Madagaskaras – stebuklų šalis

Kelionės akcentai

 • Stebėsite saulėtekį įspūdingoje baobabų alėjoje
 • Aplankysite Ranomafanos nacionalinį parką, kur išvysite lemūrus ir chameleonus
 • Susipažinsite su vietinių gyvenimu Ifačio žvejų kaimelyje
Nuo2125
2021 06 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 3075
Dėmesio! Keliaujant į Madagaskarą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Baobabų alėjos, unikalaus gamtos monumento, ir Pietų turas – pats populiariausias Madagaskare, ketvirtojoje pagal dydį pasaulio saloje. Sunku patikėti, kokia stulbinanti kraštovaizdžio įvairovė telpa vienoje šalyje: nuo aukštikalnių slėnių iki lietaus lepinamų miškų, nuo Ankaratros ir Isalo kalnų grandinių iki savanos ir spygliuotakrūmės pietinės Madagaskaro dalies. Šios kelionės metu džiugins ne tik gamta, bet ir pažintis su vietinių genčių kultūra. Žmonės čia apsigyveno gana vėlai, tik 6 m. e. a., tačiau tai leido vystytis Madagaskaro gamtos įvairovei. Šioje šalyje iki šiol atrandama daugybė naujų gyvūnų ir augalų rūšių.
1
diena
VILNIUS–ANTANANARYVAS
Skrydis iš Vilniaus į Antananaryvą.
2
diena
ANTANANARYVAS
Atvykimas į Madagaskaro sostinę Antananaryvą. Tai gana aukštai (1280 m virš jūros lygio) išsidėstęs didžiausias šalies miestas, kuriame įsikūrę apie 3 mln. gyventojų. Didžiąją jų dalį sudaro merinos etninei grupei priklausantys malaiziečių-indoneziečių kilmės žmonės. Dar prieš prasidedant kolonijiniam laikotarpiui, Antananaryvas jau buvo išaugęs į didelį miestą. Pirmieji misionieriai jį pasiekė tik 19 a. pr., o amžiaus pabaigoje miestą kolonizavo prancūzai. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Anatananaryve.
3
diena
ANTANANARYVAS–MORONDAVA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių skrydis į Morondavą, Menabės regiono sostinę. Tai jūrinis miestas vakarinėje Madagaskaro pakrantėje, turtingas ilgais smėlio paplūdimiais ir ryžių plantacijomis. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje (lauko nameliuose) Morondavoje.
4
diena
MORONDAVA–KIRINDIS–MORONDAVA (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte išvyksite į Baobabų alėją stebėti kylančios saulės. Tai bene žymiausia Madagaskaro vieta, kurioje randamos net 7 baobabų rūšys. Šie medžiai išgyvena tūkstančius metų, o jų kamieno plotis gali siekti daugiau nei 10 m. Baobabai vietinių vadinami „miško beždžionėmis“. Ankščiau šioje vietoje augo milžiniškas tropinis miškas, tačiau didžioji jo dalis išnyko dėl paplitusios žemdirbystės. Baobabų alėjoje yra pora ypatingų medžių apsivijusių vienas kito kamienus: manoma, tai du įsimylėjėliai, kuriems buvo uždrausta būti kartu, tačiau su dievų pagalba jie virto baobabų medžiais ir gali ilgus metus praleisti vienas kito glėbyje. Vėliau vyksite į Kirindžio rezervatą. Pasivaikščiosite lapuočių miškais, kuriuose gyvena keletas lemūrų rūšių (tarp jų – mažiausi pasaulyje, kurių ūgis siekia vos 9 cm), chameleonai ir kiti driežai. Po pietų važiuosite atgal į Morondavą ir stebėsite besileidžiančią saulę Baobabų alėjoje. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje (lauko nameliuose) Morondavoje.
5
diena
MORONDAVA–MIANDRIVAZAS–ANTCIRABĖ (pusryčiai)
Po pusryčių terasoje išvyksite į Antcirabę, antrąjį pagal dydį Madagaskaro miestą. Antcirabė, dėl čia esančių terminių šaltinių, dar vadinama „vandens miestu“, o malagasių kalba šio miesto pavadinimas reiškia „vietą, kurioje yra daug druskos“. Pakeliui pravažiuosite Miandrivazą. Tai karščiausia gyvenvietė visame Madagaskare, įsikūrusi tarp Bongolavos kalnų ir Bemaharos plynaukštės. Čia beveik neužpučia vėjas. Miandrivazo gyventojai verčiasi augindami tabaką, riešutus ir galvijus. Pakeliui į Antcirabę džiugins kalnuotas kraštovaizdis. Įdomu tai, jog vienintelė transporto priemonė šiame mieste – traukiamos rikšos. Nakvynė viešbutyje Antcirabėje.

