Filipinai su poilsiu Bohol saloje (14d)

Kelionės akcentai

 • Tyrinėsite Filipinų sostinę - Manilą
 • Grožėsitės įspūdingomis ryžių terasomis - Banaue
 • Važinėsite tradicine filipiniečių transporto priemone "Jeepney"
 • Ilsėsitės Bohol saloje, kurios vizitinės kortelės - "Šokoladinės kalvos" bei tarsyras
Nuo1387
2021 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 750
su skrydžiu: 2137

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA/VARŠUVA – MANILA
Skrydis į tarptautinį Manilos oro uostą  (su tarpiniu persėdimu).
2
diena
MANILA
Atvykusius į Manilą Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
3
diena
MANILA – BANAUE (pusryčiai)
Po pusryčių leisitės į beveik visos dienos kelionę Luzono salos šiaurės link, į Banaue gyvenvietes, esančias Ifugao provincijoje ir garsėjančias vaizdingomis ryžių terasomis. Kelionė neprailgs, nes kelias Jus ves per amžinai žaliuojančias Ecijos bei Vizkajos provincijas, galinčias pasigirti užburiančiu gamtovaizdžiu, nuspalvintu ryžių terasomis, vietiniais kaimeliais ir miesteliais, kurie atspindi filipiniečių gyvenimo paprastumą. Pirmojo sustojimo metu pietausite San Jose mieste, Sekanti stotelė - Daltono perėja, esanti apie 900 m virš jūros lygio ir jungianti Ecijos bei Vizkajos provincijas. Vakare atvyksite į viešbutį Banaue gyvenvietėje, kur Jūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Banaue gyvenvietėje.
4
diena
BANAUE (pusryčiai)
Ryte, iškart po pusryčių, Jūsų laukia išvyka į Banaue ryžių terasas ir vietinius kaimelius tradicine Filipinų transporto priemone - "Jeepney". Pirmiausia aplankysite Banga-an kaimelį, kuris įsikūręs vaizdingame terasų slėnyje. Čia sutiksite draugiškus vietinius gyventojus ir pamatysite jų namelius, taip artimiau susipažindimi su jų kasdienybe. Po to stabtelėsite apžvalgos taške, kuris dažnai įvardijamas kaip "Aštuntasis pasaulio stebuklas" ir nuo kurio atsiveria patys geriausi 2000 metų senumo ryžių terasų vaizdai.   Po šios ekskursijos Jūsų lauks laisva popietė ir vakaras poilsiui. Nakvynė viešbutyje Banaue gyvenvietėje.
5
diena
SAGADA - BONTOC (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite vaizdingą Sagada miestelį, kuriame galėsite apžiūrėti jo senovės gyventojų laidojimo urvus. Toliau Jūsų lauks pažintis su Bontoc muziejumi, kurį įkūrė Sesuo Belgė. Čia eksponuojama didelė kolekcija autentiškų kalnų genčių nuotraukų, ginklų, krepšių, keramikos dirbinių, darbo įrankių bei kitų artefaktų. Po to grįšite į Banaue, kur stebėsite genčių pasirodymą, pamatysite kaip per dainas ir šokius yra išreiškiamos tradicijos ir papročiai, kurie dar iki šių dienų yra praktikuojami kai kuriose vietovėse. Nakvynė viešbutyje Banaue Hotel.
6
diena
BANAUE – MANILA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite iš Banaue atgal į Manilą. Pakeliui galėsite sustoti papietauti vietiniame restoranėlyje. Vakare būsite Maniloje, kur Jūsų lauks laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
diena
MANILA - BOHOL (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia skrydis iš Manilos į Bohol salą. Atskridusius Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Bohol sala yra viena įspūdingiausių Filipinuose, taip pat vienas iš svarbiausių turistinių centrų. Pagrindinė tokio populiarumo priežastis yra Šokoladinės kalvos – šimtai piltuvėlio formos kalkakmenio kalvų – suteikia salai dramatišką panoramą. Vienos kalvos primena rankų darbo prancūziškus triufelius – lengvai nurudusios, atsargiai išdėliotos lygumoje. Kitos gi, dar gaiviai žalios, nespėjusios ištrokšti prieš visai jau neužilgo užeisiančią sausrą. Iš viso tokių kalvų yra net 1268.

Netoliese galėsite pamatyti tarsyrą - vos delno dydžio gyvūną – mažiausią primatą pasaulyje (10-15 cm), kurio akys didesnės už jo paties smegenis ar skrandį. Artėjant nepageidaujamam grobuoniui, tarsyras visiškai užsimerkia ir taip rymo iki pat tos akimirkos, kol priešas visiškai prislenka. Kai juos skiria vos keli centimetrai, plačiai atmerkia savo didžiules akis ir iššiepia aštrius dantis. Šie gyviai sugeba nušokti net apie du metrus. Kol priešas atsipeikės, beliks gaudyti vėją miškuose.

Saloje yra daug bei įvairių apgyvendinimo galimybių, nuo nebrangių paprastučių kambarių iki aukščiausios klasės prabangių apartamentų ir poilsiaviečių. Taip pat Tagbilarane miestelyje rasite daugybę užeigų ir restoranų, puikių vietų apsipirkimui. O audėjų dirbtuvėse galėsite rinktis rankines ir kitus rankų darbo gaminius. Salos krantus puošia balto smėlio paplūdimiai įsirėžę romantiškose įlankėlėse. Populiari turistų atrakcija – delfinų ir banginių stebėjimas. Labai žymus „Alona Beach“ pliažas, kuris garsėja savo koralais, pusantro kilometro besidriekiančiu baltutėlio smėlio paplūdimiu, kuris baigiasi uolomis. 

