Japonijos akcentai

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite šiuolaikinių technologijų sostinę Tokiją
 • Pasigrožėsite nuostabiais Fudžio kalno vaizdais
 • Susipažinsite su 17 UNESCO objektų saugančiu Kiotu
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

„Konichiwa!“ – dailiai rankas sudėję nusilenks oro uosto darbuotojai, pasitikdami jus nuostabiojoje sakurų šalyje – Japonijoje. Tai šalis, kurią būtų galima pavadinti atskiru pasauliu – unikali kultūra, nepaprasta tradicijų ir modernumo darna, šilti ir draugiški žmonės!

Kartu leisimės į kelionę, kurioje ne tik susipažinsite su įdomia šalies kultūra, bet ir išmėginsite daugybę neįprastų dalykų. Juk ne kiekvieną dieną valgote sušį sėdėdami ant tradicinių japoniškų kilimėlių! Ar dažnai vaikštote po išpuoselėtus žydinčių sakurų sodus? O ar nors kartą atsipalaidavote karštosiose versmėse didingų kalnų papėdėje? Ne? Tada laikas krautis lagaminą ir leistis į nepamirštamų įspūdžių ir nenupasakojamų kontrastų pilną Japoniją!

1
diena
VILNIUS – TOKIJAS
Skrydis Vilnius – Tokijas.
2
diena
TOKIJAS
Atvykimas į Tokijo Naritos tarptautinį oro uostą. Atvykimo salėje susitiksite su anglakalbiu gidu. Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Tokijuje (kelionės trukmė apie 90 min.). Registracija viešbutyje vyks po 15 val. Vakare jūsų laukia laisvas laikas poilsiui ar savarankiškai pažinčiai su miestu. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
TOKIJAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien jūsų laukia visos dienos apžvalginė ekskursija po Tokiją (Tokyo) – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu aplankysite „Tokyo Tower“ bokštą – iš jo aukštybių apžvelgsite miesto panoramą, Imperatoriaus rūmų (Imperial Palace) sodus, Meidži šventyklą (Meiji Shrine). Keliausite į didelį japoniško kraštovaizdžio Hama Rikyu parką, įkurtą buvusių feodalų rezidencijų žemėse, ančių medžiojimo vietose. Sodo tvenkiniai užpildyti jūros vandeniu, kurio lygiui įtakos turi potvyniai ir atoslūgiai. Vėliau plauksite į kruizą Sumida upe. Po kruizo aplankysite seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais, joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikščiosite netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
TOKIJAS – FUDŽIS – HAKONĖ –KIOTAS(pusryčiai, pietūs)
Šiandien vyksite į Hakonę (Hakone), pakeliui aplankydami Fudžio kalną (Fuji). Fudžis – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3 770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsite į Fudžio kalno pusiaukelėje esančią aikštelę, stabtelėsite kalno lankytojų centre. Pasigrožėję vaizdais leisitės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą Hakonę. Lyno keltuvais kelsitės virš Ovakudanio (Owakudani) – geizerių šlaito, susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plauksite laivu vaizdingu Ašio (Ashi) ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Po ekskursijos traukiniu keliausite į Kiotą (Kyoto). Pervežimas į viešbutį ir nakvynė Kiote.

5
diena
KIOTAS – NARA – KIOTAS (pusryčiai, pietūs)
Rytą pradėsite nuo pažintinio turo Kioto mieste, kurį puošia net 17 UNESCO saugomų objektų, apie 1 600 budistinių ir 400 šintoistinių šventyklų. Nuo 8 iki 19 a. Kiotas buvo Japonijos sostinė. Lankysitės Nijo pilyje, kurią supa nuostabūs sodai, arba dzenbudistinėje Rioandži (Ryoanji temple) šventykloje. Taip pat išvysite Kinkakudži („Auksinio paviljono“) (Kinkakuji) šventyklą, kurios atvaizdas atsispindi šalimais esančiame tvenkinyje. Viršutiniai šios šventyklos aukštai dengti auksu. Vėliau užsuksite į Kioto Imperatoriaus rūmus, kuriuose iki 19 a. pab. gyveno karališkoji šeima, arba į šintoistinę Kitano Tenmangu šventyklą, kuri buvo dedikuota atminti ištremtam mokslininkui ir politikui Sugavarai Mičizanei. Joje, prašydami pasisekimo moksle, lankosi daugybė moksleivių ir studentų. Po pietų vyksite į Narą – šis miestas buvo pirmoji nuolatinė šalies sostinė. Pasivaikščiojimo po Naros parką, užimantį didžiąją dalį rytinės miesto dalies, metu, užsuksite į Todai-dži (Todaiji) ir Kasugos šventyklas. Pastaroji, laikantis šintoizmo tradicijos, iki pat 19 a. buvo perstatoma naujai kas 20 metų. Nakvynė viešbutyje Kiote.

6
diena
KIOTAS – OSAKA (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Osakos tarptautinį Kansai oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.
7
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • nurodyta pažintinė ekskursinė programa su anglakalbiu gidu;
 • apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais;
 • programoje nurodytas maitinimas (4 pusryčiai, 3 pietūs);
 • visi pervežimai;
 • įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga – Tokijas, Osaka – Vilnius/Ryga;
 • papildomos ekskursijos;
 • programoje nenumatytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • kelionės draudimas;
 • arbatpinigiai;

Pastabos

 • Vienviečio priemoka 355 eur
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.

13640

Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Japonijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAPONIJA – nuo meditacinių peizažų iki futuristinių megapolių. Ryto saulės, technikos naujovių, šventyklų ir sakurų kraštas 12d.
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.