Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Klasikinis Vietnamas su poilsiu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Klasikinis Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsite su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
  • Aplankysime rojaus kampelį Halongo įlanką garsėjančia įvairių formų uolomis
  • Romantiškas Honajaus miestas
  • Spalvingi Vietnamo turgūs ir besišypsantys žmonės

Programa

 • 1 DIENA

  HANOJUS (vakarienė)

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas, su kuriuo keliausime į viešbutį. Įsikūrus ir šiek tiek pailsėjus pradėsime turą po šį nuostabų miestą.

  Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį šalies miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu – savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos.

  Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem Lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys, o aplink nuolat būriuojasi tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai: čia praleidžia tingias popietes, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi nuostabiais ežerą supančios gamtos vaizdais.

  Kelionės metu svarbu rasti laiko prisėsti ir pasigėrėti viskuo, ką matome, suprasti, kokioje kultūroje esame, tad ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Ši vieta itin populiari rytais – vietiniai pasakoja, kad nėra geresnės vietos stebėti gelsvai ir rausvai dangų nudažančio saulėtekio.

  Užsuksime ir į pačioje Hanojaus širdyje įsikūrusią Operą (Hanoi Opera House), Prancūzų kolonialistų kurtus visą dešimtmetį – nuo 1901 iki 1911. Šie balto marmuro rūmai, raudoni juose patiesti kilimai ir spindinčio aukso dekoracijos privers pasijusti lyg kitame pasaulyje.

  Visai šalia Operos įsikūręs dar vienas nepaprastas Hanojaus paveldas – Sofitelio Metropolio viešbutis (Sofitel Legend Metropole Hanoi Hotel) – taip pat kels didybės jausmą. Vien žvelgiant į šį legendomis apipintą pastatą jausime kolonialistinės didybės ir neblėstančios elegancijos sąveiką.

  Na, o vakaro akcentu taps senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių  lėlininkų rankomis ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. 

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2 DIENA

  HANOJUS – TAM COC – HOALU – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Dar ir šiandien kai kurie šių kalnų prieinami tik atkakliosioms kalnų ožkoms – žmogaus kojai jie per statūs, tačiau pakelti galvą ir apžvelgti šį įspūdingą gamtos stebuklą iš apačios tikrai verta.

  Aplankysime didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Kompleksą sudaro įvairūs pastatai, tačiau svarbiausios – Senoji ir Naujoji šventyklos. Senoji, įkurta mažose kalno uolose, yra maždaug už 800 m nuo naujosios, iš kitų budistinių pagodų išsiskiriančio savo dydžiu. Vis dėlto, 2003 m. pradėtos statyti šventyklos architektams puikiai pavyko išlaikyti tradicinį dizainą – ornamentuoti linkiai ir pakraigės primena tradicinę Fenikso uodegos formą.

  Apžiūrėję didžiąją šventyklą, keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Coc uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė (Ngo Dong River). Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus.

  Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bichdongo (Bich Dong) šventyklas. Nedidelių, uolose įrengtų šventovių grupelę sudaro trys pagodos: Žemutinė (Lower Pagoda), Vidurinioji (Middle Pagoda) ir Aukštutinė (Upper Pagoda). Kiekvienoje jų dunkso migloto degančių smilkalų debesėlio apsuptos šventos statulos, o aplink atsiveria nuostabus kaimo vietovių – dirbamų ryžių plantacijų vaizdas.

  Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

 • 3 DIENA

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Papusryčiavę vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse.

  Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios.

  Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers įspūdingi panoraminiai vaizdai. Į šią įlanką žvelgiant iš aukštai, ji atrodo kaip labai ryškus, didžiulis piešinys. Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją.

  Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Natūraliai atsiradę skirtingų formų, dydžių, spalvų akmenys sužavės net visko mačiusius!

  Po turo norintieji atsigaivinti galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė.

  Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu, gelsvai ir rausvai horizontą nudažančiu saulėlydžiu. Gamtos ir vandens apsuptyje galėsime pasimėgauti tykia, švelnia ramuma.

  Nakvynė laive.