Bohol sala labai populiari tarp nardytojų. Koralų sodai, urvai, sienų nuolaužos - visą tai Jūs rasite būtent čia. Dar viena lankytina vieta - Panglao sala, tiltu sujungta su Boholiu. Čia plyti jūros rezervatas – Balikasang – kūjaryklių, tuno bei delfinų susirinkimo dideliais kiekiais vieta, sala puikiai tinka nardymui. 7 km atstumu nuo Tagbilarane (administracinis provincijos centras) įsikūrusi senovinė  katalikiška bažnyčia Baklajon (1595 m) - tai seniausia iš akmens pastatyta bažnyčia šalyje. Čia  galima išvysti įdomią religinių relikvijų, drabužių, piktogramų bei senovinių  Lotyniškų giesmių, surašytų ant pergamento, parodą. Visai netoli Tagbilarane miestelio yra Mag – Aso krioklys. Taip pat, didelį įspūdį paliks kelionė plaukiojančiu restoranu: maršrutas veda upe Lobok vinguriuojančia atogrąžų džiunglėse. (kaina nuo 20 lt/asm)

8 – 13
dienos
POILSIS BOHOL KURORTE (pusryčiai)
Poilsis pasirinktame viešbutyje.  Galite rinktis papildomas ekskursijas.
14 
dienos
BOHOL– MANILA - VILNIUS/RYGA/VARŠUVA
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Manilą Po to Jūsų lauks skrydis Manila - Vilnius/Ryga/Minksas su persėdimu.
Nuo1387
2021 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 750
su skrydžiu: 2137

Apie Filipinus

Filipinai – valstybė, įsikūrusi vidury jūrų bei vandenynų ant septynių tūkstančių salų. Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai – visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pajamos: daug jaunų žmonių

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Filipinai su poilsiu Bohol saloje (14d)

Vigilija
2018 01 15
10.0
Įspūdžiai neblogi, visur maloniai pasitiko teik oro uoste, tiek viešbučiuose visi labai paslaugūs, kilus klausimams padeda juos išspręsti. Kelionė į Banaue šiek tiek prailgo. Kitą dieną po išvykos Banaue ryžių terasose, mes nusprendėme pakeisti planus ir likusią laisvą popietę išnaudojom grįžimui atgal į Manilą. Taip mes turėjom visą laisvą dieną Maniloje iki skrydžio į Bohol salą. Maniloje mes aplankėme senąjį Ispanų miestą. Ačiū gidei Reginai ir vairuotojui, kad padėjo mums grįžti į Manilą ankščiau nei buvo planuota. Taigi galbūt maršrutą reikėtų pakoreguoti, bet čia tik mūsų nuomonė :) Viešbučiai geri, jei kyla kokių nesklandumų apie juos informavus viskas yra sutvarkoma :) Matyti vaizdai tikrai įspūdingi ypač ryžių terasos bei šokoladinės kalvos Bohol, nors kai mes lankėmės šokoladas buvo "nusiplovęs" :) mažieji gyvūnėliai tarsyrai taip pat sužavėjo. Labai smagiai pasivaikščiojom su drugeliais, su jais susipažinti nuotaikingai mums padėjo gidas kurio vardas buvo Delfin :) Galbūt šiek tiek pasigedome pasiūlymu iš vietiniu gidų apie papildomas pramogas išvykos metu. Visumoj įspūdžiai neblogi tik kaip visada šiek tiek pritrūko laiko :) Patarimas vykstantiems , nepamiršti išsikeisti pinigų iškart atvykus oro uoste, kaip kad nutiko mums. Taigi viskas vyko sklandžiai, dėkojame Kelionių akademijai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

VIEŠBUČIAI IR KELIONĖS KAINOS

 Viešbutis Maitinimas Kaina asmeniui
Alona Tropical Beach Resort 3* 
Pusryčiai 1387 EUR + skrydis
Bohol Sea Resort 4*  Pusryčiai 1463 EUR + skrydis
South Palms Resort Panglao 4* Pusryčiai 1557 EUR + skrydis
Eskaya Beach Resort And SPA 4+* Pusryčiai 2700 EUR + skrydis

Išvykimas garantuojamas vykstant net ir 1 asmeniui.
Aukšto sezono metu  viešbučiai taiko priemokas.  Nurodyta kaina - mažiausia galima kaina sezono metu.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uostuose;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 4 dienų turas į Banaue su nakvynėmis ir pusryčiais;
 • Ekskursija ir pietūs Bontoc/Sagada;
 • Genčių pasirodymas Banaue viesšutyje;
 • Angliškai kalbantis gidas turo po Banaue metu;
 • 8 nakvynių poilsis viešbutyje su pusryčiais;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Maniloje;
 • Vietinis skrydis Manila - Bohol - Manila su 20 kg bagažu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis su persėdimu (~ 750 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~ 11 EUR);
 • Važiuojant keturiese, priemoka už rusakalbį gidą 115 EUR/asm. ; važiuojant dviese - 333 EUR/asm.;
 • Arbatpinigiai;
 • Maitinimas (vakarienė vietiniame restorane ~10-15 USD, pietūs ~8-15 USD);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomų nakvynių poilsio metu kaina nuo 43 EUR/asm už naktį;
 • Išvykimo iš šalies mokestis (12.81 EUR/17 USD);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsis Cebu/Borakajaus ar Palawano salose
  • Pažintinis turas po Manilą

Kelionės užsakymas

Nuo
1387

+ skrydis nuo: 750 visiems su skrydžiu: 2137
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Filipinų specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Filipinai: Keturių salų turas (14d/12n)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Filipinų salų lobynas
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.