6
diena
ANTCIRABĖ–AMBOŠTRA–RANOMAFANA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Amboštrą garsėjančią malagasių rankdarbiais: medžio drožiniais, inkrustacijomis ir dirbiniais iš rafijos (afrikinės palmės) pluošto. Aplankę keletą skirtingų vietinių parduotuvėlių vyksite į Ambohimahasoa, kur turėsite galimybę paragauti malagasių patiekalų ir pasimėgauti tradiciniu pasirodymu. Po pietų vyksite į Ranomafaną. Palikę aukštumas važiuosite pro tropinius miškus. Vėlyvas atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ranomafanoje.

7
diena
RANOMAFANA–FIANARANCOA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vėliau lankysitės Ranomafanos nacionaliniame parke, užimančiame 41,6 tūkst. ha plotą. Vietovės aukštis siekia nuo 800 iki 1200 m virš jūros lygio. Šiame nacionaliniame parke randama daug karštųjų versmių, o didžiąją dalį užima drėgnieji miškai. Pasivaikščiojimo po džiungles metu išvysite daug įvairių paukščių – net 30 čia gyvenančių jų rūšių yra endeminės. Parke taip pat gausu ir lemūrų: pilkieji, Edvardso sifakos, rudieji, rudapilviai, auksaspalviai ir kiti. Auksaspalvio lemūro atradimas 1986 m. ir davė pradžią Ranomafanos nacionalinio parko įkūrimui. Jei pasiseks, pamatysite ir vieną didžiausių Madagaskare chameleonų rūšių – Parsono. Vėliau važiuosite į Fianarancoa, mokslo ir religinį šalies centrą, kur jūsų lauks pažintinė ekskursija. Čia įsikūrę seminarijos, daugybė bažnyčių, protestantų ir liuteronų katedros, universitetas. Fianarancoa taip pat garsėja ir vyno plantacijomis. Nakvynė viešbutyje Fianarancoa.

8
diena
FIANARANCOA–AMBALAVAO–RANOHYRA (pusryčiai, vakarienė)
Ankstyvas išvykimas iš Fianarancoa – laukia ilga kelionė į šalies Pietus. Pakeliui sustosite Ambalavao ir aplankysite popieriaus dirbtuves, kuriose jis gaminamas rankiniu būdu. Susipažinsite su popieriaus gaminimo paslaptimis. Norintys turės galimybę įsigyti įvairių dirbinių. Taip pat apsilankysite ir vietinėje vyno darykloje. Taip pat lankysitės Andžos gyvenvietės rezervate, kur pamatysite katininius lemūrus ilgomis uodegomis išmargintomis ryškiai juodais ir baltais žiedais. Pusiaukelė tarp Ambalavao ir Ranohyros – Ihosio miestas. Išvysite plačias Horombės plynaukštės pievas. Vėliau, pravažiavus „Vartų į Pietus“ kalną, kraštovaizdis keisis: becileo žmonių žemėse horizontą puoš granito uolienos. Vietoje įprastų vienaaukščių afrikietiško stiliaus namelių, centrinėse plynaukštėse išvysime dviaukščius statinius. Čia žmonės labiau panašūs į Pietryčių Azijos gyventojus, nei į afrikiečius. Atvykimas ir nakvynė viešbutyje Ranohyroje.
9
diena
RANOHYRA (pusryčiai, vakarienė)
Ranohyra – nedidelis miestelis šalies pietuose, vartai į netoliese esantį Isalo nacionalinį parką. Į jį išvyksite po ankstyvų pusryčių. Kartu su vietiniu gidu Tapijos mišku žygiuosite (1,5 val.) iki natūralaus nacionalinio parko baseino. Turėsite galimybę išsimaudyti. Besidomintys gamta galės plačiau susipažinti su endeminiais Isalo nacionalinio parko augalais. Jame ypač didelė alavijų ir tukvių įvairovė. (Norintys galės žygiuoti toliau iki Namazos stovyklos, grožintis giliais tarpekliais, arba grįžti atgal į viešbutį). Grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ranohyroje.

10
diena
RANOHYRA–TOLIARA–IFATIS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pravažiuosite pro safyrų kasėjų gyvenvietes, pietinę savaną ir krūmynus. Išvysite daug baobabų medžių, išraiškingai ištapytų kapaviečių bei tipiškų Pietų Madagaskaro gentims kaimelių. Turėsite galimybę sustoti pietų Toliaroje, jūriniame miestelyje, kurio gyventojai verčiasi sizalio pluošto, muilo, industrinės kanapės, medvilnės, ryžių ir riešutų prekyba. Vėliau vyksite į vieną iš dviejų Ifatyje esančių žvejų kaimelių. Nakvynė viešbutyje Ifačio žvejų kaimelyje.
11
diena
IFATIS (pusryčiai)
Laisvas laikas Jūsų poilsiui. Liepos–rugpjūčio mėnesiais Ifatyje galima išvysti migruojančių banginių būrius. Norintys praleisti dieną aktyviau, turės galimybę pasirinkti papildomas ekskursijas: pirmoji – į Renijalos rezervate esantį baobabų mišką, antroji – į koralinį rifą, plaukiant žemomis valtelėmis (pirogomis). Nakvynė viešbutyje Ifačio žvejų kaimelyje.

12
diena
IFATIS–TOLIARA–ANTANANARYVAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas iki išvykimo. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Antananaryvą. Po pasitikimo Antananaryvo oro uoste galėsite įsigyti lauktuvių La Digo turguje, kuriame prekiaujama suvenyrais iš viso Madagaskaro. Nepamirškite pasiderėti ir įsigysite puikių lauktuvių: siuvinėtos tekstilės, palmės pluošto ir odos dirbinių, medžio drožinių, prieskonių. Dar kartą paragaukite vietinių vaisių. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Antananaryve.

13
diena
ANTANANARYVAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

ARBA GALITE PRATĘSTI KELIONĘ

13
diena
ANTANANARYVAS–BĖ SALA (pusryčiai)
Unikalia gamta apdovanota Bė sala yra didžiausia iš Madagaskarui priklausančių salų. Ji turtinga ne tik sausumos, bet ir vandens augalais bei gyvūnais. Nardytojai iš viso pasaulio atvyksta čia pasigrožėti nuostabiais koraliniais rifais. Važiuosite į oro uostą ir skrisime į Bė salą. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Bė saloje, kurioje tarsi sustoja laikas. Taip yra dėl vietinių gyvenimo būdo – gyvenimas čia teka mora mora („lėtai lėtai“). Nakvynė viešbutyje Bė saloje.

14 – 15
dienos
BĖ SALA (pusryčiai, vakarienė)
Poilsis Bė saloje, kurią aplankantieji visus metus gali džiaugtis saulėtu oru. Ji mėgstama ne tik žmonių, bet ir retų gyvūnų rūšių. Tarp Bė salos ir Madagaskaro esančiuose vandenyse gyvena Omuros banginiai, dar vadinami nykštukiniais finvalais. Šie paslaptingi gyvūnai buvo atrasti tik 2003 metais.

Norintys praleisti laiką aktyviau, turės galimybę pasirinkti dienos ekskursiją į Kombos ir Tanikelio salas (pietūs įskaičiuoti). Komba – tai kalnuota sala tarp Bė ir milžiniškos Madagaskaro salos, labiausiai lankoma dėl daugybės čia gyvenančių lemūrų. Šie žavūs gyvūnėliai labai draugiški ir mielai vaišinasi bananais iš lankytojų rankų. Aukščiausia „Lemūrų salos“ vieta siekia daugiau nei 600 m, o didžiausią jos plotą užima tankūs tropiniai miškai. Tanikelis – kaimyninė Kombos sala, garsėjanti ypatingai saugoma povandenine gamta. Kartu su aplink ramiai plaukiojančiais vėžliais, tolumoje žaidžiančiais delfinais, tiek nardymo entuziastai, tiek pradedantieji galės pasidžiaugti salą supančiais įvairiaspalviais koraliniais rifais ir žuvimis. Po pietų grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bė saloje.

16
diena
BĖ SALA–ANTANANARYVAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas Jūsų poilsiui. Po pietų pervežimas į oro uostą ir skrydis į Antananaryvą. Nakvynė viešbutyje Antananaryve.
17
diena
ANTANANARYVAS–VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir pervežimas į oro uostą.
Nuo2125
2021 06 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 3075

Apie Madagaskarą

Tai ketvirta pagal dydį sala pasaulyje. Daugiau tokios salos ar vietos pasaulyje kaip Madagaskaras tikrai nėra. Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs žemės lopinėlis tapo 250 000 gyvūnų ir augalų namais, kurių 75 % niekur kitur daugiau negyvena. Drėgnieji atogrąžų miškai, tropiniai miškai, pusdykumės – viskas telpa šioje saloje. Tarp medžių skraido rečiausi ir gražiausi pasaulio paukščiai, ant šakų karstosi lemūrai – dar prieš

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Madagaskarą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
Kaina kai keliauja 2 asmenys 2467 Eur/asm. + skrydis 
Kaina kai keliauja 4 asmenys 2125 Eur/asm. + skrydis 
Kaina kai keliauja 6 asmenys 2225 Eur/asm. + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas su pusryčiais Antananaryve, Antcirabėje, Ranomafanoje ir Ifatyje;
 • apgyvendinimas su pusryčiais ir vakariene Morondavoje ir Ranohyroje;
 • mokesčiai už įėjimus ir vietinio gido paslaugos nacionaliniuose parkuose pagal numatytą programą;
 • transportas: automobilis Morondavoje, autobusas arba miniautobusas nuo Morondavos iki Antcirabės ir Ifačio;
 • vairuotojo paslaugos (2–4 asmenims – angliškai kalbantis vairuotojas, 6–ių asmenų ir didesnei grupei – rusiškai kalbantis vairuotojas arba privatus gidas anglų kalba visos kelionės metu);
 • apgyvendinimas su pusryčiais ir vakariene 3-4* viešbučiuose Bė saloje (arba 4* viešbutyje su pusryčiais, pietumis ir vakariene);

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai su persėdimu (950 EUR);
 • vietiniai skrydžiai;
 • vizos mokesčiai;
 • pietūs;
 • vakarienės (išskyrus Morondavoje ir Ranohyroje);
 • gėrimai, arbatpinigiai ir kitos asmeninės išlaidos;
 • mokestis už vizą;
 • oro uostų mokesčiai;
 • kelionės pratęsimas Bė saloje (asmeniui dviviečiame kambaryje – nuo 535 EUR);

Pastabos

 • norint rezervuoti 4* viešbutį Antananaryve (viskas įskaičiuota) reikalingas išankstinis 50 % apmokėjimas.
 • kelionės programa ir kainos gali keistis.

Kelionės užsakymas

Nuo
2125

+ skrydis apie: 950 visiems su skrydžiu: 3075
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Brigita
Susisiek su Madagaskaro specialiste Brigita ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.