 • 4 DIENA

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – DANANGAS – HOJANAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių tęsime pažintį su Halongo įlanka – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos (Luon Cave). Vidinė šios uolos dalis yra 60 m ilgio ir 4 m pločio, natūraliai susiformavusių lubų aukštis svyruoja nuo 2,5 iki 4 m aukščio, taigi šią ypatingą vietą galime aplankyti tik mažu laiveliu ar baidare.

  Sukdami atgal link Hanojaus matysime įspūdingiausias uolas, pavadinimus gavusias atsižvelgiant į neįprastą jų formą – Šuns, Smilkalų urnos, Laivo, Besipešančio gaidžio uolas. Didesnės salos apaugusios vešliais miškais, o kai kurios uolos stačios, į 300 m aukštį iš vandens kylančios beveik vertikaliai. Dauguma salų – negyvenamos ir neturinčios pavadinimų. Po pietų mūsų lauks pervežimas į  oro uostą, o iš ten – trumpas skrydis į Danangą. Čia dar nestosime – toliau važiuosime į senovinį Hojano miestą, kur ir praleisime naktį.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 5 DIENA

  HOJANAS (pusryčiai)

  Didingasis Hojanas (Hoi An) – vienas labiausiai stebinančių Vietnamo miestų. Kadaise buvęs didžiuliu uostu, šiandien jis rodo nepaprastą susijungusių kultūrų palikimą: nuo senumo svyrantys japoniški prekeivių nameliai, Kinų šventyklos ir istoriniai arbatos sandėliai, 21 a. kultūrą atspindintys barai, spindinčios suvenyrų parduotuvėlės... Būtent tokią netvarkingai žavią maišalynę rasime šio miesto senamiestyje.

  Dieną išnaudosime itin turiningai. Pirmiausia su gidu keliausime pasižiūrėti garsiojo Japoniškojo tilto , jau beveik tapusio miesto simboliu. Dar 16 a. statytas dengtas tiltas buvo skirtas sujungti japonų ir kinų rajonus. Iš abiejų pusių įėjimus saugo šunų ir beždžionių poros – legenda pasakoja, kad konstrukcija pradėta statyti šuns, o baigta – beždžionės metais.

  Stabtelėsime ir prie tyliosios Kinų Asamblėjos salės (Chinese Assembly Halls), kurią savo svarbiausiems susirinkimams nuo pat įkūrimo 1773 m. naudojo Fudžijanų, Kantonų, Hainanesų ir kt. kongregacijos. Dešinėje pastato pusėje, visai šalia durų, istorijos mėgėjai galės apžiūrėti Antrojo Pasaulinio karo metais žuvusių pasipriešinimo karių portretus, o architektūros entuziastai – gerėtis nepaprastais spiraliniais ornamentais, dievybių, drakonų ir demonų statulomis. Toks nepaprastas kontrastas kartu kels ir nedalomos visumos pojūtį.

  Būtinai užsuksime apžiūrėti miesto, o gal net šalies ikonomis jau tapusių senovinių Tan Ky ir Phung Hung namų. Pastatai, kuriuose pragyveno ištisos septynios ar aštuonios šeimų kartos šiandien stovi lygiai tokie patys, kaip kadaise – jų nesugriovė nei laikmečių, nei oro sąlygų išbandymai. Tai turbūt svarbiausi ir gražiausi tikrosios senosios vietnamietiškos kultūros ir architektūros pavyzdžiai visame pasaulyje.

  Vėliau, žvalgydamiesi į nepaprasto grožio šventyklas (kurių čia tikrai nemažai), trauksime link pagrindinio miesto turgaus. Thu Bon upės pakrantėje įsikūrusi prekyvietė tik dar kartą įkvėps pojūtį, kad šis miestas stebuklingas. Orientalistinės dekoracijos, menas ir šiek tiek įkvėpimo – taip ši vieta tampa namais ne vienam menininkui.

  Žinoma, negalima pamiršti lauktuvių artimiesiems – čia yra geriausia vieta, jei planuojate namo parsivežti tradicinių žibintų ar iš švelniausio šilko pasiūtų drabužių.

  Vakaras bus skirtas kiekvienam individualiai – galbūt norėsite ilgiau pasivaikščioti siaurutėmis turgaus gatvelėmis, o gal dviračiu pasivažinėti prie Thu Bon upės, pasiekti Cua Dai paplūdimį. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  HOJANAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Šią dieną susipažinsime su Hošiminu (buv. Saigoną, Hi Chi Minh City, buv. Saigon) – didžiausiu Vietnamo miestu. Hošimine yra 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi didmiestyje yra apie 4 milijonus šių transporto priemonių. Niekur kitur pasaulyje neišvysime tokio kiekio ryškiaspalvių motorolerių.

  Aplankysime istoriškai Vietnamui svarbius Nepriklausomybės rūmus (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Hošimino senamiestyje įsikūrusiuose rūmuose galėsime patyrinėti pastato architektūrą, to laikmečio dekoracijas. Viena įdomiausių Nepriklausomybės rūmų vietų – tuneliai, kurie jungia įvairias pastato sales bei kitas šalia esančias rezidencijas. Šis pastatas iki šiol naudojamas oficialiems renginiams.

  Viena emociškai stipriausių, širdį virpinančių vietų – Karo muziejus (War Remnant Museum). Jame turėsime galimybę išgirsti detalų pasakojimą apie Vietnamo karą, pamatyti nuotraukose įamžintų prisiminimų galeriją bei apžiūrėti kare naudotus tankus, malūnsparnius ir kitą artileriją.

  Taip pat išvysime kitą istoriškai svarbią miesto vietą – gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedrą (Notre-Dame Cathedral). Prancūzų kolonijinės valdžios simboliu tapusi šventovė yra viena pagrindinių krikščionybės centrų Vietname.

  Vakarop keliausime į Hošimino Kinų kvartalą (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Šis rajonas niekad nemiega. Turėsime galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius. Pakeliui aplankysime ir įspūdingais kiniškais ornamentais puoštą Thienhau šventyklą (Thien Hau Temple).

  Vakare pasiūlysime galimybę pavakarieniauti laive-restorane*.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 7 DIENA

  HOŠIMINAS – CU CHI TUNELIAI – HOŠIMINAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į garsiuosius Cu Chi tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos. Tuneliuose, paverstuose Karo memorialiniu parku, galima paragauti maisto, kokį kadaise valgė Vietnamo kareiviai, o šaudymo zonoje išbandyti ne vieną to meto ginklą.

  Po pietų, grįžus į Hošiminą laikas bus individualus. Galbūt skirsite jį pasivaikščiojimui centrinėmis miesto gatvėmis ir apsipirkimui? Tada jokiu būdu negalite neapsilankyti Ben Tano (Ben Thanh) turguje. Tai pati svarbiausia ir populiariausia vieta mieste, kur galima įsigyti vietinių rankdarbių, nedidelių suvenyrų ar net aukštos kokybės gerai žinomų prekių ženklų. Na, o pavargus derėtis – atsipalaiduoti mėgaujantis spalvingu kokteiliu ar nuostabia vakariene.

  O jei šio milžiniško turgaus nepakaks, siūlome aplankyti „Saigon Square“, „An Dong Plaza“, „Diamond Plaza“ prekybos centrus – Hošimino apsipirkinėjimo rojų. 

  Nakvynė viešbutyje.

 • 8 DIENA

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – HOŠIMINAS (pusryčiai, pietūs)

  Anksti ryte, po pusryčių, vyksime į Mitą (My Tho) miestelį, kuris gali pasigirti itin gražiais Mekongo deltos (Mekong Delta) vaizdais. Mekongo deltos regiono plotas panašus į Lietuvos, tačiau joje gyvena apie 16 mln. gyventojų. Čia susiformavęs itin derlingas dirvožemis leidžia auginti ir puoselėti milžinišką ryžių derlių – būtent čia užauginama daugiausia ryžių visame Vietname.

  Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga – mažuose kaimeliuose įsikūrę žmonės, kurie upės pašonėje dirba žemę, augina ryžius bei kitas kultūras. Čia nepamatysime dangų remiančių pastatų ir neišvysime akį rėžiančių automobilių. Vietiniai sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido.

  Plaukiant siaurais džiunglių kanalais galėsime pasigrožėti Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimu. Mažose salelėse įkurtus vietinių namelius supa užlietos pievos ar džiunglės, tad jų gyvenimas teka labai ramia vaga.

  Stabtelėsime vienoje iš keturių Mekongo deltos salų – čia susipažinsime su vietiniais, paragausime tropinių vaisių bei pasiklausysime tradicinės, vietinių atliekamos folklorinės Pietvakarių Vietnamo muzikos.

  Vėliau kartu su vietiniais sėsime į mažutes valteles ir siauručiais vandens kanalais pasieksime fabriką. Pagrindinis Mekongo deltos gyventojų verslas – kokosų perdirbimas, tad čia galėsime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. Būtinai paragausime ir garsiosios medaus arbatos – sakoma, kad daugiau niekur pasaulyje tokios negamina.

  Na, o po pietų vietiniame restorane, išsiklausinėję smulkiausių gamybos paslapčių, įsigiję įvairiausių lauktuvių trauksime atgal į Hošiminą. Pakeliui sustosime apžiūrėti nepaprasto grožio Vinh Trang šventyklos. Kinijos, Kambodžos ir Prancūzijos architektūrų kultūrų mišinys tiesiog gniauš kvapą. Čia galėsime pasivaikščioti po žaliuojančius budistinės šventyklos sodus, iš apačios žvelgti į debesis remiančias spindinčio baltumo Budos statulas...

  Nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  HOŠIMINAS – MUI NE/PHU QUOC(pusryčiai)

  Skrydis į pasirinktą poilsio paplūdimį.

  Mui Ne – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Net 25 km nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Šis kurortas, puikiai žinomas dėl savo nepakartojamų padažų žuviai, sužavės mažučių užeigų ir jaukių restoranėlių gausa! Miestelyje įsikūrę ir keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*.Mėgstantiems aktyvų poilsį pasiūlysime kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*.

   

  Phu Quoc (Kokosų) sala – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis VIEŠBUČIAI naktinis turgus.Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį.

 • 10-13 DIENA

  POILSIS MUI NE ARBA PHU QUOC (pusryčiai)

  Poilsis pasirinktame kurorte.

 • 14 DIENA

  MUI NE/PHU QUOC-VILNIUS

  Šiandien mūsų kelionė po šią kontrastų kupiną šalį baigiasi. Tikimės, kad ji pranoko Jūsų lūkesčius, o Vietnamas, šios šalies žmonės, maistas ir kultūra rado vietą Jūsų širdies kamputyje!

  Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3* viešbutyje
  • Pervežimai pagal programą
  • Ekskursijos ir įėjimo bilietai į lankomus objektus paminėtus programoje
  • Autobusas Hanoi – Halong – Hanoi
  • Ekskursija Hanoi, Hoi An, Saigon
  • Anglakalbiai gidai (už priemoka galima užsisakyti rusakalbio gido paslaugas)
  • Maitinimas paminėtas programoje: 7 pusryčiai, 5 pietūs, 2 vakarienės
  • Apgyvendinimas poilsiu metu 3* - 4* (už priemoką galima užsisakyti geresnius viešbučius)
  • Maitinimas poilsio metu: pusryčiai
  • Pervežimas iš Hošimino į pasirinktą viešbutį poilsio metu (už papildomą priemoką galima užsisakyti vietinius skrydžius Hošiminas - Phu Quac - Hošiminas) 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai
  • Vietiniai skrydžiai (nuo 95 EUR)
  • Vietnamo viza
  • Ansktyva registracija ir vėlyvas išsiregistravimas viešbučiuose
  • Šventinės priemokos festivalio metu
  • Maitinimas ir gėrimai nepaminėti programoje
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai
  • Vietinis skrydis Hošiminas - Phu Quac - Hošiminas

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Prijungiama prie angliakalbio gido grupės, už priemoką galima užsisakyti rusakalbio gido paslaugas
  • kaina gali kilti švenčių metu (Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu ir mėnulio naujųjų metų metu)
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką