vaitakerės (Waitakere) regioninį parką. Ekskursijos metu sužinosite daugiau apie maorių kultūrą ir istoriją Aratakio (Arataki) centro vizito metu, o vėliau turėsite galimybę nuo Liūtų uolos (Lions Rock) pamatyti panoraminius Piha ir juodo smėlio paplūdimio vaizdus. Nakvynė viešbutyje Oklande.

 • 5 DIENA

  OKLANDAS – ROTORUA (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje jūsų laukia išvyka į Rotorua miestą, įsikūrusį šalia tokį pat pavadinimą turinčio ežero. Čia iš žemės veržiasi dūmai ir geizeriai, burbuliuoja purvo ir vandens telkiniai. Dėl vandenilio sulfido pateikimo į orą šioje vietovėje vyrauja specifinis kvapas. Ekskursijos metu aplankysite termalinį parką, o vėliau – Vaitomo urvus (Waitomo Glowworm Caves). Po ekskursijos grįšite į Oklandą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  OKLANDAS – RANGITOTO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į netoli Oklando esančią Rangitoto salą. Ši sala idomi tuo, kad iš principo tai ugnikalnio viršūnė. Šioje saloje nėra išvystytos turistinės infrastruktūros, tačiau būtent dėl to ji pritraukia daug žmonių – čia galima pailsėti nuo civilizacijos šurmulio, pasivaikščioti vaizdingais takais, išvysti daugiau nei 200 rūšių medžių. Po ekskursijos grįžimas į Oklendą ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 DIENA

  OKLANDAS – KVINSTAUNAS (pusryčiai)

  Papusryčiavus jūsų lauks pervežimas į Oklando oro uostą, o iš ten – skrydis į Kvinstauną (Queenstown), kuris dar tituluojamas ekstremalaus sporto ir turizmo sostine. Apsistosite viešbutyje Kvinstaune, o vakare jūsų laukia laisvas laikas, kurio metu galėsite pažinti šį miestą. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

 • 8 DIENA

  KVINSTAUNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių leisitės į pusdienio trukmės apžvalginę ekskursiją po Kvinstauną ir jo apylinkes. Kvinstaunas – tai nedidelis (vos 75 tūkst. gyventojų turintis), bet labai gražus miestelis, seniai tapęs turisitiniu centru. Čia nėra istorinių ar architekturininių paminklų, užtat daug pramogų kiekvieno keliautojo skoniui. Kadangi tai vyndarystės regionas, laukia ir vietinio vyno degustacija. Grįžimas į viešbutį, vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  KVINSTAUNAS – MILFORD SOUND KRUIZAS (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje leisitės į kelionę į Fjordlando (Fiordland) nacionalinį parką. Milford Sound – turbūt žinomiausia Naujosios Zelandijos vieta – tai fjordas. Čia išvysite 1 692 metrų Mitros viršūnę – vieną aukščiausių iš jūros kylančių kalnų. Į ekskursijos kainą įskaičiuotas kruizas. Grįžimas į Kvinstauną ir nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  KUKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje leisitės į dienos išvyką, kurios metu aplankysite Kuko kalno nacionalinį parką. Ekskursijos metu pamatysite Tekapo ir Pukakį kalnų ežerus, pasivaikščiosite po Tasmano ledyną, pietausite* Kuko kalno papėdėje. Nuostabios gamtos apsuptyje praleisite visą dieną. Grįžimas ir nakvynė Kvinstaune.

 • 11 DIENA

  KVINSTAUNAS – FRANZO JOSEFO LEDYNAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę keliausite prie Franco Jozefo ledyno. Judėdami nuo Kvinstauno, pravažiuosite vaizdingus Vanakos (Wanaka) ir Havėjos (Hawea) ežerus, vėliau važiuosite pro Hasto (Haast) perėją, kurią pravažiavę matysite įspūdingą vakarinės pakrantės grožį – didingus kalnus, miškus ir krioklius. Atvyksite į mažą kaimelį, esantį prie ledyno, kur turėsite galimybę prie ledyno vykti sraigtasparniu* arba tiesiog pasivaikščioti pėsčiomis. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 DIENA

  GREIMUTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite link Greimuto (Greymouth) (apie 200 km). Pakeliui pasižvalgysite po mažą Hokitikos miestelį ir apžiūrėsite istorinę architektūrą. Nakvynė viešbutyje Greimute.

 • 13 DIENA

  TRANSALPINIS KELIAS – KRAISTČERČAS (pusryčiai)

  Ryte jūsų lauks laisvas laikas, o apie 14 valandą pradėsite kelionę į Kraistčerčą (Christchurch) per Alpes. Ši kelionė traukiniu įtraukiama į 10 įspūdingiausių traukinių maršrutų sąrašą. Kelionės metu pro langus matysite vaizdingas Kentenberio (Canterbury) lygumas ir mėgausitės Alpių vaizdais. Nakvynė viešbutyje Kraistčerče.

 • 14 DIENA

  KRAISTČERČAS – KAIKOURA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į už 160 km nuo Kraistčerčio esantį miestelį Kaikourą. Ši vieta garsėja kaip labiausiai tinkanti banginių stebėjimui visame pasaulyje (sezonas – visus metus). Jei pasiseks, čia pamatysite kašalotus – šie gyvūnai užauga iki 18 m ilgio ir gali nerti į 3 km gylį bei išbūti po vandeniu 2 valandas. Kupini įspūdžių grįžtate į viešbutį Kraistčerče.

 • 15 DIENA

  KRAISTČERČAS – AKAROA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į Akaroa miestelį – „mažąją Naujosios Zelandijos Prancūziją“. Tai vienintelė prancūzų įkurta gyvenvietė visoje šalyje, iki šiol išlaikiusi prancūzišką šarmą ir koloritą. Vėliau leisitės į kruizą po Akaroa įlanka – turėsite galimybę pamatyti įspūdingus gamtos kampelius ir, be abejo, delfinus. Vakare grįžimas į viešbutį ir nakvynė.

 • 16 DIENA

  KRAISTČERČAS (pusryčiai)

  Šią dieną vyksite į Viloubanko (Willowbank) laukinės gamtos rezervatą. Čia iš arti išvysite ir daugiau sužinosite apie nacionalinį Naujosios Zelandijos paukštį – kivį. Taip pat tapsite Ko Tane – šalies aborigenų maorių pasirodymo dalyviu ir stebėtoju, sužinosite, kokiomis sąlygomis gyveno gentis, kaip gamindavo maistą, kokius žaidimus žaisdavo ir daug daugiau. Jūsų laukia maorių pagaminti tradiciniai pietūs. Nakvynė viešbutyje Kraistčerčas.

 • 17 DIENA

  KRAISTČERČAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų laukia pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 gegužė
Šeš, Geg 25Pirm, Birž 10 10+
2019 birželis
Šeš, Birž 1Pirm, Birž 17 10+
Šeš, Birž 8Pirm, Birž 24 10+
Šeš, Birž 15Pirm, Liep 1 10+
Šeš, Birž 22Pirm, Liep 8 10+
Šeš, Birž 29Pirm, Liep 15 10+
2019 liepa
Šeš, Liep 6Pirm, Liep 22 10+
Šeš, Liep 13Pirm, Liep 29 10+
Šeš, Liep 20Pirm, Rūgp 5 10+
Šeš, Liep 27Pirm, Rūgp 12 10+
2019 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 3Pirm, Rūgp 19 10+
Šeš, Rūgp 10Pirm, Rūgp 26 10+
Šeš, Rūgp 17Pirm, Rugs 2 10+
Šeš, Rūgp 24Pirm, Rugs 9 10+
Šeš, Rūgp 31Pirm, Rugs 16 10+
2019 rugsėjis
Šeš, Rugs 7Pirm, Rugs 23 10+
Šeš, Rugs 14Pirm, Rugs 30 10+
Šeš, Rugs 21Pirm, Spal 7 10+
Šeš, Rugs 28Pirm, Spal 14 10+
2019 spalis
Šeš, Spal 5Pirm, Spal 21 10+
Šeš, Spal 12Pirm, Spal 28 10+
Šeš, Spal 19Pirm, Lapkr 4 10+
Šeš, Spal 26Pirm, Lapkr 11 10+
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Pirm, Lapkr 18 10+
Šeš, Lapkr 9Pirm, Lapkr 25 10+
Šeš, Lapkr 16Pirm, Gruo 2 10+
Šeš, Lapkr 23Pirm, Gruo 9 10+
Šeš, Lapkr 30Pirm, Gruo 16 10+
2019 gruodis
Šeš, Gruo 7Pirm, Gruo 23 10+
Šeš, Gruo 14Pirm, Gruo 30 10+
Šeš, Gruo 21Pirm, Saus 6 10+
Šeš, Gruo 28Pirm, Saus 13 10+
2020 sausis
Šeš, Saus 4Pirm, Saus 20 10+
Šeš, Saus 11Pirm, Saus 27 10+
Šeš, Saus 18Pirm, Vas 3 10+
Šeš, Saus 25Pirm, Vas 10 10+
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Pirm, Vas 17 10+
Šeš, Vas 8Pirm, Vas 24 10+
Šeš, Vas 15Pirm, Kov 2 10+
Šeš, Vas 22Pirm, Kov 9 10+
Šeš, Vas 29Pirm, Kov 16 10+
2020 kovas
Šeš, Kov 7Pirm, Kov 23 10+
Šeš, Kov 14Pirm, Kov 30 10+
Šeš, Kov 21Pirm, Bal 6 10+
Šeš, Kov 28Pirm, Bal 13 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
3678 EUR
 

+ skrydis apie 1300 EUR
su skrydžiu nuo 4978 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • ekskursijos anglų kalba;
  • vidinis skrydis su rankiniu ir registruotu bagažu (Oklendas–Kvinstaunas);
  • apgyvendinimas 3*–4* viešbučiai su pusryčiais;
  • pervežimai oro uostas–viešbutis–oro uostas;
  • automobilio nuoma su įskaičiuotu draudimu (3 dienos);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai (nuo 1300 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
  • pietūs ir vakarienės;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką